Istina ili izazov? - Strana 191
Strana 191 od 361 PrvaPrva ... 91141181189190191192193201241291 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,851 do 2,865 od ukupno 5402
  1. #2851

    Odgovor: Istina ili izazov?

    tri zzene: butkica (zbog umjetnichkog dojma), sunchica (zbog sisa ) i starsica (cjenim da bi bila najexplozivnija )

    a dechki : Love Hunter (zato shto sam pakosna ), morf (zato shto dobro izgleda ) i yossa (iz terapeutskih razloga )

    istina lili izazoF
    & underpaid......

  2. #2852

    Odgovor: Istina ili izazov?





    Davaj istinu. Bidi nežna.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #2853

    Odgovor: Istina ili izazov?

    prichaj nam o svom najvechem strahu. pomisao na shta izazove momentalnu fizichku reakciju u tvom telu? kada ti se u delichu sekunde skupi dijafragma, puls popne na 150 i dlanovi oznoje? neshto shto ne mozzesh da prevazidjesh i osechash kao da je u potpunosti van tvoje kontrole......
    & underpaid......

  4. #2854

    Odgovor: Istina ili izazov?

    ...to bi svakako bio strah od javnog nastupa..da držim neki govor a da svi gledaju u mene. Ja se tada ukočim i neće ni riječ da izađe iz mene. Nemam moć da to prevaziđem...nikako.

    Druga situacija je kada neko vrši neku nepravdu....kada krene da maltretira nekoga, verbalno ili fizički...ja zapjenim....mogu da udavim tu osobu...i više puta sam se nalazila u toj situaciji. Ali očito neku moć nad tim imam kada nisam u prdekani.


    Istina ili izazov?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #2855

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina

  6. #2856

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Eh... ...ajde sada ti nama fino reci ko je tebe na forumu smorio za medalju? ...ono, neka osoba s kojom si bila ok kada si došla na forum, ali se kasnije ispostavilo da si napravila veeeliku grešku kada si pružila toj osobi da ti priđe na bilo koji način.

    I dopunski odgovor ....o kome si imala loše mišljenje ali te on/ona pozitivno iznenadio/la?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #2857

    Odgovor: Istina ili izazov?



    Sirijus
    Zasto?
    Njega sam prvi put srela na jednom malom forumu, i bio mi je OK, jer sam stekla utisak da "uzdishe" zbog jedne tamnoshnje dame. (slaba sam na tak'e priche).
    Kada sam doshla ovde, ukapirala sam da mi je utisak bio pogreshan.......u vezi dosta toga..
    Dan za danom: postovi koji jedan na drugi liche.............. pocheo je ozbiljno da me drma sindrom Dezha vija "Jesam li ja ovo vec prochitala?....ma jesam, sigurno"
    Zaboravih: usledili su PP-ovi koji su naslovljeni sa: EVO ME!!!
    Kako ja nisam uvek raspolozhena za takvu vrstu prepiske, uhvatio me u momentu kad sam pomislila:"Samo si mi josh TI falio" ........ nisam bila (mnogo) bezobrazna, i odgovarala sam mu sturo, ne bi li sam ukapirao da kod mene takvog raspolozhenja nema...
    N'da, mislim da o nikome ovde, nemam tako jasnu sliku kao o njemu: vizuelnu, karakternu, o ukusima........(dozvoljavam sebi - da mozda greshim!!!).

    DrugoJachija pricha:
    LH

    Za njega sam mislila da je izd@kani cinik.............ali vremenom ukapirah da je samo cinik
    Volim njegovu duhovitost, pa mu oprashtam one namchorske dane ....a ume da bude k'o zhena u PMS-u

    Istina ili izazov?

  8. #2858

  9. #2859

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Što volim ove fine, iskrene odgovore ...zbog njih se vrijedi igrati.
    Još kad je LH pozitivna liĆnost....šta reći.


    Ae zapapri mu Ela.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #2860

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izvinjavam se za kasnjenje


    LM, znamo za tvoje politicko (stranachko) opredeljenje.....Sta bi se desilo, da upoznash devojchicu iz "drugog tabora"? Da li bi ti smetalo; da li bi pokushavao da joj menjash misljenje, stavove, ili bi politichke teme (i politichko angazhovanje) bile "stavljene pod katanac"?
    Uzmi u obzir da ti se sve ostalo kod nje dopada, ali te nervira njeno "vodjenje i interesovanje za politiku!!!

  11. #2861

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Prvo bismo napravili bebu, a posle toga bi moja čuvena moć ubeđivanja došla do izražaja.

    Šalim se, oni koji me zavole, uglavnom me podržavaju u svemu što mi je bitno. Možda zbog načina na koji funkcionišem.

    Istina ili izazov?

  12. #2862

  13. #2863

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Klasika:

    top 5 omiljenih i neomiljenih, i obrazloženja.


  14. #2864

    Odgovor: Istina ili izazov?

    E aj kad nemas inspiraciju

    Omiljeni, t.j clanovi cije postove volim da procitam, koji su iskreni i pravo osvezenje na forumu. Ciji postovi me nasmeju i raspoloze su:

    Ela, Sunflower, kolezinica Lilith, Uriel, bigrancer

    ima ih jos, t.j one koji su mi van konkurencije - mish, beliver, izabelita(a nju nema nesto na f, pa citam je na blogu) starsica, bella, Aiko....a i tebe da zaboravim umalo

    a oni drugi:

    Sirijus - Jednolicni postovi. Ko da je na repeat. I pre nego otvorim na temama na kojima moram da ga citam, znam sto je napisao.

    Becar - smori s onim svojim hvalenjem i samouverenosti u stilu "Becar i onda potop".

    maski - nije da lose pise, ima ona dobre i kvalitetne postove, ali nekad imam osecaj da je hiperaktivna na forumu, pa ako nema sto da kaze na neku temu, okaci video i dve reci... e to malo smara

    Charlie Harper - bio je uzasno dosadan sa onim postovima o filmovima iz hiljadudevetstoosamdesetineke...a ogadilo mi se kad sam procitala sto je uradio masinicom za brijanje svoga druga....

    egzo alias freddy - ne treba obrazlozenje

    Istina ili izazov?


  15. #2865

    Odgovor: Istina ili izazov?

    A pazi poltrona što je nabrojala top 20 omiljenih ...

Strana 191 od 361 PrvaPrva ... 91141181189190191192193201241291 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •