Parada Ponosa - Strana 62
Strana 62 od 68 PrvaPrva ... 12526061626364 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 916 do 930 od ukupno 1009
  1. #916

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Po meni, odavno je "bio red" da se poštuje ovaj narod, država, tradicija i zdrav razum.
    Parada ČEGA? Najmanje u svemu je bilo ponosa, najviše "prsta u oko".
    ...
    O kategorijama "zdravo" i "bolesno" ne želim polemisati i ne bih olako mahala njima.
    Homoseksualnost NIJE bolest, nije izbor nego datost.

    ...

    Ne volim da glumim drvenog advokata, posebno ne Sivom, jer znam da on sam može najbolje da se "odbrani". Ali iz razloga što me se veoma dojmio ostatak posta, posebno pojedini delovi vezani za anuse (), smatram da bi trebalo da kažem kako sam ja razumeo da je Sivi pod "zdravim razumom" mislio na samo paradiranje. Da ono samo po sebi nije zdravorazumsko, odnosno da je kontra produktivno, a ne da je homoseksualizam bolest!

    Toliko.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #917

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku

    O kategorijama "zdravo" i "bolesno" ne želim polemisati i ne bih olako mahala njima.
    Homoseksualnost NIJE bolest, nije izbor nego datost. Može misliti ko šta hoće, vazda ju je bilo i vazda će je biti.

    Normalno i zdravo ne postoji.


    Samo bez lažnog morala, please.

    I sto puta sam rekla da neću pisati na ovoj temi i uvek se zajebem.
    Nadam se da ovoga puta neću.
    Vidim ja, koleginice, da ste Vi rešili da kažete šta ste naumili bez obzira što citirano nema veze sa Vašim "nastupom" .
    E..ako ste rekli...iako nije bilo potrebe se "kačiti" na nečiji post.
    Ja sam pomenuo "zdrav razum" a odnosilo se na vaganje "vajde i štete" u smislu koliko košta jedno obezbeđivanje takvog performansa i šta se "gubi" manjkom jedne šetnje kroz grad.
    Svi smo svedoci da država jedva drži glavu iznad bankrota...a sada najvažnije što je neka manifestacija otkazana zbog bezbednosnih rizika? Nije nego.
    Ne bih da baš polemišem sa svime...ali ima rečenica koje su u najmanju ruku diskutabilne.
    Normalno i zdravo postoji...biti toliko decidan i reći suprotno nema logike jer uvek postoji reper na osnovu koga se i daje neka definicija, bolesno-zdravo, normalno-extrem.
    Ako pričamo o lažnom moralu, zar nije lažno tvrditi da je neka parada životno važna sada za ovu državu?
    Koliko znam..oni imaju u zakonu sve kako su želeli...dok istovremeno imamo ubedljivo najgori zakon o radnim odnosima u Evropi..a i dalje.
    I da..voleo bih da vidim Vaš "čaršav" od posta kada nekim radnicima prekipi i izađu na "paradu" .
    Poruku je izmenio Sivi, 07.10.2012 u 22:20
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #918

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ja samo ne kapiram da neko u isto vreme ima potrebu i da se asimilira i da se istakne kao razlicit. I smesno mi je sto ljudi stvarno veruju da ce neko da promeni stav o homoseksualcima nakon sto se oni prosetaju gradom noseci zastave duginih boja.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #919

    Odgovor: Parada Ponosa

    Nadam se da sam na pravom mestu....



    Budi pametan i pravi se lud

  5. #920

    Odgovor: Parada Ponosa

    pa dobro,....nek budu ponosni opet na godinu .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #921

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ove godine ima vise pobednika parade:
    - organizatori - dokazali da je ovde opasno biti drugaciji i da drzava nije sposobna da vrsi sboju ulogu
    - kontraorganizatori - pokazali ko je ovde gazda u kuci, na samo po pitanju gay parade

    Gubitnici
    - drzava koju je Dacic proglasio pobednikom. Ideja da si pobedio, ako se povuces, pravpi je naslednik ideje "pobedili smo NATO tako sto smo se povukli sa Kosova".
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  7. #922

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Ove godine ima vise pobednika parade:
    - organizatori - dokazali da je ovde opasno biti drugaciji i da drzava nije sposobna da vrsi sboju ulogu
    - kontraorganizatori - pokazali ko je ovde gazda u kuci, na samo po pitanju gay parade

    Gubitnici
    - drzava koju je Dacic proglasio pobednikom. Ideja da si pobedio, ako se povuces, pravpi je naslednik ideje "pobedili smo NATO tako sto smo se povukli sa Kosova".
    Наравно да је држава способна да обезбеди и овакву бесмислену манифестацију, проблем је у здравом разуму.

    Гомила ликова која живи од страних донација како би били професионални педери хоће да направи демонстрацију силе, да пропарадира у инат целој држави и целом народу.

    Држава је закључила да за таквом глупошћу једноставно нема потребе, односно да није вредна труда, средстава, новца и људи који би били потребни да се то обезбеди. И на томе им свака част.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #923

    Odgovor: Parada Ponosa

    Drzava je zakljucila da je isplata penzija bacanje sredstava, jer penzioneri nisu produktivni, a svakako ce za koju godinu da nameste jos jedan, poslednji trosak na racun drzave, zvani oprema za pokojnika.
    Usput, razmislja se da se ukine lecenje, jer onaj ko je zilav, svakako ce preziveti, a oni metiljavi i ovako treba da nestanu, a ne da vecito sisaju budzet ko vampiri.

    PS: Ocigledno je da su pederi i lezbejke velika sila, cim se cela Srbija uplasila od njih. Tolika sila da hiljade policajaca treba da ih obezbedjuju.
    Poruku je izmenio Sunny, 17.10.2012 u 20:00 Razlog: slovna greska
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  9. #924

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Drzava je zakljucila da je isplata penzija bacanje sredstava, jer penzioneri nisu produktivni, a svakako ce za koju godinu da nameste jos jedan, poslednji trosak na racun drzave, zvani oprema za pokojnika.
    Usput, razmislja se da se ukine lecenje, jer onaj ko je zilav, svakako ce preziveti, a oni metiljavi i ovako treba da nestanu, a ne da vecito sisaju budzet ko vampiri.
    Видиш, ово про*еравање и дизање сопствене важности је такође нешто што људе јако нервира. Као ето, то њихово право да парадирају је подједнако битно као право људи на пензију или право болесних људи на лечење? И после се чуде кад већина грађана Србије реагује у стилу "ма јепте се ви мало".

    PS: Ocigledno je da su pederi i lezbejke velika sila, cim se cela Srbija uplasila od njih. Tolika sila da hiljade policajaca treba da ih obezbedjuju.
    Нешто те хебе концепт зван "хумор", видим да се трудиш, али ништа то не ваља.
    Ако су велика сила, зашто их хиљаде полицајаца обезбеђују?
    Ако се Србија уплашила, зашто полицајци не обезбеђују целу Србију већ ту силу?

    Доскочице достојне Оливере Ковачевић...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #925

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    зашто их хиљаде полицајаца обезбеђују?
    Zato sto se u Srbiji "normalnost" i "tradicija" namecu silom!
    Zato sto se u Srbiji "bolesnici" i ovisnici lece batinama!
    Zato sto je u Srbiji ne sprovode zakoni (a jos manje postuju)!
    Zato sto u Srbiji vlada jedan cetnicki vojvoda i njegova retrodgradna ekipa!
    I da ne nabrajam vise...
    Poruku je izmenio Gospodin Ne, 20.10.2012 u 17:34
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  11. #926

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    зашто их хиљаде полицајаца обезбеђују?
    Zato sto se u Srbiji "normalnost" i "tradicija" namecu silom!
    Zato sto se u Srbiji "bolesnici" i ovisnici lece batinama!
    Zato sto je u Srbiji ne sprovode zakoni (a jos manje postuju)!
    Zato sto u Srbiji vlada jedan cetnicki vojvoda i njegova retrodgradna ekipa!
    I da ne nabrajam vise...
    Прва тврдња ми је нејасна.
    Друга је неистинита.
    Треће си у праву.
    Ово са четничким војводом си ме скоро расплакао...

    И, какве ово има везе с темом? Оно, пу какав смо народ, најгори на свету?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #927

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Ove godine ima vise pobednika parade:
    - organizatori - dokazali da je ovde opasno biti drugaciji i da drzava nije sposobna da vrsi sboju ulogu
    Oni su dokazali jedino da je gej aktivizam unosan posao, jebe se njima za homoseksualce
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #928

    Odgovor: Parada Ponosa

    Oni su dokazali da se jebe drzavi za postovanje prava manjina.
    Ma koje bile.
    Dokazali su da su huligani jaci od drzave.
    Dokazali su da drzava precutno podrzava huligane.
    Dokazali su da jedino ovde drzava deli monopol sile sa huliganima.
    Dokazali su da svojom dpbrovoljnom kapitulacijom drzava podstice nasilje.
    Dokazali su da drzava isto misli o "" tradicionalnim srpskim porodicnim vrednostima "" koje huligani brane bezbol palicama.

    Kojim porodicnim vrednostima?
    Ovim?



    Ovi su odrasli u porodicama u kojima se postuju tradicionalne ..............pa ih zato i brane.

    Verujem da se sa ovakvim likovima konstultuju i o tako krucijalnim pitanjima ....Kosovo ...put U Evropu ili Rusiju.....

    Treba se konsultovati sa buducnoscu ove zemlje.
    Na mladima svet ostaje.

    I drzava.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #929

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Kojim porodicnim vrednostima?
    Ovim?
    Jok, ovim:




    Mis'im, sta je poenta? Da su navijaci agresivni? Jesu. Al' oni se ubijaju i na utakmicama gde nema pedera, pa zbog toga ne snose maltene nikakve ozbiljne posledice. I sa njima nemaju problem manjine, vec celo drustvo.


    A koja je poenta gej parade, osim da LGBT profiteri zarade za 'leba?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #930

    Odgovor: Parada Ponosa

    U cemu je poenta ?
    Poenta je da ovaj prostor nije drzava.
    Provizorijum od drzave.
    Prostor u kojem je nasilje mejnstrim.
    Prostor u kojem se oslobadjaju potpaljivaci ambasada , u kojem je francuski navijac sam skocio , onaj Bogdanov oslobodjen....
    u kojem se ne osudjuje rasisticko divljanje navijaca u Krusevcu ...
    Prostor u kojem se svaki dan susreces sa nasiljem.
    Od nasilja komunalnih policajaca do nasilja da li ces preziveti sutrasnji dan ...dobiti penziju .otkaz...nasilja pred salterima ...
    nasilja prilikom dobijanja 26 dozvola da bi nesto sagradio ...........

    Prostor u kojem se problemi ne resavaju ..........vec se proizvode.
    Drzava ih proizvodi.

    Drzava koja je privatno vlasnistvo malog broja ljudi a svi drugi su podanici .......sluze za manipulaciju i eksploataciju.

    Drustvo da resi problem?
    Da hoce resilo bi.
    Obezbedilo bi pola sata setnje jedne manjine i tako ispostovalo Ustav.

    Za pocetak.
    Poruku je izmenio bigrancer, 21.10.2012 u 23:54
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 62 od 68 PrvaPrva ... 12526061626364 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •