trebam software za mobilni telefon
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    trebam software za mobilni telefon

    jer zna neko gde mogu nabaviti software za Nokiu 3110c...
    stari fabrički software koji imam počeo je da brljavi, kad isključim telefon i kad ga opet upalim onda se 3X pali gasi (sam), i onda dok ga jedno 10X restartujem i onda ok...

  2. #2

    Odgovor: trebam software za mobilni telefon

    Ako imaš onaj kabl za povezivanje telefona sa računarom, onda software možeš update-ovati aplikacijom Nokia Software Updater, na ovom linku:

    Nokia Europe - Device software update - Support

    odaberi model telefona, skini program i prati uputstva za instaliranje. Ni u kom slučaju ne isključuj telefon, niti vadi kabl tokom samog procesa.

    Jedini način podržan od same Nokie.

    Firmware možeš skinuti i ovde: http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=277699 , ali njegovo ubacivanje podrazumeva mnogo patch-ovanja i korišćenja različitih programa i nije nimalo bezbedan, naročito za nekoga ko to nije ranije radio.
    Poruku je izmenio Morpheus, 17.09.2009 u 16:16

  3. #3

    Odgovor: trebam software za mobilni telefon

    Aaa Morph...imam molbicu, pitanje za tebe.

    Moj stari K750i Sony E. je bio fino povezan sa kompom sve dok nisam obarala sistem i tako to...izgubila sam instalacioni cd i sada nemam načina da ih povežem opet.

    Postoji li neki sajt da skinem taj cd ili da ih povežem...džaba mi i kabal i sve, nećeee.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: trebam software za mobilni telefon

    Potreban ti je Sony Ericsson Update Service, koji možeš skinuti odavde:

    Sony Ericsson - Support - Software - K770i - Update Service - ovo za update softvera, naravno.

    Potrebno je da prethodno instaliraš Sony Ericsson PC Suite, koji ti omogućava i klasičnu razmenu fajlova između telefona i PC računara:

    Sony Ericsson - Podrška - Software - K770i - PC Suite

    Poruku je izmenio Morpheus, 17.09.2009 u 17:34

  5. #5

    Odgovor: trebam software za mobilni telefon

    Preporuka da veza izmedju racunara i mobiTel-a obavezno bude preko data kabla prilikom update softvera, za ostale stvari prenos slika muzike itd moze i putem bluetooth-a

    P.S. istice ti ono za "ono" stize preporuceno

  6. #6

    Odgovor: trebam software za mobilni telefon

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ako imaš onaj kabl za povezivanje telefona sa računarom, onda software možeš update-ovati aplikacijom Nokia Software Updater, na ovom linku:

    Nokia Europe - Device software update - Support

    odaberi model telefona, skini program i prati uputstva za instaliranje. Ni u kom slučaju ne isključuj telefon, niti vadi kabl tokom samog procesa.

    Jedini način podržan od same Nokie.

    Firmware možeš skinuti i ovde: RM-237 3110c Firmware Collection: 5.50, 6.02, 6.60 - iPmart forum , ali njegovo ubacivanje podrazumeva mnogo patch-ovanja i korišćenja različitih programa i nije nimalo bezbedan, naročito za nekoga ko to nije ranije radio.
    radi ko now, HVALA

Slične teme

  1. Koji mobilni telefon imate?
    Autor Necromancer u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 257
    Poslednja poruka: 19.07.2015, 18:57
  2. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 13:02
  3. Mobilni telefon koji detektuje pokrete
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.04.2007, 16:57
  4. Mobilni telefon za slepe.
    Autor goldie u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.08.2006, 14:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •