Budućnost je u naturizmu! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Obozavam da se kupam gola i kao i vec pojedini pre mene,skinem kupaci,zavezem oko ruke i kupam se,malo dalje od obale...

    Na nudistickoj nisam bila a mislim i da necu,nisam bas tip koji se sece nag okolo...

    A sto se tice dovodjenja dece,to mi je nakako bezze jer zaista ne vidim razlog nametanja deci necega sto bi im bilo neugodno...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #17

    Nudizam

    Dolazi ljeto i sezona godišnjih odmora.
    Spas od velikih vrućina potražićete u blizini voda.

    Da li ćete ove godine posjetiti neku od nudističkih plaža ?

    Bolji poznavaoci će reći da je nudizam lišen erotskog naboja,
    ali da su, u posljednje vrijeme, nudističke plaže stjecište homoseksualaca.

    Kakva su vaša iskustva ?

  3. #18

    Odgovor: Nudizam

    Bila sam na nudistickoj plazi vec jednom i ja licno to nisam dozivela kao erotsku atmosferu ili bilo sta sto bi se moglo nazvati erotskim, takodje nisu homoseksualci jedini koji idu na takva mesta da bi zadovoljili neke svoje vizuelne zelje, ali se to da primetiti cim osoba proseta ispred vas odn. ne proseta...

    Samim tim sto sam bila i nisam osetila nikakvo odusevljenje pritom, mislim da cu i ove godine izostaviti nudisticke plaze tokom svog godisnjeg odmora.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  4. #19

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    nista lepse kad plivas bez kupaceg ili se suncas na pesku ili lezis u plicaku a talasi te zapljuskuju,...kad osetis povetarac po celom telu,...

    a nije bitno da li je neka mala plaza negde malo sa strane ili nudisticka,.. FKK


    to je tako obicno da ne znam zasto se neki stide svoga tela,.ali stvar izbora i zivotnog stila

  5. #20

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Lokrum, avgust 08 --------------->
    Poruku je izmenio Mish, 23.02.2015 u 22:21
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Ovde mogu samo da napisem...pozdravlja vas kum Žoržo....

  7. #22

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Nudista sam samo u svojoj kući. Na plažama nisam bila, iako je postojao period kada smo nešto vazda obilazli oko nudističkih plaža kao atrakciji.
    Ne osećam se prijatno razgolićena pred nepoznatim ljudima. Toples varijante sam probala, ali nije mi bilo prijatno.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A plivanje bez ičega pa ništa lepše

    Za to ne biram plažu, samo udaljenost od obale.

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    ali, znam da smo svako ljeto dok sam zivjela u hr. nakon grada svi masovno isli na nocno kupanje i to mi je hiljadu puta bolji trip nego nudiranje

    Uz uslov da ne postoji skot koji pokupi garderobu dok su ostali u vodi. Mada, to se posle dugo prepričava.

    Ne mislim da su nudisti iščašeni ili opterećeni erotikom. Prija im šta im prija i verovatno su "operisani" od stida.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #23

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    I naturizam ispade moda, ove nove generacije su konzervativnije. Svaka generacija zeli da bude drugacija od svojih roditelja. Ne mogu da se ne smejem, kada na plazi gledam momke u gacama do kolena!

    https://www.youtube.com/watch?v=-T2r5XZQqIs

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #24

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Povuče me za tastaturu..Ma briga me za nudizam nek radi ko kako voli, al ako ovako nastave standardom skinuće nam gaće svima

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Budućnost...
    Autor Goga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.06.2012, 22:49
  2. Budućnost Novog Sada
    Autor dean u forumu Novi Sad
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.07.2008, 00:26
  3. Tetoviranje - budućnost vakcinisanja...
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.02.2008, 01:41
  4. Povratak u budućnost - DeLorean DMC-12
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.12.2007, 01:01
  5. Budućnost kontracepcije – vakcina!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2007, 17:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •