Istina ili izazov? - Strana 239
Strana 239 od 361 PrvaPrva ... 139189229237238239240241249289339 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,571 do 3,585 od ukupno 5402
  1. #3571

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Dobro je, ispucala sam se za izazov

    Sta treba da se desi da bi nekoga ubio?
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #3572

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da bih ubio?

    Prećeno mi je smrću, pucano je na mene, poželeo sam da ubijem jednu osobu....nisam.

    Tako da.... Mislim da nisam u stanju da to uradim. Ne znam kako bih reagovao da neko ubije ili na drugi način povredi moju majku, koja je jedini preostali član porodice do kog mi je stalo, ali mislim da bih i tada stao na nanošenju teških telesnih povreda ubici, prosto mislim da nisam sposoban da ubijem. Imao sam prilike da to proverim u stvarnosti.

    Istina ili izazov?

  3. #3573

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Daj istinu i ti meni, da te pustim da odes na spavanje mirne duse.. a i da ne kocis igru 10 dana
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #3574

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Sjebase me ove jagode,nema spavanja
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #3575

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Vodiš boemski život u određenoj meri.... da li si ikada imala problema s organima reda? Privedena, upozorena, udaljena?

  6. #3576

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Odlicno pitanje

    Nisam nikad Bila mi je zelja kao mladjoj da me vode u kolima i da puste sirenu, da mi stave lisice i sve, al' se nije desilo, Bogu hvala, i nadam se da nece
    Bila sam u stanici par puta ali samo kao svedok nekog dogadjaja, ali dzaba.. missim, odem pijana, i kad se ujutru probudim, ne secam se nicega, pa ni za svedocenje nisam
    To moje pijancenje je sasvim kul, nisam bezobrazna i ne napadam, pa ni nemaju razloga da me privode ili upozoravaju

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #3577

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Al' ste se ispremetali.
    Davaj izazov kad vidiš. Samo da znaš da neću da budem Yossa.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #3578

    Odgovor: Istina ili izazov?

    nechu da budem shvabo, shvabo da budem neeechu

    & underpaid......

  9. #3579

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Al' kako je znala odma' da hocu da postane Yossa?

    Odaberi tri forumasa, po sopstvenom izboru, i navedi njegove lose i dobre strane, po tvom misljenju
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #3580

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Znala sam. Vidim da se frljate profilima...a ja sam Yossa već bila. I neću da imam treger i tačka!!!

    Triiii...dobre...loše....ijaoooo...neke skoro i ne poznajem, mislim, nisam mnogo pričala sa njima da bih mogla da ocijenim kakvi su baš baš...ajde uzet ću tri sa kojima sam ćaskala u "više" navrata.
    Bella - da li da je mnogo hvalim ili malo hvalim??? Rječita, pravi prijatelj..neko ko me je za ovo vrijeme mnogo dobro upoznao, i umije da me sasiječe sa par riječi, da ne znam jesam li došla ili pošla...ali znam šta mi je činiti. U situacijama kada ozbiljno pričamo ...neko koga poštujem i slušam...ondaK kada je u pravu ...i cijenim njezino mišljenje. Neko ko je mnogo toga pregurao preko svojih pleća, ali i dalje stoji uspravno i tjera dalje. Zrelija je od svoga rodnog lista. ...ne bih ja više...ispast će da je hvalim, pa će da mi se šepuri...a loše...ehhh...morala bih da se dotaknem malo njezine zatvorenosti...ili se plaši nečega, ili je jednostavno to neki njen odbrambeni mehanizam, ali...ne da svakome da joj priđe, što je u jednu ruku dobro..ali, ima i svoje loše strane, ljudi je onda doživljavaju kao samotnjaka, kao nekoga ko nešto krije i sl. stvari..a uopšte nije tako. Možda jednostavno nismo svi rođeni da budemo dostupni, to je moja loša osobina. Eto, samo to...voljela bih da nekad ne bega kad je nešto stisne...pa moram da je gurkam kao kornjaču, da promoli glavu.


    Maski - nevjerovatan talenat, za sve. Od kuhanja do hakeranja. Mislim da i ono što ne zna može brzo da nauči. Odlika intElegentnih i snalažljivih ljudi. 'oće pomoći drugu u nevolji, kako zna i umije..umije naći riječi da te utješi...umije te nasmijati...i nikad neću zaboraviti kako se sjetila da mi pošalje sms ondaK u 10h ujutro...i da mi poželi sreću.
    Loša osobina? Pa rekla bih da kad joj se smrači pred očima, nema šanse i nema Boga da se smiri. A to joj se desi jednom mjesečno, kako sam ja primjetila.
    Gleda da je sve pravedno i po p.s.-u što je dobra stvar..ali loše reaguje ako primjeti nepravdu. Iliiii se njoj učini da je to nepravedno.
    Sve u svemu, 'ebeš tu malu negativnost, kad je krasi mnogo više dobrih stvari.

    Morf - mLogo dobar dečko...zna svašta...'oće pomoći...iz naših mnogobrojnih ranih i kasnih razgovora...na msn-u...saznala sam svašta o njemu, i moram reći da je i on pregurao svašta, ali barem u ovom dijelu u kojem se nama prezentira, nije ostavilo mnogo traga na njemu. Realnim očima gleda na život...rasuđuje po pitanju mnogih stvari, što političkih, što drugih korektno, i u većini slučajeva se slažem s njim.
    Moj donator chipova iz daleka. (jest da je Bella morala da odreaguje da počne da daje, ali dobro...) kad se opustio i skontao da neće zynga tek tako da banuje, ima 'leba od njega. Ali..ono što mi malko smeta kod njega jeste slijepo poštivanje pravila...do iznemoglosti mi se čini..čak sam jedno vrijeme mislila da je dosadni šmokljan zbog toga...ali nije baš tako...samo da se malo opusti po nekim pitanjima, biće super.

    eto ga...

    Istina ili izazov????
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #3581

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Di zap'o tekst?

    ae istina...

  12. #3582

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Bella - da li da je mnogo hvalim ili malo hvalim??? Rječita, pravi prijatelj..neko ko me je za ovo vrijeme mnogo dobro upoznao, i umije da me sasiječe sa par riječi, da ne znam jesam li došla ili pošla...ali znam šta mi je činiti. U situacijama kada ozbiljno pričamo ...neko koga poštujem i slušam...ondaK kada je u pravu ...i cijenim njezino mišljenje. Neko ko je mnogo toga pregurao preko svojih pleća, ali i dalje stoji uspravno i tjera dalje. Zrelija je od svoga rodnog lista. ...ne bih ja više...ispast će da je hvalim, pa će da mi se šepuri...a loše...ehhh...morala bih da se dotaknem malo njezine zatvorenosti...ili se plaši nečega, ili je jednostavno to neki njen odbrambeni mehanizam, ali...ne da svakome da joj priđe, što je u jednu ruku dobro..ali, ima i svoje loše strane, ljudi je onda doživljavaju kao samotnjaka, kao nekoga ko nešto krije i sl. stvari..a uopšte nije tako. Možda jednostavno nismo svi rođeni da budemo dostupni, to je moja loša osobina. Eto, samo to...voljela bih da nekad ne bega kad je nešto stisne...pa moram da je gurkam kao kornjaču, da promoli glavu.

    Cekaj da mi dodjes samo


    Izazov?
    bez menjanja avica

    edit night bila brza

  13. #3583

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Night kaže: Pogledaj poruku
    Di zap'o tekst?

    ae istina...
    Da li si sa nekim sa foruma ostvarila kontakt i mimo foruma? Onooo...msn, fejsbuk i tako to? I ko je to?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #3584

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Love hunter-razmenili smo par mailova....na onoj "ličnoj knjižurini" imam ELU za prijatelja...
    Light poznajem lično otprilike.... poslednjih 100 godina...i to bi bilo sve...

    Istina ili izazov?

  15. #3585

Strana 239 od 361 PrvaPrva ... 139189229237238239240241249289339 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •