Istina ili izazov? - Strana 332
Strana 332 od 361 PrvaPrva ... 232282322330331332333334342 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,966 do 4,980 od ukupno 5402
  1. #4966

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ja sebe uopšte ne doživljavam ni po čemu drugačijim ili vrednijim od bilo kog drugog forumaša. Vidim po reakcijama pojedinih forumaša da me vide kao nekoga ko mesto supermoderatora doživljava kao Bogom dato samo meni, da imam ljubimce koje branim i smrtne neprijatelje za koje samo vrebam priliku da ih šutnem sa foruma. To je toliko daleko od istine da ne možeš poverovati.

    Ne znam na osnovu čega si pretpostavio da je taj pp bio formalan. Da sam hteo da ga učinim formalnim, bilo bi to na mnogo drugačiji način, sa sve persiranjem. To "upozorenje" je bilo moj pokušaj da atmosferu na forumu učinim za nijansu opuštenijom, jer sam mislio (a nisam sam ja to video) da preteruješ u nekim aktivnostima.

    Ja sam sasvim običan momak koji se trudi da ono čega se prihvatio "odradi" na najbolji način. Poštovanje pravila nije moja "sveta dužnost" već način na koji funkcionišem. Žali se mojim roditeljima, jbg.

    Upravo sam shvatio da i ovaj tekst deluje formalno.... ja tako pišem, šta da radim..

    Istina ili izazov?
    Ja mislim da si beznadežan slučaj.

    Što se xumora, poskoĆica i ostalih varijanti tiče.

    Isto tako, ne mislim da si zloban. Al' ne umeš, jbg.


    Nego, istina.

    Poruku je izmenio love hunter, 25.07.2010 u 23:07

  2. #4967

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Naprotiv, samo me treba dobro upoznati.

    Khm...istina... jesi li ikad potpuno ozbiljan? Mislim da nisam video post u kom nema nijedne poskoĆice i tih varijanti.

  3. #4968

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Onda nisi pažljivo čitao.

    Ima toga ozbiljnog više nego što bih želeo. Plus, znaš kako se kaže: u svakoj šali ima pola šale. A i ne vidim smisao da se ovde prodajem ozbiljnijim no što jesam, u stvari da na bilo koji način glumi ono što nisam.

    U principu (što volim taj izraz ), sve zavisi od inspiracije. Zbog toga mi i jeste žao što ne pišu Sans, i NSdjanka, i ona zla Izabelitta, i žao mi je što je otišla Maski, i zrNce, i tako dalje, zato što su to osobe koje umeju da te inspirišu da razmišljaš, i da pretražuješ sebe, i da ti bude lepo kad plešeš sa njima po ovom virtualnom igralištu...mislim, šta da napišem kad, recimo, Little fairy ostavi onakav odgovor na temi Kako se osećate...prosto mami da dodaš još nešto .

    Istina ili izazov?

  4. #4969

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #4970

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Dobro, konačno, šta se dešava sa tim đuvegijama u tvom slučaju?


    Hoćemo svi da znamo.



  6. #4971

    Odgovor: Istina ili izazov?

    P'ima samo jedan djuvegija, isti onaj. Samo, ispostavilo se da je malo jako ljubomoran, da trazi neke stvari koje ja ne mogu da ispunim, sputava me i ljuti se za svaku sitnicu. A ja se kao kreten drzim grcevito za njega, pod parolom ljubavi, al' priznajem, prilicno mi je dokurcilo. Ne javljamo se jedno drugom od vikenda Iskreno, malo me bas zaboli briga

    "Vjetar se vezat' ne moze.."

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #4972

  8. #4973

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da li si u stanju da ubijes?
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #4974

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Lol pa ponekad koju bubu i mrava,ako se motaju oko hrane,ako ne pustim ih bude mi zao. Da je neka situacija boga pitaj kakva,pre bih sebe nego drugog ,nikako nisam u stanju za to.

    Is ili iz?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  10. #4975

  11. #4976

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Uh morphi kada bi pisao oglas,gde bi jel zeleo da ostavis neki utisak na zenu,a oglas je ljubavne prirode (trazis to i to,nudis to i to ) kako bi glasio?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  12. #4977

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Momak vedrog duha i prijatne spoljašnjosti traži ženu svog života. Da joj bude prijatelj, podrška i rame za plakanje, verni pratilac na stazama života, na svakom koraku laticama ljubavi da je zasipa. Dođi da ostarimo zajedno.

    Istina ili izazov?

  13. #4978

  14. #4979

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Pošto je ovo moje više bilo izazov nego istina, ne gine ti isto. Sastavi oglas.

  15. #4980

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Devojka izgleda dobrog,ima u dusi neku staru baku,kojoj treba ljubavi,podrske za dalji put. Ako to baka namirise,eto devojke ponovo i u dusi ,a i onako. Sifra: BAKA

    is ili iz ?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 332 od 361 PrvaPrva ... 232282322330331332333334342 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •