Istina ili izazov? - Strana 200
Strana 200 od 361 PrvaPrva ... 100150190198199200201202210250300 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,986 do 3,000 od ukupno 5402
  1. #2986

  2. #2987

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Vidis da imas jedan

    Volim i ja tebe
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #2988

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nadji temu, koja govori o prvom sexualnom iskustvu, pa nam do tancina prenesi taj dogadjaj.

    ae

    Nego,
    kako me se onaj Hunter kloni sTe primetili

  4. #2989

  5. #2990

  6. #2991

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Zamisli da je bella malo opuštenija i da brojeve ne zapisuje na papirČe, te da pristane na sastanak s tobom. kako zamišljaš vaš susret, gde biste otišli i kako bi organizovao veče? Da vidimo tu tvoju romantičnu stranu.

  7. #2992

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Bellu?

    Prvo da naglasim kako svi znamo da to nije moguće, jer njena religija (pagaNsko hronično izbegavanje - skraćeno PIZ) joj zabranjuje susrete sa strancima, ali ovako:

    kad bi kojim slučajem pristala da se vidimo, odveo bih je u jedan diiivni lokal sa extramegagiga tamburaškom muzikom gde bismo do mile volje mogli da naručujemo grand hitove koje ona preferira, i gde bi mogla da se penje po astalima do mile volje...a i gledao bih da je napijem, pa iskoristim.

    Edit: poveo bih i Misha, da bude prateći vokal tamburašima...ima diiiivan glas.




    Istina ili izazov?

  8. #2993

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Kazes, ne idu ti izazovi..
    Davaj istinu
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #2994

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Opiši nam svoje iskustvo sa Bellom, zašto se vas dve niste upoznale?


  10. #2995

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Mislim da sam to negde vec pisala

    No, prvi put kad je trebalo da se vidimo, Bella je pronasla mene Nabavila moj broj telefona i nazvala me da se dogovorimo za vidjanje. Posto to vece nisam mogla jer sam vec kasnila kod rodjene sestre na rodjendan, rekla sam joj ako uhvatim vremena za sutra, onda se gledamo. U medjuvremenu sam se ja napila kao mali majmun, sutradan sam bila uzasno mamurna i dobar deo dana sam lezala. Onda kad sam ustala, spicila sam se da kuvam rucak drugaricama i Bella se javila tada. Nisam sad sigurna da li mi je bus bio posle rucka pa nisam mogla ili je nesto drugo bilo u pitanju.
    Drugi put sam se ja javila njoj, ali se nismo sporazumele Ne secam se tacno sta je bilo tu, samo znam da je doslo do nesporazuma
    U svakom slucaju, ne sumnjam da ce ona da me ispravi ubrzo

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #2996

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #2997

    Odgovor: Istina ili izazov?

    A vidim da si ti pisala, i vec smisljam izazov, da ga zabiberim.. kad ne lezi vraze

    Pitanje sam vec postavljala, ponovicu ga, svrsishodno je

    Da postoji momenat koji bi mogla iznova i iznova da prozivljavas, sta bi to bilo?
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #2998

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Jedan zagrljaj. Nemi. Nije bilo ni pitanja, ni odgovora, samo zagrljaj. Pamtim ga i posle 12 godina. Pamtim nemo "tu sam", "tvoj sam", "volim", "razumem".
    Eto, tek zagrljaj.

    Istina ili izazov?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #2999

  15. #3000

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Kada, zašto i pred kim si zadnji put plakao? (ovde ne mislim na suze u samoći)
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 200 od 361 PrvaPrva ... 100150190198199200201202210250300 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •