Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Simona Helep otisla na operaciju redukcije veličine grudi



    Dok većina poznatih ličnosti hita ka uvećanju grudi, ima i onih koji ih smanjuju. Mlada nada tenisa Rumunka Simona Halep sa svojih 17 godina uspela je da se popne na 274 mesto WTA rang liste. 2008. godine je pobedila na French Open za juniore. Ono što je najviše privuklo medijsku pažnju na ovu devojku jeste veličina njenih grudi. Naime, u medije je proletos dospela informacija da Simona želi da redukuje veličinu svojih grudi. Digla se galama među obožavaocima (da li onim koji vole velike grudi ili obožavaocima tenisa, to ne znam). Organizovana je čak i grupa na Facebook-u koja poziva Simonu da ipak ne uradi kozmetičku operaciju smanjenja grudi. Evo je grupa: Facebook grupa



    Velike grudi zaista mogu da smetaju profesionalnim sportistima. Na video klipu možete videti Simonu na terenu i kako velike grudi mogu smetati u kretanju i fizičkim aktivnostima. Zato ukoliko ste nekad razmišljali o povećanju grudi, razmislite malo i o nepraktičnim svojstvima velikih grudi, a ne samo o estetskim. Velike grudi mogu izazvati bolove u leđima, vratu i ramenima kao i osip kože ispod grudi.



    Iako njeni obožavaoci to nisu želeli, Simona je uradila operaciju. Da bi mogla da se vrati redovnim treninzima potrebno je da prođe minimum 2 meseca nakon operacije.
    Kako sama kaže: "Težina grudi mi stvara probleme i utiče na moju pokretljivost i brzinu reakcije na terenu, moje grudi mi stvaraju nelagodnost dok igram. Takođe ih ne volim ni u svakodnevnom životu. Verovatno bih uradila ovakvu operaciju i da nisam sportista."

    izvor: Kremasica.com




    Da li imate velike grudi? Da li vam stvaraju poteškoće? Da li biste otišli na operaciju redukcije veličine grudi?

    Šta muškarci misle o ovom?

  2. #2

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Prevelike grudi ne samo da smetaju sportistkinjama, vec i zenama koje se ne bave sportom. Pojedinim muskarcima se to mnogo dopada, dok neke zene zbog toga imaju ozbiljne probleme.

    Imam prijateljicu koja je uradila redukciju. Imala je problem s ledjima, a i tezina grudi joj je vukla svaki brus toliko da je redovno imala tragove udubljenja na mestu gde su bretele.
    Sada se bolje oseca.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  3. #3

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Ja sam negde pročitao da je najjeftinije zatezanje lica kod dama....kada skinu brus .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #4

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    ne znam sta cu s njima...nekad ih omotam oko pasa a nekad samo uvucem u farmerice....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne znam sta cu s njima...nekad ih omotam oko pasa a nekad samo uvucem u farmerice....

    A da li si razmišljala o dobrovoljnom zaveštanju istih ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #6

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Nisu ne znam koliko velike, a ne bih ih ni povecavala ni smanjivala, jednog dana, eventualno zatezala.
    Smetaju ponekad.. ima kad se nameracim na majcu, pa nema sanse da ih uguram, ili mogu da ih uguram, al' se plasim da me to i ne ubije, da se ne ugusim.
    Smeta mi sto uglavnom ne mogu da pronadjem kvalitetan grudnjak bez onih sranja od zica, sundjera, umetaka, vec obican, samo bretele i cao. Doduse, stoje kako treba, pa ga uglavnom ni ne nosim, ali to sam pominjala na za to prikladnoj temi.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    ja sam taj problem rijeshila..
    smanjenjem..u decembru ce godina..i pokajala sam se..
    shto ih nijesam josh vishe smanjila...
    ko ih izmisli, okreta se ka' ventilator...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #8

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Relativno velike....no ima i većih. Ne smetaju mi, nekad mi imponuju...dekolte mi je ali ima dana kada onako kipe... i kada leđa malko bole. No draže mi da ih imam...nego da ih kupujem ili žalim kada vidim tuđe.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #9

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Da, smetaju mi.....

    Imam dve haljine koje ne mogu obuc'.....

    I smanjila bih ih da bestije ne traze pare...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #10

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Niti su velike niti male...meni su tamaN
    I'm floating on air..

  11. #11

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    da, ne smeta mi... malo treskaju kad brze silazim niz stepanice, al moze se istrpjet...

  12. #12

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Simona, ne budi luda tenis je samo igra.

  13. #13

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #14

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    Kao sportašici, znam koliko je korisno imati manje grudi. Sva sreča da sam ja u svojem sportu uvijek imala štitnik i tako nisam osjećala skakutanje po dvorani i njihovo talasanje gore dolje.

    Hm, ja bih najradije da imam mrvicu manje grudi ali što se može. Nosim se sa ovima koje imam. Povodim se za onime da ako smršavim, smanjit će se i one. Stoga na nikakvu operaciju nisam pomišljala jer kod mene nema potrebe za time.

    Da li mi smetaju? Ma ne smetaju ali žena nije nikada zadovoljna, ne?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #15

    Odgovor: Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?

    ...imam...od bencha...i svidza mi se...kad privijem zensko cheljade...
    ...hell ain't a bad place to be......

Slične teme

  1. Male cake od velike pomoći
    Autor Najgora u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2012, 19:49
  2. Nema Velike Albanije, Velike Mađarske,...
    Autor WEISHAUPT u forumu Spomenar
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 02.11.2010, 16:12
  3. Tudje mane koje Vam smetaju
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 05.09.2009, 00:54
  4. Ne dojiti bebu zbog estetike grudi?!
    Autor kuta u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 09.04.2009, 19:44
  5. Terapija: Bujne grudi protiv infarkta!
    Autor Hocu-necu u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.11.2006, 20:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •