Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay! - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 51
  1. #16

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gey!

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Zašto ga nije od malih nogu učio moralnim vrednostima! Nego je dozvolio da mu dete vaspitavaju pederski TV kanali i isti takvi idoli...
    A ti si ucitelj moralnih vrednosti?
    Siris mrznju, Bog ce te kazniti...

    A odgvor na temu je, videcu...
    Potrudicu se da ne zaglupim...
    Poruku je izmenio Gospodin Ne, 17.09.2009 u 03:04
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  2. #17

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gey!

    Onaj ko ne vidi krivicu u roditeljima i njihovom "vaspitavanju" , neka se zapita zašto u poslednje vreme ima sve više i više "naknadnih pedera" ? I to kroz Bisexualnu edukaciju!

  3. #18

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    "Roditelji moji, ja sam gay"???!!!

    "Neka si nam ziv i zdrav"!!!
    neunistiva zlojebaba!

  4. #19

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Roditelji koji imaju dete sa gej sklonostima gotovo sigurno su na neki način i u određenoj meri "odgovorni" za takvu situaciju, pošto je gotovo sigurno da se gej predodređenost stiče u trudnoći. Naravno da roditelji nemaju poma o tome i da su genetika i njena "logika" suštinski krivci za to.

    Naime, postoje nedvosmilseni dokazi da se gej osobe razlikuju i fiziološki od strejt delova populacije. Pa tako wikipedia (i ne samo ona) navodi sledeće:

    "Fiziološke razlike između homoseksualnih i heteroseksualnih osoba

    Skorašnje studije upućuju na postojanje značajnih fizioloških razlika između gej/lezbejskih osoba i straight osoba. Među njima su:

    * Prosečna veličina dela INAH-3 hipotalamusa kod gejeva je znatno manji i ćelije su znatno gušće raspoređene nego kod heteroseksualnih muškaraca.
    * Commissura anterior (deo koji povezuje dve cerebralne hemisfere) je generalno veća kod žena nego kod muškaraca i veća je kod gej muškaraca nego kod heteroseksualih.
    * Funkcionisanje unutrašnjeg uha i centralnog auditivnog sistema kod lezbejki i biseksualnih žena je sličnije načinu funkcionisanja kod heteroseksualnih muškaraca (naučnici tvrde da ovo potvrđuje prenatalnu hormonalnu teoriju).
    * Mozak gejeva reaguje drugačije na fluoksetin, SSRI
    * Reakcija koja prati nagli oštar zvuk je slična kod lezbejki i kod heteroseksualnih muškaraca
    * Tri moždana regiona (desna amigdala (corpus amygdaloideum), levi hipokampus i srednji prefrontalni korteks) su aktivniji kod gejeva nego kod heteroseksualnih muškaraca kada je osoba izložena seksualnim nadražajima.
    * Gej i straight muškarci emituju drugačije pazušne mirise
    * Gej/lezbejske i heteroseksualne osobe reaguju drugačije na dva ljudska feromona (androstadienon, koji senalazi u muškom znoju i estratetraenol, koji se nalazi u ženskom mokraći) drugačije
    * Gejevi imaju nešto duži i deblji penis od heteroseksualnih muškaraca
    * Odnos dužine drugog i četvrtog prsta na ruci je različit kod lezbejki i heteroseksualnih žena."

    I gde je tu sada bolest? Naravno, pitanje je retoričko i ne mislim da polemišem o ovome.

    Napomena: Dame, koja šteta! Ispade da su gej muškarci kuratiji od nas. Jbg, isto im ne zavidim na tome. Džabe im je.
    Poruku je izmenio memento, 17.09.2009 u 00:50 Razlog: Dodato objašnjenje o "krivici" roditelja.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #20

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Verovatno ce im ona famozna vakcina pomoci...
    Homofobija.
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  6. #21

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno ce im ona famozna vakcina pomoci...
    Homofobija.
    Kome se ti to stalno tako hrabro obraćaš? Meni? Ako si mislio na moj post, pročitaj ga ponovo? Pomoćiće ti da shvatiš neke stvari.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #22

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gey!

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    ...Onda roditelj može samo da zakuka, i počupa svu kosu sa gologlave....I da se zapita->
    Zašto nije bolje vaspitavao i podizao svoje dete...
    Zašto ga nije od malih nogu učio moralnim vrednostima! Nego je dozvolio da mu dete vaspitavaju pederski TV kanali i isti takvi idoli...
    Zašto nije više vremena posvećivao svom detetu u porodičnoj edukaciji...
    Zašto nije ovo...
    Zašto nije ono...
    Zašto...

    Čovek može da oblikuje malo dete kako želi! On može da napravi i bombaša samoubicu od deteta a kamoli pedera....

    Čovek- roditelj - je kriv za sve...

    Eto i njegovi roditelji su krivi za sve...
    Poruku je izmenio Mish, 06.02.2015 u 23:40

  8. #23

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    "Roditelji moji, ja sam gay"???!!!

    "Neka si nam ziv i zdrav"!!!
    "....padni nam na grudi....sine naš pederu... alal ti vera, junače i diko naša"

    Šalu na stranu ... tema je vrlo ozbiljna i statistički podaci su više nego uznemiravajući...

  9. #24

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Kad pogledam koliko heteroseksulanih pedercina (muskih i zenskih) na forumu ima, ne cudi me stav kompletne zemlje. A generisala samo na ovom uzorku, eeeeeejjjj.
    Nisam roditelj, ali znam sebe.
    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih bila presrećna da mi je dete gey. Ne bih jer bi živeo život pun prepreka.
    Ali, još nesrećnija bih bila da bude ono što nije. I da provede život glumeći i sputavajući sebe.
    Ovo potpisujem i nemam vise nista da dodam.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #25

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Kako vidim zestoka hajka na gej-tipove.
    Eh koliko je pedera bilo koje sam volela da slusam i da gledam a nisam ni znala da su gej.A i bas me briga.
    Grupu Qween sam obozavala.Izgleda sam trebala da ih mrzim zato sto im je pevac bio gej.
    Svasta.
    Tako isto i sa decom. Znaci li to da treba svoje dete da sputavam,mrzim,prozivam....zato sto je gej.A ne. Neka je on meni ziv i zdrav .
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #26

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Eh koliko je pedera bilo koje sam volela da slusam i da gledam a nisam ni znala da su gej..
    Tako je trebalo i da ostane. Trebala je chinjenica da su pederi, da ostane njihova intima. A ne da se busaju u prsa i zvone na sva zvona kako vole protivprirodan seks i blud,u pasivnim i aktivnim varijantama.
    A ako: "Roditelji moji, ja sam gay", onda ide nastavak rechenice: "Pomozite mi da se izlechim!"

  12. #27

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    A ako: "Roditelji moji, ja sam gay", onda ide nastavak rechenice: "Pomozite mi da se izlechim!"
    Jel to vazhi i za lezbejke ...?
    ili chemo njih da ostavimo iz estetskih razloga.
    Poruku je izmenio Uriel, 18.09.2009 u 15:06 Razlog: chudne su tastature gospodnje...

  13. #28

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Jel to vazhi i za lezbejke ...?
    ili chemo njih da ostavimo iz estetskih razloga.

    drugo su lezbejke
    one samo nisu naisle na pravog muskarca....
    inace,svaki prosecan Srbin misli da bi ih njihov vratio na pravi put...samo kad bi mu dale....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #29

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    A ako: "Roditelji moji, ja sam gay", onda ide nastavak rechenice: "Pomozite mi da se izlechim!"
    A kako za tako nešto ima lijeka? Nema.

    A roditelji bi trebali prihvatiti svoje dijete takvo kakvo je jer uvjet roditeljske ljubavi nije opredjeljenje. Vjerujem da nije lako tako nešto čuti ali navikne se čovjek na sve.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #30

    Odgovor: Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!

    Mnogo si mi ti nešto agresivan. Popij nešto, pa se smiri.
    Prvi utisak uvek vara

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Moji hardverski problemi
    Autor SQUAW u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 30.05.2013, 00:03
  2. Mene su moji roditelji odbacili...
    Autor memento u forumu Porodica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.09.2012, 02:08
  3. Svi moji avatari
    Autor jovuk u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 19:08
  4. Moji ulovi
    Autor Zlatni mis u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 16:01
  5. Dragi moji - kukajte!
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.03.2009, 10:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •