Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    05 Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    Britanka, majka dvadesetoro dece, napustila je supruga i porodicu nakon sto se zaljubila u ozenjenog muskarca kog je upoznala na Internetu, pise “Sun”.


    Sve je islo kako treba izmedju Nikol i Kevina Pridam i njihove dece (uzrasta od 7 – 25 godina), dok jedna od njihovih kceri nije dobila racunar. Nikol je od tada pocela satima da surfuje po forumima ..
    Onda je naisla na ridjokosog vojnika koji je ka pseudonim na Internetu koristio “Ginger Squaddy”.


    Njen suprug ispricao je novinarima kako je otkrio da mu je zena neverna vec sest meseci, naisavsi na pod tepihom skrivenu razglednicu povodom Dana zaljubljenih sa potpisom “ Ginger ”, i voznim kartama koje je koristila da se vidi sa ljubavnikom..


    “Odlazila je na dve – tri noci, I ostavljala me samog da se brinem o deci I da odlazim na posao” – pricao je Kevin 46-godisnji tesar..
    Jer par u braku, ves 26 godina, podize 13-oro dece u drzavnom stanu sa osam prostorija, pise “Sun”.


    Po Kevinovim recima njegova supruga je zelela jos dece.


    “Dok nije “stigao” racunar, bili smo nerazdvojni. Nikada nismo proveli ni dana jedno bez drugog..”



    (malo mi je neverovatna ova prica, zanima me vase misljenje… )
      Vrh

  2. #2

    11 Odgovor: Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    Sama prica mi je malo nevjerojatna, ali izgleda da se desava. Moje misljenje je da im je brak mozda vec i bio u krizi, pa je bilo samo pitanje vremena ili prilike.

    Sto me je jos vise iznenadilo, to je bilo citanje izmedju redova:
    Citat OnaStoJePrestalaDaDzuska kaže:
    Jer par u braku, ves 26 godina, podize 13-oro dece u drzavnom stanu sa osam prostorija, pise “Sun".
    Kod nas bi par sa 13-oro djece od drzave naravno bio potpuno ignorisan, a o stanu sa 8 prostorija bi mogli samo da sanjaju. Daleko od toga da mislim da bi sve zene trebale da radaju samo zbog stana, ali nasa drzava samo laje i kuka kako nam je mali natalitet, a pri tom nikakve olaksice ni za jedno, ni dvoje, a da ne govorim za vise djece.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    Si videla poshto je vantelesna oplodnja?! Znachi ako ne mozze prirodnim putem decu cesh da imash samo ako calnesh 250 000 dindzi..
      Vrh

  4. #4

    11 Odgovor: Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    Citat HLEBmaster kaže:
    Si videla poshto je vantelesna oplodnja?! Znachi ako ne mozze prirodnim putem decu cesh da imash samo ako calnesh 250 000 dindzi..
    uuuuu, lebche (valjda je dobar padez, to bi bio vokativ, ono kao dozivanje) taj detalj mi je promakao. jos jedan dokaz o brizi nase drzave...
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    Proverio sam malo i evo ovako : Drzava ce obezbediti besplatnu oplodnju za 300 parova ove godine i 1000 parova sledece godine. Shto je bolje nego ni jedan!. Procena je, medjutim, da u srbiji ima oko 200 000 parova bez dece..

    A po kom kriterijumu ce biti birani nije objavljeno.. (Mozda prvih hilljadu koji okrenu broj telefona ..)

    Cena postupka je od 270 000 do 290 000 dindzi..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 27.07.2006 u 15:44
      Vrh

  6. #6

    11 Odgovor: Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    znaci drzava je konacno (!!!) uvijedjela i taj problem. ali opet, to mi sve djeluje nedovoljno. znaci, opet ce se ljudi zadovoljavati onim: bolje ista nego nista... na zalost, ja mislim da ce kriterijum ici po babu i po stricevima.
    Poruku je izmenio nattydread, 27.07.2006 u 16:05
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  7. #7

    01 Odgovor: Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    Prijavila se 374 para bez dece

    Za vantelesnu oplodnju, koja će se raditi o trošku države, u GAK "Narodni front" već su se prijavila 374 bračna para koja ne mogu prirodnim putem da postanu roditelji. Liste čekanja formiraće se u Institutu za ginekologiju i akušerstvo u Višegradskoj, GAK "Narodni front" i Ginekološkoj klinici u Novom Sadu, gde će se obavljati ove intervencije, a parovi će ulaziti u proceduru po rasporedu prijavljivanja.

    Pravo na podnošenje zahteva imaće žene koje nisu napunile 38 godina i koje do sada nisu rađale decu. Prijavu mogu podneti i parovi gde problem imaju muškarci koji imaju slabiju plodnost, a čije prethodno lečenje nije imalo rezultata. To znači da za program besplatne vantelesne oplodnje mogu da se prijave samo bračni parovi koji su već lečeni od steriliteta i kojima je vantelesna oplodnja preporučena tek pošto su iscrpljene sve druge mogućnosti da dobiju potomstvo. Moraju imati i dokumentaciju kojom se to potvrđuje.

    Sve tri ustanove koje će raditi program vantelesne oplodnje praviće pojedinačno svoju listu. Zajednička lista će biti u Fondu za zdravstveno osiguranje i na taj način će se izbeći prijavljivanje istih parova više puta. Prijavljivanje se obavlja telefonom, a parovi imaju mogućnost da izaberu u kojoj će ustanovi uraditi intervenciju.

    Odluku o uključivanju u program donosiće komisije.

    - Od oktobra do kraja godine 300 bračnih parova moći će da se podvrgne vantelesnoj oplodnji - i to besplatno. Od septembra, po nekim našim procenama, intervencije će početi da se rade u GAK "Narodni front" i u Novom Sadu. U Višegradskoj, gde se godišnje uradi oko 250 ovakvih procedura, program oplodnje će početi najverovatnije od oktobra, jer su lekari na kolektivnom odmoru - kaže za "Blic" dr Vasilije Antić, pomoćnik ministra zdravlja.

    U novosadskoj Ginekološko-akušerskoj klinici, gde je prošle godine urađeno 140 vantelesnih oplodnji, još uvek sa nestrpljenjem očekuju da im Ministarstvo zdravlja dostavi neophodne parametre i kriterijume za uključivanje roditelja u program besplatne vantelesne oplodnje. Iako ovi kriterijumi još uvek nisu poznati, pa samim tim u Novom Sadu ni program nije zaživeo, kako saznajemo od dr Artura Bjelice, to ne znači da Vojvođani ne mogu da urade vantelesnu oplodnju.

    Izvor: BLIC, Sonja Todorović - Hana Dunđerov


    (bez komentara )
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Napustila dvadesetoro dece zbog ljubavnika sa Interneta

    na zalost ima jako puno parova koje iz ovih ili onih razloga nemaju decu,dok na drugoj strani ima jako puno dece koje su zanemarivana i prepustena sama sebi.I na jednoj i na drugoj strani drustvo pokusava da pomogne,paradoks ili ne ali to je surova istina.Upoznao sam neke parove kioje su posle par neuspelih "vestackih"oplodnji resili da usvoje decu a neki su uzimali na hraniteljstvo decu i podizali ih kao da su svoja.A sto se tice prvog posta sto je i tema :sve je moguce suprugi se otvorili oci ulaskom pc u kucu a ona zakoracila u carobni virtualni svet net-a.komentari o stanu koji subvencionise drzava su suvisni,nebih da komentarisem u poredjenju sa nasim prilikama......
    nase malo nekome znaci mnogo
    "nije lako biti fin"
    http://www.sirokosrce.org.yu/
      Vrh

Slične teme

  1. Koliko ste ljubavnika imale?
    Autor kissigirl u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 113
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 23:07
  2. Ostati u braku zbog dece
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 15:35
  3. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:17
  4. Buducnost nase dece i dece oko nas
    Autor veljko yaric u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 10:55
  5. Brzina Interneta
    Autor Dupont u forumu WWW
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 11:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •