R.I.P. Squaw - Strana 10
Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 153

Tema: R.I.P. Squaw

  1. #136

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Počivaj u miru draga Squaw.
    Tek danas sam videla vest i pomislih: sve to neko od gore gleda.

    Bila je sjajan drug, iako je nisam lično upoznala, iz njenih pisanih reči izbijala je toplina, veselost, optimizam i sve lepo .

    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  2. #137

    10 Odgovor: R.I.P. Squaw

    ... ostala sam bez reči ... iskreno, ne mogu da verujem ... danas sam videla ... nisam te poznavala, ali sam čitala tvoje postove ... strašno mi je žao ...
    ... sa anđelima snivaj ...
    ... saučešće porodici i prijateljima ...
    ... ...
    Hvala svima na porukama koje ste mi pisali na "zid". Davno me nije bilo na forumu.

  3. #138

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Godina kao večnost...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #139

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #140

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    ... dugo vremena nisam bila na forumu, ali od kad sam se vratila jedino sto nedostaje si ti ...
    ...hvala ti za sve, svu pomoc i ispravljene grecke kad sam bila nova...
    ...sve lepe reci kad sam bila tuzna....
    ...sigurna sam da si sada na boljem mestu...
    ...neka te andjeli cuvaju duso...
    ...a mi cemo te zauvek cuvati u nasim ...


    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  6. #141

  7. #142

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Kada bršljan procveta

    Pre tačno godinu dana, sećam se, bio sam na groblju da zapalim sveće svojim pokojnim roditeljima. I dok sam sedeći na klupi zamišljeno pušio, milovan popodnevnim suncem kasnog leta, na obližnjoj kapeli, jedne od mnogobrojnih nemačkih porodica koje su nekada živele u mom mestu i koja je oduvek bila obrasla bršljanom, primetio sam nešto neobično. Ustao sam i polako prišao i po prvi put u svom životu video cvet bršljana. - Interesantno, - pomislio sam - skoro će jesen, a bršljan je tek sada u cvatu.

    Te večeri sam saznao da je umrla Skvo.

    I, baš danas, igrom slučajnosti opet sam bio na groblju. Na nemačkoj kapeli bršljan je i ove godine raskošno procvetao. Setio sam se Skvojke i kada sam došao kući ulogovao se na forum. Nije bilo greške. Prošla je godina. Prva...

    Ne znam da li je potrebno da kažem da je bršljan jedan od najsnažnijih i najčešće korišćenih simbola besmrtnosti...

    Neka počiva u miru.
    Poruku je izmenio silvia, 09.10.2011 u 09:39
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #143

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Music, When Soft Voices Die

    Music, when soft voices die,
    Vibrates in the memory-
    Odours, when sweet violets sicken,
    Live within the sense they quicken.

    Rose leaves, when the rose is dead,
    Are heap'd for the beloved's bed;
    And so thy thoughts when thou are gone,
    Love itself shall slumber on.

    Percy Bysshe Shelley
    Poruku je izmenio silvia, 09.10.2011 u 09:40
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  9. #144

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    U zoru je podno stabla iznikao malen Cvet. I tek što je otvorio oči, ugledao je Stablo. - Ti si, sigurno, veliki Cvet - reče mu. - Ne, ja nisam Cvet. Ja sam Stablo - odgovori Stablo. - Kakva je razlika izmedju Stabla i Cveta? - upita Cvet.- Cvet živi nekoliko dana, a Stablo mnogo godina - reče Stablo. - I to je sve ? - Ne - odgovori Stablo. - Mi Stabla izdržimo i najjače vetrove, a vi, Cvetovi, prehladite se i od najblažeg lahora. - To je sve? - ponovno upita Cvet. - Vas mogu ubrati i darovati. Vas se može staviti u vazu i negovati. Vas ljudi vole, a i vi volite ljude. A s nama Stablima je drukčije. Nas ne mogu ubrati i pokloniti. I ne mogu nas staviti u vazu i negovati. Mi uvek ostajemo po strani. - Zar smo mi Cvetovi na putu? - Ne, uglavnom niste. Ali ljudi vas primete i kada ste daleko od puta. Često vas i pogaze. Uostalom, lako je pogaziti one koji vole, jer oni nisu zaštićeni. - Šta se dogodi kada neko pogazi Cvet? - To se uvek sazna. I zbog toga se može mnogo plakati. Neki i nakon mnogo vremena spominju pregažen cvet. Nas Stabla niko ne može pregaziti, ali nas i ne vole kao što vole Cvetove. - Onda si ti - reče mu Cvet - izuzetak među Stablima, jer tebe voli jedan mali Cvet. Kada je oko podneva pripeklo sunce, Stablo je svojom senom zaštitilo Cvetić.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #145

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Nismo se poznavale lično samo preko neta i površno, ali sam rado čitala tvoje postove sa Snupi i još nekima sa ranijeg foruma... Skoro sam saznala....
    Počivaj u miru


  11. #146

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Tri užasno duge godine...

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #147

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Setila sam je se neki dan. Da me videla kad sam zapalila cigaru, garant bi rekla "Samo ti zaprndači!", sa onim njenim šuškavim Č.

    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #148

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Ime: siriushb_jcc.jpg Pregleda: 75 Veličina: 56.9 KB

    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  14. #149

  15. #150

    Odgovor: R.I.P. Squaw

    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Squaw
    Autor Kunic u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 647
    Poslednja poruka: 16.02.2016, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •