Naprednjaci
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 50

Tema: Naprednjaci

  1. #1

    Naprednjaci

    Eto, Nikolic i ekipa oformishe stranku.

    Pozitivno: "pobice" DSS, NS i veci deo wadikala (konachno i definitivno, skup shjlama najgore vrste).

    Negativno: potpuno iste face koje po ko zna koji put presvlache koshuljicu (svaka slichnost sa zmijama je namerna).


    Shta vi mislite?


  2. #2

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Eto, Nikolic i ekipa oformishe stranku.

    Pozitivno: "pobice" DSS, NS i veci deo wgadikala (konachno i definitivno, skup shjlama najgore vrste).

    Negativno: potpuno iste face koje po ko zna koji put presvlache koshuljicu (svaka slichnost sa zmijama je namerna).


    Shta vi mislite?


    Izvini a šta bi ovo slovo trebalo značiti. Omaklo ti se na tastaturi uslijed brzog kucanja. I don't think so.

  3. #3

    Odgovor: Naprednjaci

    Chitam, na osnivachkoj skupshtini sve eminentna imena: Oliver Mandic, Zeljko Shashic, Aca Lukas...chik da neko kaze kako je LDP narkomanska stranka...shta su tek braca naprednjaci, onda?



  4. #4

    Naprednjaci

    hehe.. pa treba da imaju neke vizije, zar ne?

    Ako me još neko bude pitao šta je licemerje, znam šta da mu odgovorim.

    A o vizijama (hehe..) naprednjaka u sledećoj vesti dole. Ma, sigurno ste već čitali:..

    http://www.blic.co.yu/politika.php?id=63178

    "Vučić: Granice "velike Srbije" nerealne
    Autor: FoNet | 30.10.2008. - 14:51
    Zamenik predsednika Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ta partija protiv politike da se granice Srbije prostiru do linije Karlobag - Karlovac - Ogulin - Virovitica, što je granica "velike Srbije" za koju se zalaže lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj.

    "To nije naša politika. Naša politika je da uvek budemo na strani srpskog naroda", rekao je Vučić na konferenciji za novinare.
    Prema njegovim rečima, linija Karlobag - Karlovac - Ogulin - Virovitica je "neozbilja i nerealna".
    "Mi mislimo da bi trebalo zaštititi naš narod zapadno od Drine i Dunava, graditi najbliže saveze i odnose sa Republikom Srpskom i pomagati našem narodu proteranom sa svojih ognjišta iz Krajine i Hrvatske, ali mislim da je besmisleno da vam neko kaže da Karlovac pripada Srbiji ili da će se to dogododiti prekosutra", istakao je Vučić.

    Vučić je rekao da u ovom trenutku nije realno ujedinjenje Srbije sa Republikom Srpskom.
    "Nama je najvažnije da pomognemo našim ljudima da se vrate na svoja ognjišta, sačuvaju kuće i imanja", rekao je Vučić.
    Prema njegovoj oceni, priča o ujedinjenju Srbije i Republike Srpske nije realna "zbog konstelacije snaga u svetu".
    Vučić je naglasio da je SNS policiji prijavila stanovnika sela Hrtkovci Niku Gajića, koji je pretio ubistvom Tomislavu Nikoliću i napadima na aktiviste te stranke.
    "Mi molimo policiju da obezbedi mir i stabilnost", rekao je Vučić."
    Poruku je izmenio BaneK, 16.11.2008 u 12:02 Razlog: dve za redom
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  5. #5

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    "Vučić: Granice "velike Srbije" nerealne

    Pazi, mene deklarisu fasistom kada tako nesto kazem...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #6

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pazi, mene deklarisu fasistom kada tako nesto kazem...
    Pa,... sad Vučić i Nikolić opet ispadoše fašistima.. hehehe..
    a pride još i šovinistima, zapadnim plaćenicima, a što se ne sme zaboraviti - licemerima...
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  7. #7

    Odgovor: Naprednjaci

    Mislim da su napravili tu stranku da bi sutra mogli i oni kao sad SPS da sklapaju koalicije sa Demokratama pa da se ogrebu za deo kolača, sad su i oni kao nešto proevropski...

  8. #8

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat sa juga kaže: Pogledaj poruku
    Izvini a šta bi ovo slovo trebalo značiti. Omaklo ti se na tastaturi uslijed brzog kucanja. I don't think so.
    ...ako mislis na slovo W....oznacava Whitesnake...slusaj Whitesnake i sigurno ces se ozeniti...


    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #9

    Odgovor: Naprednjaci

    Toma je napravio pravi potez,otarasio se onog sljama iz Radikalne stranke,iako sam na svakim izborima bio protiv njega,ovim potezom se iskupio za vecinu negativnih stvari koje je do sada uradio! Samo neznam sta ce mu Vucic u ekipi,ali `ajde ,sta sad!
    Nadam se i mislim,a sto bi meni bilo jako drago,da ce vecina Kostunicinih glasaca preci u naprednjake jer su sada oni zauzeli taj stav umerenih nacionalista,jos samo da docekamo da Kostunica i sljam oko njega,kao sto su ono djubre Dejan Mihajlov,Aligrudic i ostali zauvek nestanu sa politicke scene Srbije.

  10. #10

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Eto, Nikolic i ekipa oformishe stranku.

    Pozitivno: "pobice" DSS, NS i veci deo wadikala (konachno i definitivno, skup shjlama najgore vrste).

    Negativno: potpuno iste face koje po ko zna koji put presvlache koshuljicu (svaka slichnost sa zmijama je namerna).


    Shta vi mislite?

    Potpuno se slazem, samo presvuceni wadikali. Pozitivno je sto ovim potezom SRS postaje (ostaje) marginalna profasisticka stranka, od onih koje u civilizovanom svetu dobijaju maksimalno 5% glasova. Problem je sto ce "naprednjaci" ipak imati podrsku 20-ak procenata birackog tela i tako i dalje "prodavati maglu" velikom broju stanovnika ove napacene zemlje.


  11. #11

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Potpuno se slazem, samo presvuceni wadikali. Pozitivno je sto ovim potezom SRS postaje (ostaje) marginalna profasisticka stranka, od onih koje u civilizovanom svetu dobijaju maksimalno 5% glasova. Problem je sto ce "naprednjaci" ipak imati podrsku 20-ak procenata birackog tela i tako i dalje "prodavati maglu" velikom broju stanovnika ove napacene zemlje.

    Neee... problem je to što se niko neće čuditi od "glasača", ako DS nameri da sa naprednjacima obrazuje sledeću vladu...
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  12. #12

    Odgovor: Naprednjaci

    Ma svi su isti,dok na scenu ne nastupi prava monarhisticka stranka..sve je ostalo boranija i prodavci magle,trebalo bi uvesti zakon o zabrani laganja u predizbornim kampanjama,pa da vidimo onda.

  13. #13

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Ma svi su isti,dok na scenu ne nastupi prava monarhisticka stranka..sve je ostalo boranija i prodavci magle,trebalo bi uvesti zakon o zabrani laganja u predizbornim kampanjama,pa da vidimo onda.
    flx onda ne bi bilo političara kako će drzava bez njih

  14. #14

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    flx onda ne bi bilo političara kako će drzava bez njih
    Ma nervira me ovo sve...Toma promeni dlaku,cud ista,naravno,...i sad je on neki "naprednjak"...Evropejac...onaj Todorovic kao neki radikal,a samo sedi u kancelariji i vodi "Todorovic trans"...one demokrate necu ni da pominjem...Kristo platu od milionce,a dva dana posle toga Dinkic prica kako ce se sama njegova stranka obracunati sa svim oblicima korpupcije i nepotizma u drustvu ako drugi nece...i sad njima veruje (svima zajedno) oko 3 milona glasaca...znaci da u drzavi ima isto toliko tupavaca....

  15. #15

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Ma nervira me ovo sve...Toma promeni dlaku,cud ista,naravno,...i sad je on neki "naprednjak"...Evropejac...onaj Todorovic kao neki radikal,a samo sedi u kancelariji i vodi "Todorovic trans"...one demokrate necu ni da pominjem...Kristo platu od milionce,a dva dana posle toga Dinkic prica kako ce se sama njegova stranka obracunati sa svim oblicima korpupcije i nepotizma u drustvu ako drugi nece...i sad njima veruje (svima zajedno) oko 3 milona glasaca...znaci da u drzavi ima isto toliko tupavaca....
    ...zaboravio si Chedu, on je tek narkomanski shljam...


    ...ostaje nam, dakleM, ona divna skupina ljudi okupljena oko ekspremijera, ekspredsednika i ostalih ekstermina, poshtenog, pravichnog, patriotskinastrojenog Voje. Koshtunice, naravno. Tu je i neizbezni brat Velja. Ilic, naravno. I drugarica Maja. Gojkovic, naravno. Ne pchelica, daleko bilo.

    Glasajmo za njih.

    Iz mesta.


Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •