ljubav ili prijateljstvo?
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    ljubav ili prijateljstvo?

    Kako da znam da li je i on zaljubljen u mene?Mladji je 12god.od mene,slobodni smo,druzimo se 3 godine svakodnevno,zovemo,pisemo poruke.Svako vece smo zajedno,pricamo o svemu...ljubimo se u obraz,stipkamo se tu su i razne dvosmislene price,ali nista dalje.

  2. #2

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Citat eloc kaže: Pogledaj poruku
    Kako da znam da li je i on zaljubljen u mene?Mladji je 12god.od mene,slobodni smo,druzimo se 3 godine svakodnevno,zovemo,pisemo poruke.Svako vece smo zajedno,pricamo o svemu...ljubimo se u obraz,stipkamo se tu su i razne dvosmislene price,ali nista dalje.

    Iako je ovaj post žešća foliraža...ipak ću da napišem nešto.


    Ako za ove 3 godine niste skočili jedno na drugo, naročito ti na njega, ako je 12 godina mlađi...moj konačan odgovor je.... ... .... .... prijateljstvo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    a usvoji ga jadna ne bila..oli da te optuže sa protivprirodni blud...
    djevojko, nije ti ovo Amerika, nijesi ti Demi Mur, a čisto sumnjam da je on onaj Kunčar, kako li već
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #4

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    a usvoji ga jadna ne bila..oli da te optuže sa protivprirodni blud...
    djevojko, nije ti ovo Amerika, nijesi ti Demi Mur, a čisto sumnjam da je on onaj Kunčar, kako li već
    Ashton Kutcher. Dobro si rekla Vojvotkinjo i ja sam za usvajanje. Treba tu nejač skloniti sa ulice.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Pa prosta matematika 49-12=37

    I nije on dete i nije protivprirodno...mada i nije vise tako mlad

    Mada slaba vajda od ovih mladjih
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #6

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Ako se 3 gorine nije nista desilo, onda postoje grdni problemi...
    To je samo dobro ptijateljstvo i verovatno svaki pokusaj ``dramatiziranja`` situacije bi dovelo do potpunog ohladjenja...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #7

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Nemojte bacati zenu u "bedak" bre.....
    Ne mora da znaci da on sada ne bi nesto konkretno preduzeo, mislim da ima vise tu od drugarstva, ali ti nesvesno ne dajes signal da ti pridje na neki drugi nacin!
    A znas ono klasika, bolje da te imam za prijatelja, nego da pokusam nesto, ti se ono kao zgranes u fazonu: " sta ti je, mi se druzimo, ja sam tebe smatrala za naj ortaka", i onda on tako ceka......
    Preduzmi inicijativu.....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  8. #8

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    To je veza, možda bez najdublje intime, ali ipak veza. I do god se neko ne ohrabri i ne preuzme inicijativu (da je produbi ili da je okonča) imaćete vi još puno nedoumica. I igirca koje će davati nadu i razočaravati. I bićete sa nekim, a zapravo biti sami.
    Kada već imaš to "ili" u svojoj glavi, ne znam zašto ne preuzmeš inicijativu. Bar ćeš znati na čemu si. I neka te ne obeshrabre moralisti, kada narastu kašće im se samo da na prvi kamen ne bacaju. Predrasude nas kad-tad stignu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    ako wec pocinje sa shtipanjem,mozda je na pomolu nesto nowo
    Poruku je izmenio Cecara, 13.10.2009 u 23:15

  10. #10

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Vrlo cudno Tu nisu u pitanju 3 nedelje ili tri meseca vec tri godine . Sve mi se cini da je krajnje vreme da jedno od vas dvoje tu nesto konkretno preduzme. Iskren i otvoren razgovor ne moze da skodi vec samo nacin da se zna na cemu ste. Pa niste deca
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  11. #11

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Ja ti preporuchujem ako ti je bas stalo do njega da ostanete prijatelji jer bolje da ga zadrzis i tako nego da te batali skroz ako ne oseca nista...

  12. #12

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Citat eloc kaže: Pogledaj poruku
    Kako da znam da li je i on zaljubljen u mene?Mladji je 12god.od mene,slobodni smo,druzimo se 3 godine svakodnevno,zovemo,pisemo poruke.Svako vece smo zajedno,pricamo o svemu...ljubimo se u obraz,stipkamo se tu su i razne dvosmislene price,ali nista dalje.
    Da ti Becar kaze iskreno:
    Kazes 12 godina mladji znaci ima 37 godina- u redu
    Ti imas 49 - u redu
    Druzite se 3 godine- U redu

    Dijagnoza:
    On je smotan da smotaniji ne moze biti.Smuvaj ti njega vidis da taj nezna gde mu je sta.Covek sa 37 godina se stidi i izvodi neke gluposti to je ipak za posmatranje ali najbolje ti preuzmi prvi korak i videces sve ce biti ili nece biti u redu.A to sto radite bez nagovestaja moze trajati 10 godina i na kraju nista.

  13. #13

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Ako ste već bliski...onda se i družite , posećujete, radite mnogo stvari zajedno.
    Pokušaj jednom kada zajedno nešto gledate...u lepoj atmosferi i raspoloženju...da se malo nasloniš na njega dok uzmaš čašu, cigarete...bilo šta. Ili da..kada ste blizu i delite neku radost...da vam se usne nađu blizu .
    Jedino ako bude od kamena...neće upaliti.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #14

    Odgovor: ljubav ili prijateljstvo?

    Tip je kamencina ne kamen
    On bi jadan hteo ali ne ide.

Slične teme

  1. Prijateljstvo
    Autor irnik u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 21:01
  2. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 19:30
  3. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  4. Prijateljstvo na poslu
    Autor love hunter u forumu Posao
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.08.2011, 10:14
  5. Prijateljstvo među životinjama
    Autor SQUAW u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 26.09.2009, 15:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •