Istina ili izazov? - Strana 201
Strana 201 od 361 PrvaPrva ... 101151191199200201202203211251301 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,001 do 3,015 od ukupno 5402
  1. #3001

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Teško pokazujem emocije, pa je i plakanje izuzetna retkost. Poslednji put je bilo pre 5 ili 6 godina, kada su mojoj majci lekari postavili, ispostaviće se, pogrešnu dijagnozu - rak. Setio sam se svega kroz šta je prošla u životu i jednostavno se raspao. Saopštila mi je telefonom, a stric je bio prisutan i svojim rečima stvar samo pogoršao

    Istina ili izazov?

  2. #3002

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina

  3. #3003

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ne sme na izazov...

    Isto pitanje, kada si poslednji put plakala, zašto i pred kim?

  4. #3004

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Bellu?

    Prvo da naglasim kako svi znamo da to nije moguće, jer njena religija (pagaNsko hronično izbegavanje - skraćeno PIZ) joj zabranjuje susrete sa strancima, ali ovako:

    kad bi kojim slučajem pristala da se vidimo,gledao bih da je napijem, pa iskoristim.
    I sad recite da coVek nije maniJak

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da sam to negde vec pisala

    No, prvi put kad je trebalo da se vidimo, Bella je pronasla mene Nabavila moj broj telefona i nazvala me da se dogovorimo za vidjanje. Posto to vece nisam mogla jer sam vec kasnila kod rodjene sestre na rodjendan, rekla sam joj ako uhvatim vremena za sutra, onda se gledamo. U medjuvremenu sam se ja napila kao mali majmun, sutradan sam bila uzasno mamurna i dobar deo dana sam lezala. Onda kad sam ustala, spicila sam se da kuvam rucak drugaricama i Bella se javila tada. Nisam sad sigurna da li mi je bus bio posle rucka pa nisam mogla ili je nesto drugo bilo u pitanju.
    Drugi put sam se ja javila njoj, ali se nismo sporazumele Ne secam se tacno sta je bilo tu, samo znam da je doslo do nesporazuma
    U svakom slucaju, ne sumnjam da ce ona da me ispravi ubrzo
    Jopet je Hunter demantovan

  5. #3005

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Tesko mi je da se setim.
    Obicno ih "gutam", a posle same provale i bez nekog jakog razloga (klasicno "pucanje").
    Stvarno ne mogu da se setim, i Bogu hvala, nisam imala neki drastican razlog za to. (ono, kad hormoni malo podivljaju - nista posebno)

    Istina ili izazov?

  6. #3006

    Odgovor: Istina ili izazov?

    @bella Nije hunter demantovan. Žensko i ima neke (jako male) šanse da te vidi, ali muško - Pre će meteor pasti na Zemlju i sve nas lišiti života.

    Istina.

  7. #3007

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Koliko sam ukapirala, ti mu dodjesh nesto kao, predsednik inicijativnog odbora za organizaciju susreta forumasha. E, upoznao si ih dosta. (mislim )
    LM, koja forumashica je ostavila na tebe (kao muzjaka) onaj "mrnjauuu utisak"?
    Da li si pokushao/uspeo da se udvarash/muvash....i tako to, ovo ono...

  8. #3008

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Mrnjauu utisak - Neuhvatljiva. Ta devojka je neopisivo lepa. Nisam ništa pokušao, jer je njen sadašnji suprug bio prisutan.

    Dve seke - Marija i Sanjalica su takođe na vrhu liste. Nisam ni tu ništa konkretno pokušao... za sad.

    Jesam upoznao dosta forumaša i uvek spreman za još.

    Istina ili izazov?

  9. #3009

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izazov.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #3010

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Budi yossarian do kraja dana. Samo avatar, potpis ne moraš. Da vidimo taj avatar van politike.

  11. #3011

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Sve sam odradila... Ne radim ja stvari polovično.



    Istina ili izazov?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #3012

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istinu

  13. #3013

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Elice ...koja je trenutno najveća briga koja tebe mori?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #3014

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Posao

    Iz proshlogodishnjeg haosa (kada sam radila 2 posla), zapala sam u "ne raditi ni jedan".
    (Predmete koje sam drzala su jednosemestralni, i u ovom nemam ni jedan.)
    Na "osmochasovni posao" sam dala otkaz jer su me zavlachili sa prijavljivanjem, (o kashnjenju plate i da ne pricham)....i sijaset drugih nebuloza.
    LM, naravno da trazhim posao, a shanse da ga nadjem su skoro kao i da dobijem premiju na lutriji.
    Ogorchena sam, frustrirana......borim se da ne potonem skroz, a doslo je do gushe.

    I nemoj me da me pitash o ozbiljnim stvarima ..... ovde (na netu), odbijam da budem ozbiljna, "pametna", fina.... bla, bla... i pre svega - necu da kukam!!!

    Istina ili izazov?

  15. #3015

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izvini. Ali takva je igra. A nije prošlo 00h da idem sa škakljivim pitanjima. Neću više.






    Istina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 201 od 361 PrvaPrva ... 101151191199200201202203211251301 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 13:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 14:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 17:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 14:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 17:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •