Parada Ponosa - Strana 5
Strana 5 od 68 PrvaPrva ... 345671555 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 1009
  1. #61

    Odgovor: Parada Ponosa

    Neces ti sacuvati porodicu tako sto ces homoseksualce saterati u neke mishje rupe i praviti se da ne postoje. Ispade da su oni jedini neprijatelj "zdrave" porodice. Sve bi to bilo super kada ne bismo znali podatak o godishnjem broju abortusa ( na najveći broj njih primorane su udate žene) , o tome koliko neke nashe "glave porodice" vole da zalaze po kockarnicama i kafanama i koliko chesto u nekim porodicama tata nezno pomiluje mamu i poljubi je pred decom. (jednom u nekoliko godina)

    Nije vam smetalo kada se na nasim ulicama okupljalo i branio se lik i delo najobichnijih protuva i ratnih zlochinaca (po meni mnigo vecim neprijateljima srpske porodice), a smetaju vam ovi koji traze jedino to da se vidi da postoje.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #62

    Odgovor: Parada Ponosa

    Povorka ponosa pomera meč Rada


    Organizatori Povorke ponosa zamolili Zajednicu superligaša da pomeri meč Rada za subotu. Utakmica se igra u subotu od 16 sati.

    Fudbaleri Rada umesto u nedelju 20.septembra, ugostiće na Banjici Borac iz Čačka dan ranije. Organizatori Povorke ponosa poslali su molbu Zajednici superligaša da se meč pomeri, jer strahuju da bi navijači "gradjevinara" pre meča na Banjici mogli da im naprave probleme.

    Ostaje pitanje i da li će pomeranje rešiti probleme, jer navijači Rada koji su se jasno odredili kao veliki protivnici pomenute parade, sada imaju slobodan dan u nedelju...

    U nedelju će tako igrati samo Partizan koji na stadionu u Humsoj dočekuje novosadsku Vojvodinu od 19 sati.

    Ostale utakmice igraju se u subotu od 16 časova.

    Izvor B92

    Ovi kao da priželjkuju incidente?

  3. #63

    Odgovor: Parada Ponosa

    @Leonard

    Sam si već dao odgovor zašto su tražili pomeranje utakmice.

    Organizatori Povorke ponosa poslali su molbu Zajednici superligaša da se meč pomeri, jer strahuju da bi navijači "gradjevinara" pre meča na Banjici mogli da im naprave probleme.

    Ostaje pitanje i da li će pomeranje rešiti probleme, jer navijači Rada koji su se jasno odredili kao veliki protivnici pomenute parade, sada imaju slobodan dan u nedelju...
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #64

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Povorka ponosa pomera meč Rada


    Organizatori Povorke ponosa zamolili Zajednicu superligaša da pomeri meč Rada za subotu. Utakmica se igra u subotu od 16 sati.

    Fudbaleri Rada umesto u nedelju 20.septembra, ugostiće na Banjici Borac iz Čačka dan ranije. Organizatori Povorke ponosa poslali su molbu Zajednici superligaša da se meč pomeri, jer strahuju da bi navijači "gradjevinara" pre meča na Banjici mogli da im naprave probleme.

    Ostaje pitanje i da li će pomeranje rešiti probleme, jer navijači Rada koji su se jasno odredili kao veliki protivnici pomenute parade, sada imaju slobodan dan u nedelju...

    U nedelju će tako igrati samo Partizan koji na stadionu u Humsoj dočekuje novosadsku Vojvodinu od 19 sati.

    Ostale utakmice igraju se u subotu od 16 časova.

    Izvor B92

    Ovi kao da priželjkuju incidente?
    Da, odlično pitanje. Samo da ne bude protumačeno kao paranoja, iliti teorija zavere od nekih koji promovišu ponosne paradne šetače....

    Bilo kako bilo, homoseksualci treba da postanu ravnopravni članovi bilo kojeg društva pa i našeg. Niti ih se plašim niti ih mrzim, a nemam ni negativan osećanja prema njima, ako se tu ne računa beskrajno sažaljenje...

    Međutim, i dalje mislim da pomenutom paradom, koju organizuju na način kako je organizuju i u trenutku kojem je organizuju, homoseksualci rade u korist svoje štete, ili je konačni cilj celog tog cirkusa nešto sasvim drugo od proklamovine borbe za njihova prava...

    Selo gori, a baba se češlja. Rekao bih...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #65

    Odgovor: Parada Ponosa

    @makili

    Ma znam, ali ...... Navijači Rada sada imaju slobodan dan u nedelju...

    Ovo mi ja kao da je crnac došao u sedište Kju Kluks Klana i zamolio ih da svoje bolesne orgije/pijanke pomere za neki drugi dan, da ne bi slučajno propustili njihovu paradu ?!

    Enivej, umesto da navijači Rada budu na utakmici i bodre svoj klub, oni će sada imati ceo dan slobodan u kojem će moći da smisle ko zna šta ..... Stvrano bi šteta bilo da zbog neke tamo utakmice propuste "lemanje povorke"?

    To mi je malo čudno? Namerno čačkanje mečke, ili šta?

    Ako se namesti veći incident u nedelju, brdo NVO će da nameste buku i "ugrožena" prava homoseksualaca će doći u žižu javnosti. Ako incidenta ne bude, biće to samo još jedna vest u vestima dana i ništa više ... razmislite o tome

  6. #66

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Bilo kako bilo, homoseksualci treba da postanu ravnopravni članovi bilo kojeg društva pa i našeg. Niti ih se plašim niti ih mrzim, a nemam ni negativan osećanja prema njima, ako se tu ne računa beskrajno sažaljenje...

    Međutim, i dalje mislim da pomenutom paradom, koju organizuju na način kako je organizuju i u trenutku kojem je organizuju, homoseksualci rade u korist svoje štete, ili je konačni cilj celog tog cirkusa nešto sasvim drugo od proklamovine borbe za njihova prava...
    Ne slazem se sa tvojom kontatacijom.

    Iz razloga sto ako idemo tom logikom onda bi i ludake trebalo pustiti iz ludnice, ubice iz zatvora i tako dalje jer bez obzira sto rade ono sto nije normalno ipak trebaju imati prava kao i mi normalni ljudi zar ne ?

    Tim ljudima, homosexualcima, je mesto u bolnici jer zaista ako je normalno da muskarac ima sex sa muskarcem onda zasto ne bi bilo normalno da ubica ubija ljude kad pozeli ili da ludak seta ulicom umesto da bude u ludnici.... mislite o tome.

  7. #67

    Odgovor: Parada Ponosa

    Jbt, kako ljude iznova i iznova ne mrzi da grakcu jedno te isto, a pojma nemaju o cemu pricaju.
    Carli, homoseksualci NIKOGA ne povredjuju svojim postojanjem, osim homofobicnih, pa im smeta sto uopste postoje a kamoli ista drugo. Oni svojim seksualnim i emocionalnim zivotom tebe ne povredjuju, zar ne? A povredio bi te ubica...
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #68

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Ne slazem se sa tvojom kontatacijom.

    Iz razloga sto ako idemo tom logikom onda bi i ludake trebalo pustiti iz ludnice, ubice iz zatvora i tako dalje jer bez obzira sto rade ono sto nije normalno ipak trebaju imati prava kao i mi normalni ljudi zar ne ?

    Tim ljudima, homosexualcima, je mesto u bolnici jer zaista ako je normalno da muskarac ima sex sa muskarcem onda zasto ne bi bilo normalno da ubica ubija ljude kad pozeli ili da ludak seta ulicom umesto da bude u ludnici.... mislite o tome.


    Kako možeš da upoređuješ psihički poremećene i bolesne osobe,ubice sa homoseksualcima? I po čemu smo mi normalni a oni nisu? Zato što volimo i upražnjavamo seks sa osobama suprotnog pola? Po tebi bi izgleda bolnice trebale da vrve od homoseksualaca gde bi ih lečili (samo ne znam kako i od čega) s tim što se lezbejke u tu priču ne ubrajaju jer su ti sexy,...mhm
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #69

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Ako se namesti veći incident u nedelju, brdo NVO će da nameste buku i "ugrožena" prava homoseksualaca će doći u žižu javnosti. Ako incidenta ne bude, biće to samo još jedna vest u vestima dana i ništa više ... razmislite o tome
    Meni se cini da ona polurecenica, pustena od policije da incidenta nece biti, govori sve...
    Medjunarodno misljenje o nasoj zemlji zavisi od desavanja u nedelji... ne zbog gejeva, vec ih interesuje, kakva je nasa policija.
    A policija cini mi se time je najavila, bit ce profesionalna i ici ce do kraja, u skladu sa svojim naredbama i ovlascenjima. Cini mi se da ce rasturiti svaki pokusaj remecenja reda...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #70

    Odgovor: Parada Ponosa

    Meni svi ti ljudi, sa svim svojim (internim) sexualnim "varijantama i varijacijama" uopšte ne smetaju.

    Smatram da imaju prava - na sva svoje prava.

    Međutim ... PARADA ...?
    Da li se, kada je reč o tom, za naše podneblje još uvek specifičnom pravu,
    može računati na postizanje cilja ... baš takvom - PARADOM GRADOM???

    Mislim da su organizatori trebali imati malo više takta ... i šmeka,
    pa ne nazvati tu paradu tako da "zvuči" inadžijski. A zvuči - inadžijski.

    Ajde da se složimo da je biti gej skroz OKej ... ali-dali je baš ...za tako naglašen i podvučen PONOS?

    Gde su ovoliko "podeljenja mišljenja" i postoji ovolika "suprotnost" - nema mesta PONOSU - već KOMPROMISU.






    Pod dva ...
    ne dopada mi se samo što se te PARADE, ako tako i ne započnu,
    (skoro) uvek pretvore u Parade i Demonstracije "neukusa, šunda i kiča".

    Mslm ... umeju to sve "ponosni" pojedinci - baš umešno da uf(l)ekaju ...

  11. #71

    08 Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Ne slazem se sa tvojom kontatacijom.

    Iz razloga sto ako idemo tom logikom onda bi i ludake trebalo pustiti iz ludnice, ubice iz zatvora i tako dalje jer bez obzira sto rade ono sto nije normalno ipak trebaju imati prava kao i mi normalni ljudi zar ne ?

    Tim ljudima, homosexualcima, je mesto u bolnici jer zaista ako je normalno da muskarac ima sex sa muskarcem onda zasto ne bi bilo normalno da ubica ubija ljude kad pozeli ili da ludak seta ulicom umesto da bude u ludnici.... mislite o tome.
    Čarli, slagao se sa mnom ili ne, isti ti je đavo. Homoseksualci nikada neće u ludnicu samo zbog toga što su gej, jer nikada i nisu tretirani kao bolesne osobe, već kao različite jedinke, što verujem i da jesu. Homoseksualizam se pominje još od najranijih civilizacija što je pouzdan znak da je gej osoba oduvek bilo i da će ih i biti.

    Iznenadio bi se kada bi saznao koliko je poznatih umetnika, humanista, javnih radnika, sportista... gej orijentisano. Oni su realnost i neka ti bude za utehu da ti nisi gej, mada i oni, veruj mi, nas, strajt osobe, istinski sažaljevaju, potpuno uvereni da nemam pojma, ni šta je ljubav, ni šta je seks....

    Ali, ma kakve oni parade pravili, mnogi će ipak primit go(l)!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #72

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    protiw,narawno...
    'nek se bebe radjaju!'

    Sinoć napisano, ali moram prokomentarisati... ovo je smešno i govori o nerazumevanju života kao takvog.

    Na koji način su povezani homoseksualci sa bebama? One bebe koje su se rodile ili će se roditi, rodiće se bez obzira na postojanje ili nepostojanje homoseksualaca. Ako se homoseksualcima zabrani da budu homoseksualci, neće oni reći: "Pa dobro, šta je tu je, ne daju nam da budemo homoseksualci, 'ajde sad da pravimo bebe."

    Parada traje par sati (valjda) i onaj ko ne želi da je vidi vrlo lako će je izbeći. Ništa posle parade neće biti drugačije... niti će broj gejOva porasti za 50%, niti će biti zabranjeno rađanje novih beba, kako homoseksualcima ne bi remetile miran san... Svidelo se to nekome, ili ne, oni su ravnopravni članovi ovog društva (na papiru) a uskoro će postati i u praksi. Meni ne smetaju, ne ugrožavaju me ni na koji način, nemam razloga da ih mrzim.

  13. #73

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ček...zašto neko neće da prizna da je čak i samo ime parade..."marnuto" od druge kulture ? Ovde je jasno svima da samo ime parade ima bar 90% protivnika. Znači...insistiranje na mestu održavanja, na plagijatorskom imenu manifestacije, na silnim promo spotovima i naduvanosti stiče se utisak da se namerno ide na neku provokaciju.
    Kao što neki rekoše...ne osporava se ničije pravo, ali se NAČIN na koji se "bore " za prava koja imaju u zakonu više nego problematičan.
    Zašto problematičan ? Zato što se ovom paradom ništa ne dobija (ni u zakonskim aktima koji su to već regulisali, ni u okolnom okruženju, ni u "drugačijim mišljenjima") ali se...(da li baš slučajno) može izazvati nered koji će posle poslužiti za "ceđenje suve dernovine" i opravdanje postojanja raznih institucija koje su uveliko se deklarisale kao "sudije Srbiji".
    Zemlja grca u nelikvidnosti, besparici i nezaposlenosti pa je nekome važno da "skrene pažnju" ? Ili..da nakupljen bes naroda okrene prema "drugačijima" ?
    Mislim...odavno sam prestao da verujem u slučajnosti i "zvanične verzije". Uvek se trudim da shvatim stvarne porive onih koji nešto proklamuju i onih koji imaju koristi od toga.
    Mislim da bi sami pripadnici nabrojanih kategorija osoba trebali da budu protiv ove parade sada i baš tu. Jer ko god malo razmisli...shvatiće da neko ima nameru da ih poturi kao gromobran za sve promašaje odgovornih. Ne volim manipulante sa ljudima..i tačka .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #74

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Meni ne smetaju, ne ugrožavaju me ni na koji način
    ni mene ne ugrozzawaju brate..ali sramota je da tako nesto postoji...sta mislis pojawe se uskoro i pedofili sa paradom i kazzu da je to njihowo opredjeljenje...oce li opet to cuweno 'mene ne ugrozawaju'..ocu da kazem,da je to wan swake pameti,nesto sto ne pripada owom ziwotu,tako nesto nije za owu planetu. isuwise je sramota. necemo ulaziti sad u to da 'mnogo drugih stwari je sramota i mnoge druge stwari nisu u redu' ,zato sto swe to sto nije u redu je 'normalno' u odnosu na owakaw wid paradoksa.

  15. #75

    Odgovor: Parada Ponosa

    Bas generalno u slucaju pedofila Morphea i tebe nece ugrozavati jer niste deca. Decu ce ugrozavati, a to je kaznjivo zakonom. U nedostatku boljih argumenata potezete stvari koje veze sa vezom nemaju
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 5 od 68 PrvaPrva ... 345671555 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 00:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 08:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •