Istina ili izazov? - Strana 81
Strana 81 od 361 PrvaPrva ... 3171798081828391131181 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,201 do 1,215 od ukupno 5402
  1. #1201

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    izvlakuso


    daj sta das, ajde nesto nemam inspiraciju
    Pa šta da ti radim, ne volim nešto preterano da se slikam... a tek u kupaćem posebno....

    ...i šta da ti dam?

    Dobro, evo:



    ...malopre sam je poklonio onoj slatkoj EuridiCi, i još je slušam...

    Istina ili izazov?

  2. #1202

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Neka napljuje neku omiljenu mu pesmicu...al' onako po njegovom...ili tako nešto
    ...on bre više voli da ne voli nego leba da jede...

    ae bre


    jebo šorc
    Evo Hunteru mozes da biras

  3. #1203

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izazov
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #1204

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izazov


    kad Bane ponudi,sve smo spremne na izazov
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 23.11.2009 u 00:05 Razlog: edit
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #1205

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Izazov
    Marija mi je promakla za malo...

    ...e sad mala, ovo me baš zanima:

    primetio sam da često potenciraš nerona kao iole interesatnog lika. S obzirom da se ja malo je reći blago zgražavam na tu pojavu, baš me zanima šta je to što ti je interesantno kod takvih likova?

  6. #1206

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Al' kad sam znala da ce to da bude, nije ti manir da me gledas polu-golisavu

    Nisam imala prilike da ga upoznam, zato sto nam se obaveze nisu poklopile, ali sam imala prilke da ga cujem i da se u intervalima sa njime dopisujem preko msn-a. Necu otkriti na ciju sam asocijaciju pocela pratim njegovo pisanije, ali ono sto mogu za njega da kazem je da je drugaciji od onoga na sta sam ja navikla da vidim, citam ili cujem.
    Kod takvih likova.. ja cu da pretpostavim da si mislio na starije tipove Vec rekoh, privlace me stariji iz par stvari. Iskusniji su, zreliji su, vise videli i prosli od mene, mogu da naucim od njih.. tu govorim o starijima koji privlace mene, ne generalno o starijima lozim se na intelekt jbg. A ono sto Nerona izdvaja jeste upravo intelekt, ma koliko on provlacio u vecini svojih postova ili svoju agenciju ili svoja umeca ili dostignuca. Imah prilike da se na neki nacin uverim u ono sto govori
    Neron i ja smo ortaci i ta granica nikad nece i ne moe biti predjena iz vise razloga koje necu nabrojati

    Je l' dobro, il' da nabrajam jos?
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #1207

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Al' kad sam znala da ce to da bude, nije ti manir da me gledas polu-golisavu

    Nisam imala prilike da ga upoznam, zato sto nam se obaveze nisu poklopile, ali sam imala prilke da ga cujem i da se u intervalima sa njime dopisujem preko msn-a. Necu otkriti na ciju sam asocijaciju pocela pratim njegovo pisanije, ali ono sto mogu za njega da kazem je da je drugaciji od onoga na sta sam ja navikla da vidim, citam ili cujem.
    Kod takvih likova.. ja cu da pretpostavim da si mislio na starije tipove Vec rekoh, privlace me stariji iz par stvari. Iskusniji su, zreliji su, vise videli i prosli od mene, mogu da naucim od njih.. tu govorim o starijima koji privlace mene, ne generalno o starijima lozim se na intelekt jbg. A ono sto Nerona izdvaja jeste upravo intelekt, ma koliko on provlacio u vecini svojih postova ili svoju agenciju ili svoja umeca ili dostignuca. Imah prilike da se na neki nacin uverim u ono sto govori
    Neron i ja smo ortaci i ta granica nikad nece i ne moe biti predjena iz vise razloga koje necu nabrojati

    Je l' dobro, il' da nabrajam jos?


    Dobro je. Još si ti mala devojčica.

  8. #1208

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Kad je bal, nek' jebal

    Istina il' izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #1209

  10. #1210

  11. #1211

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Jbg Mrak, drug' put

    LM.. kad smo krenuli po osecajnim tamburama..

    Zasto toliko ne volis Chicha Glisu? Sta je uradila toliko da bas toliku odbojnost ima sa tvoje strane?
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #1212

    Odgovor: Istina ili izazov?

    To znaju svi koji su došli sa onog drugog foruma...žena je osvedočeni folirant i zaobilazivač istine, plus, ima nečeg zlobnog u njoj što mi izbija iz svakog smajlića i reči koju napiše...nešto kao klovn iz Kingovog romana To...






    Istina ili izazov?

  13. #1213

    Odgovor: Istina ili izazov?

    ae sad pucaj

    izazov
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #1214

    Odgovor: Istina ili izazov?



    Maro, opiši nam jednu noć koju bi volela da provedeš sa forumašem (a da bude muško ) po tvom izboru...perfektnu noć...

  15. #1215

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Hmmm......ovako

    Polumracna soba,tiha muzika...plesemo pripijeni jedno uz drugo,usne se spajaju u duuug poljubac...ruke nemirne,klize svuda...deo po deo odece bacamo po sobi.
    I dalje plesemo i ljubimo se...uzdasi se otimaju...koracamo prema krevetu...neee ...okrecemo se prema stolu...spustam guzu na sto,noge podizem oko njegovog struka...

    ne smem dalje jebo te


    Istina ili izazov?
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 81 od 361 PrvaPrva ... 3171798081828391131181 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •