Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi

    Kao što je poznato u grupe Europske Lige ove sezone plasirala su se samo 2 jugoslavenska kluba ( Partizan i Dinamo). Kakve su njihove šanse da prođu svoje grupe i zaigraju prolječe u Europi. Kao što je poznato Partizan se nalazi u jako teškoj grupi sa aktualnim osvajačem Kupa Uefa Šahtjor Doneck , Toulose i Club Brugge. Nakon odigrana 2 kola Europske lige Partizan ima 2 poraza . Domaći poraz od jakog Toulose 3:2 i gostujuči poraz od jakog Šahtjora. Unatoč tome ja vjerujem da Partizan još može vratit u igru , ali isključivo sa 2 pobjede nad belgijskim Club Brugge i onda tražit još jedno iznenađenje sa Toulose u gostima ili Šahtjor doma. Bit će teško ali protiv belgijanaca treba poginut na terenu i vjerujem da bi u tom slučaju Partizan vratio u igru za prolaz dalje pod uslovom da Šahtjor pobjedi u obje utakmice Toulose. Što se tiče Dinama , Dinamo je u lakšoj grupi sa Ajax , Anderlech, Temišvar. Dinamo nakon odigrana 2 kola ima domači poraz od Anderlechta 2:0 , ali i gostujuču pobjedu nad Temišvarom 3:0 . Dinamu sad sljede prvo gostujuča utakmica sa Ajaxom pa doma Ajax. Mišljenja sam taman da Dinamo i izgubi obje utakmice sa Ajaxom ostaje u igri za prolaz grupe jer Dinamu je ključna utakmica u gostima sa Anderlecht i doma Temišvar. Sa te 2 pobjede Dinamo bi trebao proč grupu Europske lige. Eto to je moje mišljenje , pa ako netko misli drugačije neka da svoje mišljenje kakve su šanse jugoslavenskih predstavnika Partizana i Dinama za prolaz dalje u Europskoj Ligi.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Šanse PARTIZANA I DINAMA U EUROPSKOJ LIGI

    U 3.kolu Europske lige jugoslavenski predstavnici su polučili sljedeče rezultate : nažalost 2 poraza. Partizan je poražen u gostima kod Club Brugge. Kuriozitet utakmice Club Bugge - Partizan je da je oba gola Partizanu zabio hrvatski omladinski reprezentativac Ivan Perišič. Jako me je razočarao Partizan , jer vjerovo sam da mogu odigrat ravnopravnu utakmicu sa Club Brugge pa čak i pobjedit u toj utakmici , ali očito Partizan nema europsku kvalitetu za nešto više napravit u Europi. To je šteta , ali još se nadam da Partizan može ubelježit makar 1 pobedu u preostale 3 utakmice Europske lige. Naravno nemoram ni pominjat da su sad Partizanove šanse nakon ovog poraza svedene samo na teoriju , ali dok se igra ima nade. Što se tiče drugog jugoslavenskog predstavnika u europskoj ligi Dinama , Dinamo je također izgubio , ali od europskog diva Ajaxa u Amsterdamu 2:1. Šteta što je Dinamo u početku utakmice napravio amatersku grešku poklonio jedanaesterac u 3 minuti utakmice. Da nije bilo tog šlempavog početka od Dinama . Dinamo bi izvuko velik bod iz Amsterdama , ali što je tu je . Treba izvuč pouke iz današnje utakmice i dočekat Ajax na prepunom Maksimiru i tražit velik bod iz te utakmice. Bez obzira kako prođe ta utakmica sa Ajaxom u Maksimiru , Dinamo je i dalje u igri za prolaz grupe i ključna mu je utakmica u gostima sa Anderlechtom i doma Temišvar. Dinamo definitivno može pobijedit i Anderlecht u gostima i doma Temišvar. Eto ako netko misli drugačije neka ostavi svoj komentar na ovu temu. Sljedeča kola igraju se za točno 2 tjedna.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Šanse PARTIZANA I DINAMA U EUROPSKOJ LIGI

    Ovo što je šugava UEFA napravila Dinamu je katastrofa. Oduzeli nam 3 boda i zabrana navijačima na obje domače utakmice protiv Ajaxa i Temišvara. Katastrofa. Mogli su kaznit Dinamo zbog nereda u Rumunjskoj ali nitko nema pravo oduzimat teško štečene bodove u Evropi. Sramota. UEFA oduvjek mrzi prostor Jugoslavije i sve jugoslavenske nogometne klubove . Sad su Dinamove šanse minimalne za prolazak grupe , jer oduzeta 3 boda ostavit če trag na igračima. Treba na ovu katastrofu radikalno odgovorit. To znači trenutno istupanje 6 jugoslavenskih republika iz smrdlljive UEFE i formirat prvoligaška,drugoligaška i trečeligaške jugo lige i jugoslavenski kup bez ingerencije UEFE. Ionako nam netrebaju prokleta europska natjecanja kad nam zbog šašice kretena huligana oduzimaju teško stečene bodove i zabranjuju publiku na domačim utakmicama. Kakve šugave koristi če Dinamo sad imat kad dolazi Ajax a stadion mora bit prazan. Prokleta UEFA kažnjava klubove pogotovo jugoslavenske šta če nam onda. Treba da se igra jugoslavenska liga i kup . Meni ni netreba druge Evrope. Kakva če tek bit kazna za Partizan , kad je Dinamo ovako kažnjen? Partizanu bar nemogu oduzet ni boda kad ništa i nije osvojio. Ma sve je ovo sramota , treba odma istupit iz šugave UEFE.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Šanse PARTIZANA I DINAMA U EUROPSKOJ LIGI

    Ma Dinamo je zaslužio to što ga je snašlo. Ipak su to njegovi navijači koji nemaju nikakvu kulturu. Sada, izostankom iz Europe, se možda pokrene lavina rješavanja rabijatnih navijača. Sasvim mi je normalno da klub snosi kazne zbog ponašanja svojih navijača. A jaki su mi oni isto. Kada će shvatiti da samo štetu čine svojem 'omiljenom' klubu?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  5. #5
    Dinamo je zaslužio kaznu ali nipošto oduzimanje bodova i 2 utakmice bez publike protiv Ajax-a i Temišvara. Nitko nema pravo oduzet ionako teško štečene bodove u Evropi . Kolika sranja su počinili fašisti navijači Lazia u Evropi i nikad im nije oduzet ni bod. Oduzimanje bodova je nesportski i ruši regularnost natjecanja. Ponavljam treba istupit iz UEFE i formirat jugo lige i kup i bez ingerencije UEFE i druge Evrope nam ionako netreba. Dinamo će sad izgubit najmanje 5,6 milijuna eura samo od prodaje karata za Ajax i Temišvar. Ajaxa bi u Maksimiru gledalo bar 35.00000 ljudi jer to bi Dinamu bila najjača i najatraktivnija utakmica ove sezone. Također na domačoj utakmici sa Temišvarom bi bilo publike oko 25.00000 ili čak i ponovo do 35.00000 ljudi ako bi ta utakmica odlučivala o Dinamovom prolazu dalje. Dakle nisam uvečao brojke i mislim da sam realno procenio financijski gubitak Dinama na te 2 utakmice 5,6 milijuna eura.

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ma Dinamo je zaslužio to što ga je snašlo. Ipak su to njegovi navijači koji nemaju nikakvu kulturu. Sada, izostankom iz Europe, se možda pokrene lavina rješavanja rabijatnih navijača. Sasvim mi je normalno da klub snosi kazne zbog ponašanja svojih navijača. A jaki su mi oni isto. Kada će shvatiti da samo štetu čine svojem 'omiljenom' klubu?
    Ma šta če se pokrenut little fairy . Jebeni HDZ je na vlasti i njemu nije u interesu napast i kaznit tu nacionalističku huligansku gamad. Da smo mi komunisti na vlasti i da nam je naše jugoslavenske milicije platila bi ova huliganska gamad. Moraju pobedit komunisti da bi se krenulo u radikalan obračun sa tom smrdljivom huliganskom gamadi.
    Poruku je izmenio starsica, 05.11.2009 u 23:53 Razlog: spojila poruke
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Šanse PARTIZANA I DINAMA U EUROPSKOJ LIGI

    I tako odigrano je 4.kolo Europske Lige dva jugoslavenska predstavnika Partizan i Dinamo ubelježila su još 2 poraza. Partizan je doma izgubio od Club Brugge čak 4:2. To je stvarno katastrofa. Ja sam vjerovo da Partizan bar tu utakmicu može dobit, al kad nede nede i nema tu pomoči. Jako me je Partizan razočaro. Ajd porazi od močnog Šahtjora koji je i aktualni osvajač Kupa Uefa , ajd i poraz od jakih Francuza Toulose , to se još može iztolelirat premda se mi navijači uvek nadamo da se i tu nešto može ušečarit , ali za ova 2 poraza od uistinu samo prosječnog belgijskog kluba Club Brugge izgubit obe utakmice to je stvarno katastrofa. Ako čemo realno gledat Partizan je u Evropi ove sezone imao samo 1 fuck.... samo 1 svetlu tačku pobeda u Slovačkoj nad Žilinom . Ne spominjem amatere iz Walesa ,njih bi i luksemburški klub izbacio. To je definitivno premalo za klub ranga Partizana. Nažalost bojim se da nema nade u osvajanje bar 1 boda u posljednje 2 utakmice Toulose u gostima,doma Šahtjor. I šta vredi kad je Šahtjor oba puta tukao Toulose kad Partizan nije bio sposoban ostvarit makar 1 pobedu nad Club Brugge , a kamoli obje i vratit se u igru za drugo mesto u grupi. Sad nešto o Dinamu. Dinamo je izgubio pred sablasno praznim stadionom od europskog diva Ajax 2:0. To nije sramota , jer zna se ko je i što je Ajax. Što reč o utakmici Dinamo - Ajax . Pantelič je zabio prvi gol , posle su 2 igrača Dinama dobila 2 crvena kartona nezasluženo, Ajax je zabio drugi gol i priči je bio kraj. Nakon svega negativnog oko kluba u posljednja 2 tjedna realno nije se ni moglo bolje od prihvatljivog poraza od 2:0 protiv europskog diva Ajax. No Dinamo još uvek može spasit kolko tolko čast jugoslavenskog nogometa jer sad igra sa ravnopravnim protivnicima. Dinamo više ne može proč jer su mu oduzeta 3 boda , ali može osvojit realno 4 boda , uz malo sreče možda i svih 6. Dinamo sad igra u gostima sa Anderlechtom gde realno možemo do boda možda i pobede i doma Temišvar kojeg smo u gostima tukli 3:0 , pa unatoč praznim tribinama i za tu utakmicu , vjerujem u pobedu u toj utakmici. Konačan zaključak : od 8 utakmica 2 jugo predstavnika Partizan i Dinamo uspjeli su čak 1 utakmicu dobit i 7 čistih poraza i još ta fuck.... 1 pobeda je poništena zbog fuck.... huligana . Zbilja smo jaki , mi jugoslaveni, još malo pa čemo tuč Barcelonu ,ha ha ha , još malo bit čemo sretni ako budemo mogli tuč u Evropi malteške,andorske, san marinske, walske , lihenštajnske , farske otoke , luksemburške klubove. Uf što smo bezvredni , a bit če i gore ne obnovi li se uskoro jugo lige i kup uz slabe nacionalne lige. Eto sad komentirajte .
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Šanse PARTIZANA I DINAMA U EUROPSKOJ LIGI

    Iste kao i da Zvezdica osvoji titulu posle 3 godine
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Šanse PARTIZANA I DINAMA U EUROPSKOJ LIGI

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Iste kao i da Zvezdica osvoji titulu posle 3 godine
    Da ali nevjerojatno je takav negativan niz Partizana ove sezone u Europskoj Ligi 4 utakmice 4 poraza , a nažalost ne vidim način na koji bi Partizan mogao doč bar do jednog ej jednog fuck.... boda u gostima Toulose i doma Šahtjor. Još kad se setimo da je Partizan nažalost zabrljo i sa ciparskim Apoel Nicozija čini mi se da je ovo najslabija sezona Partizana u Evropi od dugo dugo godina. Doduše znam da je Partizan i prošle sezone nije osvojio ni bod u grupi , ali grupa je bila jača Sampdorija , Stuttgart,Sevilla i Standard Liege . Valjda če sljedeča europska sezona biti bolja za sve jugo klubove i Partizan , no trebat če pojačanja pogotovo u defanzivi i bolji vratar i jedan golgeter. Nevjerojatno je kako najbolji Partizanov nogometaš Diarra malo pokazuje u toj Europskoj Ligi , a iznimno je kvalitetan jer ipak je on najbolji strelac srpske meridijan lige u posljednje 2 sezone , a brazilac Cleo očito bar za Evropu nije potvrdio da je pojačanje. Blistao je protiv Rhyla , pa se ugasio u ozbiljnim europskim utakmicama.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Šanse PARTIZANA I DINAMA U EUROPSKOJ LIGI

    Ja i dalje navijam da Partizan primi manje od 18 golova do kraja, ali bojim se da su mi nade uzaludne
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi

    Videcemo Zvezdu sledece godine u ligi Evrope.
    Nego Partizan mora da osvezava tim.Prica se o sledecim igracima:
    Sasa Ilic na zimu povratak nazad
    Duljaj povratak nazad
    Bajic povratak nazad
    Ivica Ilijev povratak nazad
    Dovodjenje novih igraca:Tadic(Vojvodina),Djordje Rakic(Austrija),sa ostalim mladim igracima iz pogona omladinske skole moze da cine novi Partizan.

    Sto se tice odlazaka: Gavrancic(kraj karijere),Knezevic,Diara,Krstajic(kraj karijere),Ljajic(Mancester ga salje na pozajmicu negde u Englesku)
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi

    Da želim sljedeče sezone gledat sva 3 jaka jugoslavenska kluba bar u grupi Europske lige , ako nijedan ne uđe u Ligu prvaka. Vidite da čak i jedan moldavski Sheriff ima čak 4 osvojena boda,pa bjeloruski Bate borisov 5 boda , čak i latvijski Ventspils 4 boda. To znači da se ipak može više od 1 pobede u 8 utakmica europske lige što su postigla 2 jugo predstavnika. Dinamo objektivno u 2 preostale europske utakmice u gostima Anderlech i doma Temišvar može dohvatit 4 boda. Nismo ništa slabiji od Anderlechta , a dokazali smo da smo puno bolji od rumunja Temišvar , pobeda Dinama 3:0 , pa nema razloga da bar opet ne tučemo rumunje bez obzira na prazan stadion i za tu utakmicu. Jučer nas je sudac masakriro 2 crvena kartona ,pa se objektivno i nije moglo više učinit protiv močnog Ajaxa , no sad branimo čast jugoslavenskog nogometa i u te 2 posljednje utakmice moramo dokazat da ne zaslužujemo bit posljednji u grupi .
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Videcemo Zvezdu sledece godine u ligi Evrope.
    Nego Partizan mora da osvezava tim.Prica se o sledecim igracima:
    Sasa Ilic na zimu povratak nazad
    Duljaj povratak nazad
    Bajic povratak nazad
    Ivica Ilijev povratak nazad
    Dovodjenje novih igraca:Tadic(Vojvodina),Djordje Rakic(Austrija),sa ostalim mladim igracima iz pogona omladinske skole moze da cine novi Partizan.

    Sto se tice odlazaka: Gavrancic(kraj karijere),Knezevic,Diara,Krstajic(kraj karijere),Ljajic(Mancester ga salje na pozajmicu negde u Englesku)
    Saša Ilić To onaj kadar iz amaterskog pogona kluba iz Austrijske druge lige, optužen za ilegalno klađenje? E, baš taj treba Partizanu za vađenje iz dip šit.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Saša Ilić To onaj kadar iz amaterskog pogona kluba iz Austrijske druge lige, optužen za ilegalno klađenje? E, baš taj treba Partizanu za vađenje iz dip šit.
    Grešiš Morpheo. Saša Ilič igra u RB Salzburg 1. Austrijska liga . Saša Ilič je igrao i protiv Dinama ove sezone obje utakmice , doduše u prvoj je igrao oko 15 minuta , dok u Maksimiru je igro otpočetka. Saša Ilič bio je član Partizana 1995.g. kad je Dinamo tukao Partizana 5:0. Po meni dobar veznjak , doduše ne znam koliko učestuje u velikim pobedama RB Salzburga u grupi Europske lige , no ono što sam vidio protiv Dinama dobar je igrač recimo za ocenu 6 nije extra klasa , ali uvek če odigrat bar za 6 .
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi

    Na današnji dan vračena je pravda u europski nogomet. Naime fala Bogu UEFA je shvatila da je oduzimanje bodova promašena kazna,nesportska kazna, ruši dignitet i regularnost europskih natjecanja. UEFA je vratila 3 boda Dinamu i sad se Dinamo ponovo vrača u igru za prolaz grupe Europske lige. Dinamo da bi prošo grupu sad treba 2 pobede Anderlecht u gostima i doma Temišvar. Dinamo je dokazo koliko je bolja , kvalitetnija momčad od rumunja i to je sigurna pobeda Dinama , a sad kad su nam vračena 3 boda Dinamo će dat ne 100% nego 1000% da pobedi Anderlech i Dinamo to može. Doduše uz te 2 pobede Dinamo treba i pobedu Ajaxa nad Anderlechtom ili remi a tada bi Dinamo i Anderlecht imali po 9 bodova i ovisila bi o gol razlici. Dinamo se ne treba opterečivat utakmicom Ajax - Anderlecht , neka obavi svoj poso ostvari 2 pobede , a onda šta bude na utakmici Ajax- Anderlecht neka bude. 100% sam siguran da Anderlech ne može pobedit Ajax u gostima.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Šanse Partizana i Dinama u Evropskoj Ligi

    Dinamo je ostvario veliku pobedu. Anderlecht - Dinamo 0 : 1. Sad Dinamo ostaje u igri za prolaz grupe Europske lige. Naime sad Dinamu treba domača pobeda nad otpisanim Temišvarom u što nema sumlje nakon ove pobede da će Dinamo ostvarit , jer Dinamo je ionako u Rumunjskoj dokazao pobedom 3:0 koliko je kvalitetnija,bolja momčad od rumunjskog Temišvara i pobeda Ajaxa nad Anderlechtom u Amsterdamu što je vrlo vjerojatno. Nadam se da će Ajax izgarat i u utakmici sa Anderlechtom kao što je izgarao u utakmicama sa Dinamom. Ako Ajax - Anderlecht završi remijem , a Dinamo pobedi otpisani Temišvar , Dinamo i Anderlecht bi imali po 9 bodova, dalje bi išo Anderlecht zbog za 1 gol bolji omjer u odnosu na Dinamo. Nadam se da do toga neče doč i da će Ajax pobedit Anderlecht i pomoč Dinamu. Želim puno sreče Marku Panteliču i Sulejmaniju da zabe golove Anderlechtu i tako pomognu Dinamu da pobedom nad otpisanim Temišvarom i uz poraz Anderlechta protiv Ajaxa , Dinamo za 1 bod pretekne Anderlecht. Kako bude neka bude. Neka Dinamo obavi svoj poso ko danas i pobedi otpisani Temišvar, a onda na Ajaxovu dušu ne odigraju li fair play sa Anderlechtom i pobede Anderlecht. Prava je šteta što sad Maksimir mora bit prazan , sad bi Maksimir bio dupkon pun i da može primit 100.000 ljudi. Sutra igra Partizan , ali o tome više sutra nakon odigrane utakmice Toulose - Partizan. Želim sreču Partizanu da pobedi, ali nažalost realnost je drugačija.
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prva bolonjska generacija bez šanse za zaposlenje
    Autor Cecara u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.04.2013, 09:55
  2. Jokanović trener Partizana
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 07:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •