Vaš životni cilj
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Vaš životni cilj

    Evo bas sad razgovarah sam sa sobom o tome s'a ocu da budem, cime da se bavim... ukratko sta je moj zivotni cilj. Ja bi' zeleo da budem elektro-inzenjer, da imam dobar pos'o, lepu curu ( ko jos to ne bi pozeleo ?! ) i DECICU!!
    Dalke s'a su vasi zivotni ciljevi i da li ste ih ostvarili?

  2. #2

    11 Odgovor: Vas zivotni cilj

    uz sve one klasicne stvari, ja bi htjela sebi da projektujem kucu onako po mom ukusu, minimalisticki i naravno da se taj projekat jednom i izvede
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Evo ja cu onako uopsteno ..........
    Moj zivotni cilj : osecaj ispunjenosti , zadovoljstvo sobom i zivotom i unutrasnji mir ............
    e a kako cu ja to da ispunim...........
    e necu da kazem , to je samo moje
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  4. #4

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    moj zivotni cilj: prozivjeti ga do maksimuma.. isprobati sta se isprobati da.. ispuniti svaku minutu.. iskoristiti sve ponudjeno i ne zaliti za nicim..
    moomoo meee jooouu

  5. #5

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Citat yige_gui kaže:
    moj zivotni cilj: prozivjeti ga do maksimuma.. isprobati sta se isprobati da.. ispuniti svaku minutu.. iskoristiti sve ponudjeno i ne zaliti za nicim..
    + da čačkam po ljudima, da im učinim nešto dobro, da napravim svet boljim, svemu tužnom nacrtam osmeh, u sve negativno utisnem pozitivno i pokažem da se može biti mamuran i od obične vode. Da letim sa pticama, duvam sa vetrom, džilitam se ždrebeći. Da nikada ne zaboravim hodati bosa. Da upijem u svoje oko koliko god mogu riđih horizonata, ovog neba, Sunca i Meseca. Da govorim život. I da ga živim.

    Nemam materijalnih ciljeva pa makar vam zvučala kao neka nesrećna Miss World (or whatever) i pomalo demodirano

    ... i, ako može, da Malog od HO stignem da naučim sve ovo isto...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Biti svoj.
    I da me ne pita starost gde mi je bila mladost.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Citat Ona Koja Se Ždrebeći Džilita kaže:
    ... u sve negativno utisnem pozitivno ...
    Juniore, izvini, but this is beyond my control!
    Moj životni cilj je da isterujem zlo i uterujem dobro!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  8. #8

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Da zavrsim faks, da radim ono sto planiram...
    Da se vencam sa mojim i lepo zivimo sa nasom decom...
    Da napravimo kucu (nattydread), na kamenickoj strani, na jednom placu, na bas tom jednom placu (vidi se sa Ski bara), gledam ga i merkam svaki dan.

    Sve je to lepo isplanirano, sve se to lepo sredjuje, a ja nisam covek koji ce odustati....
    Poruku je izmenio Mind_reset, 13.08.2006 u 17:18
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  9. #9

    06 Odgovor: Vas zivotni cilj

    Citat Miš kaže:
    Biti svoj.
    I da me ne pita starost gde mi je bila mladost.

    Kao da citam sebe
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  10. #10

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Da prestanem da budem posmatrač, nemi svedok, štagod, i da počnem da živim život.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  11. #11

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Moj zivotni cilj je da imam dovoljno para da proputujem veci deo planete i upoznam sto vise razlicitih kultura, naroda i zemalja.

  12. #12

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    Evo bas sad razgovarah sam sa sobom o tome s'a ocu da budem, cime da se bavim... ukratko sta je moj zivotni cilj. Ja bi' zeleo da budem elektro-inzenjer, da imam dobar pos'o, lepu curu ( ko jos to ne bi pozeleo ?! )
    Sad bi ti Master Yoda rekao: "Do or Do Not... There is no try."
    Medjutim, videces da se ciljevi pomeraju i menjaju sa godinama... svako zivotno iskustvo menja viziju onoga sto dolazi sutra.

    Moj cilj je oslobodim nadljudsko u sebi. Na tom beskrajnom putu desavaju se mali dokazi moga postojanja. Tada sam stvarno ziv. Telo i duh su mirni. Koncentracija ne trazi napor.
    Tada kontrolisem sebe i delimicno svet oko mene.

    I onda "flip".... nestade nekud
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  13. #13

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Misljenja sam da se "Zivotni cilj" menja tokom zivota.Menjaju ga drugi ljudi,dogadjaji...

  14. #14

    02 Odgovor: Vas zivotni cilj

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Moj zivotni cilj je da imam dovoljno para da proputujem veci deo planete i upoznam sto vise razlicitih kultura, naroda i zemalja.
    Bas ovo,s tim da zelim i porodicu s bar troje dece(iako bih najvise volela 5 )
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #15

    Odgovor: Vas zivotni cilj

    Bas kako rece Cabb- da se zivotni ciljevi menjaju tokom zivota. Slazem se. Da me je neko pitao pre koju godinu to isto,ko zna sta bih sve nabrojala a sada mislim da mi je cilj obezbediti malom Budi (nadam se i braci mu i sestrama) sto bezbedniji zivot, lepo detinjstvo, puno ljubavi...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cilj opravdava sredstva!?
    Autor yige_gui u forumu Filozofija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 13.07.2010, 01:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •