R.I.P. Squaw - Strana 9
Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 153

Tema: R.I.P. Squaw

  1. #121

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Samo tuga i neverica u meni a tek smo poceli da se upoznajemo
    Da to sam ja....

  2. #122

  3. #123

  4. #124

  5. #125

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    speachless...
    nattydread is coming to dinner

  6. #126

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    ..You're in the arms of an Angel..
    Citius, Altius, Fortius.

  7. #127

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    najezio sam se kad sam cuo ,kad videh ovo nestaje mi dah

  8. #128

  9. #129

  10. #130

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Šta se to dešava? Nikada sa njom ni poruku nisam razmenio, iskreno, gotovo ništa ne znam o njoj ali ovde smo svi zajedno. Treba da se podržavamo, bez obzira na sve razlike koje su svojstvene ljudima.
    Žao mi je, najiskrenije, kao da je neko moj najrođeniji.
    Prvi utisak uvek vara

  11. #131

    10 Odgovor: R.I.P. Squaw

    За пар дана ће бити тачно месец дана од како сам добио смс који ме је погодио као гром, а у њему је само писало "Umrla je Squoaw". Taда сам се налазио у аутобусу који је возио у даљину. Нисам могао да верујем али нисам био ни близу копјутера да се придружим форумашима и поделим тугу са њима то вече. Дуго сам гледао кроз прозор у мрак и покушавао докучити шта је то заправо живот чије смо ми сви час тужне час веселе слуге... А напољу је падала нека упорна киша, капи су се сливале низ прозор. Био сам убеђен да и небо плаче за њом.

    Мили мој навијачу црно белих боја стварно си ми била и остала најјача. Почивај у миру пријатељице ...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  12. #132

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Zaista mi je zao
    ...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #133

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Bože ...

    Posle sigurno par godina od kada ništa nisam napisao na ovom forumu, ni na kraj pameti mi nije bilo to da će sledeći post biti u temi sa ovakvim naslovom.

    Sramota me je što sam za ovo saznao iz jednog potpuno neobaveznog razgovora, i što sam dobrih 5 minuta mislio da se sagovornik šali ... Prosto .. ja nemam reči...

    Indijanko, bilo je trenutaka u kojima si me savetovala i samnom razgovarala kao majka rođena. Kada si smirivala moju neobuzdanu narav, kada smo se zajedno smejali...

    Sećaš se kada sam bio na ekskurziji u Bg-u, pa smo razmenjivali poruke u 5 ujutru? Izvini, nisam imao predstavu šta se zbiva u tebi i sa tobom, i izvini za bilo koju, eventualnu grubu reč izgovorenu sa moje strane... Jbg, shvati me, prosto sam zabezeknut ...

    Plače mi se od muke, ali ne mogu, ili neću, moj glupi muški ponos mi ne dozvoljava, a i ti nisi bila osoba koja podržava slabiće.... Znam da ćemo se jednom gore sresti, pa će opet stara ekipa VCafe-a slikati neke nove paparazzo fotografije, deliti reputaciju, piti jutarnju kaficu ... Meggy da nam prevodi, 'lebac da odvaljuje, Gogo da pripoveda, Lady i Necro da održavaju red i tišinu...

    Indijanko, uživaj, seti nas se ponekad i ostani nam srećna i razdragana ... Blago deci koju si rodila... Od srca te pozdravlja tvoj Vlado

  14. #134

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Beshe 2005. kada smo se prvi puta srele.

    Sada dodjoh da te pronadjem, a ne pronadjoh te.

    Cudno i tako tuzno.

    Pocivaj u miru Bozijem.

  15. #135

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Squaw je bila poznata kao Urbana stonoga u svetu kulinarskih blogova. Na vest o njenom odlasku food-blog zajednica ostala je zapanjena. U njenu cast "odigrale" smo jedan krug FBI rukavica (blogerske igrice u kojoj isprobavamo i istrazujemo jedan kulinarski blog, koji zajednicki biramo, i belezimo utiske na nasim blogovima).

    Ovo je roundup te igre.

    Molila bih nekoga ko je licno poznavao Squaw (_baba_ ili neko drugi) da mi se javi na e-mail mamajacooks et gmail tacka com. Volela bih da mogu da saznam na kom groblju mogu da ostavim cvet, i kako da njenoj familiji posaljem link na utiske povodom recepata koji su nastavili da zive.

    Squaw je i sama ucestvovala u food-blogerskim igricama. Ja nisam stigla da je upoznam licno, iako smo razmenile par mejlova. A ista nam je godina rodjenja i iz istog smo kraja Beograda...

    U ime svih blogerki koje su je pratile, i moje lično ime, poslednji pozdrav.
    Poruku je izmenio mamajac, 25.12.2009 u 22:46 Razlog: typo

Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Squaw
    Autor Kunic u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 647
    Poslednja poruka: 16.02.2016, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •