Budućnost je u naturizmu!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Budućnost je u naturizmu!

    Ne mogu a da se ne setim Mire Banjac i "Lepote poroka", odatle i naslov

    Isto tako, ne mogu da se deklarišem kao neznamkakav nudista, zbog toga što ne posećujem isključivo takve plaže, ali sam par puta bila na istim doduše, nikad u mom gradu, mada je i on ima A i to nisam odavno... bar ne nekih 6-7 godina...

    Da li ste nekada bili na nudističkoj plaži? I šta uopšte mislite o nudizmu i naturizmu?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Evo ja cem prvi da kazzem neshto za TV.

    Iako nemam neki poseban stav...

    Prvo mi se namece pitanje- zashto? Whats d need? Potreba za egzibicionizmom ili potreba da se osecash .slobodnim....potreba za experimentisanjem.. NE znam.

    Svo sunce mogu da pokupim i ovako, zashto bih mlatio djokom okolo? Al ok..

    Ono shto mi se gadi je dovodjenje dece tu, osobito klinki i klinaca od 10/15 godina koji nisu vishe ni sasvim mali .. da neki matorani shilje tu..

  3. #3

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Pa, tih matorana koji šilje imaš i na klasičnim plažama, samo je to kao strašno ako je nudistička... onda se valjda gleda drugačije, ne znam zašto...

    Na nudističkoj plaži ima mnogo više starijih ljudi, nego dece

    Meni se uvek sviđalo to što su na njih odlazili nekako drugačiji ljudi... tiši, ljudi koji ne ostavljaju đubre za sobom po plaži i slično... i nisam išla tamo da bih videla nešto erotike ili da bih se ja osećala tako (mada se nabode ponekad koji voajer, naravno, ali svuda ih ima), čak sam uvek i bila na plažama gde treba da prošetaš da bi sreo neki drugi par ili grupicu ljudi... Nekako su bre, opušteniji...

    A plivanje bez ičega pa ništa lepše
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Nisam nikad bila na nudistickoj plazi. Volela bih da odem ali definitivno mora to biti neka strana zemlja. A zasto strana zemlja, .... pa..... stidim se nasih ljudi. Kad kazem strana zemlja mislim na mesto gde nema nasih ljudi. U moru sam plivala gola i predivan je osecaj kad nista nemas na sebi i kada osecas dodire vode po celom telu jednako... Taj osecaj u vodi mi je bio divan.

  5. #5

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Pa nisam bio na nudistickoj plazi, bar ne jos uvek iz prostog razloga s'o jos uvek na mora idem sa matorcima
    Inace nemam losu sliku o tipovima koji tu idu, kao vecina ljudi koje poznajem.

  6. #6

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Aj dont nou, razmishljah malko o ovoj temi i u principu shvatih da u nedostatku iskustva mogu da sudim samo na osnovu predrasuda. A ako sam ishta nauchio o predrasudama to je da, ako se malo pomerish i pogledash mozzda shvatish da si u sushtini gledao na stvar iz svog malog skuchenog boksa... Ne bih tragao za nudistichkim plazzama, al ne tvrdim da ne bih probao da se uklopim shto bi rekli ...

    Generalno gledano, meni kao mushkarcu ono malo gaca shto imam na sebi i ne sprechava neki kontakt sa vodom, a i kad nosim neki shortc mr.Stojko se i ne oseca neshto posebno sapetim Tako da ne mogu da steknem bash neku WOW impresiju ...

    Volim da shnjuram, obozavam more, and zzivot u njemu pa kad sam dole ni ne razmishljam o sebi pa je totalno nebitno u chemu sam, bitno da peraja ferceraju..

    Ali i dalje ne znam da li bih mogao to da radim pored svoje cerke recimo ili da nju prihvatim da gledam golu pored sebe ..

    Oko cherki imam blokadu jebga, ko pit bul kad zagrize.. Tako da mi je to tachka za poredjenje i zakljuchke u shkakljivim temama... Ako tu neko uspe da mi pomeri stvanovishte onda nishta drugo nije ni bitno..

  7. #7

    11 Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    nisam nikad bila na nudistickoj plazi, niti imam neku zelju bas zbog perverznih likova. ali, znam da smo svako ljeto dok sam zivjela u hr. nakon grada svi masovno isli na nocno kupanje i to mi je hiljadu puta bolji trip nego nudiranje. jeste da smo se poslije svi vracali kuci u 5 ujutro prvim busom mokri kao misevi, ali to je bila mala cijena naspram nocnog kupanjca
    a sada da bas ne odajem tajne sta se sve nocu moze raditi na plazi, a sto bi bilo malo nezgodno na nudistickoj
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Citat goldie kaže:
    predivan je osecaj kad nista nemas na sebi i kada osecas dodire vode po celom telu jednako... Taj osecaj u vodi mi je bio divan.


    Ja to uvek radim, bez obzira na kojoj sam plaži. Otplivam dalje, pa sve ono sa sebe smotam i zavežem oko ruke i uživancija

    Mr Sapeti:
    Ne bih tragao za nudistichkim plazzama, al ne tvrdim da ne bih probao da se uklopim shto bi rekli ...
    Ma, da, samo je poenta da li ti je ugodno ili ne... Većina ljudi ima neke blokade... Ja ih nemam, ali, eto, ni ja ne bih išla sa svojim detetom... moj je izbor što želim da budem gola npr, ali možda nije njegov da me gleda, pa iz tog razloga i ne idem više, otkako je porastao... ustvari, nikada ni ja nisam tragala specijalno za tim plažama, samo, kad god sam se zadesila na nekom takvom mestu, bez problema se skinem... a još bolje ako se potrefi neka uvala, nešto skroz divlje što našunjaš brodićem

    Ali sam i na obične plaže (uvek sam izbegavala one obične gde bi to moglo biti skandal) često išla u toplesu

    A generalno sam bliža tom tripu, i kad malo pogledam unapred, i zamislim letovanje bez deteta (kad ono poraste skroz, pa krene da pali sam), sve se nešto vidim isključivo na tim plažama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Prvo i pre svega, ne bih otisla na nudisticku plazu iz prostog razloga sto se ne bih osecala prijatno 'nako gola u prisustvu drugih ljudi... pa ni u inostranstvu

    Drugo, sto se tice dovodjenja dece, to mi je kompletan kretenizam... nem' sta drugo da kazem.

    Trece:
    Citat pekar kaže:
    Svo sunce mogu da pokupim i ovako, zashto bih mlatio djokom okolo?
    Eh, pa 'lebe, nije isto kad se posle skines pred nekom cicom, a ti svuda crn, sem...
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Citat Meggy kaže:


    Eh, pa 'lebe, nije isto kad se posle skines pred nekom cicom, a ti svuda crn, sem...
    Gledaj vedriju stranu, lakshe ce se snadje ..pa josh ako je bila ladna voda eej?


    Pola riba pola riba kazze : Ali sam i na obične plaže (uvek sam izbegavala one obične gde bi to moglo biti skandal) često išla u toplesu
    NEVEROVATNO! I JAA!! MOzda se odatle znamo ?
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 26.07.2006 u 19:22

  11. #11

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Kako bih uverila ostatak foruma kako 'leb nije u pravu i kako nije lepo kad selektivno pocrnis, slikala sam ga danas kad se vratio sa kupanja, samo psssst... nemo' neko da mu kaze, taman sam uspela da slikam kad nije gledao


    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

  13. #13

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Iskreno, na stranu predrasude, ne bih nikada isla na nudisticku plazu, prosto jer me ne zanima, a ko vole nemam nista protiv.
    Ionako preterano ne volim sunce, nije uopste zdravo, a poznato je da su kod zena neki delici koji se u ovom slucaju izlazu direktnim suncevim zracima veoma osetljivi.Zaista ne vidim potrebu za tim, a kupanje bez icega na sebi posebno me ne privlaci.Druga stvar je sto se ne bih osecala prijatno u takvom izdanju pred ljudima koje ne znam, zaista nema potrebe.Mislim da je to nesto sto je rezervisano samo za nekog posebnog, besmisleno mi je paradiram pred gomilom nepoznatih ljudi raznog uzrasta tako.Posebno mi je neukusno da vidim citave familije na takvim mestima.A kad je rec o ravnomernom tamnjenju, ma bas me boli uvo

  14. #14

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Bila jesam ali se nisam skidala.
    Zasto?
    Pa u tom trenutku je na plazi bila uglavnom populacija 50+ pa mi bilo trulo da me dedice gledaju..

    Inace, redovno plivam gola, nevezano na kojoj sam plazi. Jednostavno, kad udjem u vodu,skinem kupaci, ostavim ga na stijeni i odem plivati.. Nijedan osjecaj nije kao taj... Ako niste probali, obavezno, ali obavezno probajte. :D
    Aut viam inveniam, aut faciam

  15. #15

    Odgovor: Budućnost je u naturizmu!

    Bila sam pre nekih 5 godina, a moje mišljenje je da onaj kome se to sviđa slobodno treba to i da radi, ali ja nisam iz te priče. Sve vreme sam pokušavala da izbegnem da me neko vidi (sva sreća pa je bila plaža u Ulcinju i varijanta trči, trči pa čovek), leđa su mi se spržila pošto sam se vrlo kratko zadržavala na njima ležeći... Nije to za mene .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Budućnost...
    Autor Goga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.06.2012, 22:49
  2. Budućnost Novog Sada
    Autor dean u forumu Novi Sad
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.07.2008, 00:26
  3. Tetoviranje - budućnost vakcinisanja...
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.02.2008, 01:41
  4. Povratak u budućnost - DeLorean DMC-12
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.12.2007, 01:01
  5. Budućnost kontracepcije – vakcina!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2007, 17:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •