Survivor Srbija 2009 - Strana 2
Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 228
  1. #16

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Pa svaki dan. A izbacivat će po jednog člana svakog trećeg dana.
    Prve nedelje svakog dana, a kasnije ponedeljkom, sredom i petkom, čini mi se.

    Nego, sram vas bilo, šta vi žene zagledate...valjanje po blatu, onaj plavi, onaj crni, kakva lepa gooza...a niko da pomene netaknutu filipinsku prirodu, na primer.

    Užasi proMiskuiTeTa.

      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Jeste..priroda je prelijepaaaa..naročito kada polugolo mišićavo muško tijelo ide u potragu za bambusom. Pa kada njegovi tvrrdi, nabrekli mišići saviju neku diiivnu granu, da prođe ostatak divnog mišićavog tijela.


    Svjesno su ih pustili da hodaju tako goluždravi...a šta oko vidi... ne mož' ostatak tijela da se buni.

    Ja imam samo brigu da ne navuku nešto na bubrege...duva, pada kiša...suši se mokro na njima...cccc
    Poruku je izmenio Bombica, 21.10.2009 u 19:51 Razlog: citat
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ma on to kaze jer su zenske mnogo lose ove sezone..
    Inace bi bila druga prica ..ccc..
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Prve nedelje svakog dana, a kasnije ponedeljkom, sredom i petkom, čini mi se.

    Nego, sram vas bilo, šta vi žene zagledate...valjanje po blatu, onaj plavi, onaj crni, kakva lepa gooza...a niko da pomene netaknutu filipinsku prirodu, na primer.

    Užasi proMiskuiTeTa.

    A sta ces posle onih stomaka u VB i Farmi moras nesto

    silvia ja zapamtila Njegosa, ko ga ne bi zapamtio....
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Jeste..priroda je prelijepaaaa..naročito kada polugolo mišićavo muško tijelo ide u potragu za bambusom. Pa kada njegovi tvrrdi, nabrekli mišići saviju neku diiivnu granu, da prođe ostatak divnog mišićavog tijela.


    Svjesno su ih pustili da hodaju tako goluždravi...a šta oko vidi... ne mož' ostatak tijela da se buni.

    Ja imam samo brigu da ne navuku nešto na bubrege...duva, pada kiša...suši se mokro na njima...cccc


    O, Bože!

    Određenim osobama manIjakalnih pretenzija treba zabraniti da gledaju bilo šta osim političkih emisija sa onim Aligrudićem u glavnoj ulozi.

    Kako ja nisam primetio nijedno žensko, ponesen lepotom ostrva i emocijama nabijenih borbi?

    Pa posle nek' neko kaže kako smo mi muškarci površni.

    Poruku je izmenio love hunter, 21.10.2009 u 19:33 Razlog: e
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    O, Bože!

    Određenim osobama manIjakalnih pretenzija treba zabraniti da gledaju bilo šta osim političkih emisija sa onim Aligrudićem u glavnoj ulozi.

    Kako ja nisam primetio nijedno žnsko, ponesen lepotom ostrva i emocijama nabijenih borbi?

    Pa posle nek' neko kaže kako smo mi muškarci površni.

    Ne znam kako nisi..ja sam primjetila bar dvije zgodne ženskice. Vidiš kako sam ja evropska žena širokijeH shvatanja. Ali ruku na srce...osim onog zemljoradnika (nemam pojma kako se zove niti me zanima) svi muškarci su doooobro građeni...i sad dok im je tamo tmurno vrijeme, moram da razbijam monotoniju ostrva tako što parim oči ...što čeznem da sevdišem na njihovim grud'ma.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Haman ostrvo je lepo, ali ima malo plodova vise ima na Maxxi pijaci
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ovih dana se bas i nisam druzila sa malim ekranom i nisam videla ta napeta, dramaticna, umrecu-ako-to-propustim desavanja.. Videla sam neku devojku sa ljubicastom maramom koja je pricala o problemima na noznim noktima.
    Ne znam kako se zove ni odakle je ali po naglasavanju odredjenih slogova u recima poDpisujem da je Kikinda ili okolina..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ima devojka iz Kikinde ne znam jel to ta
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Sad bez šale...ubedljivo najbolji rialiti koji se trenutno prikazuje na malim ekranima naših tv prijemnika. Za razliku od VB-ovog "ko će koga naDpsovati" stila, gde je vrhunska umJetnost kriti se po sobama par dana ili Farminog "ja sam ljut jer nije došla Lepa Brena", ajde da koljemo ćurke, pečemo rakiju i povraćamo po kući, u SurvajvRu nema zajebancije.

    U prvoj igri su se izvaljali po blatu za medalju, u drugoj im je kičma pucala do krajnjih granica, sve vreme su se smrzavali i 3 dana jeli samo živ pirinač i kokos, uz poneku zelenu bananu.

    Evo nečega čemu sam se smejao od srca - Srđan (jedan od retkih nedepiliranih nebildera na Filipinima), pošto su izgubili u igri za imunitet, vatru i lične stvari, a pride su ih, dok su se kupali posle toga, izujedale meduze (i morali su da pišKe po sebi ):

    "Pa da, oni su dobili vatru i stvari, a mi meduze. Pošteno. To je kao kad Barselona osvoji Ligu šampiona, a mačvanski Pričilović tavori na dnu tabele, bez izgleda za svetliju budućnost."

    Nego, primetio sam i neke devojčice...
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Definitivno jeste najbolji rialiti sou kod nas...
    Drugi serijal je mnogo bolji od prvog, sto je i logicno, da samo podjemo od toga
    da su baje na ostrvu pa bar 10 puta fizicki spremniji od Onih starih. A devojcice, jedno je sigurno - LEPSE su!
    Za sada nisu losi, pa ce da vidimo ko ce koga, kako i gde...
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Gledam posle one pozere u VB... Toplo im, imaju neki od njih bolji smestaj nego kod rodjene kuce i zale se... Ccccc
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Ima devojka iz Kikinde ne znam jel to ta
    Jeste
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ide samo ponedeljekom, utorkom i sredom.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Iz Ga'danga mi je simpa onaj plavi dečko, mislim da se zove Luka, a iz onog drugog onaj crni koji se, kao, ništa nije dogovarao, a svi njega pitaju...

    Devojčice: Makedonka (brate ) iz onog drugog, a ona plava insttruktorka fitnesa iz Ga'danga...u stvari, sve su zgodnjikaVe, ali moram da naglasim da nijedna nije ni prineti tatoo Maji iz prošlog serijala ...
      Vrh

Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  4. Wimbledon 2009
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 02:06
  5. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •