Istina ili izazov? - Strana 113
Strana 113 od 361 PrvaPrva ... 1363103111112113114115123163213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,681 do 1,695 od ukupno 5402
  1. #1681

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Pa za početak se zamišljam živom. Bilo bi lijepo da do tada zaradim penziju ...i tako, klasika, kućica u cvijeću...on, ja...jedno ili troje djece, isključivo...pas, neka jajarica...mačka, takođe...voljela bih da to bude neki salaš...ili nešto slično, ne gradska vreva...ali da je sve blizu. Ipak, sve to na stranu....voljela bih da za 20 godina budem zdrava i sretna...ipak samo to.
    Eh da...u međuvremenu sam odradila strava tetovažu....skočila sam bungee...i vozila sam motor 200 km/h. Skromna sam.



    Istina ili izazov?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #1682

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Izazov
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #1683

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Oooo anđeoska žabo...ti si ovako veseljak u duši, kafanski čoek....bilo je sigurno svega, ali nam opiši jednu savršenu žurku..ono kad ti je bilo vrhunskiiiii.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #1684

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Kad mi je bilo savrseno..

    Najobicniji izlazak petkom, ja se udidila nesto, crna haljinica, one samodrzece carape sa cipkom, namestila friz, sminku, ta ludilo Nisam znala da ce biti tamburasi, i dovoljno je da ih cujem, i odmah mi je raspolozenje na vrhu. Narucila si spricer, tamburasi dosli do mene, jer me poznaju, pitali me koju cu.. ja pogledam u drugarice ia kazem: "Znate, onu nasu.", i uz mig tamburasa, pocinju taktovi pesme "Ova noc" a posle nje "Nesanica".. oko mene su svi oni koje volim, tu mi je spricer, tu je bio i on.. smeh celo vece, igra celo vece, na kraju daju i meni da cepam beges.. U toku veceri se izgubim, samo na kratko, da mi ne promakne nista od onoga sto se tamo desava.. Zurka se nastavlja, opet pocinju neke pesme koje baaaas onako teraju na sevdah.. Vece se zavrsava tako sto poslednji put odsviraju "Nesanicu", jos malo posedimo tamo i lupetamo.. nas dvoje se dogovorimo, i odlazimo kod njega, a ja spavam u tom tako dobro poznatom mirisu..
    Vece ne bi bilo savrseno da nije bilo svega onoga sto recima ne mogu da opisem, a to je hemija koja se bucka izmedju mene i mojih prijatelja, taj smeh, sale, provale, price.. da nema njega i onoga sto ne mogu da opisem kako se osecam kad je tu..

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #1685

    Odgovor: Istina ili izazov?

    ae istina....strah me vise da trazim izazov


  6. #1686

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina..

    Da li ti se ikad desilo nesto toliko strasno lose, da je to na tebe delovalo tako sto je izazvalo neke efekte? Depresija, anksioznost.. Ako jeste, sta ti se desilo?
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #1687

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Istina..

    Da li ti se ikad desilo nesto toliko strasno lose, da je to na tebe delovalo tako sto je izazvalo neke efekte? Depresija, anksioznost.. Ako jeste, sta ti se desilo?
    Sto mene ne pita ovako nesto. Mogla bih ti napisati knjigu debelu ko Vujaklijin leksikon
    neunistiva zlojebaba!

  8. #1688

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nije da je izazvalo depresiju i anksioznost, vec strah od kojeg nisam mogla da se dugo oslobodim. Ali bas veliki strah....panika....

    - saobracajni udes ispred kuce, a ja sam upravljala auto. t.j nisam ga ni upravljala vec samo sto sam bila izasla iz garaze.... Nakon toga nisam mogla ni da vozim auto, ni da se vozim u autu, hvatala bi me uzasna panika samo sto sednem u autu i sve sam ocekivala da se to ponovi. To je trajalo nekih sest meseci...

    valjda se vazi odgovor

    Istina ili izazov?


  9. #1689

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Tebi onda Zoljka sleduje isto pitanje prvom prilikom

    Istina.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #1690

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Bombice
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #1691

  12. #1692

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ja cu ako one nece
    Cico pa jel' dotle doslo

  13. #1693

  14. #1694

    Odgovor: Istina ili izazov?

    evo me

    Zabice - ako se nadjes u divljini i nemas sto jesti. A stobom su Suncica, Bella i Zrnce , koju ces prvu da pojedes....?
    I zasto?



  15. #1695

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Al' si me udenula..

    Nemam pojma, ako bas, bas moram da biram, onda Bellu A zasto? Zato sto je prva po azbuci
    Da ne moram da biram, ne bih pojela nijednu. Kontam da se patimo zajedno

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 113 od 361 PrvaPrva ... 1363103111112113114115123163213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •