Pomagajte ko Boga vas molim - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 85
  1. #31

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Verovatno ti je crkla baterija na UPS-u, one imaju rok trajanja. Treba samo nju da zameniš.

  2. #32

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    to sam i ja mislila, ali svi mi kazu da to ne radim, a meni nije jasno zasto.
    dal je to do marke ups-a ili nesto drugo?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #33

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    koji je UPS u pitanju? proizvodjac i model?
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  4. #34

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    PowerMust 600w usb (to je sve sto pise)
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #35

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    to je mustek. Potpuno isti model imam i potpuno isto ponasanje nakon godinu dana koriscenja. Resenje je da kupis drugi UPS. Mozes menjati bateriju, ali ces imati isti problem vrlo brzo. Savetujem APC, ali oni su skuplji. Ali kol'ko para, tol'ko muzike.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  6. #36

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    I sa druge strane sam danas dobila apsolutno (u reč) isti savet. Tako da znam šta mi je činiti. U svakom slučaju hvala na trudu.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  7. #37

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Do prije 2-3 dana sam mogla normalno da kucam sh, tj, ch a sad se deshava sledetje:

    sh = љ
    tj = ж
    ch = и
    zz = ћ

    Mislim da je do opere jer u msn-u normalano radi.
    I'm floating on air..

  8. #38

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Ovo sada ti pišem baš iz Opere i ne vidim problem u njoj koji si navela.
    Ostaje, jedino da pogledaš u svojim podešavanjima za tastaturu...da nisi promenila nešto.
    Tu mislim na podrazumevanu tastaturu (EN) eventualno da dodaš u language bar još i srpski (latinica) i srpski (ćirilica).
    Opcija u kojoj to možeš da promeniš se nalazi u control panelu, regional and langauage options, tab language, detals (ovo je pod XP..)
    Ukoliko si pod Win 7 ..malo je drugačije...ali ćeš se snaći. Potrebno je samo da dole pored sata imaš language bar...kojim ćeš menjati raspored tastature.
    Javni kao zapneš ili se ne reši ovime.
    BTW...Opera je 10.10 iz koje sam ti napisao ovo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #39

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Hvala na pomoći, rješen je problem kad je kucanje u pitanju ali ja uopšte na forumu ne vidim slova š i ž, već umjesto njih crticu I
    I'm floating on air..

  10. #40

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat ognjen56 kaže: Pogledaj poruku
    Hvala na pomoći, rješen je problem kad je kucanje u pitanju ali ja uopšte na forumu ne vidim slova š i ž, već umjesto njih crticu I
    Za svaki slučaj ponovo proveri da nije posebno za operu isključena podrška za naše fontove
    Desni klik mišem na ikonu opere > Properties > compability > Aplly
    Mislim da je nakon toga potrebno restartovati računar... može biti, a možda i grešim



    Proveri i kako je podešeno učitavanje fontova u samoj operi
    To bi trebalo da izgleda otprilike ovako:



    Ne mi jasno gde se izgubiše dežurni operativci
    tu su samo kada treba pljuvati lisicu, a kada je nekome potrebna pomoć oko opere, nigde ih nema

  11. #41

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Ovo prvo sam sad podesila ali se ništa nije promjenilo
    A ovo drugo je bilo podešeno. U svakom slučaju hvala
    I'm floating on air..

  12. #42

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Ne mi jasno gde se izgubiše dežurni operativci
    Ovaj operativac nema pojma šta je u Operi moglo poći naopako pa da izmeni fontove.

    Ajde vidi, mislim da je to u Tools, koristim novu betu, pa je tu drugačije, Tools - Encoding, pa vidi da li je tu namešteno na "Automatic selection". Ako nije, namesti... to mi jedino pada na pamet.

    U stvari, nakon testiranja sam siguran da je to. Namešteno ti je na UTF-8, treba na automatic.

  13. #43

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj operativac nema pojma �ta je u Operi moglo poći naopako pa da izmeni fontove.

    Ajde vidi, mislim da je to u Tools, koristim novu betu, pa je tu drugačije, Tools - Encoding, pa vidi da li je tu name�teno na "Automatic selection". Ako nije, namesti... to mi jedino pada na pamet.

    U stvari, nakon testiranja sam siguran da je to. Name�teno ti je na UTF-8, treba na automatic.
    Podešeno je na ćirilicu, automatsko prepoznavanje, baš kao što je Artur uslikao na drugoj slici.
    I'm floating on air..

  14. #44

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Samo idi na View, encoding , automatic selection. Ništa više...ukoliko ti je tools , preferens, namešteno na engleski jezik.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #45

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Ne cyrilic - automatic, već samo automatic, na vrhu liste.

    Edit, evo i Sivi ti rekao.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Utakmica je - žene, molim tišinu!
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 02.10.2013, 12:39
  2. Devojke pomagajte ! :)
    Autor DobrySchweik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 20:32
  3. Molim vas, rešite mi dilemu
    Autor bifutake u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 11:46
  4. Molim malo pojašnjenje
    Autor tetkaD u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.04.2010, 19:51
  5. Pomagajte ljudi - zdravstveni problem...
    Autor Arneta u forumu Online savetnik
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 28.04.2008, 21:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •