Pod premazan masnom farbom-pomoc
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Pod premazan masnom farbom-pomoc

    Useljavamo se u kucu u kojoj je pod (patos) premazan masnom farbom nezamislivo ruzne boje (sta je bilo na umu prethodnim vlasnicima nemam pojma). Ja bih zelela da dobijem pod na kojem ce se nazirati godovi i sare drveta, ali da je u nekoj boji, i svesna sam da ce to biti bespostedan posao. E sad, znam da moram da drljam po toj farbi sto fenom (stolarskim naravno), sto smirglama i ostalim derucim stvarima, ali me interesuje u nacelu da li je posle masne farbe moguce dobiti ovako nesto? Ako neko ima jednostavniji metod da sljustim ovo zlo sa poda, molim da to podeli samnom.Koju vrstu boje koristiti i kako je nanositi pre lakiranja? Ustvari, bilo kakav savet je dobrodosao! Hvala unapred.

  2. #2

    Odgovor: pod premazan masnom farbom-pomoc

    ...sta je bilo na umu prethodnim vlasnicima nemam pojma...
    verovatno da sakriju nedostake

    ...ali me interesuje u nacelu da li je posle masne farbe moguce dobiti ovako nesto...
    99% da ne biste dobili

    savet: predlazem laminat kao najracionalnije resenje

  3. #3

    Odgovor: pod premazan masnom farbom-pomoc

    Neobarocco,
    Hvala ti za odgovor. Sada znam sta znaci ona izreka "istina boli"...

  4. #4

    Odgovor: pod premazan masnom farbom-pomoc

    E, a da ti nisi kupila ovaj stan ispod mene
    Vec par dana se dole nesto delje, melje, bushi, rushi, cuka, lupa, struze...
    Sve cekam trenutak jada ce im se strovalim na glavu

    Glede teme...ipak je najbolje da se obratis nekom strucnom da to odradi...

    I jos nesto...da ste kupili stan od mojih poznanika...imali biste plocice u dnevnom boravku(doduse pola...a pola je ipak parket ostao), duple u kupatilu podne (jedva se vrata zatvara)...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #5

    03 Odgovor: Pod premazan masnom farbom-pomoc

    Citat lupina kaže: Pogledaj poruku
    Useljavamo se u kucu u kojoj je pod (patos) premazan masnom farbom nezamislivo ruzne boje (sta je bilo na umu prethodnim vlasnicima nemam pojma). Ja bih zelela da dobijem pod na kojem ce se nazirati godovi i sare drveta, ali da je u nekoj boji, i svesna sam da ce to biti bespostedan posao. E sad, znam da moram da drljam po toj farbi sto fenom (stolarskim naravno), sto smirglama i ostalim derucim stvarima, ali me interesuje u nacelu da li je posle masne farbe moguce dobiti ovako nesto? Ako neko ima jednostavniji metod da sljustim ovo zlo sa poda, molim da to podeli samnom.Koju vrstu boje koristiti i kako je nanositi pre lakiranja? Ustvari, bilo kakav savet je dobrodosao! Hvala unapred.
    Zavisi kako je postavljen?ako se ne vide ekseri Mašinom za čišćenje parketa.
    2.Ako ne može mašinom kupi tečnost za skidanje boje.
    Sretan rad.
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

Slične teme

  1. Mala pomoc ;)
    Autor kissigirl u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.05.2012, 16:15
  2. pomoc
    Autor Banchi u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2010, 19:37
  3. Pomoc msn
    Autor Sasa_LP u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.04.2010, 14:49
  4. Pomoc oko emulatora za PS2
    Autor Sasa_LP u forumu Igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 11:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •