Promene raspoloženja
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Promene raspoloženja

    Ženske, naravno.

    Postoji li muško stvorenje koje je uspelo da im doskoči, u smislu preživljavanja sa njima - na duži vremenski period?

    Otvoren sam za pouke, savete, uputstva, recepte i naravoučenija.

    Žene su neuravnoteženi maniJaci.

  2. #2

    Odgovor: Promene rapoloženja

    Pa sad ...ko se u kolo hvata ..u noge se uzda !
    Mislim...da treba iskustva da bi se razumele žene, pogotovo što ih ima koje ni sebe ne razumeju . Treba biti hipersenzitivan i imati dobre amortizere da bi mogli da pariramo. I kada se malo uvežbamo...vidimo da to i nije baš neki bauk .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #3

    Odgovor: Promene rapoloženja

    Moj muž je diplomirao promjene ponašanja a ja sam mu bila izvrstan predavač stoga, ako netko želi spoznati u suštini te promjene, rado dajem njegov kontakt. Sve da bi mi žene dobile razumljivog partnera U biti partnera punog razumijevanja.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Promene rapoloženja

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Postoji li muško stvorenje koje je uspelo da im doskoči
    Postoji
    Cudno (i meni) ali ne i neverovatno

    Ja sam jedna od onih, koje ni sebe ne razumeju (ponekada)...

    Mada tu se postavlja pitanjCe...od krucijalnog znacaja...
    Sta znaci muskaraC?
    I ja do skora nisam znala....ali od nedavno pravim (i te kako) razlike izmedju muskarca i pripadnika muskog pola....(jao razlike....drastichne )

    Naravoucenije: Covek (da ne reknem zena) se uci dok je ziv/a

    Prepev:Ili jesi...ili nisi....tercium non datur

    A sitan vez je danas na ceni....
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #5

    Odgovor: Promene rapoloženja

    Ako neko tvrdi (ne znam da li ima takvih) da samo ženski deo populacije ima promene raspoloženja, taj laže.
    Postoji jedna mađarska poslovica koja u prevodu znači "Rugala se sova vrapcu: velika ti glava".

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Postoji li muško stvorenje koje je uspelo da im doskoči, u smislu preživljavanja sa njima - na duži vremenski period?
    A nije tako teško razumeti ih. Samo ih treba slušati. Ne samo čulom sluha.
    I čuti njih, a ne svoj odjek onoga što su rekle, pokazale, iskazale,... Ne projektovati nego posmatrati.
    I tako....
    I možda, najbitnije, odustati od ideje da im se treba doskočiti. Nije to takmičenje.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Žene su neuravnoteženi maniJaci.
    Nemo' ti manijak da po p....
    Volem vake izjave. Dođu mi na um neke asocijacije, pa povezujem muške šoviniste i vrstu jako cenjenih i nadasve korisnih domaćih životinja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Promene rapoloženja

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    I možda, najbitnije, odustati od ideje da im se treba doskočiti. Nije to takmičenje.


    Nemo' ti manijak da po p....
    Volem vake izjave. Dođu mi na um neke asocijacije, pa povezujem muške šoviniste i vrstu jako cenjenih i nadasve korisnih domaćih životinja.

    Divna je.

    Taj mali, slatki, nežni bukvalista.

  7. #7

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ženske, naravno.

    Postoji li muško stvorenje koje je uspelo da im doskoči, u smislu preživljavanja sa njima - na duži vremenski period?

    Otvoren sam za pouke, savete, uputstva, recepte i naravoučenija.

    Žene su neuravnoteženi maniJaci.

    Svaki muskarac koji je u ravnotezi sam sa sobom nema problema da izadje na kraj, na bilo koji vremenski period, sa bilo kojom zenom "neuravnotezenim manijakom" ili ne. To je stvar zelje i prihvatanja.

    Ko sebe ne prihvata, ne moze ni drugog.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  8. #8

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    Svaki muskarac koji je u ravnotezi sam sa sobom nema problema da izadje na kraj, na bilo koji vremenski period, sa bilo kojom zenom "neuravnotezenim manijakom" ili ne. To je stvar zelje i prihvatanja.

    Ko sebe ne prihvata, ne moze ni drugog.
    Znači, naravoučenije je: želja i prihvatanje, plus mukotrpan rad na sebi?

    U osnovi, ispada da smo mi (ja) kriv(i)?

    Interesantno.

  9. #9

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    U osnovi, ispada da smo mi (ja) kriv(i)?
    Krivi ste onoliko koliko sebi dopuštate. Ako držite do sebe, tada nećete dozvoliti bilo kakav 'teror'. A ako ne cijenite sebe i držite se pokunjeno, tada ste i zaslužili doživljavat te naše promjene raspoloženja.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Ovaj put neću braniti žene jer su zaista sklone drastičnim promenama raspoloženja, samo ću dodati da sam iste primetila i među pripadnicima muške populacije..
    A i kod jednih i kod drugih, te varijacije u raspoloženju, u najvećem broju slučajeva su posledica sebičnosti..čim se ne udovolji dovoljno, osmeh prelazi u bes, a vrlo često su očekivanja veća od mogućnosti i eto belaja..


    Mnogo izliva besova bi se moglo sprečiti kada ljudi ne bi očekivali da im se čitaju misli, već kad bi razgovarali..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #11

    Odgovor: Promene raspoloženja

    A pms niko nije spomenuo
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #12

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj put neću braniti žene jer su zaista sklone drastičnim promenama raspoloženja, samo ću dodati da sam iste primetila i među pripadnicima muške populacije..
    jesu, sklone su... ko Katrina nad New Orleansom...
    sklon sam i ja kao musko, ali trudim se da ne pokazujem, dok zene... qq
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #13

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj put neću braniti žene jer su zaista sklone drastičnim promenama raspoloženja, samo ću dodati da sam iste primetila i među pripadnicima muške populacije..
    Apsolutno..

    Razlika je u tome sto zene o ovoj pojavi kao i o vecini drugih imaju potrebu da pricaju, analiziraju, razlazu i obrazlazu.. Dok je momke malo teze naterati.. Makar da priznaju za pocetak, a o polemici o ovako 'prizemnim stavrima' ni govora nema. Tako da zene tom svojom osobinom cine da problem izgleda veci i prisutniji nego kod druge strane.

    Generalno gledano.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #14

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Nemam ih vise
    Bar ne u onolikoj drasticnoj meri kao sto sam ih imala ranije...
    Ali, ne...nisam se ja umrtvila, nisam uradila lobotomiJu...
    Jednostavno...osetila sam da sam, na neki cudan nacin, u miru sama sa sobom...
    A mozda....kazem mozda je i "neko" zasluzan za sve to...mozda...
    I moram priznati...lepse mi je ovako, srecnija sam...
    A ipak sam ona ista ja...ali mnogo bolja....
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #15

    Odgovor: Promene raspoloženja

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno..

    Razlika je u tome sto zene o ovoj pojavi kao i o vecini drugih imaju potrebu da pricaju, analiziraju, razlazu i obrazlazu.. Dok je momke malo teze naterati.. Makar da priznaju za pocetak, a o polemici o ovako 'prizemnim stavrima' ni govora nema. Tako da zene tom svojom osobinom cine da problem izgleda veci i prisutniji nego kod druge strane.

    Generalno gledano.
    hm.... mozda zato sto je to kod muskaraca retkost.....a sto se tice price,pa pricaju muskarci medju sobom o tome ali kao i vecinu ostalih razgovora zadrze za sebe...
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Poezija raspoloženja...
    Autor Kathy u forumu Poezija
    Odgovora: 923
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 21:16
  2. Promene
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.12.2013, 18:45
  3. Mali saveti za velike promene
    Autor SQUAW u forumu Zdravlje
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 20.10.2010, 18:03
  4. Promene prezimena
    Autor ainspiration u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 13:44
  5. Promene...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 15:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •