Survivor Srbija 2009 - Strana 6
Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 228
  1. #76

    Odgovor: Survivor Srbija 2009





    Paparaco!
    Survajverovci proslavili povratak sa Filipina!

    Učesnici rijaliti-šoua Survajver", koji se emituje na TV Foks, okupili su se u subotu uveče u elitnom beogradskom noćnom klubu Scena" i proslavili svoj povratak sa Filipina

    Mnogi od njih su se tokom boravka na takmičenju posvađali, ali su uz litre šampanjca i dobru haus muziku preksinoć sve to zaboravili.

    - Survajverovci su u klub došli pola sata posle ponoći i uz haus zvuke i reku Moeta", đuskali su do ranih jutarnjih časova. Aleksandar Krajišnik, inače najmlađi učesnik ovog rijaliti-šoua, za koga mediji tvrde da je pobednik ovogodišnjeg serijala, celo veče je od obožavalaca primao čestitke, ne želevši da potvrdi da li je baš on pobednik ovogodišnjeg Survajvera" - zaključuje sagovornik Pressa.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Nale, ne moraš baš da lepiš sve što stigneš.

    Ovo je kao kad ti neko kaže kraj filma dok ga gledaš.
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Survivor Srbija 2009


    Nema spojlera.
    A i nije sigurno tacno.
    A i garant bi nalepio neko drugi
    Ili bi procitao u novinama.
    Uostalom i samu spicu su zeznuli, Klemen ima ljubicastu maramu, a sad je u zutom plemenu.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Jos jedna pobeda Ga'danga ..
    Kul je bila igra,Luka me opet odusevio

    Ali i Survivor postaje zamoran za gledanje ..
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Survivor: Blato, rođendan, pivo, klopa...
    Utorak, 24. novembar 2009. 23:06

    Novi dan u Survivoru, nova borba za nagradu (čitaj: kvalitetnu i drugačiju hranu), ali i proslava jednog rođendana.



    Pripadnici plemena Manobo i Ga dang ponovo su izašli na "crtu" jedni drugima u borbi za "bogovski" doručak u kampu i to na dan druge, važnije borbe za imunitet. Usledilo je novo valjanje i trka u blatu.

    Višnja (Ga dang) demonstrativno odbija da učestvuje u igri, jer svaki put izađe iz blata krvava i psihički uništena. Ali, u Survivoru nema "hoću - neću", pogotovo ne u njenom "ljubičastom" plemenu.

    Vezani kanapom, takmičari se igraju jurke u blatu sa preponama. Ga dang je bio toliko nadmoćan, da su čak u prvoj rundi Nikola i Aca šetali umesto da trče. Klemen se skroz spetljao, Višnja je itekako trčala i to sa "gazda" Peceom u paru, koji nije baš bio u elementu.

    Ga dang je odneo novu pobedu u borbi za nagradu i već im je krenula voda na usta od same pomisli na "kraljevski doručak"...Konačno se i u Ga dangu ori pesma, na "meniju" su pesme Azre i Galije...

    ANA PROSLAVILA ROĐENDAN UZ PIVO

    Pripadnici plemena Manobo nisu bili mnogo tužni što su (opet) ostali bez "jače" ishrane. Ipak su i oni dobili nešto, zahvaljujući Makedonki Ani, kojoj je bio 21. rođendan.

    U nedostatku pravih poklona, "Manobljani" su se snašli i na pesku su nacrtali čiča-Glišu i ispisali poruku: "Srećan rođendan Anči".

    Ani je bilo više nego drago zbog toga, obuzele su je emocije...Kaže da bi volela da je sad kod kuće i da joj mama donese rođendansku tortu u krevet. U nadi da će neko videti njene molbe, na pesku ispisuje: "Sakam pivo" (Hoću pivo).

    Želja joj je uslišena. Dobila je pivo, ne samo ona nego svi u Manobu. Sa flašama u rukama uskočili su u okean i složno zapevali: "Mi volimo pivo, mi volimo pivo i pivo voli nas".

    Idilična atmosfera prekinuta je muškim razgovorima o tome ko treba da "leti" iz plemena...Nemanja, Dušan i Njegoš kuju planove, klan je napravljen, nema sumnje. Počele su podele i u dosad složnom plemenu, čija je "himna" bila: "U svetu postoji jedno carstvo".

    Njegoš, koji je do sada bio blizak sa Anom, odjednom se distancirao od nje. Kaže da mu je Nemanja "otvorio oči" i da je shvatio da Ana i Aleksandar provode mnogo vremena zajedno. Zato je on, odbio da deli pokrivač sa lepom Makedonkom. A ona, ne sluteći ništa, priča Aleksandru da bi volela da se pojavi neki frajer visok, crn, zelenih ili plavih očiju, slobodouman i da bude sa njom...

    I na Ostrvu dhova je živo (ma, kako to zvučalo). Ana i Milena se lepo slažu, zabavljaju se, ogovaraju, kuvaju, plivajuUskoro, međutim, moraće da se bore jedna protiv druge za opstanak u Survivoru.

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Survivor: Novi poraz Ga danga, ode Ana
    Sreda, 25. novembar 2009. 23:20

    Pleme Ga dang je već dobilo komplekse od suparničkog plemena Manobo, pošto je izgubio i četvrtu uzastopnu igru za imunitet. Survivor napustila treća takmičarka Ana Mitrić.

    Pripadnici plemena Ga dang su, posle serije od tri poraza u igrama za imunitet, došli na megdan punih stomaka. Kafa, čaj, đus, jaja, slanina, salata, puter, džem, banane...Kao da nisu na Filipinima, već kod kuće.

    Ipak, i ta nagrada za stomak, nije mogla da prođe bez svađe. Aca je sve iznervirao zbog halapljive navale na hranu. Punih stomaka, ali ponovo razjedinjeni došli su na borbu.

    Sa druge strane, izgladneli "Manobljani", iako brojčani nadmoćniji, bili su autsajder. Jer, snaga na usta ulazi.

    Ali, kao i u tri prethodna navrata, Manobo je ponovo bio veštiji i odneo je novu pobedu! Pobedi Manoba doprinela je i nespretnost plemena Ga dang, pre svega Višnje, koja je svesna da bi zbog kiksa mogla da "plati" na Plemenskom savetu.

    Pleme je jasno podeljeno, a prevagu na jednu stranu mogu doneti Peđin ili Anitin. Luki smeta Pece, jer je "neiskren", Anita smatra da treba sačuvati devojke, Nikola komentariše Višnjin kiks na igri...Sve je neizvesno do Plemenskog saveta...

    "Ludnica", prokomentarisala je Višnja pred novi Plemenski savet i novo izbacivanje.

    U Manobu se nisu mnogo radovali, ovog puta pesma je izostala. I u "žutom" plemenu su počele podele, kuju se planovi za ubuduće...



    MILENA GAZDARICA NA OSTRVU DUHOVA

    Dok su se Ga dang i Manobo borili za imunitet, atraktivna Milena iz Paraćina i Beograđanka Ana morale su da se rastanu.

    U igri za opstanak u Survivoru, pobedila je Milena, a Ana mora da pakuje stvari. Kao nagradu za pobedu Milena je dobila ćebe, jastuk i večeru, što je razveselilo.

    Ipak, uplašena je na Ostrvu duhova jer su pacovi, gušteri i krabe stalna opasnost, pa dežura sa mačetom u ruci. "Nema čega nema ovde, čoveče", rekla je ona.

    Pre odlaska sa Ostrva, Ana je prokomentarisala da je bogatija za novo iskustvo.

    "Naučila sam da se suočim sa svojim strahovima koje sam imala pre dolaska ovde. Naučila sam da nikada ne treba verovati ljudima 100 posto. Nisam se folirala, niti sam se priklanjala bilo kome da bih postigla neki svoj cilj. Jednostavno sam ostala ono što jesam".

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Jao zaboravila sam da nahvalim MANOBO dok za Ga'dang važi "snaga klade valja" ....za Manobo naravno "um caruje".

    Ne sviđa mi se samo što su i oni počeli da stvaraju klanove...muškarci na jednoj strani, žene na drugoj.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    E, ovako...mrski Ga'dang je opet izgubio u igri za imunitet ...ako sad ne izbace PeceA, mislim da su definitivno prsli. Da sam ja tamo, sa najvećim zadovoljstvom biH zaokružio njegovo ime. Ne sviđa mi se ni Nikola, čovek je totalno opsednut igrama.

    Naš voljeni Manobo je počeo sa igrama i igricama, što mi je malo prerano i malo bljak. Nemanja je tu lik sa najviše mozga (uz Srđana) i vešto manipuliše Njegošem (koji je klasičan primer viška snage i manjka pameti) i Dušanom. Ana mi je i dalje cool.

    Elem, da mogu da izaberem sveukupnog pobednika, to bi ipak bio Luka. Ne mogu da verujem koliko dečko pravilno razmišlja za svoje godine (barem za sada). Svaka mu čast.


    I tako... Manobo!
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ana se smuvala sa Lukom.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Ana se smuvala sa Lukom.


    Nale, mrtva si, da znaš!!!
      Vrh

  11. #86
    Ana i Luka imali avanturu
    Ljubili smo se

    Čuli smo da si se ljubio sa Anom po povratku u Beograd?
    - Pa dobro, sve se čuje. Ana je super. Bili smo kod nje u Skoplju i lepo nas je ugostila. Ipak, ona i ja imamo različita shvatanja. Ona na neke stvari gleda potpuno drugačije od mene. Mnogo smo se svađali, mada se ja sa svima svađam. Ali, sa njom je toga baš bilo.
    Nije ti se svidela nijedna devojka iz plemena?
    - Kada sam se vratio, drugari su me pitali: "Je li, kakve su bile ribe tamo?!", a mi, zapravo, nismo uopšte na to obraćali pažnju. Valjda smo znali koliko se "osećamo" . Valjda zato nije ni bilo želje za takvim stvarima. Stvarno mi se nijedna nije svidela, a priznajem da sam razmišljao o tome da mi se desi neka ljubav na pustom ostrvu.
    Imaš li devojku?
    - Nemam.
    Možda neka simpatija, pa makar i iz drugog plemena?
    - Ma, nema ništa. Evo, tražim neku finu devojku.
    Da li je bilo simpatija među ostalim učesnicima?
    - Ne smem da otkrivam. Bilo je, ne znam šta su radili u šumi. A bilo je i u drugom plemenu, Ana i Njegoš.
    Sa kim se čuješ?
    - Sa Pecijem, Duletom, Anom jednom, Anom drugom... Sa nekima manje, sa nekima više, sa nekima preko "Fejsbuka", sa nekima se ne čujem uopšte.

    Nale, mrtva si, da znaš!!!


    Poruku je izmenio Bombica, 28.11.2009 u 12:09 Razlog: uzastopne
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Kako neočekivano izbaciše Nikolu...potvrdila se stara narodna..ko drugome jamu kopa ... (fizički je radnik) ...i odeee Nidžo. Mah mah
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Nikolu Vucetica?


    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Nikolu Vucetica?


    Koliko ja znam, samo jedan Nikola ima. A preziva se Kovačević.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ova podjela plemena je očajan potez! Grozim se! Neću više da gledam... Kad je Manobo bio u prednosti, fuj...maaa

    I trebao je Peca da izvisi.

    qq...fuj.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  4. Wimbledon 2009
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 02:06
  5. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •