Istina ili izazov? - Strana 240
Strana 240 od 361 PrvaPrva ... 140190230238239240241242250290340 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,586 do 3,600 od ukupno 5402
  1. #3586

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da li si nekada bila u situaciji da tokom nekog verbalnog duela sa nekim poželis da mu/joj zalepiš pesnicu direkt u facu ( kao u crtaćima....gledaš ga/je i zamišljaš kako ti leti ruka...) ? Ako jesi kad i zašto?

    PS: Žao mi što je moj odgovor tako jadan...ali ovde na ovom forumu sam još uvek pripravnik ...

  2. #3587

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Jesam par puta.
    To je uglavnom u situacijama, kad naspram mene stoji osoba, koja misli da je bogom dana,
    za sve,pa i nepravdu u pravdu pretvoriti.
    Za sve kod mene postoji prolaz, ali na nepravdu i bezobrazluk, u stanju sam da oci vadim
    Mada iskreno, nikad nisam nikog udarila i ne verujem da cu to uraditi, ali postoji jedna osoba, koju kad god vidim, sva sreca pa ne vidjam je cesto pozelim da je tresnem posred zlobne face.
    Ta osoba, mi je toliko zla nanela svojim lazima i klevetama,da to u sustini i nije nista,koliko je zasluzila
    A opet verujem u onu staru, bog je spor, ali dostizan, pa verujem da oni vec na nekoj cupriji to plate i bez moje pesnice


    Istina ili izazov?

  3. #3588

    Odgovor: Istina ili izazov?

    istina
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #3589

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Pocela si da se druzis sa nama i izvlacis iz neke svoje ljusture.


    Pa me interesuje,zasto ti je toliko vremena trebalo i ko su osobe, koje su privukle tvoju paznju da bi posvecivala svoje vreme ovom forumu?

  5. #3590

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Trebalo je toliko vremena jer sam sa istim bila u deficitu.
    Sad sam u deficitu sa nekim drugim stvarima, ali vremena ima na pretek (sto bas i nije sjajno, al ajde...). A i zima je bila duga i hladna...
    A ljudi, pa sta znam, vec sam ranije navodila neke... neki me rastuze, neki me nateraju da jos jednom razmislim, neki nesmeju; da se ne ponavljam, vec sam navela one meni simpaticne...a ima ih


    istina ili izazov?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #3591

  7. #3592

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Postoji li nesto sto moze muskarac da uradi da te apsolutno ostavi bez reci i sta bi to bilo?
    A vidis ga prvi put.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #3593

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Iskreno ne postoji.
    Ne znam sta bi sad neko koga ne poznajem i vidim prvi put, mogao da ucini i na mene ostavi takav utisak da ostanem bez teksta.
    Pre bi bilo obrnuto da to uradi, muskarac, kojeg poznajem,pa me fascinira i obori sa necim sto sam bila ubedjena da nikad ne bi uradio.

    Istina ili izazov?

  9. #3594

  10. #3595

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Zasto si tolike godine propustio i jos se nisi ozenio?

  11. #3596

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Verovatno je odgovor vrlo sličan onome zbog koga se ti tako matora još nisi udala (ne vole me žene).




    Istina ili izazov?

  12. #3597

    Odgovor: Istina ili izazov?

    istina
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  13. #3598

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Prepisaću pitanje od pre par strana: izaberi 3 forumaša i opiši ih, nacrtaj rečima njihov psihološki portret, viđen tvojim očima.


  14. #3599

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno je odgovor vrlo sličan onome zbog koga se ti tako matora još nisi udala (ne vole me žene).

    Ni mene muskarci

  15. #3600

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Au brate
    Pa ja nikakkav psiholog nisam ali ajde

    LH - Jedno veliko, malo dete. Nemalo sam bila iznenadjena time koliko on ume da bude romantican, ali to samo govori u prilog mojoj prvoj recenici. Voli paznju zena koju ovde definitivno dobija, to mu imponuje. Covek koji zaista ume da iznenadi ljude u trenutku kad im je lose. A generalno mislim da je kao covek dobra osoba. (Mada je on mene pitao dal ja mislim da ja on manijak ). A lose... ume da bude napadan

    Mish - Volim da citam ono sto ona pise, jer je sve to apsolutno prava stvar. Da li je ona stvarno toliko ispravna, mislim da nije, i mislim da je to dobro. Ne u smislu da ona glumi, vec je to doziran nacin primene ispravnosti. Mislim da je dobar drug, ali se tesko otvara, nekad bude zatvorena u komunikaciji. Malo vise kriticna prema drugima.I ne da na sebe. Tako sam je ja dozivela.

    Starsica - Vedar duh i britki mozak
    I mnogo nesigurna u sebe sto nije dobro


    Ako sam omanula izvin'te, tako meni deluje


    istina ili izazov?
    Poruku je izmenio paparazzo, 14.05.2010 u 19:17 Razlog: pitanje
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 240 od 361 PrvaPrva ... 140190230238239240241242250290340 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •