Survivor Srbija 2009
Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 228
  1. #1

    Survivor Srbija 2009

    SURVIVOR SRBIJA
    Od 19. oktobra na Fox televiziji

    NOVA SEZONA, NOVA ENERGIJA
    JOŠ EKSTREMNIJE!

    Ako mislite da ste saznali sve o najekstremnijem rialitiju u Srbiji i da su takmičari prošli kroz poznata najgora iskušenja, onda će vas nova sezona Survivora uveriti u potpuno suprotno. Druga sezona je mnogo teža, izazovnija i prepuna iznenađenja za naše takmičare ali i za gledaoce.

    Ko su bili bolji stratezi u preživljavanju- Makedonci, Srbi ili Slovenci? Šta je mračno ostrvo duhova, šansa ili kazna? Ko je i zašto morao tamo da boravi, daleko od svih, u potpunoj divljini i nepodnošljivoj tišini? Šta sve može da uradi nepredvidiva ženska ćud? Šta je najviše iznenadilo takmičare, saznaćemo od 19. oktobra na Fox televiziji svakog ponedeljka, utorka i srede u 22 časa.

    Organizatori su nagovestili samo deo brojnih opasnosti sa kojima su se suočavali i ekipa i učesnici tokom dva meseca boravka u mračnoj prašumi filipnskog poluostrva Karamoan.

    Snažni tajfuni nikoga nisu ostavili ravnodušnim. Andrija i deo produkcijskog tima su zahvaljujući velikom iskustvu pilota i možda najviše sreći, uspeli da sačuvaju žive glave i prežive let helikopterom tokom jednog snimajućeg dana. Ekipa je ipak na vreme završila posao i otputovala pre najgoreg udara tajfuna koji je ovih dana na Filipinima odneo nekoliko stotina ljudskih života.

    A takmičari? Tek njih su očekivala velika iznaneđenja. Mislili su da ih je iskustvo prethodnih učesnika dovoljno pripremila za teška iskušenja, ali odmah po dolasku bilo je jasno da ništa nije kao što su očekivali i čemu su se nadali. Kako to biva, neko se dočekao na noge, a neko je shvatio da bi mu bolje bilo da nije ni mrdao iz civilizacije. Ipak, nije bilo odustajanja. Vodile su se žestoke unutrašnje borbe ali je preovladala suštinska želja svakog čoveka da pobedi samog sebe.

    A bilo je dosta lomova, na pretek. Dvadesetdvoje brodolomnika u nemogućim uslovima. Monsunske kiše, glad, zmije, pacovi....Izgubilo se i mnogo na težini. Neki su se vratili lakši za čak 20 kilograma. Ipak kažu da to nije bilo najgore. Najteže je ostvariti cilj u zamršenim međuljudskim odnosima. Mnogo neočivanih obrta, izneverenih očekivanja i loših procena ljudskih osobina....

    U Survivoru nema glume ni pretvaranja, o luksuzu da i ne govorimo. Samo iskonska borba za preživljavanje. Sam koncept Survivora osvojio je veliki broj gledalaca ne samo u Srbiji već u čitavom regionu. Otuda i želja drugih zemalja da se priključe ovom projektu. Rame uz rame sa robinzonima iz Srbije i BiH, boriće se makedonci i slovenci.

    Zbog svoje specifičnosti, originalnosti, najvećeg i najtežeg produkcijskog poduhvata, Survivor Srbija je od samog početka postavo standarde kada su u pitanju rialiti formati.

    izvor: atvbl
    Poruku je izmenio Lilith_021, 17.10.2009 u 00:35 Razlog: izvor
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Nisam gledala Survivor.... Mozda bacim pogled koji put za ovaj drugi serijal...
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Znači, batalio sam VIP farmu, skoro sam batalio Velikog brata (oni ljudi su takvi retardi da je i moj urođeni maZohiZam ustuknuo pred njima), i jedva čekam da sutra počne konkretna akcija. Jedino mi je malo frKa što počinje tek u 22, a ide zima i ja, kao i svaka kokoška, zaspim rano.

    No, videćemo...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Bogami i ja jedva cekam ovaj show. Zanimljivo mi je gledati ih...a sad jos zanimljivije zbog one mlade glumice iz MK...Cura je stvarno super. Gledala sam najavu i uopste se ne folira. Kakva je u prirodi, takva je i na TV-u...
    Tako da ocekujem da ce ostati dosledna sebi - iskrena, vesela ii pozitivna... No, videcemo.

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Pocelo i ovo..Andrija je sada u ulozi Ramba VI .Takmicari su zanimljivi,ima dva momka koja su meni zapala za oko,obecavaju..
    Bolja mi je ekipa sa ljubicastim maramama (zaboravih naziv) i za njih cu i da navijam.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Gledala sam sinoć početak! I tootalno ću bataliti VB ...možda malko zraknem na farmu.

    Ovo je meni predobro, gledala sam i prošlu sezonu...čini mi se da će ova bit još bolja.

    Navijam za ove slabije, za žuti tim..valjda su on Manobo a ovi ljubičasti su Ga'dong ....razlog je taj...što ja uvijek navijam za ove koji djeluju slabije...bumo vidli kasnije.

    Ovi GadongCi čim su došli i prebiru po onome što imaju...počeli da se posipaju rižom ....a žuĆke...došle..među njima i Njegoš from Bijeljina kaže da se pazi..ko zna kada će dobiti drugo. Em je lijep em je pažljiv.

    Biće full zanimljivo... i eto razbribrige u zimskim danima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Znaci Ga'dong ..super..
    Onaj plavi Luka iz Bg-a..onako u blatu uh..
    Jedva da je krenulo a vec se palim..a za dalje cemo videti kako ce teci.
    Prijavljujem se za sledecu sezonu tako mi futoskog kupusa.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Aaaaa ima i onaj Nemanja iz NS-a. Auuuuu dobaaar!

    I navijam za Makedonku....tako simpatično priča...sinoć nosi one kokosove orahe i kaže "Malce pomoš?"
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Njegos... Hih koje ime. Njega sam odmah zapamtila.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Svaka vam čast kako ste im popamtili imena, ja njet, još uvek. Nego, meni je ova ekipa, ljubičasta, baš zanimljiva
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Davali su one najave prije...predstavljali ih tako sam i upamtila njih par..koji su mi zapeli za oko.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Davali su one najave prije...predstavljali ih tako sam i upamtila njih par..koji su mi zapeli za oko.
    Ako, ako

    Negooo, kada se to emituje, svaki dan ili samo jednom nedeljno? Zaboravila sam
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Pa svaki dan. A izbacivat će po jednog člana svakog trećeg dana.
    Poruku je izmenio Bombica, 21.10.2009 u 18:52 Razlog: citat
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Svaka vam čast kako ste im popamtili imena, ja njet, još uvek. Nego, meni je ova ekipa, ljubičasta, baš zanimljiva

    I meni je ljubicasta ekipa zanimljiva,sta vise navijam za njih.

    Dva favorita



    Nikola

    I Luka





    Takmicari
      Vrh

Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 15:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 20:21
  3. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 21:10
  4. Wimbledon 2009
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 01:06
  5. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •