Istina ili izazov? - Strana 105
Strana 105 od 361 PrvaPrva ... 55595103104105106107115155205 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,561 do 1,575 od ukupno 5402
  1. #1561

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da li voliš život u Kanadi i da imaš priliku, živjela bi negdje drugo ili bi ostala tu?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #1562

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ne volim zivot u Kanadi, ne volim njihove zakone, njihovu politiku, njihov varosanski mentalitet, ne volim klimu (posebno zimu), ne volim sto nemam s kime da podelim casicu razgovora, onako kako samo to mi umemo u zavicaju, ne volim ... ama bas nista.... ni K od Kanade, i jedino mesto gde bih mogla da zivim je moj grad, moj Novi Sad... I vraticu se da znate... Hocu, tako mi svega!

    Istina ili izazov?
    neunistiva zlojebaba!

  3. #1563

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina

  4. #1564

    Odgovor: Istina ili izazov?

    napisi nam nesto vise o sebi:
    - koliko si stara,
    - udata/razvedena
    - ljubavni jadi
    - tvoje misljenje o ovom forumu?
    neunistiva zlojebaba!

  5. #1565

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    napisi nam nesto vise o sebi:
    - koliko si stara,
    - udata/razvedena
    - ljubavni jadi
    - tvoje misljenje o ovom forumu?
    Zoljka zaboravila si mere

  6. #1566

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Zoljka zaboravila si mere
    sta sam zaboravila
    neunistiva zlojebaba!

  7. #1567

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Strasnooo "Koliko si stara?"
    - E pa, MLADA sam 41 leta
    (i sta ste se svi navrzli na moje godine? )

    - Udata, mama jednom djeticu
    - Ljubavni jadi?
    Imam solidan brak (ne tece svaki dan med i mleko...... ali smo zajedno vec 17 godina i jos uvek ima strasti. Mozda mogu pod "jade" da upisem to, sto je moj dragi prihvatio posao u drugom gradu, pa smo sada cesto razdvojeni (sto i nije tooooliko lose - jer taman kad mi se popne na vr' glave ...... on ode......pa ga nema...... i onda ga se jakoooo uzelim .... a kakav je sex kad mi dodje - da ti sad ne opisujem )
    - forum mi se dopada.... da nije tako, ne bih se ukljucila Velik je, ima vrlo lepih tema (sto ozbiljnih....sto onih za "moju dusu" - neozbiljnih).
    Dopadaju mi se vispreni clanovi..... sve "vrca" od duhovitosti.

    Kako sam krenula, ispasce ovo "ELINO zitije"

    TakoC .... Srozao mi se pritisak, inace bih jos stogod napisala

    ps. Valter..... kad se tebi "nacrtam" - onda postavljaj pitanje za "mere"


    Istina ili izazov?

  8. #1568

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #1569

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Sta si najgluplje uradila zbog nekog decka?
    Onako, nepromisljeno.... a da si se posle pokajala ili postidela svog postupka?

  10. #1570

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Hmm.. blage nemam..
    Nisam uradila zbog njega.. nego sa njim..

    Napio se jako i nije vozio svoja kola, nego je dao drugu da ih vozi kad smo isli kuci. Ja sam sa njime sela nazad, a moja drugarica sela napred. Uglavnom, taj ortak nas je sve odvezao u neku zabit.. i meni nije bial frka da budem sa deckom u kolima pred njima, ali mi je bila frka kad su se i oni po'vatali.. i tako, mi se 'vatamo na zadnjem, a oni na prednjem sedistu.. nije pao nikakav seks, ali je bilo hot. Glupo mi je i sad kad se setim. Glupo mi je sto sam pustila sebe da dodje do petingovanja, pred njima. Glupo mi je to sto je doslo i do petingovanja moje drugarice. Ne mora to njegov drug da gleda. Ne mora to moja drugarica da gleda. Ne moram ja njih da gledam. Nije da me na pali opcija voajerisanja, ali da to nisu ni on ni ona, ili da ja ne gledam njih.

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #1571

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #1572

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Truth..

    Reci ti meni, sta je to sto i je neko uradio, a da ne mozes nikako da zaboravis? Nije bitno da li je dobro ili lose, samo neki dogadjaj koji te je toliko ostavio bez teksta da ga neces nikada zaboraviti.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #1573

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Kao da je bilo juče...
    dugo vremena mi se sviđao jedan momak...ono baš mi je pasao, ja sam tada živjela sa dvije prijateljice, i njih par se s nama družilo, baš smo bili ekipa..dotična, koja će da skrivi sve, i koju ću da onako mrzim zadugo, a vodila se tada kao moja najbolja prijateljica ...bile smo kao dva tijela jedna dusha..bile...ON je tada imao vezu od 9 god..naravno da nisam htjela ja da se petljam tu..povukla sam se...i tiho patila. Ali "moja prijateljica" je oduvijek znala kako mi je....nije ga voljela ali je počela da se čuje s njim..ovo ono...dan za danom...došao je oktobar, meni se tata razbolio, ja sam se vratila kući...i bilo mi je baš teško sve...ona me zvala stalno, sve nešto visi u zraku...ja pitam za njega, jer nisam glupa..ona kao...ma neeee..to nema šanse..reko, aj' dobro...i dodje februar...ja u rasulu, ne znam gdje udaram...tati sve losije...zove ona mene, kao doci ce u nas grad, da me vidi...ja kontam, evo da me tjesi..nesto...ja taj dan dosla iz bolnice...dodje ona meni, sjedimo, ja na ivici plača...ona se nešto prenemaže...pa hoće pa neće...reko "ti bi meni nešto rekla..reci slobodno"...ja kontam teško joj možda zbog mene ...kaže ona meni "ja sam došla da tražim tvoje dopuštenje da ja i **** budemo zajedno"...ja u svoj toj mojoj nedaći, jadu....smognem neku snagu i kažem joj "želim vam svu sreću svijeta" .
    Nikada joj to nisam oprostila, evo ni skoro 3 godine poslije..u mojim očima je pala, izgubila je sve kredite koje je imala...dočekujem je na nož kad god imam priliku...iznevjerio me neko ko je skoro pa disao sa mnom. Ja to ne opraštam.

    Istina ili izazov?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #1574

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ae istinu.. kad ugledas
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #1575

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Svašta bi te ja pit'o.

    Vak'o...svi imamo neki detalj iz djetinjstva kada smo ispali onako simpatični, smiješni...ili smo plakali kao urođenici ili smo nešto uradili. Budi ljubazna pa nam ispričaj neki detaljčić iz tvog žabolikog djetinjstva kojeg se onako sjećaš ili kroz suze ili kroz smijeh.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 105 od 361 PrvaPrva ... 55595103104105106107115155205 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 13:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 14:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 17:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 14:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 17:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •