Istina ili izazov? - Strana 111
Strana 111 od 361 PrvaPrva ... 1161101109110111112113121161211 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,651 do 1,665 od ukupno 5402
  1. #1651

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Šta misliš sa kim bi ovde mogla da ostvariš vezu u smislu sex bez prestanka?
    Ti u startu za'ebeš sve. Niti želiš avatar da mijenjaš...niti bi se slikao pa kačio . . . a o postojećoj slici u kupaćem, tvoju...ne smijem ni da tražim.

    Dakle...dobar si sa riječima...napiši nam neku pjesmicu, pjesmuljak u 4-5 strofica, o forumu, forumašima..nešto što tebi privlači pažnju, troši dragocjeno vrijeme..i tako.

    Ae
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #1652

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nemam sliku u kupaćem. Menjao sam slike u profilu, tako da znaš i na šta ličim.

    Pesmica, je l'?

    Pa, napisao sam onomad jednu, o nečemu što mi privlači pažnju i na šta trošim svoje dragoceno vreme. Eno ti je na Mojoj poeziji.



    Istina ili izazov?

  3. #1653

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Pa, napisao sam onomad jednu, o nečemu što mi privlači pažnju i na šta trošim svoje dragoceno vreme. Eno ti je na Mojoj poeziji.


    Zadnju sam čitala, a ima li veze sa forumom i forumašima?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #1654

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Zadnju sam čitala, a ima li veze sa forumom i forumašima?
    Ima.

  5. #1655

    Odgovor: Istina ili izazov?

    istina!
    neunistiva zlojebaba!

  6. #1656

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Napiši nam kad ti je najviše nedostajala Srbija? Znaš, mora da je bio neki trenutak kad ti je srce krenulo ovamo, ali ga noge nisu poslušale...

  7. #1657

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nedostajala mi je vec onog trenutka kada sam 30. aprila 1994. sela u avion. Nisam mogla nazad, nisam vise mogla svojoj 11-sto godisnjoj cerki da objasnjavam nemashtinu!
    Nedostajala mi je svaki dan... jos uvek mi nedostaje, i malo je reci kojima bih mogla da opisem koliko! Silom prilika, jos uvek sam ovde, ali to je vec druga i duga prica. "Tudja zemlja, tuga pregolema".
    I nikada nikome ne bih pozelela da napusti "ognjiste", jer ma kako da je, nigde nije bolje nego medju svojima!


    Istina ili izazov?
    neunistiva zlojebaba!

  8. #1658

    Odgovor: Istina ili izazov?

    ajd i ja cu istinu...kud svi Turci tu i mali Mujica

  9. #1659

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da li si se pokajala sto nisi poslusala moj savet kada sam ti govorila da ne dolazis u Kanadu?
    Ako jesi, zasto, jesi?
    Ako nisi, zasto nisi?
    neunistiva zlojebaba!

  10. #1660

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nisam se pokajala shto nisam poslushala tvoj savet...znala sam ja da je sranje i bez tebe a i uvek sam se pitala zashto oni koji su preko kukaju da ne valja, a ne vracaju se...pa sam morala doci da razjasnim sebi tu misteriju.

    Pokajala sam se jedino zbog propushtanja zajednichkih momenata sa ljudima koje vishe nikad necu videti, a volela sam ih.
    Za sve ostalo...valjda okamenish vremenom.


    I prinudjena sam da kulturno i uljudno zamolim nekog da umesto mene zada izazov ili istinu, jer se odjavljujem do shjutra popodne.
    Gracias!

  11. #1661

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Nisam se pokajala shto nisam poslushala tvoj savet...znala sam ja da je sranje i bez tebe a i uvek sam se pitala zashto oni koji su preko kukaju da ne valja, a ne vracaju se...pa sam morala doci da razjasnim sebi tu misteriju.

    !
    Ti znas da kukam sa razlogom, i ti znas da cu se vratiti u Srbiju!

    Umesto babe, ja nastavljam

    Istina ili Izazov?
    neunistiva zlojebaba!

  12. #1662

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izazov
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  13. #1663

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Srela si se sa osobom sa ovog foruma, za koju pouzdano znas da te ne podnosi. Pokrece se razgovor, doticna osoba (a ti ces je imenovati) odjednom se pretvara kako ti je bogznakakav prijatelj, da si njena/njegova miljenica. Znas da laze!
    Tvroja reakcija, tvoj komentar u ovoj situaciji... opisi detaljnije!
    neunistiva zlojebaba!

  14. #1664

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Prvo da napomenem-ne upoznajem zene s foruma (cast izuzetcima)

    Ne znam koga bih imenovala mada znam da me mnogo zena ne obozava ..

    Ali recimo da se nadjem u takvoj situaciji,bilo da smo same ili u nekom drustvu,ne bi se to zavrsilo nekim isfoliranim kezom.Ja sam surovo i odvratno direktna i iskrena,ne mogu da odglumim da nekog volim a pogotovo ne volim.
    Sigurna sam da bih direktno rekla da znam da me ne podnosi i da nema potrebe da mi kenja,glumi,kezi se i pravi budalu od sebe,misleci da sam i ja budala.
    Popij cico pice i sikter


    Istina ili izazov?
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #1665

Strana 111 od 361 PrvaPrva ... 1161101109110111112113121161211 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •