Parada Ponosa - Strana 7
Strana 7 od 68 PrvaPrva ... 567891757 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 1009
  1. #91

    Odgovor: Parada Ponosa

    njihova prava nisu ugrozena na nacin na koji su ugrozena prava homoseksualaca.

    na odredjeni nacin drustvo brine i zakonski je regulisano sto sta u vezi ljudi sa pp , beskucnika i ostalih kategorija koje si naveo ( mada mislim da ti je ovakvo poredjenje bezvezno )

    i jos da te pitam mislis da lice sa pp ( posebnim potrebama ) ne moze biti i gej istovremno ? ili da su svi beskucnici apriori hetero ?
    mislis da su gejevi iskljucivo kul fensi sa brdom para obuceni u pradu ?

    besmislice.

    neka ljudi prosetaju aman . toliko buke niokocega . ko se sa kim trpa , big dil.

  2. #92

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    njihova prava nisu ugrozena na nacin na koji su ugrozena prava homoseksualaca.
    Besmislica,jnikad nisi video/la da neka budala maltretira nekog od pripadnika tih zajednica?Isti slučaj je i sa homoseksualcima,jedino što oni se stavljaju ispred ovih grupa?

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    na odredjeni nacin drustvo brine i zakonski je regulisano sto sta u vezi ljudi sa pp , beskucnika i ostalih kategorija koje si naveo ( mada mislim da ti je ovakvo poredjenje bezvezno )
    Zakonski je regulisano i sve oko prava homoseksualaca...šta u stvari oni hoće sad?

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    i jos da te pitam mislis da lice sa pp ( posebnim potrebama ) ne moze biti i gej istovremno ? ili da su svi beskucnici apriori hetero ?
    mislis da su gejevi iskljucivo kul fensi sa brdom para obuceni u pradu ?
    Ima koječega svugde
    Nego da ja tebe pitam-ako je osoba sa pp invalid i gay ona će se na paradi pojaviti zato što je osoba sa pp ili gay?Šta je sa ostalim osobama sa pp koje to nisu?Manje su vredne i ne mogu da budu ponosne?

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    besmislice.

    neka ljudi prosetaju aman . toliko buke niokocega . ko se sa kim trpa , big dil.
    Big dil,šta me briga ko je sa kim...šta ima da paradiraju?

    pp-posebne potrebe,ne pp poruke*

    Inače,šta su one toliko dobile zakonom o diskriminaciji?Odrađene rampe za njih?Dobili pomoć neku...samo iskorištene zarad nečijih ciljeva

  3. #93

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Naravno...šta ja imam sa njima
    E vidis,ja imam.
    Moja kuma ce biti tamo jer je gej,a ne bih volela da je neko povredi zbog njenog seksualnog opredeljenja,jer je covek...jer nikog ne ugrozava ni ona,a ni ostali koji zele tom paradom nesto da pokazu nasoj javnosti...koji zele da pokazu da su obicni ljudi kao i mi.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #94

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Laka meta zato što već nekoliko puta više sagovornika meša neke koji direktno ugrožavaju DRUGE sa ovom populacijom koja, barem direktno, ne ugrožava okolinu i time dajete šansu za jeftino poentiranje . Jasnije ?

    .....kako ti drago, samo ja bih se potrudio da ne napravim grešku prethodnika i da "drndam" priču koja je već "poklopljena".

    "Poklopljene" su samo neke oči s crnim povezom preko njih Pa ne vide dalje od nosa ispod ...

    Primeri sa pedofilima i "ovcama" možda i jesu drastičniji u odnosu na trenutno lepo upakovanu sliku/predstavu o homotrućpuć populaciji, ali to je samo na prvi pogled! Ko malo zagrebe po površini, i zakopa ka dubini, videće da baš i nema neke velike razlike!

    Šta ćemo sa "nekrofilima" i njihovim sexualnim sklonostima da "opšte" sa mrtvacima?
    Sad će neko opet reći da se mrtvac tu ništa ne pita, kao i u primeru pedofila...Medjutim, šta ćemo ako čovek za života napiše testament, kako dozvoljava i daje posle smrti svoje telo nekrofilu na raspolaganje, da se malo "poigra" pa da ga onda pokopa!? Šta ćemo onda?
    Šta ćemo reći ako i oni zatraže da "paradiraju" s ponosom i uzdignutim nosom...tražeći svoja nekrofilska prava....

    Dalje, šta ćemo sa "sado-mazo" varijantama? Tu isto niko od učesnika nije "prisiljen"!
    Sado-mazohističke perverzije takodje se dešavaju uz obostrani pristanak navedenih "duhovnih nakaza", koje stoje u nizu onih koji polako ali sigurno legalizuju lake i sve teže droge. A te duševne anomalije često se završavaju teškim telesnim povredama, pa čak i smrću!
    Šta ćemo s njima?
    Hoćemo li dozvoliti da i oni paradiraju po ulicama, vezani lancima kako šibaju jedni druge do krvi...iz "ljubavi"?!
    A deca stoje sa strane i gledaju?

    Umalo da zaboravim Svingere
    Hoćemo li dozvoliti orgijanje na ulicama i "menjam ženu" za svastiku...svi na gomilu pa ko koga stigne, sustigne i dovati ? Šta ćemo s njima?
    I oni svi dobrovoljno učestvuju u svim gadostima koje im padnu na degradirani um...

    Tu su i nadaleko čuvene "Incest" varijante!
    Šta ćemo s njima?
    Hoćemo li dozvoliti da mama, tata, sin, ćerka i deka (Svi dobrovoljno učestvuju) paradiraju s ponosom svoj sexi pir po principu-> ćerka za tatu, tata za mamu, mama za sina, sin za deku...i išćupaše repu...? A?

    Dakle, homosexualizam se protivi svim osnovnim zakonima koji vladaju u kosmosu, pa i zdravoj logici!
    Čak i kod nežive materije suprotni polovi se privlače, a isti odbijaju!
    Naučnici znaju da su polovi osnova života! Da nema različitih polova, energija se ne bi kretala i ne bi postojao život, budući da je kretanje energije suština života!
    Izmedju istih polova ne postoji život!
    Kada je sve u skladu s kosmičkom harmonijom istoimeni polovi se odbijaju!

  5. #95

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Besmislica,jnikad nisi videla da neka budala maltretira nekog od pripadnika tih zajednica?Isti slučaj je i sa homoseksualcima,jedino što oni se stavljaju ispred ovih grupa?

    nisam videla niti cula da je neko malteretirao invalida zato sto je u kolicima . niti slepog zato sto je slep .

    vidis li koliko ti je poredjenje bezvezno ??

  6. #96

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    E vidis,ja imam.
    Moja kuma ce biti tamo jer je gej,a ne bih volela da je neko povredi zbog njenog seksualnog opredeljenja,jer je covek...jer nikog ne ugrozava ni ona,a ni ostali koji zele tom paradom nesto da pokazu nasoj javnosti...koji zele da pokazu da su obicni ljudi kao i mi.
    Pa predloži joj da ne paradira...jednostavno nema zbog čega da paradira,sad počni dosadnu priču o tome kako je diskriminisana pa da se upišam od smeha...alo,pa nije više kameno doba,ali parada kompleksa

    @srastanje

    Ne,maltretirali su ih zato što su slabiji,imaju manu i sl.Vidiš sad koliko je bitno?

  7. #97

    Odgovor: Parada Ponosa

    Gresis,uopste nije diskriminisana.Zivi svoj zivot sasvim normalno.Stvar je u tome sto je jako mnogo homoseksualaca u nasoj okolini,ali ne smeju to glasno ni da izgovore,bas zbog tvojih istomisljenika.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #98

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Gresis,uopste nije diskriminisana.Zivi svoj zivot sasvim normalno.Stvar je u tome sto je jako mnogo homoseksualaca u nasoj okolini,ali ne smeju to glasno ni da izgovore,bas zbog tvojih istomisljenika.
    Pa šta ako izgovori?Pa šta ako se neko ne bude družio sa njom zbog toga?Paradiranjem neće ništa dobiti,osim možda ako dobije...

  9. #99

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku

    @srastanje

    Ne,maltretirali su ih zato što su slabiji,imaju manu i sl.Vidiš sad koliko je bitno?

    ti si kao dete . tako i oni u vrticu navale na slabijeg i to....


    nasilje se zakonski sankcionise . nema veze jel musko zensko invalid halid piljarka forumas gej nasilnik niti ima veze da li je zrtva sve to pobrojano , sankcionise se cin nasilja.

  10. #100

    Odgovor: Parada Ponosa

    boli je dupe sto se nece druziti,ali "lomljenje vrata" joj bas ne bi prijalo (kako si malocas ti savetovao komsinice)
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #101

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    ti si kao dete . tako i oni u vrticu navale na slabijeg i to....


    nasilje se zakonski sankcionise . nema veze jel musko zensko invalid halid piljarka forumas gej nasilnik niti ima veze da li je zrtva sve to pobrojano , sankcionise se cin nasilja.
    Sa parade si otišla na sankcionisanje nasilja i zakon...
    Kada nisi znala konkretno da odgovoriš kažeš da je neko kao dete
    Nemamo više o čemu,neću da ti otimam lilihip

  12. #102

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ser_gogsi... Između istih polova ne postoji život? Veovatno misliš na produženje vrste. A šta ćemo sa samcima? Da ih prisilno ukrštamo sa drugim samcima, ne bi li ih uterali u kosmički poredak? Šta ćemo sa osobama koje pate od steriliteta? Da ih prokažemo kao kosmički nepodobne?

    Između istih polova može da postoji ljubav. I to je jedino važno. Mirne, za svoj groš srećne, i bezbedne osobe - samo o tome se i radi.

    I nemoj molim te baš toliko da se gnušaš što se incesta tiče. Pa prva porodica od koje ti misliš da je sve počelo bila je incestuozna do x-tog kolena, jer ne bi druge porodice da se s njom ukršta. Pusti...

    I još nešto. Kad bi se otvorili krovići, odozgo bi se jasno moglo videti koliko je nasilja i jezivih stvari skriveno pod maskom opšteprihvaćenog porodičnog života. Koliko nedobrovoljnih šamara, koliko sekirica u čelo, koliko plača te dece koja su maskote "normalnog" življenja. Časnije je homoseksualno javno priznavanje svojih sklonosti, nego licemerje nekih pripadnika hetero populacije.
    Vrag odneo šnalu...

  13. #103

    Odgovor: Parada Ponosa

    Izmedju istih polova ne postoji život!
    i ovaj krunski argument kao otkrivanje tople vode po
    jubilarni 2. ooo 456.999 put prosvetljava

    vaistinu !!!

    docim svaka budala moze da napravi dete a i 200.000 godisnje da ubije bez da se ikom pravda . l

  14. #104

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Sa parade si otišla na sankcionisanje nasilja i zakon...
    Kada nisi znala konkretno da odgovoriš kažeš da je neko kao dete
    Nemamo više o čemu,neću da ti otimam lilihip
    konkretno na sta ? da su invalidi ugrozeni na nacin na koji ugrozeni homoseksualci ? to sto ti ne kapiras , po treci put ti kazem , da je to kretensko poredjenje nije do mene .

  15. #105

    Odgovor: Parada Ponosa

    Poređenja ?
    Zar homosexualci nemaju (po zakonu) veća prava nego:
    - beskućnici,
    - otpušteni radnici,
    - radnici kod privatnika, stranaca...?

    A opet...ne sećam se Parade ponosa beskućnika ? Možda....bi i oni da tako "pokažu svima" da su ljudi ? U čemu je zajeb?
    Možda...baš u tome što nemaju "zaleđinu", nemaju "proevropski" orijentisane i uticajne i nemaju čime da plate da bi dobili svoju Paradu Ponosa ? Svi koje sam nabrojao su puka sirotinja...i njihova Parada bi ugrožavala vlast (jer bi bili slika uspešnosti iste).
    Govorimo o ravnopravnosti...onda bi smatrao normalnom ovu Paradu Ponosa (ja glupljeg imena nisam čuo ) kada bi , zaredom, sledećih dana bile Parade beskućnika, otpuštenih radnika, ....etc. Ni oni nikoga ne ugrožavaju...a ugroženi su da ne može gore biti.
    Nego...gde se dedoše sve te silne organizacije kada im nije palo na pamet da takvom paradom skrenu pažnju na rastući sloj ugroženih ljudi..ali egzistencijalno ugroženih ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 7 od 68 PrvaPrva ... 567891757 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •