Optimista ili pesimista? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 80
  1. #16

    11 Odgovor: Optimista ili pesimista?

    uvijek volim da vjerujem da mi je casa polupuna, a ako je prazna vjerujem da ce opet da se napuni
    nattydread is coming to dinner

  2. #17

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Desi mi se da budem down ( cuvene zute minute ) ali nedam se pa to kratko traje jer se bas trudim da budem pozitivan i optimista a bogme i uglavnom jesam optimista
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  3. #18

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Uglavnom sam optimista. Ali, zna i da mi se dese i oni trenuci, obično negde u pola noći kada se vrtim sa željom da zaspim, kada sam daleko, daleko od optimiste. Na svu sreću, kada konačno uspem da zaspim i ovaj pesimizam utone u san do nekog narednog puta.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Nepopravljivi optimista kada se radi o ljudima koje volim, ali za sebe licno ili na sebe licno nisam bas naucila da primenjujem taj optimizam, kazu ljudi da je to mozda i dobra filozofija jer se onda svakom uspehu mnogo vise radujem. Ne znam...

  5. #20

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Optimista u dusi, mada nije lako. Bude tu svega, depresija, melanholija, radost, sreca, pa Lala sam sta cu zna to ravnica da uradi, a i dusa slovenska...

    Sto ovde kaze: "Red suza pa red smeha"!!!
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  6. #21

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Za mene je čaša uvek polupuna...čak i da je srušim i prospem mislim da bi vodu nekako sakupila... i vratila u čašu.
    ...nepopravljiva sam...

  7. #22

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Često sam pesimista nažalost.

  8. #23

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Nepopravljivi optimista...
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  9. #24

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Optimista sam, na sve u vecini slucajeva gledam pozitivno, desi se ponekad da padnem u krizu, ali srecom to traje kratko
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  10. #25

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Totalno nepopravljivi optimista,ne skidam osmeh sa lica ni kad mi je najteže,valjda time želim sebe da uverim da nailaze bolji dani
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #26

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Optimista
    ...................

  12. #27

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Jasno se secam kad sam slusala o optimizmu i pesimizmu i zapamtila sam taj pojam po sledecem:

    Optimizam i pesimizam se ocrtava u raznim situacijama, cak i kad nesvesno radimo neke stvari kao sto je mazanje maslaca na hleb. Kako secete hleb uvek je jedna strana kriske hleba vece povrsine ako mazete tu stranu, optimista ste ako nesvesno mazete stalno manju povrsinu kriske, pesimista ste.

    Zanimljivo....

    Inace uvek mazem vecu povrsinu....

  13. #28

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Uvek sam optimista.
    Šta god da mi se desi uvek se pitam:"Ko zna za šta je to dobro?"

  14. #29

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    juj, večiti sam optimista...
    Između moje moći da kaem
    i tvoje da čuje,

    stanuje sam đavo.

  15. #30

    Odgovor: Optimista ili pesimista?

    Optimist u svakom pogledui uvjek pricam po kisa ide sunce.

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •