Parada Ponosa - Strana 36
Strana 36 od 68 PrvaPrva ... 26343536373846 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 526 do 540 od ukupno 1009
  1. #526

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da narod nece izaci da protestuje na bilo ciji poziv.
    Pa da u državi postoji nešto što se zove opozicija, radnički sindikati i slično da vidiš kako se ide na njihov poziv. Ovako, ne mož' se skupi za jednu maricu da ih potrpaju bez da se guraju. Treba da pošalju nekoga iz MI6 ili CIA da bi narod izašao na ulicu da se buni...


    Nema te "kriticne mase " ma sta ona znacila..
    I isto tako mislim da vise rade na propagiranju ove parade i odvlacenju paznje
    od svih tih drugih problema upravo protivnici gej parade , nego vlast i ucesnici.
    Kada bi ih pustili da prosetaju taj jedan sat , bio bi izvestaj , i sledeci dan bi se i zaboravilo na paradu.
    Uostalom , nije daleko ni taj 10, oktobar .
    Videce se kako ce sve to izgledati.
    Poenta je da se što više vrti priča o paradi - novine, TV emisije, ministar ovaj, ministar onaj, bla bla bla... prosečnog Srbina zabole pozadina za paradu i za homoseksualce, pritisnut je tolikim problemima da nema kada da se za*ebava sprečavanjem neke tamo parade. U državi uvek ima onaj broj koji će uraditi sve da spreči održavanje te parade, to nije neki naš ekskluzivitet - isto se desilo u Mađarskoj, Slovačkoj, Rusiji, čak i u Finskoj čini mi se. Uvek postoje specifične grupe bilo da se radi o navijačima, neonacistima, nacionalističkim organizacijama ili nekim sasvim trećim grupama. Postoje ljudi koji jedva čekaju da imaju povod da idu na ulicu i da se lemaju sa nekime ili sa policijom, to je tako godinama u nazad. možda ovi i uspeju da obrnu krug od Manježa do SKC-a, nije to velika ruta, mogu za manje od 10min da prođu lagano, zavisi koje mere obezbeđenja budu bile, ali sam siguran da će biti - makljanja sa policijom i lupanja po gradu. Recimo, možda epilog bude da gejevi obrnu rutu i sklone se u SKC i eto uspešne parade, a sa druge strane desetine povređenih policajaca i građana, ogromna materijalna šteta i slično. Ja tu ne vidim poentu. Protivnici gej parade gotovo da se i ne čuju po medijima. To što objave na svom sajtu, neki pamflet ili grafit, to im je. Ali zato, članci, TV emisije, prilozi u vestima, gostuju ministri, seksolozi, bezbednjaci itd. ispada da je ta parada toliki korak ka demokratizaciji društva da će to biti ogroooman uspeh ove vlasti ako obezbedi homoseksualcima da prošetaju sa zastavama i transparentima po centru BG. Selo gori a baba se češlja....



  2. #527

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Pa da u državi postoji nešto što se zove opozicija, radnički sindikati i slično da vidiš kako se ide na njihov poziv.
    Ovako, ne mož' se skupi za jednu maricu da ih potrpaju bez da se guraju.
    Treba da pošalju nekoga iz MI6 ili CIA da bi narod izašao na ulicu da se buni...

    Ne zna čovek.. dal' da plače il' da se smeje.
    Koji kreteni.
    To je u stanju da grca, ćuti i trpi dok mu kožu ne odereš s'leđa.

    Al' pazi...
    parada pedera izlazi na ulice sa ponosom.. i znaju da će da ih polome, da će da lete flaše, zubi.. da će da pucaju nosevi i ponekom lobanja i rebra.. da će da se odvaljuju bubrezi i slezine
    ne očekuju bukete cveća i crveni tepih
    pa opet ne odustaju.
    Traže..
    prava.. promene.. mesto (i tatka )

    Ma bravo za njih.


    A ostali?
    kake iza ćoškova šapatom, tiho što tiše.. ispljuju televizore kod kuće.. obese Cvetka () Borisa Ivicu i Mlađu
    i nataknu ih na kolac
    u mašti
    i onda... potrče da stanu u red da prime dinar povišice penzije .. ili plate.
    Tek tu od ponosa nema ni P.


    pa stvarno ne mogu da verujem.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #528

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Dr. Jovan Maric, psihijatar, sex diplomata.. Valjda jedini lekar na planeti zemlji koji veruje da je homoseksualnost bolest, da je moguce da ce zbog parade kakav zabludeli adolescent zapatiti klicu.. ustvari iz njegovog izlaganja i niste bas sigurni da veruje u ono sto prica ali nije ni vazno, vazno je da se koraca stranackoopredeljenim bogazama..
    Jebo struku, jebo xipokrata..

    es-xooooll
    Kada homoseksualci i njihovi "obožavatelji" budu shvatili da svaki čovek na ovoj paloj planeti, mora nositi svoj "krst" (manji ili veči, ali krst), onda će i mnoge stvari postati jasnije...Postaće jasnije da je sve neprirodno - BOLESNO! A svaka bolest je izlečiva!
    "Ne postoje neizlečive bolesti, postoje samo neizlečivi ljudi."
    Homoseksualci prosto idu linijom manjeg otpora u svojoj ZAVISNOSTI. Prepuštaju se da ih "voda nosi", pa de ih odnese...večinom, u kanalizacione otvore...

    Neko se rodi kao homos, ili to za života postane...neko se rodi bez noge-ruke, ili bez njih za života ostane...neko se rodi slep, ili za života oslepi...neko se rodi bolestan, ili se za života razboli...itd...
    Svako mora svoj krst, kao posledicu greha na Zemlji, da iznese u unutrašnjoj borbi koja nije nimalo laka, i traži jačanje karaktera...

    Ako su mogli neki okoreli ZAVISNICI o heroinu da se izleče, ne vidim zašto to ne bi mogli i homo zavisnici

  4. #529

    Odgovor: Parada Ponosa

    A ti mu dodjes kao neki isterivac djavola ili sta?

    Po meni (i mojoj uzoj i siroj okolini) bolest je mrznja.
    I to zarazna bolest koja se brzo siri.
    A da li je to posledica bolesnog uma, to ne znam.
    Ne zelim da se upustam u dijagnoze.

    I ovaj forum je neprirodan pa ipak pises na njemu. Cak si postao ovisnik.
    Treba li te leciti?

    Koliko sam shvatio (pobozni) hriscani sire ljubav i toleranciju,
    ali to nigde ne vidim u tvojim postovima. Sta treba da zakljucim?

    Toliko kontradiktornosti u tvom postu...
    Poruku je izmenio Gospodin Ne, 29.09.2010 u 13:29
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  5. #530

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    A ti mu dodjes kao neki isterivac djavola ili sta?
    Ne, ja mu prosto dodjem kao neko ko će te podstaknuti na razmišljanje, koje ti i nije baš jača strana

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Po meni (i mojoj uzoj i siroj okolini) bolest je mrznja.
    Dakle, po tvojoj logici ako je mržnja bolest (što svakako jeste duhovna bolest), ona sama po sebi osporava homoseksualizam kao bolest?!

    Hmm...vrlo diktorno razmišljanje , moram priznati...

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    I ovaj forum je neprirodan pa ipak pises na njemu. Cak si postao ovisnik.
    Treba li te leciti?
    Prazna demagogija, koja služi za mazanje sopstvenih i tudjih očiju...bukvalno stavljanje problema pod tepih...!

    Stvar je u tome kako i za šta koristiš neprirodna naučna tehnološka dostignuća...!
    Da li ih koristiš da pomogneš nekome, informišeš nekoga sa pravom informacijom....itd....ili ih koristiš za sticanje sopstvenih ego materijalnih zadovoljstava ....? Manipulišući, da bi pokrio sopstvenu zloću i zloupotrebu dragih nam sokoćala...?

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Koliko sam shvatio (pobozni) hriscani sire ljubav i toleranciju,
    ali to nigde ne vidim u tvojim postovima. Sta treba da zakljucim?
    Polovično si shvatio, i to je problem...Pobožni hrišćani šire: ljubav, toleranciju....i sad ono što si preskočio: ... Reč, ukazujući na greh...!

    A da bi bolje shvatio, pročitaj šta ti lično Tvorac kaže:

    ( Isaija 28 )
    22. Nemojte se dakle više podsmevati da ne postanu jači okovi vaši, jer čuh od Gospoda Gospoda nad vojskama pogibao određenu svoj zemlji.

    (Timotiju 4)
    3. Jer će doći vreme kad zdrave nauke neće slušati, nego će po svojim željama nakupiti sebi učitelje, kao što ih uši svrbe,
    4 I odvratiće uši od istine, i okrenuće se ka gatalicama.

    Pa se ti i dalje ismevaj...i tamo, i ovde....

  6. #531

    Odgovor: Parada Ponosa

    Nešto o homoseksualizmu ni nemam mišljenje,...baš kao što nemam mišljenje ni o hetero. Poznajem neke gay i ne mogu da kažem ništa loše u vezi s njima. Nije mi jasno to potenciranje seksualnosti bilo koje vrste, mislim da je to lična stvar i zbog čega neko takvu stvar mora da nabija nekom pod nos.
    Ne znaš ko se više izblamirao ovom paradom: - dal' organizatori, koji su napravili ovako nesrećnu kampanju, il homofobi, koji su im pridodali toliku važnost, il država koja nikako da se snadje i zauzme jasan stav.

    Osvrnuvši se malo oko sebe mogu samo da primetim da se gay populacija izborila za svoja prava još pre jedno četrdesetak godina u Americi, pra tridesetak u Evropi, a u Sloveniji ih se sećam pre dvadesetak.
    Gde smo tu mi?
    Mislim da je svima jasno da je stiglo i do našeg praga, tako da nas čeka svakako. Dal ove, sledeće ili za pet godina, stigli smo i mi na red.

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  7. #532

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Osvrnuvši se malo oko sebe mogu samo da primetim da se gay populacija izborila za svoja prava još pre jedno četrdesetak godina u Americi, pra tridesetak u Evropi, a u Sloveniji ih se sećam pre dvadesetak.
    Gde smo tu mi?
    Mislim da je svima jasno da je stiglo i do našeg praga, tako da nas čeka svakako. Dal’ ove, sledeće ili za pet godina, stigli smo i mi na red.

    Ово је занимљиво...
    За која "права" се изборила геј популација у тим земљама, а за која се бори у нашој?
    Која права геј популација нема у нашој земљи и зашто су они посебнији од других категорија становништва у ускраћивању било каквих права?

    Имам утисак да су овде права геј популације изговор за подметање нечега што излази из оквира те популације.
    Исто тако су се комунисти и њихова идеологија крили иза "права радника", а у ствари су користили то као изговор за сопствени идеолошки активизам за које су ти радници били само средство и изговор за наметање своје идеологије.

    Протести и параде геј популације би имали смисла у земљама где је геј популација криминализована и стављена ван закона.
    Са обзиром да су сва лична права заштићена законом код нас, геј парада је бесмислена и има за циљ не "права" гејева него симболичку улогу негирања и исмејавања постојећег система вредности.
    О томе мало боље говори ово:
    Culture war - Wikipedia, the free encyclopedia

    Та парада, реално има смисла, као кад би се сад жене окупиле и тражиле право гласа (које већ имају).

    Још нешто...

    Чини се да геј активисти бркају домене личне слободе и друштвене прихватљивости, и праве једнакост између та два.
    Те две ствари нису исто, јер оно што спада у домен личне слободе не спада у домен друштвене прихватљивости.
    Тако неко има лично право и слободу да се шета го по свом стану, да у приватности свога дома мастурбира, кревељи се, дуби на глави, има секс, понаша се блесаво...итд.
    Са друге стране те личне слободе не морају бити нешто друштвено прихваћено у домену јавности.
    Тако да човек не може да се го шета улицама града, јер то није друштвено прихватљиво иако никога не угрожава тиме.
    Замислимо да он користи спин пропаганду геј активиста и да тврди да се тиме "крше његова права", и да они који га критикују болују од "нудофобије".
    Сада се поставља питање...која права?
    Он већ има лично право да буде го, али не може то да претвара у јавну ствар, јер самим тим доводи у питање појам пристојности и обичајни морал према којем је тако нешто непристојно.
    Друштво да би функционисало мора да има систем вредности који се не тиче само појединца него обухвата све чланове друштва.
    Сваки систем вредности мора да има оријентир шта је нормално а шта није.
    Неко може приватно да буде оно што се сматра друштвено ненормалним, али не може да ненормалност прогласи за нешто друштвено прихватљиво и нормално.
    Бити го у својој приватности је лично право и није ненормално на том нивоу, али бити го у јавности је друштвено ненормална ствар.
    Исто важи за гејеве, и све остале нестандарне облике понашања који не угрожавају другога.
    Гејеви као такви не угрожавају никога, али геј активизам угрожава друштво у целини, тежећи радикалном редефинисању система вредности на којем то друштво почива.
    А критика таквог геј активизма није напад на геј особе, и онај ко то изједначава је крајње злонамеран.

  8. #533

    Odgovor: Parada Ponosa

    Kad sam rekao za prava, mislio sam za opšte prihvaćenost u društvu i da država stane u njihovu odbranu kad su ugroženi samo zbog svoje seksualnosti.
    Mada da se ne zavaravamo, ni u zapadnim demokratijama na koje se pozivamo kad pričamo o nečem naprednom, gay populacija nije ni približno prihvaćena kako se to čini i predstavlja. Postoje i tamo ljuti protivnici, skeptici, ljudi koji ih se plaše, ali za razliku od nas u "naprednijim zemljama" gay populacija ima svoja izlazna mesta, pojavljuju se u medijima, na javnim mestima, pričaju o svojom problemima i ne sramote se svoje seksualne orijentacije, a država stoji iza njih ravnopravno kao prema svima.
    Negde sam pročitao da se dečko ubio kad se saznalo za njegovu "tajnu". Lakše mu je bilo da se ubije, nego da se sazna da je gay!
    Jebeš društvo koje nema razumevanja za različitosti,...ako se razumemo.
    Sad me natera da i njima razmišljam, kao da nemam svojih briga .
    U Brazilu koji svi volimo u svakom pogledu, na paradu izadje 2,5 miliona ljudi: homo i hetero, crni i beli, mladi i stari, izadju na ulice da bi plesali?
    Nadam se da gay - parada uskoro neće ni biti, jer će to značiti da će se uklopili u društvo i da to više neće predstavljati tabu.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  9. #534

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam rekao za prava, mislio sam za opšte prihvaćenost u društvu i da država stane u njihovu odbranu kad su ugroženi samo zbog svoje seksualnosti.
    Heh, genijalno, unistena i srusena drzava treba da brani pedercine zbog toga sto su drugaciji, nemoj slucajno da se zajebe taj peder Tadic da brani svoj narod od siptara, zukorlicevaca, tajkuncina i drugih smradina, al nek zapreti svima nama da ce sve zandare poslati u veliki boj u odbranu svete pederastije. Nesposoban da brani svoj narod, al sposoban da ga bije, jebote ko da o Slobi pricam

  10. #535

    Odgovor: Parada Ponosa

    Mi se očigledno nismo nešto razumeli.
    Ovde je tema Parada Ponosa. Postoji tema o Tadiću na politici, o policiji, Zukorliću pa kojima možeš po njima ... I ja to često radim i imam slično mišljenje kao i ti o tome kako nam se vodi država.
    Na osnovu posta koji si napisao, mislim da i tebi treba da je jasnije, koliko su im osnovna ljudska prava ugrožena i zbog čega parada.

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  11. #536

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Na osnovu posta koji si napisao, mislim da i tebi treba da je jasnije, koliko su im osnovna ljudska prava ugrožena i zbog čega parada.

    Skoro sam se sreo sa svojim starim skolskim drugarom, velika pedercina inace, uvek me tera da mu pokazujem biceps i da ga pitam - Kako se zvao cuveni glumac Kuper , inace smo zaista odlicni drugari. Elem, tu ga ja priupitam da l' ide na ovaj peder maskenbal, kad eto ti vraga, jok, nece covek da ide bas kao ni njegova krupnija polovina, bas kao i sve njihove drugarice tronozne. Veli da mu prava nisu ugrozena i da ce sve ovo kontraproduktuvno da se zavrsi i iz inata naseg posle nastavi. Standard svih ljudi i polozaj njihovih prava se ne ostvaruju kroz ulicu, sto svi dobro znamo posle petog oktobra, gde se standard i polozaj pojedinaca samo poboljsao, e tako i ovde, ogromna lova je legla na racune tih glbt organizacija i svih drugih nvo koje ovo propagiraju i podrzavaju, a kljuc cele price lezi u tekucim racunima tih organizacija i zemljama porekla novca na njima. Ni jedna uplata nije bila u RSD. Tako nemoj da se zavaravas sovo stara, nije ovo zbog pederskih prava, kao sto peti oktobar nije bio zbog Slobe.

  12. #537

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ma ispadoh ja glavni borac za gay prava , ni kriv - ni dužan.
    No dobro,... bar sam iz ubedjenja, uvek su mi skakali po živcima oni što to rade za kintu. Ne samo ove teme što se tiče,...o političarima i da ti ne govorim.
    Elem jako se dobro mi razumemo i ja mislim da su napravili nesrećnu kampanju i gomilu gluposti kojim neće pridobiti nove prijatelja, al isto tako znamo da svima služe za napucavanje uz gancije, šiptare i već ko nam se ne svidja.
    A isto mi tako skaču po živcima oni što privatizuju forum, pa se samo njihovi postovi čitaju. Nemož' normalan čovek da diše od njih i njihovih pridika i saveta, posebno na političkim temama. Sad sam ja krenuo tim putem, a nije mi namera bila nikom da držim kojekakve pridike ni lekcije .
    Pozz


    Al ako budu pravili neki dobar party, ja idem .
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  13. #538

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam rekao za prava, mislio sam za opšte prihvaćenost u društvu i da država stane u njihovu odbranu kad su ugroženi samo zbog svoje seksualnosti.
    Али "прихваћеност" нема везе са правима. Није моје "право" да мене неко прихвати, него тај неко има право на избор да мене прихвати или не прихвати.
    Уколико бих ја тврдио да је кршење мојих права нечији избор да ме не прихвата као таквог, онда сам ја тај који се понаша као размажено дериште које тражи пажњу, и који негира права тог другог.
    Људи имају право да не воле геј начин живота или да им се они не допадају, исто као што имају право да не воле друге облике нестандардног понашања.
    Друштво не може да прихвати понашања која нису друштвена норма (ненормална), јер та понашања спадају у домен личних слобода, а не друштва.
    Геј активисти безочно манипулишу са појмовима личних слобода и друштвене прихватљивости намерно их бркајући, да би се парализовала свака опозиција активизму усмереним против превреднавања друштва, тврдећи да је напад на такав активизам напад на сексуално опредељење.


    Као што они имају право да буду гејеви, тако и други људи имају право да их не воле, исто као што имају право да не воле полигамисте, инцестуозне, С/М и сл.
    Када неко своју приватност претвори у друштвено-политички покрет, онда јавност има сва права да тако нешто критикује, а пропоненти тог покрета не могу да се крију иза приватности, јер су ту своју приватност изнели у јавност и претворили је у јавну ствар.
    Јавна ствар, поред осталог укључује не само подршку, него и критику.

    Наравно, уколико неко због нечије сексуалне оријентације крши нечије уставом загарантовано право на личну слободу и избор, држава има право да интервенише, јер се тиме човек дискриминише због приватног опредељења.
    Али све те ставке су законски покривене, тако да геј парада нема сврху.
    Политичко-друштвени активизам је јавна ствар, и јавност има право да се бори против њега, нарочито ако тај активизам подразумева редефинисање појма породице и пола, што залази у основе друштва.

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Mada da se ne zavaravamo, ni u zapadnim demokratijama na koje se pozivamo kad pričamo o nečem naprednom, gay populacija nije ni približno prihvaćena kako se to čini i predstavlja.
    Није прихваћена ни полигамска заједница, као ни инцестуозна тако ни аутосексуална (мастурбаторна)...трагедија једна.
    Демократија укључује систем већине, у којем је глас већине народа (демоса) доноси политичке одлуке.
    Наметање геј активизма већини од стране друштвено агресивне мањине иза које стоји држава је управо кршење демократских начела, укуса и вредности већине тог истог народа.

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Jebeš društvo koje nema razumevanja za različitosti,...ako se razumemo.
    Заиста, па ваљда су стрејт људи такође "различити" од гејева.
    Ваљда, пошто се толико позивају на различитост гејеви би први требало да прихвате чињеницу да је за оне друге "различите" брак заједница мушкарца и жене, не мушкарца и мушкарца или жене и жене.
    Зашто онда та мањина (уз помоћ државних органа) хоће да преумљује ту већину, када већ мора да се "толерише различитост"?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Negde sam pročitao da se dečko ubio kad se saznalo za njegovu "tajnu". Lakše mu je bilo da se ubije, nego da se sazna da je gay!
    Ја сам чуо за случајеве када су се људи убијали јер особа у коју су били заљубљени их није хтела.
    Можда по твојој логици кад се нека особа заљуби у тебе, ти нужно мораш да будеш са њом да је не би "дискриминисао"?

    Такође сам чуо за случајеве деце која су се убила јер нису хтели да се друже са њима.
    Можда друга деца морају да се друже са њима (иако не желе), да их не би дискриминисала?


    Уосталом гејеви нису дискриминисани попут:
    1.Ружних људи
    2.Хендикепираних људи (физички и ментално)
    3.Сиромашних људи

    Најдискриминисанији су људи који уједињавају све ове тре особине.
    Њих дискриминишу и сами гејеви унутар своје заједнице.


    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se da gay - parada uskoro neće ni biti, jer će to značiti da će se uklopili u društvo i da to više neće predstavljati tabu.
    Зашто онда има геј парада у земљама где су сви захтеви геј активиста испуњени?
    Poruku je izmenio Luctor, 30.09.2010 u 23:52

  14. #539

    Odgovor: Parada Ponosa

    Зашто онда има геј парада у земљама где су сви захтеви геј активиста испуњени?




    Ne znam jesu li im svi zahtevi ispunjeni u svim zemljama ali koliko sam ja video na poslednjoj u Austriji sve je to lova i politika, malo i turizma naravno.
    Što se tiče razgolićenosti samo sam jednog video malo više bez gaća.
    I tako u beskrajno!

  15. #540

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Luctor kaže: Pogledaj poruku
    Kао што они имају право да буду гејеви, тако и други људи имају право да их не воле
    Apsolutno. Svako ima pravo da nekoga voli ili ne voli. Ali:

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Nesposoban da brani svoj narod, al sposoban da ga bije, jebote ko da o Slobi pricam
    Ako deo njegovog naroda bije drugi deo njegovog naroda jer se usudio na Ustavom dozvoljeno ponašanje (šetnju ulicama grada u okviru manifestacije koja je uredno prijavljena i odobrena), onda itekako ima pravo da bije onaj deo naroda koji se usudio da ugrozi život drugom delu naroda. Zašto? Jer Ustavom svi imamo jednaka prava. Jedno od tih prava je i ono na život.

Strana 36 od 68 PrvaPrva ... 26343536373846 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •