Istina ili izazov? - Strana 229
Strana 229 od 361 PrvaPrva ... 129179219227228229230231239279329 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,421 do 3,435 od ukupno 5402
  1. #3421

  2. #3422

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ja cu da ti postavim jedno pitanje, svesna da zanima veci deo zenskog osoblja na forumu

    I da porucim drugarici iz coska ako mi jos jednom spomene da je ne volim ce da radi .

    Elem, najduzi period apsistencije ne racuna se period pre gubljenja nevinosti


    Za drugaricu prepoznace se

  3. #3423

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Mislim da ovo pitanje zadire u intimu toliko da je u sferi izazova, a svi znamo da ja baš ne volim da se preterano prosipam najintimnijom intimnošću, ali ipak ću reći da su godine u pitanju.


    Istina ili izazov?

  4. #3424

    Odgovor: Istina ili izazov?

    istina.... (nudim ti priliku za osvetu).....
    & underpaid......

  5. #3425

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nisam ja u tom fazonu.

    oKi, kaži ti nama, kad se osvrneš unazad na galeriju netovskih likova koje si upoznala, koja su dva najgora (po svojim psihičkim osobinama, ne moraš da navodiš imena, ali ih opiši, da znamo o čemu se radi i šta sve luta ovim prostorima).


  6. #3426

    Odgovor: Istina ili izazov?

    na prvom mestu ubedljivo bez konkurencije sale strujicaaa.... to je lazzov par exelans sa predivnim mishichima ruku i ledja i odlichnom guzom i chelavom glavom i lepim okama i malom pishom. shto sam voleo te podlaktice i bicepse da stiskam, chudo jedno. al mi je smorio mozak za medalju. nastupila ja naivno i s puno poverenja ko eldepeovac iz pancheva... reko bi chovek nemam ni tlines godina... kad sam zabalavila na njegovu chelavu glavu trebalo mi je tri meseca da se pameti dozovem... jedini gori lazzov od njega je onaj suzanim sale. taj je kralj svih kraljeva. prvi put sam se u zzivotu uzzivo srela s takvom patologijom u glavi kakvu su njih dvojica zapatili.

    drugi nije najgori u tom smislu ali je isto veliko razocharenje. bio je proshlog leta jako popularan sa svojim napisima ovde na forumu. strashno sam se razocharala kad sam gaupoznala in vivo. nije bilo nikakvog sexa i to...al bash mi je lego ko uzzeglo pivo.

    bilo je tu josh sluchajeva raznih patologija al nedovoljno zanimljivi za pominjati.

    istina il izazov?
    & underpaid......

  7. #3427

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ajde jednu istinu.

  8. #3428

    Odgovor: Istina ili izazov?

    od chega ti najbrzze i najlakshe izadje zzulj na mozgu? opishi tip osobe i situaciju.
    & underpaid......

  9. #3429

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Jao, od ovih što sve znaju.

    Znaš one likove što te vide prvi put, a raspale priču o svojim neverovatnim životnim podvizima, a pride će ti odgovoriti na svako pitanje a da ih i ne pitaš. To su oni koji tačno znaju ko je u stvari ubio Kenedija, kako rešiti problem ozonskih rupa, da li ima još života u svemiru, i tako dalje i tako bliže, a sve to sa takvim ubeđenjem kao da su, u najmanju ruku, bili svedoci svih tih događaja.

    Njima uz rame su oni što treba sve živo da im se objašnjava do u detalj. Kao primer mogu da navedem kolegu Adrijana, koji je u principu ok lik, ali kad krene sa hvatanjem za svako slovce, automatski gubim želju za bilo kakvim razgovorom.

    Istina ili izazov?


  10. #3430

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina

  11. #3431

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina.

    uLjetila Ela.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #3432

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ela, koga bi od forumaša volela da upoznaš uživo, i da li ćeš preduzeti nešto po tom pitanju?

    Nabroj 3 komaTa, nebitno da li su muški ili ženski (i obrazloži zašto).


  13. #3433

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Hm, pragmatik sam u dushi, pa chu da spomenem samo one za koje postoji realna shansa za upoznavanje.

    1. Boginja Maca
    2. VP i Slavko
    3. Turkmena

    Preduzela (ili "chu"), kada im budem doshla u KI
    Turkmena? .......... paaa, iako smo "tu u komshiluku", teshko da che dochi do upoznavanja ili vidjenja, sto ne znachi da ne bih volela

    ps. nemoj da mislish da sam odgovorila diplomatski, jer ovako upravo razmishljam i osecam.
    One ostale sto bih volela upoznam ...... ipak dele kilometri

    Istina ili izazov?

  14. #3434

    Odgovor: Istina ili izazov?

    hajde ELA da se i ja malo igram...ali nemam puno vremena...samo do 17 časova...zvekni jedan izazov ..za početak...da me ne krpiš više

  15. #3435

    Odgovor: Istina ili izazov?



    Namestila si mi se u ovom chednom terminu, m?

    Nachichesh neki seHi avatar (ali da bude bash hooot), i uz njega prikladan potpis: Iskoristi shansu ..
    ....ili smisli sama, ali shto provokativnije, to bolje...


    Drzhachesh ga 24 h

Strana 229 od 361 PrvaPrva ... 129179219227228229230231239279329 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •