Parada Ponosa - Strana 43
Strana 43 od 68 PrvaPrva ... 33414243444553 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 645 od ukupno 1009
  1. #631

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Pa platiće Vlada
    Ko bi drugi?

    Našim parama razume se.

    Čime bi drugo?
    Od naših para i treba da plati, jer mi aplaudiramo i tražimo opravdanja onima koji su štetu naneli, umesto da se zgražavamo nad njihovim postupcima. Ali, mi ćemo i za to plaćanje iz našeg džepa opet okriviti nekoga drugog, umesto da pogledamo u ogledalo.

  2. #632

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Ko ce da plati ovu silnu stetu?
    Poreski obaveznici se slazu da otplate svu tu stetu?
    Ko je platio zapaljenu skupstinu, RTS, polupan ceo grad onomad? Ne mozes da naucis narod da ne lomi kad mu je lose, kad je beda, lopovluk, korupcija, nepotizam... ako si ga vec pre toga naucio da lomi kad je sve to prisutno. Ocigledno da SPS na vlasti prosto mami na nerede. Nesposobnu vlast koja ni po koju cenu ne odustaje od tih fotelja, koja bije svoj narod, a recimo ne bije muftiju generala koji komanduje ko da mu je Bin Laden tatko, moras bakljom i tarabom da vijas po ulici, nema druge, tako su nas naucili 5 oktobra.
    Uostalom ti ni ne placas porez u ovoj drzavi, sta te se to tice.

  3. #633

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Od naših para i treba da plati, jer mi aplaudiramo i tražimo opravdanja onima koji su štetu naneli, umesto da se zgražavamo nad njihovim postupcima. Ali, mi ćemo i za to plaćanje iz našeg džepa opet okriviti nekoga drugog, umesto da pogledamo u ogledalo.
    Ja ne opravdavam.
    Taman posla.
    I ovo je sramota.Svaki put ceh placamo mi gradjani umesto da huligane strpaju gde im je mesto.

    A setnju Beogradom imaju prava i pederi i lezbejke i ocajne domacice i ugrozeni penzioneri.To nam je Ustavom zagarantovano.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #634

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Ko ce da plati ovu silnu stetu?
    Poreski obaveznici se slazu da otplate svu tu stetu?

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno ce da organizuju skup poreskih obaveznika.
    Kontradiktorno...
    Vesti online / Vesti / Tema dana / MUP zabranio skup poreskih obveznika

    MUP zabranio skup poreskih obveznika


    Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije uručili su danas Vladimiru Miškoviću, organizatoru protesnog skupa "Protest poreskih obveznika zbog odluke Vlade Srbije da finansira tzv. Paradu ponosa, rešenje o zabrani skupa.



    Citat Morpheus kaže:
    Od naših para i treba da plati, jer mi aplaudiramo i tražimo opravdanja onima koji su štetu naneli, umesto da se zgražavamo nad njihovim postupcima. Ali, mi ćemo i za to plaćanje iz našeg džepa opet okriviti nekoga drugog, umesto da pogledamo u ogledalo.
    Коме не смета што се "парада" финансирала из нашег џепа, не треба да сметају последице нереда које је иста изазвала, које се плаћају такође из нашег џепа.

  5. #635

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Od naših para i treba da plati, jer mi aplaudiramo
    Ja nisam baš nikome aplaudirala. A ti?

    I podjednako će me ošinuti po džepu kao i tebe, koji si, ako si? - toj Paradi aplaudirao.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #636

    Odgovor: Parada Ponosa

    @lado Znam da ti ni ja ne opravdavamo, ali većina ili žmuri ili aplaudira.

    Glishka, ako u državi preovladava sistem vrednosti po kojem je u redu napasti nekoga jer je drugačiji, onda je problem dovoljno velik da za njega plate oni koji sistem podržavaju, kao i oni koji ništa tim povodom ne čine. Sistem činimo svi mi.

  7. #637

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Od naših para i treba da plati, jer mi aplaudiramo i tražimo opravdanja onima koji su štetu naneli, umesto da se zgražavamo nad njihovim postupcima. Ali, mi ćemo i za to plaćanje iz našeg džepa opet okriviti nekoga drugog, umesto da pogledamo u ogledalo.
    Nemoj da si dramakvin, ovo je bio protest protiv nesposobne i nakaradne vlasti, koja sa svim formalnim zna da se izbori, a sustinu, ma jebo sustinu, nek crkne narod.Niko od tih likova nije krao Najke zato sto ih kuci skuplja i ima vec 100! Uostalom nek ruse, i onako nista vise nije nase, sve su prodali svojima.

  8. #638

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    ako u državi preovladava sistem vrednosti po kojem je u redu napasti nekoga jer je drugačiji, onda je problem dovoljno velik da za njega plate oni koji sistem podržavaju, kao i oni koji ništa tim povodom ne čine. Sistem činimo svi mi.
    Kakav crni sistem vrednosti, to je za narod koji dobro zivi, imas Ustav i zakone, te se shodno njima i odnosi. Na pravima svih pa i pedera se radi jacanjem ekonomije, pis of kejk, ko bi normalan, srecan, zadovoljan sa dobrom platom u uredjenoj zemlji kamenovao policiju!?!

  9. #639

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Glishka, ako u državi preovladava sistem vrednosti po kojem je u redu napasti nekoga jer je drugačiji, onda je problem dovoljno velik da za njega plate oni koji sistem podržavaju, kao i oni koji ništa tim povodom ne čine. Sistem činimo svi mi.
    Nisam želela ni paradu
    Ni toliku policiju na ulici
    Ni antiparadu
    a podjednako se zgražavam nad sva tri "činioca" papazjanije

    Gledam svoja posla.. i krstim se šta je u stanju da učini (još) jedan pogrešan politički potez.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #640

    Odgovor: Parada Ponosa

    A mozda bi trebalo suprotno.
    Prestati sa kamenovanjem da bi se dobila dobra plata.
    Inace, ko ce normalan da investira u takvoj zemlji...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  11. #641

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    A mozda bi trebalo suprotno.
    Prestati sa kamenovanjem da bi se dobila dobra plata.
    Inace, ko ce normalan da investira u takvoj zemlji...
    10 godina su imali u stone free fazonu. Sta su uradili, svasta, al ocigledno ne dobro. I dosta vise te providne price o pravima i slicnim sranjima.

    ZAPADNI MEDIJI O "PARADI PONOSA"

    Zapadni mediji su danas posvetili veliku pažnju "Paradi ponosa" u Beogradu, ocenivši da predstavlja test spremnosti Srbije da postane moderno i otvoreno društvo i sposobnosti srpske vlade da obezbedi poštovanje ljudskih prava.

    A sta je sa pravom nepovredivosti granica, sa pravom privatne svojine, sa pravom slobode na Kosmetu, sa pravom naplate stete nastale usled bombardovanja... I sad ce pederi da nas uvedu u Evropu, hahahah, peri mozgove peri...

  12. #642

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    A mozda bi trebalo suprotno.
    Prestati sa kamenovanjem da bi se dobila dobra plata.
    Inace, ko ce normalan da investira u takvoj zemlji...
    Opet imaš pogrešne informacije.... i utiske.
    Upravo je suprotno
    Svi normalni, a i nenormalni su već investirali u nenormalne koji su od tih para napravili isti takav abnormalni sistem.
    (vrednosti).
    I svi nenormalni već imaju neeeeenormalno dobre plate. Ne "brini".

    Vrednost plus: Ali i normalni i nenormalni "ulagači" nisu budale, pa tako nisu ni ludi da ulažu i investiraju
    već kupuju.
    Ko bi izigravao normalnog ulagača i investitora, kad za sitne pare, od sitnog prodavca uvlakača može da kupi. Sve.

    Osim onih što i kupca i prodavca i sve uvlakačke prodaje negoduju.
    Pa mirno prošetaju - protiv.

    E sad... tu se uvek nađu i oni koji i kupca i prodavca i prodaju kamenuju.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #643

    Odgovor: Parada Ponosa

    Parada je gotova.
    U Srbiji nema vise homosexualaca nego pre nje.
    Niko se nije razboleo.
    Niko nije silovan.
    Niko se nije javno ljubio.
    I tako...

    The End
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  14. #644

    Odgovor: Parada Ponosa

    Kak'e veze imaju Homo&Parada sa Srbijom i našim The Endom ?
    Čakštaviše ima se utisak, da je unhappy HomoDay ustvari .. Home.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #645

    Odgovor: Parada Ponosa

    Cini mi se da se tema zove "Parada Ponosa" i da se na njoj raspravlja o toj paradi.
    The End se odnosi na mene, nemam sta vise dodati na ovoj temi...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

Strana 43 od 68 PrvaPrva ... 33414243444553 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •