Da li ste nekada ukrali nešto? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 65
  1. #46

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Nameravam

  2. #47

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Kao klinci smo krali sve i svasta,sokove ispred prodavnica,banane..i tako to
    eee to su bile godine

  3. #48

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Nikad !
    ivot je čist plamen a mi ivimo od nevidljivog Sunca u nama samima ...

  4. #49

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Dakle, nekada a i sada, kad god stignem, razne pelcere (cveće)!

    Pre skoro 19 godina maznula sam jednog strašnog frajera i ucvelila mnoge (tada) devojčice a njega tom krađom totalno spasila!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  5. #50

    Da li ste nekada ukrali nešto?

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, nekada a i sada, kad god stignem, razne pelcere (cveće)!

    Pre skoro 19 godina maznula sam jednog strašnog frajera i ucvelila mnoge (tada) devojčice a njega tom krađom totalno spasila!
    Pa ako si i njega maznula za pelcer,nisam uveren da je baš spašen.

    Citat plavetnilo kaže: Pogledaj poruku
    Nikad !
    E moja jadnice.Gorćeš u paklu.Pa sa čim ćeš platiti ulaznicu za Raj?
    Poruku je izmenio Aiko, 12.04.2009 u 13:06 Razlog: uzastopni postovi
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  6. #51

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    Jesam

    Kao klinka sa drugaricama cokoladice u marketu...ali me toliko grizla savest da sam ceo slucaj i prijavila...

    U trudnoci me nesto "puklo" da kradem...ukrala jedan cd od druga koji se bavio time, jedan ruz u parfimeriji i kremu za lice (samo kremu..a kutiju ostavila na raf-u)
    ....sve sam to posle poklonila...niti mi trebalo, niti sam koristila...

    I ukrala doktoru u Kamenici (kada mi mama lezala tamo 2 meseca) pljeskavicu koju je dobio za rucak...pomfrit mu ostavila
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #52

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    sad sam se setila jos neceg -
    imala sam 15-16 godina i sa drugaricom bili na pijaci, gde je bila i jedna prodavnica u kojoj se prodavalo sve i svasta - od jeftine bizuterije do plasticne igracke, marame itd... ona me izazvala dal mogu da drpim nesto, a ja nisam mogla da odbijem pa ukrala neki metalni prsten
    Poruku je izmenio Bombica, 19.05.2009 u 17:38 Razlog: edit


  8. #53

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    jesam
    zenu od komsije ... ali sam mu je vratio nazad
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #54

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    Nikad neću zaboraviti kako sam htjela u srednjoj školi maznuti frendu neku ručnu slagalicu. I sve je bilo super isplanirano ali se je on sjetio da sam ju ja imala zadnja pa sam ju, na isti način kako sam ju stavila tamo, neprimjetno i izvukla ispod stola
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #55

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Negde pred kraj osnovne nas je sve uhvatila manija krađa. Ušli bi dvoje po dvoje u supermarket, pogurali po džepove čokolade, bombone, najlonke, ma šta ko stigne, kad prvom postane sumnjivo ponašanje prodavačica kažem, ma jok, prodere se "Hajdemo", a onda svih 7-8 grupa od po nas dvoje se zaglavi na izlazu iz prodavnice. Ma, ne, uopšte nismo bili providni. E, pa onda smo se oslobodili, pa više nije trebala hrabrost od još 15 drugara da bi krali, krali smo u manjim grupama, pa potom i solo. Dakle, krali smo iz čiste obesti.
    Potom me je uhvatila poslovođa male prodavnice u komšiluku. Žena mi je držala pridiku 45 minuta i pustila kući. Sećam se da mi je više puta ponovila da me gleda kao svoje dete. I mogla je. Posle tri godine sam joj ušla u kuću, počela sam da se družim sa njenim sinom. Nije me prepoznala. I zato nikad neće znati zašto sam joj zahvalna. A zahvalna sam joj jer sam zbog nje i njene priče prestala iz čiste obesti da srljam na stranputicu.
    Dobro, da se ne lažemo, i dalje čuvam par dragih predmeta koje su se u mom stanu našle kao trofeji iz omiljenih kafana sa nekih ludih provoda.
    Optužena sam i da sam nekima ukrala srce, mada, posle izvesnih razočaranja se pitam da li sam uopšte i imala šta da ukradem od njih.
    I tako. Sada intenzivno kradem bogu dane.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #56

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    A da nisam jesam.I to devojkama nevinost i to se ubrajaja u kradju neke vrste.Ali ovako nesto vezano za predmet ili tako nesto nikad jer sam vaspitavan u takvoj porodici gde je to bilo nezamislivo

  12. #57

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    Чуј да ли сам...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #58

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    Jesam ukrala..imala sam osam, devet godina..
    Nasla na ulici korpu sa ostavljenim kucicima, malim..od par dana..mama nije htela da mi da pare da kupim cuclu da ih hranim ( nije bas ljubitelj zivotinja) i ja odem u prodavnicu i ukradem..mleko nisam ukrala, dao mi komsija..
    Rekla mu ja da sam cuclu ukrala..dao mi covek pare da je platim, nisam htela..rekla sam da mi je bas bio lep osecaj da ukradem..
    A posle vise nisam krala..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #59

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    Par poljubaca, ali to valjda nije zlocin.. inace nista..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  15. #60

    Odgovor: Da li ste nekada ukrali nesto?

    Krao sam:

    trešnje, ali sam pazio da im ne lomim grane
    lubenice
    u srednjoj razne oblike hrane iz samousluga, da bismo preživeli


    iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    ništa više.

    A mogao sam, nije da nisam.

    Kad ti bude veće zadovoljstvo da ne uzmeš ono što možeš nego da si ga uzeo, onda je to pouzdan znak da i nisi tako loš čovek.

    :filozofupokušaju:

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •