Parada Ponosa - Strana 24
Strana 24 od 68 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 1009
  1. #346

    Odgovor: Parada Ponosa

    bolje peder nego navijac po vokaciji

    navijaci nek svom tati koji ih je ceo zivot omalovazavao ili matretirao ili ignorisao ili razbijao od batina ,te su postali takvi,paradiraju kroz sobu
    a na ulici jok

    i nekako sticem utisak,da ti pederi redovnije peru zube,a bogme i da citaju,pomalo....

    inace,nemam nikog u familiji ni od jedne te fele.....nego,caskamo....

    licno,najvise se gadim kriminalaca iliti mafiJoza (zvuci vise fensi)
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #347

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    ... ok nećem više da insistiram na smislu.

    Prihvatam je kao beSmislenu ... i ... Točka.
    Glishka, šta su oni hteli? Hteli da prošetaju centrom prIJEstonice? Da. Da li imaju pravo na to, po Ustavu? Da. Imaju li dozvolu vlasti za to? Da. Kraj. To je sve što treba znati. Jednostavno je.

  3. #348

    Odgovor: Parada Ponosa

    veoma mi milo em drago sto pederi / ne bih ih nazvao homosexualci jer bi ih time makar jezicki priblizio heterosexualcima sto se ovima verujem bas ne bi svidelo/nije odrzala tzv parada....zivim niz godina u sredini gde ih ima najvise u svetskim razmerama po m2 i znam o cemu govorim .../forumase zeljne elaboracije upucujem na post 222 -niknik/.
    mogu samo da ponovim da to nije precica za evropu i da ima nade za zemlju srbiju , cim je odlucila da ne preuzme olako ono sto se ovde smatra normalnim, jer po meni to nije....
    dobili su dan dva paznje , puna kapa.




    ostali napred. pederi , stop.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #349

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Glishka, šta su oni hteli? Hteli da prošetaju centrom prIJEstonice? Da. Da li imaju pravo na to, po Ustavu? Da. Imaju li dozvolu vlasti za to? Da. Kraj. To je sve što treba znati. Jednostavno je.
    Morf, nije tako jednostavno!

    Šta su hteli? Da šetaju centrom?
    Ma hajde... Kao nikada do sada nisu šetali Knezom? Pa većina je bukvalno svaki dan tamo.
    Ne. Oni su hteli da paradiraju. A to je ipak nešto drugo. Ne radi se o izletu u prestonicu, pa ekskurzija razgleda lepe fasade i šarene izloge. Ovde nije cilj bio da oni gledaju, nego da budu viđeni.
    Zato nemojmo brkati pojmove, jer nose sasvim drugu poruku i smisao.

    Pravi razlog za paradiranje? Ne bi sada o tome. A siguran sam da ni organizatori ne bi dali istovetan odgovor, kada bi ih odvojeno pitali! No, nije poenta u tome.

    Imaju li dozvolu vlasti? Imaju.
    To stoji. I iz tog razloga trebalo je omogućiti im da paradiraju.
    E sad, što ove pizde u nadležnim organima ne razmišljaju tri poteza u napred. Što su paceri i amateri, e to je problem. Nisu im smeli dati dozvolu za paradiranje centrom grada. Ranije sam već objasnio šta i gde bi imalo smisla.
    Za sve pizdarije koje su se dešavale ovih dana su krive, već spomenute, pizde.

    Zbog ne razmišljanja i ne predviđanja posledica pogrešnih odluka nadležnih, reagovala je gomila. Od te gomile izdvoila se jedna gomilica (Da u deminutivu jer smatram da su oni manjina.) kretena. Kretena čije pretnje nikako ne treba uzimati olako. Već su se dokazivali i ranije. A pošto nadležne pizde nisu reagovale na vreme, omogućeno im je da prete i dalje.

    Na osnovu stanja na terenu i iznesenih pretnji nadležni su doneli jednu od retkih dobrih odluka. Na osnovu zakona i zdrave pameti, donesoše odluku da se dozvoljeno paradiranje izmesti na drugu lokaciju. Na mesto gde je moguće pružiti mnogo bolju sigurnost i obezbeđenje skupa od gore pomenutih kretena.

    Dadoše im dve lokacije da biraju gde će da se sastanu. Oli u parku, oli na platou ispred same zgrade Vlade. Znači, nikako se ne može reći u nekoj prepizdini.
    Ali prc. Organizatorima to nje potaman.
    Šta? Manje ljudi bi ih videlo ispred SIV-a, nego na platou ispred Filozofskog?
    Ma da, inače na taj plato vrvi od ljudi koji nisu upoznati sa likom i delom "ugrožene" manjine. Baš bi ih tamo neko gledao, ko ih i do sada nije video.
    Mnogo je upitno to njihovo odbijanje, odnosno veoma je povezano sa onim što sam ranije rakao da oni baš i ne znaju šta hoće i zašto to hoće.

    Veoma me podsećaju na "vaspitanu" decu koja vrište u samoposluzi, ne bi li im roditelji kupili nešto šareno što videše na polici.

    Nije sve baš tako jednostavno.
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 24.09.2009 u 09:20

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  5. #350

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Glishka, šta su oni hteli? Hteli da prošetaju centrom prIJEstonice? Da. Da li imaju pravo na to, po Ustavu? Da. Imaju li dozvolu vlasti za to? Da. Kraj. To je sve što treba znati. Jednostavno je.
    ...

    Da me ne shvatiš pogrešno, ja im prava ne sporim. Što se mene tiče mogu da paradiraju ispod moje terase (samo u terminu dok mi je dete u školi ) svaki dan,
    šalu na stranu, aj'mo redom:
    Da li su bili neravnopravni: Jesu!
    Da li ih je Zakon priznao: Jeste!
    Da li su sada ravnopravni: Jesu!
    Da li imaju sva prava: Imaju!
    Da li ovom paradom (šetnjom) traže prava : Ne - već ih imaju!
    Zašto se parada zove ponos: Zato što su ponosni na svoje opredeljenje ???

    eto je "koska"..

    Ajmo sada na drugi teren... u drugu Arenu.
    Da li je Zakon priznao sve one ultradesničarske, fašističke i ostale da ne nabrajam organizacije: Jeste, upisani su u registar!
    Da li imaju prava da postoje: Imaju!
    Da li imaju prava da paradiraju (šetaju): Imaju!
    Da li bi neka od tih šetnji mogla da se nazove "Parada Ponosnih Fašista": Mogla bi!
    Ali, tada bi morali da znaju da im se za posluženje priprema rafal molotovljevih koktela ... od Ponosnih AntiFašista!


    Primer je drastičan. Nije mi to poenta - poenta je u IMANJU PRAVA!

    Ako neko pravo teško mukom dobiješ, pa još znaš da stoji na jako klimavim nogama, pa još znaš da podignuta prešina i uskovitlani talasi u vezi sa tim - uopšte nisu slegli,
    logika kaže da sam naziv - i Parada I Ponos - nije imao za cilj:
    ni pozdrav uz mahanje društvu koje ih je (milom ili "silom") priznalo,
    ni pokušaj da se u glavama onih koji su bili protiv desi pozitivna promena, u smislu prihvatanja njih kao - činjenice,
    ni tek puku šetnju.

    Da je "Pera" bio pametniji, pa otišao na policiju i prijavio jednu "Šetnju (izvin'te na smetnjU ),
    verujem da bi sve ovo bilo sasvim drugačije.


    Ako smo se sada razumeli.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #351

    Odgovor: Parada Ponosa

    Slažemo se mi... dok ne dođemo do koske, to nam je koska spoticanja, takoreći

    Slažemo se da oni imaju prava. Imaju ih po Ustavu i zakonima ove zemlje. slažemo se, očigledno, i da imaju pravo na paradiranje (jbt, koja reč ). Ali, stvar je u tome, da ovo društvo prihvata njihva prava na papiru. Dok god su ta prava samo na papiru, sve je ok. Čim oni odluče da neko od tih prava iskoriste van papira, u praksi, eto problema. Šta je njihov razlog da to nazovu baš paradom ponosa, ne znam, ali to nije bitno za ostvarivanje prava.

    Evo, da uzmem tvoj primer. Da sutra (danas) organizacija Obraz zatraži održavanje skupa negde u Bg, pošto u centru ne može više niko, i da postoji opasnost da ih neko (bilo ko) napadne i prekrši njihovo pravo da paradiraju ( ) bio bih na njihovoj strani, iako se s njihovim stavovima duboko ne slažem. Zašto? Iz istih razloga iz kojih branim pravo homoseksualaca da paradiraju. Potpuno istih.

    Jesu zabranjeni? Nisu. Jesu li propisno zatražili održavanje skupa i odobren im je? (pretpostavimo da jeste) Jesu. Da li im Ustav i zakoni to dozvoljavaju? Da. Neka održe skup.

    Nadam se da se sad razumemo.

  7. #352

    Odgovor: Parada Ponosa

    Rešila deca da prošetaju. Ako.
    Međutim malo je teže obezbediti da ih neko ne ometa dok piške u pesak.
    Predložili im dva druga mesta sa boljim peskom i više čika da paze na njih.
    Odjednom..oni više neće da piške !
    I sad im krive čike što im se ne piški ?
    Maaa daaaj.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #353

    Odgovor: Parada Ponosa

    @ Sooper MOrf

    Stavovi su nam se razumeli.. i tu su negde.. na približnoj talasnoj dužini.
    Ali stav je samo početak.
    Bitna je razrada situacije "na terenu".

    FiguratiUno:
    Odlučimo ja i ti da pravimo ručaaaak. I ...

    Ja ću (primera radi) da otvorim sve prozore i zaurlam Jaa Kuvaaaam Ručaaaakkk
    Onda ću izneti šporet na sred ulice ... sa sve produžnim kablom za šporet i razglasom NAJnew PINK hitova
    Uključiću sve ringle (plus reLnu) na šporetu.. bole me uši ubola sam kabal u zajednički šteker
    Biće mi naravno vruće, pa ću se malo razgolititi ... nek puca brooka i to me nije briga
    Skupiću svoje društvo ... ko mi šta može - dvorište je zajedničko - jel' tako? TAKO JE!
    Nazvaću to sve DEMONSTRACIJA KUVANJA RUČKA! PONOSNA!

    Smem li ja to? - Što da ne smem!
    Imam li pravo? - Imam!
    Hoće li svi popeezdeetee ? - Hoće, bar je za očekivati!
    Hoće li mi izvući kabal iz zajedničkog štekera? - Sigurno!
    Hoće li me gađati trulim paradajzima i starim cipelama? - Hoće!
    Hoće li me prihvatiti za na dalje kao istog, izjednačenog, punopravnog člana komšijske zajednice? - Neće sigurno.
    Hoće li me poslati na neku drugu lokaciju (u Zimbabve) da kuvam svoj ručak? - StoPosto! (ako me već nisu uhapsili )

    I? - Šta I ? ... Propade meni moj ručak.

    Za to vreme si ti - na sasvim DRUGI NAČIN - okupio svoje društvo, lepo_divno_krasno_fino skuvao svoj ručak, najeli ste se, proveselili ... i razišli.



    ... ako nisam ni sada bila jasna ... da probam još i sa spremanjem nekog DEZERTA ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #354

    Odgovor: Parada Ponosa

    Mogu samo da ti skinem kapu na napisanom, posle takvog posta nemam šta da dodam Ima bitnih nedostataka u sadržaju, ipak, ali ne mogu tvoj post razložiti na činioce od značaja

  10. #355

    Odgovor: Parada Ponosa

    ... No Comment!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #356

    Odgovor: Parada Ponosa

    Meni i dalje nije jasno zasto oni kad su tako ponosni nisu odrzali svoju paradu? pa niko im nije zabranio? Mozda su se setili one poslovice "cega se pametan stidi,tim se budala ponosi"? mozda su konacno shvatili da su umno bolesni i da time ne treba da se ponose,a mozda su se tako ponosni necega i poplasili???

  12. #357

    Odgovor: Parada Ponosa

    Sladji su mi derPe-di od fasista u svakom slucaju.



    ...a i prave bolje party-je !
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  13. #358

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku

    a i prave bolje party-je ![/FONT]
    o tome necu ni da pricam....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #359

    08 Odgovor: Parada Ponosa

    Ko се са чим поноси, или ко кога провоцира ???
    Ко сме да ми украде реч " Понос " педери ? који сами себе назваше гејови-радосни па чему се радују и са чим се поносе ?

    Хоће децу да усвајају ?!?!?! по шт их сами нероде када су поносни и радосни ?!?!??!

    Пошто сам добио опомену због цитирања туђих текстова ево само дајем наводе са сајта ( srpskaanalitika )

    САмо цитирам делове извода !!!

    Drugi događaj iz arsenala specijalnog rata je (propala) gej parada. Agresivnom medijskom kampanjom izvršena je željena zamena teza: Srbija je nedemokratska, netolerantna, homofobična sredina, samo zato što nije dozvolila grupi egzibicionista da javno ispolji svoju alternativnu seksualnu orijentaciju. Zato niko nije obratio pažnju na detalj da na sajtu organizacije "Pride parade", sa sedištem u Njujorku, piše da ova "nevladina organizacija" koordinira gej aktivnosti u 25 zemalja sveta, a o Srbiji postoji tekst koji najavljuje (neodržanu) paradu u Beogradu. Pošto je otpor srpske javnosti bio jasan, vlada se našla na brisanom prostoru, pravdajući se da nije nedemokratska, da čak simpatiše gej pokret, ali da postoji "bezbedonosni" rizik, pa se njeno održavanje otkazuje, u dogovoru s organizatorom.

    Tako se nije ostvarila još jedna pretpostavka specijalnog rata protiv Srbije, da se pokaže kako Srbija ne zaslužuje "belu šengensku vizu", i da se nanese šteta ugledu Srbije pred nastup predsednika Borisa Tadića u Ujedinjenim Nacijama. Gnevni aktivisti gej pokreta, besni što će morati da vrate ogroman novac koji su dobili za organizovanje ove manifestacije i da se opravdaju pred naručenim svetskim medijima koji su se okupili da registruju "masakr" srpske policije i nacionalističkih organizacija nad učesnicima parade, svoju žuč su izlili na mitropolita SPC gospodina Amfilohija, čiju izjavu su dočekali na nož.

    U ovoj medijskoj halabuci u drugi plan je otišao najopasniji deo, "plan B" ove specijalne operacije, napad na strane državljane u Beogradu. Kad gej aktivisti nisu postali meta (a jedna grupa unutar gej pokreta bila je spremna da većinu svojih pripadnika izloži opasnosti), usledio je munjeviti transfer: napasti strane građane u sred Beograda i tako pokazati da su sve unapred pripremljene negativne slike o Srbima tačne, Srbi su divljaci, nisu imali priliku da napadnu gej paradu pa napadaju sada koga stignu, jer im je to "u prirodi

    Ovom nemam šta da dodam. Sem da podsetim da više nemamo pravo na naivnost i da belosvetske podvale kad su razna "prava" u pitanju ne primamo olako, jer je reč o teroru manjine nad većinom kojoj se pokušava nametnuti kompleks krivice za ono što tobože duguje "potlačenoj manjini." Te iznudice su, dakako, "demokratske", a svaki otpor "demokratiji" je "nedemokratski." Sad budite samo dovoljno blesavi pa dozvolite da vam se ovakve belosvetske "demokrate" popnu na grbaču, pa ćete da vidite belog Boga, kad vam izravnaju tu netolerantnu grbaču. O tempora, o mores.
    И тако је нормално демократска већина која одлучује, мора трпити терор мањине која провоцира ?!?!?!?!? па докле ????????

  15. #360

    Odgovor: Parada Ponosa

    Da, Srbija figurira u svetskim okvirima kao super-sila, pa je potrebno protiv nje voditi specijalni rat. Ma čoveče, o čemu ti pričaš. Još jedna od teorija zavere kojoj su pojedini Srbi skloni kako bi sa svojih idola i vođa skinuli svu odgovornost za stanje u državi.
    Prvi utisak uvek vara

Strana 24 od 68 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •