Istina ili izazov? - Strana 243
Strana 243 od 361 PrvaPrva ... 143193233241242243244245253293343 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,631 do 3,645 od ukupno 5402
  1. #3631

    Odgovor: Istina ili izazov?



    IdiJote!!!!


    Istina.


  2. #3632

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Forumaški susret iznad svih drugih forumaških susreta.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3633

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Forumaški susret iznad svih drugih forumaških susreta.
    Kako misliš "iznad"?

  4. #3634

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Pa, sad, ako ti imaš i neku drugu asocijaciju, slobodno je dopiši.
    Ja sam mislila na onaj najlepši, najprijatniji, naj-naj-naj....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #3635

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Xm...mnogo je bilo toga, ali najiskrenije...mislim, znaš ponešto i sama ...

    ...ajde da izdvojim veče sa SanS.

    To je bila kombinacija prostora u kakvom ja volim da budem (nešto kao kuća u jednoj zabačenoj beogradskoj uličici koju ni taxisti ne umeju da nađu), muzike koju ja volim (džez uživo, bez mikrofona, gde ćeš dalje), a već sam ranije pisao da je SanS najprijatnije iznenađenje u smislu šta očekuješ, a šta dobiješ (izgled dizelašice sa mozgom montipajtonovca (ako pročita ovo prvo, znam da će me ubiti )) + sam se bio ubio od vina (kap na pepunu čašu je bila kad nam je gazda na kraju polsao još dva vina na račun kuće koja je neko morao da popije - da se ne brukamo) kao junak.

    Da, i pre nego što smo krenuli padala je kiša, i grmelo je, i šta ćeš lepše...


    ...e sad, kako je ona sve to podnela, to je posebna priča.

    Istina ili izazov?

  6. #3636

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #3637

    Odgovor: Istina ili izazov?

    5 najomiljenijih pesama. U ovom trenutku.

    Možeš i da napišeš po par reči o svakoj od njih.


  8. #3638

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Baš razmišljam o muzici. Nisi mogao bolje da me pitaš. Samo, neću se bazirati na trenutne hitove.

    1. Rebecca Lavelle - Did I tell you? - nježna, lagana pjesma...koja me veže, podsjeća na jednu veliku ljubav koja me još uvijek na neki način boli, dotiče...sjećam se momenta kad sam je poslala...i rekla ono što sam htjela s njom.
    Did I tell you that I love you today?
    Have I looked into your eyes?
    Cause I've taken down that last remaining wall
    and showed myself to you

    As I am
    All my faults
    All my thoughts
    All my yearning

    2. Reamonn - Supergirl - danas me prijateljica podsjetila na nju, stavivši je na fejsu...obuzela me neka toplina, to je pjesma koju sam ja slušala kad sam postajala velika ....dani nekog buntovništa...dani kad se nas par kočoperilo po gradu, u disku, kada bi počela pjesma, a bila je neizbježna...imali smo ritual da oformimo krug, i oduzimamo se od pjevanja. Pjesma je prelijepa, ne bi me bilo stid ni dan danas da se oduzmem uz nju.

    3. Chris DeBurgh - Lady in red - pjesma koja ima tako divan tekst, laganu muziku...i neću mnogo okolišati...pjesma koju bih ja voljela da mi bude pjesma prvog plesa na vjenčanju ...s tim, da bih ja voljela da gospodin sam dođe od ove pjesme, jer ako ja budem sugerisala, to neće biti to...voljela bih da taj neko meni to pjeva..ali to već spada u domenu maštanja. I kad bi htio da pjeva, Bog sami zna kako bi zvučalo.

    4. Aleksandra Radović - Čuvam te uvijek uvijek uvijek! Obožavam pjesmu..kad sam je slušala uživo, mogla sam da se rastopim od neke bujice osjećanja koje ta pjesma budi u meni...vezuje me uz jednu osobu. Osobu uz koju me vezuje i pjesma pod br. 1

    5. Marchelo - Jedan ....ko ovu pjesmu razumije, shvatiće.



    Istina ili izazov???
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #3639

  10. #3640

    Odgovor: Istina ili izazov?

    5 stvari koje nikada ne bi mogao da učiniš, bilo da je u pitanju ljubav, posao ili nešto slično. Znači, principi po pitanju nekih stvari koje nisi spreman da gaziš ni po koju cijenu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #3641

    Odgovor: Istina ili izazov?

    1. Ne bih mogao da odem na koncert Svetlane Ražnatović (Ćole, Brege, Karleuše i ostale žgadije)

    2. Da jedem makarone

    3. Da izdam one koje volim

    4. Da se teško posvađam sa nekim pa da opet budemo dobri

    5. Da lomim grane na trešnjama



    Istina ili izazov?

  12. #3642

  13. #3643

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ovako, predstavi nam se imenom, napiši par reči o sebi (leksikonskog tipa) i pošalji mi na pp svoju sliku u kupaćem.

    Uobičajeni zahtevi kad se traži istina.


  14. #3644

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ovako, predstavi nam se imenom, napiši par reči o sebi (leksikonskog tipa) i pošalji mi na pp svoju sliku u kupaćem.

    Uobičajeni zahtevi kad se traži istina.

    Hehe ovo vishe zvuci kao izazov,a ako se trazi istina onda je ona samo jedna iliti jedan zahtev :D . Tako da cu odabrati da se predstavim samo Zovem se Jelena,volim da posmatram prolaznike s vrha zgrade,da uzivam na reci i posmatram ptice... toliko

    Istina ili izazov?
    Poruku je izmenio lenjivica, 15.05.2010 u 13:08 Razlog: zaboravih da postavim pitanje
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  15. #3645

    Odgovor: Istina ili izazov?

    istina
    & underpaid......

Strana 243 od 361 PrvaPrva ... 143193233241242243244245253293343 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 13:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 14:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 17:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 14:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 17:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •