Istina ili izazov? - Strana 98
Strana 98 od 361 PrvaPrva ... 488896979899100108148198 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,456 do 1,470 od ukupno 5402
  1. #1456

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    (Pusti me sad, taman sam pochela da se uzivljavam u ulogu )


    Naravno starsi, istina, istina i samo istina. Ja samo za istinu i znam.
    Opisi nam jedan tvoj odlazak u crkvu i posto sam na forumu citala da si vernik, sto je za svaku pohvalu reci nam sta za tebe znaci verovati u Boga? Tj, da li verujes samo da bi umirila svoju savest ili si predana verovanju apsolutno i bezuslovno.
    Lep dan ti zelim drugarice.
    Ja se izvinjavam na itermezzu, samo da pozdravim dragu Dugicu i da joj poželim da piše kao što je nekad pisala...mada...ima li svrhe...

  2. #1457

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Уффф, тешко питање, двоумим се између два . На срећу и нема их више...

    И данас ми је жао због тога јер би мој живот дефинитивно отишао у другом правцу.

    Истина или изазов ?
    Poruku je izmenio Samuraj, 04.12.2009 u 17:47
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #1458

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ja se izvinjavam na itermezzu, samo da pozdravim dragu Dugicu i da joj poželim da piše kao što je nekad pisala...mada...ima li svrhe...
    Dugica otpozdravlja sve ljude dobre volje i hantercicu dragi, molila bih te da mi pojasnis sta si hteo da kazes. Ja sam uvek ista


    seksi opatica


    Ja cu istinu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #1459

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Када би писала аутобиографски љубавни роман какав би био крај тог књижевног дела ?
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  5. #1460

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Dugica otpozdravlja sve ljude dobre volje i hantercicu dragi, molila bih te da mi pojasnis sta si hteo da kazes. Ja sam uvek ista


    seksi opatica


    Ja cu istinu

    Primetio sam da si prestala da nam onako predano i nadahnuto pišeš o svojim verskim doživljajima, kao i da se pitaš ima li smisla bacati bisere pred nas svinje koje će ih proždrati, a da ih ne primete.

    Imaš moju podršku, samo napred.


    :duhovnostduhovnostisamoduhovnost:

  6. #1461

    Odgovor: Istina ili izazov?

    _baba_: kraj bi bio tragichan, bezosecajan i nadasve shokirajuce-uzasavajuce-zachinjen crnim humorom.
    Skakala bih iz aviona, padobran se ne bi otvorio...ja bih uz obavezne povike: Kalaaaamiti Dzeeeejn! tresnula u neku pustaru...ostala bi samo fleka...nema svedoka...divlje zivotinje bi me zapishavale...pesak bi me prekrio u rekordnom roku i na tom mestu bi nikao kaktus u obliku bulje. When I die bury me upside down so the whole world can kiss my ass. Kasnije bi to dupe toliko naraslo da bi me proglasili za 8. sveCko chudo

    duga12 (posto sam do sutra ona ) bila bih oplodjena bezgreshnim zachecem i umrla bih na porodjaju, a andjeli nebeski bi me poveli u carstvo nebesko dok harfe pustaju mile zvuke...i tako dalje. Ceo svet bi plakao zamnom, jer je otisla svetica kakva sam bila ceo svoj zivot.


    (U picku materinu zaboleshe me prsti )


    Istina ili izazov?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #1462

  8. #1463

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Dragi Bane, ruzo neubrana...
    Posto si me izostavio sa spiska za zurku na pustom ostrvu i time mi povredio osecanja (sa svima si bio samo si mene terao k'o da sam sugava...Kristina!!!) do sutra u ovo vreme ces za kaznu da radis sledece:
    -minimum 20 postova ces da posvetis meni:_babi
    -pisaces kao da sam ti sve na ovom svetu
    -moraces da se potrudis da sve to izgleda iskreno, bez cinizma i dvosmislenosti
    -znaci, da se razumemo...nista erotika, nista navodno muvanje, nista ti i ja kao u shemi...nego eto, ja cu narednih 24h biti osoba bez koje tvoj zivot ne bi bio potpun...
    Nahrani mi ego poljuljani, o viteze oklopa sjajnog!

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #1464

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Dragi Bane, ruzo neubrana...
    Posto si me izostavio sa spiska za zurku na pustom ostrvu i time mi povredio osecanja (sa svima si bio samo si mene terao k'o da sam sugava...Kristina!!!) do sutra u ovo vreme ces za kaznu da radis sledece:
    -minimum 20 postova ces da posvetis meni:_babi
    -pisaces kao da sam ti sve na ovom svetu
    -moraces da se potrudis da sve to izgleda iskreno, bez cinizma i dvosmislenosti
    -znaci, da se razumemo...nista erotika, nista navodno muvanje, nista ti i ja kao u shemi...nego eto, ja cu narednih 24h biti osoba bez koje tvoj zivot ne bi bio potpun...
    Nahrani mi ego poljuljani, o viteze oklopa sjajnog!

    Samo da ti kažem, istog dana sam izmenio post i ubacio te kao neizostavnog člana mog ostrvskog klana...sad dodajem da si mi među top 3...ne znam gde mi je bila glava kad sam te na trenutak zaboravio...ma šta top 3, ti si mi omlijena!!!

    Dok ja pišem o babi, istina ili izazov?

  10. #1465

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izazovcic
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #1466

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Pošalji mi na pp sliku u kupaćem (pošto nisam bio tu kad ste se razgaćivali ).

    Javno obećavam da posle 10 sekundi brišem poruku, sa sve sličicom.



  12. #1467

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ja vec rekoh da nemam sliku u kupacem tj. imam, ali mi se samo vidi pozadina Nije bila okacena, ali moz' da je dobijes ako osh Missim, ako se racuna samo pozadina
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #1468

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ja vec rekoh da nemam sliku u kupacem tj. imam, ali mi se samo vidi pozadina Nije bila okacena, ali moz' da je dobijes ako osh Missim, ako se racuna samo pozadina
    Daj nešto po tvom izboru. Ne sumnjam u njega.


  14. #1469

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Poslala. I znam da ce da se racuna

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #1470

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina.


    (računa se )

Strana 98 od 361 PrvaPrva ... 488896979899100108148198 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 13:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 14:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 17:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 14:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 17:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •