Pravila seksa bez obaveza
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Pravila seksa bez obaveza

    1. pravilo: Osjećaji su u drugom planu

    Tajno ljubakanje negativne posljedice neće ostaviti samo na one ljude koji mogu svoje osjećaje pri svakom spolnom odnosu ostaviti u drugom planu. Ljubakanje nije ništa drugo nego goli seks, pa ga tako i prihvatite. Kada se umješaju osjećaji, erotska zabava može postati grozna patnja za barem jednog od ljubavnika. Najčešće se javljaju ljubav i ljubomora, a svi dobro znamo da kombinacija tih osjećaja može biti vrlo opasna. Kada neobavezan seks postane neuslišana ljubav, stvari će prije ili kasnije završiti, jer nema smisla zavlačiti s mučenjem.

    2. pravilo: Neobaveznost

    Svako ljubakanje je neobavezno jer se upravo u tome razlikuje od ozbiljne veze. Pravilo neobaveznosti dozvoljava svakom umiješanom da se na tajno sastajanje u dvoje odluči kad mu to odgovara i da pri tome nije ograničen samo na jednu osobu. Ako svog ljubavnika ili ljubavnicu vidite s drugom osobom, nažalost imate pravo ljutiti se ili postati ljubomorni. Vaša veza je sama po sebi bez obaveza i slobodna, zato su ljutiti i ljubomorni ispadi suvišni. Ne očekujte redovite telefonske pozive, ne očekujte slatke poruke, ne očekujte vjernost, ne očekujte poklone i isto tako ne očekujte ljubavne ispovijedi.

    3. pravilo: 'Fuck buddy' nek ostane samo 'fuck buddy'

    Ako je vaš odnos počeo samo sa seksom i na tome opstaje već duže vrijeme, očito postoji razlog - bilo dobar ili loš. Njih može biti i više. Najopasniji uzrok zašto se vaš odnos temelji samo na seksu je naravno bračni partner pri čemu su uplitanja u razne tajne veze jako nepreporučljiva, jer cijela ta situacija može dovesti do krajnje neugodnih situacija. Svakako sačuvajte granicu i od ljubavnika ne zahtijevajte smione stvari koje bi imale veze s njegovom obitelji. Sada se vjerojatno pitate i o razlozima za čuvanje granice u slučaju kada su oba ljubavnika sama i nisu vezani. Stvar je jednostavna. Ako je seks jednokratan, nije ga vrijedno uništiti te pokušati protegnuti u prijateljstvo ili ozbiljnu vezu. Naime ljudi se vrlo često u trenucima osamljenosti zanesu idejom da bi od takozvanog 'fuck buddyja' (seks prijatelja) mogli dobiti stalnog partnera. Ako se ta ideja pokaže kao pogrešna, može se dogoditi da propustite dobar seks.

    4. pravilo: Budite pametan trener


    Ako primjećujete da se vaš život sastoji od veza koje dolaze, prolaze, koje počinju i završavaju, dakle od veza koje nisu stalne, ljubavnika odnosno ljubavnicu možete imati kao rezervnog igrača. Ali zapamtite da rezervni igrač stupa na scenu tek tada kada ju glavni igrač napusti. Budite pametni i nikako ne miješajte uloge, jer može doći do gužve na sceni, što ne bi bilo ugodno za nikoga, a vi biste se pokazali kao loš režiser.


    5. pravilo: Budite diskretni



    Nekima draž tajnih veza predstavlja upravo njihova diskretnost i skrivenost. Naravno da je oboje vrlo preporučljivo, jer se u trenutku nepažnje koprena tajne može otkriti. O ljubovanju se u najboljem slučaju možete povjeriti strancu koji o vama ne zna baš ništa. Jer dobar i blizak prijatelj vas može na osnovu vaše tajne veze početi osuđivati i vašu sočnu tajnu izdati nekome dalje. Mogli bismo reći da početkom svoje tajne veze počinjete varati i svoje bližnje.





    6. pravilo: Grižnja savjesti je zapreka


    Za tajnu vezu možete izabrati nekoga koga ne volite, nije vam stalo do njega, ne poštujete ga i do idućeg sastanka ga se i ne sjetite. Ako ćete pri svakom seksu pomisliti da iskorištavate osobu i ako će vas nakon svakog susreta razdirati grižnja savjesti, na ljubakanje radije zaboravite.

    7. pravilo: Imate dovoljno seksi donjeg rublja?


    Naravno da bi bilo čudno da za svaki susret obučete iste gaćice, a žene isti grudnjak. Obzirom da je glavna poanta tajne seksualne veze seksualni naboj, požuda i strast, potrebna je dosta česta kupovina seksi donjeg rublja.
    Poruku je izmenio Najgora, 01.10.2009 u 20:32 Razlog: uklonjen link

  2. #2

    Odgovor: Pravila seksa bez obaveza

    i sada da ili ne ovakav odnso.....mislim posle svih navedenih pravila
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #3

    Odgovor: Pravila seksa bez obaveza

    Priupitao bih postavljaca teme, kada mu se onako podigne na neku, namerno ce zgasiti sve svoje emocije koje se uz taj proces javljaju?

    mislim... ko uopste sastavlja te teme... pitao sam vec prosli put, zasto o seksu i ljubavi pisu upravo oni, koji to nikada nisu radili?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Pravila seksa bez obaveza

    6. pravilo: Grižnja savjesti je zapreka


    Za tajnu vezu možete izabrati nekoga koga ne volite, nije vam stalo do njega, ne poštujete ga i do idućeg sastanka ga se i ne sjetite. Ako ćete pri svakom seksu pomisliti da iskorištavate osobu i ako će vas nakon svakog susreta razdirati grižnja savjesti, na ljubakanje radije zaboravite.
    odje sam zapeo.....

    prvo i prvo, ne mogu se brate ljubit s nekim kog ne volim, do koga mi nije stalo a posebno ne s nekim koga ne poshtivam....
    drugo, ubi me grizznja savesti ... ali stvarno!... te s toga na ljubakanje ta trane radije zaboravim.....

    jbg.....
    & underpaid......

  5. #5

    Odgovor: Pravila seksa bez obaveza

    Ja se bre u ovo uopshte ne razumem

    Ali bih kao 27 godina ozhenjen mogao napisati chetri prsta debeli pravilnik na temu:

    Obaveze bez sexa

  6. #6

    Odgovor: Pravila seksa bez obaveza

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    odje sam zapeo.....

    prvo i prvo, ne mogu se brate ljubit s nekim kog ne volim, do koga mi nije stalo a posebno ne s nekim koga ne poshtivam....
    drugo, ubi me grizznja savesti ... ali stvarno!... te s toga na ljubakanje ta trane radije zaboravim.....

    jbg.....


    Na vreme.
    Kod predzadnjeg pravila.
    Malo ti je falilo.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #7

    Odgovor: Pravila seksa bez obaveza

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku


    Na vreme.
    Kod predzadnjeg pravila.
    Malo ti je falilo.
    malo mi je falilo pa da budem savrshena
    & underpaid......

  8. #8

    Odgovor: Pravila seksa bez obaveza

    Znala sam da cu da pa'nem kod prve toĆke.. Uvek se zaljubim u onog skim se sexam, priJe ili posliJe.. Mindedj ne valja.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Slične teme

  1. Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 17.09.2018, 08:24
  2. Kartanje - Pravila i opisi kartaških igara
    Autor Digi-Grobar u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 07.08.2015, 20:26
  3. Pravila i opisi društvenih igara
    Autor Digi-Grobar u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 04:55
  4. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  5. Osnovna pravila zdrave ishrane
    Autor Crazy Angel u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.11.2009, 19:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •