SP2010 Južna Afrika - Strana 13
Strana 13 od 20 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 294
  1. #181

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па свакако нема калкулисања, не смемо да се поуздамо да ће Немци добити Гану са 2 разлике, мада можда и хоће, тако да нам игра само победа.
    Upravo tako mislim da smo bolji od kengura i da bi trebali da ih dobijemo odoh da gledam

    EDIT:

    Još je manje verovatno da će Gana da dobije Nemce, mada teoretski je i to u igri.


      Vrh

  2. #182

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    To je to. Posle onoliko promašenih šansi ide kazna, nema završnice i eto. Kada su primili gol kao da im je neko pola mozga izvadio i onda i drugi sa 20 i nekog metra i eto. Oštetili su nas za penal, ofsajdi su bili čisti. Moralo je posle drugog gola na sve ili ništa, ali obzirom da smo izgubili od Australije i realno je da idemo kući.


      Vrh

  3. #183

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    To je to. Posle onoliko promašenih šansi ide kazna, nema završnice i eto. Kada su primili gol kao da im je neko pola mozga izvadio i onda i drugi sa 20 i nekog metra i eto. Oštetili su nas za penal, ofsajdi su bili čisti. Moralo je posle drugog gola na sve ili ništa, ali obzirom da smo izgubili od Australije i realno je da idemo kući.
    Ево овај коњ на РТСу, гост, каже "биће још светских првенстава"... па да, шта су четири године

    Ништа док се не савлада та тешка стратегија звана напасти и дати гол... тактизираш кад ти треба победа, дођу промашаји, дође казна... и тако је откако се фудбал игра. Ал ни српски тимови ни српска репрезентација то никако да схвате.
    Ми јесмо танка екипа, али не би ми било жао да смо испали а да смо пробали да нападнемо бар ове кенгуре... овако... фуј...

    Ајмо Гана, ајмо Рајевац!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #184

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    To i ja kažem, kada te pobedi Australija, realno nema šta više da tražimo tamo. E sad, još jedno mi nije bilo jasno, što izvede Krasića? Pregoreo?


      Vrh

  5. #185

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ovako nešto se moglo i naslutiti posle igre sa Ganom u prvom kolu SP. Ekipa je pre početka takmičenja ispala iz forme, delovali smo dosta nepovezano ali i nemoćno u napadu. To se pokazalo i u pripremnim utakmicama kada smo gubili od Novog zelanda.

    Večeras sem Dejana Stankovića nijedan vezni igrač nije odigrao ni približno kako je trebao. Krivicu nosi Krasić koji je svojim promašajima uneo nervozu, a kasnije i nemir među ostale igrače. To je sasvim normalna pojava kod ekipa koje su osrednjeg kvaliteta. Na osnovu igre koju smo pokazali u JAR i ne zaslužujemo da idemo dalje.

    Šteta, ovom narodu u Srbiji treba samo leba i igara (fudbala), dokazano
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  6. #186

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Imali su igru dok nisu primili prvi gol, samo nisu imali završnicu. Strašan pad igre posle gola, kao da su im se noge odsekle, totalno se pogubili da bi posle drugog gola krenuli na sve/ništa. Krasića ne krivim, jbga nije sada špic igrač pa da ga anatemišem što je promašio neke istina odlične šanse. Upadali smo u ofsajd zamke, da je samo jedna bila neuspešna možda bi pao još neki gol, ovako šta da im radiš. Protiv Gane smo mnogo lošije igrali, ali opet ovde je falila završnica.


      Vrh

  7. #187

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika



    definitivno dizem ruke od fudbala, nismo ni za q....c. zapravo, ispali smo jos posle .....poraza od bosonogih...samo niko nije imao mooda da prizna. penal ,ybt..86m
    sto antara ne prepusti tog morona hitzfieldu, znacio bi puno svajcarcima

    zasluzeno smo poslati kuci. kenguri nas sjebase. svaka cast za odbranu, odigrala je majstorski, medjutim mi nemamo igraca da da gol, tim u kojem bek ide jedan na jedan sa golmanom /ivanovic/, nema napadace.zigic ,uzas, konj koliko je visok nije izborio u vazduhu svega dve tri lopte/ time njegov pad iz valensije u birmingem izgleda logican nastavak karijere / pantelic los ko i uvek /gol sto je dao da bi domar na stadionu u nelspruitu/jovanovic ili ga ima ili nema, danas ga nije bilo / jedva cekam da pocne premiersip da vidim kako ce ga englezi bacati van terena , nije to belgija/ krasic ko muva bez glave / brzi od lopte a slabo i koristi tu plavu tintaru /.

    verujem da je stankovic bio u spicu da bi dobili mec i prosli dalje





    luzeri fuj
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  8. #188

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku


    definitivno dizem ruke od fudbala, nismo ni za q....c. zapravo, ispali smo jos posle .....poraza od bosonogih...samo niko nije imao mooda da prizna. penal ,ybt..86m
    sto antara ne prepusti tog morona hitzfieldu, znacio bi puno svajcarcima

    zasluzeno smo poslati kuci. kenguri nas sjebase. svaka cast za odbranu, odigrala je majstorski, medjutim mi nemamo igraca da da gol, tim u kojem bek ide jedan na jedan sa golmanom /ivanovic/, nema napadace.zigic ,uzas, konj koliko je visok nije izborio u vazduhu svega dve tri lopte/ time njegov pad iz valensije u birmingem izgleda logican nastavak karijere / pantelic los ko i uvek /gol sto je dao da bi domar na stadionu u nelspruitu/jovanovic ili ga ima ili nema, danas ga nije bilo / jedva cekam da pocne premiersip da vidim kako ce ga englezi bacati van terena , nije to belgija/ krasic ko muva bez glave / brzi od lopte a slabo i koristi tu plavu tintaru /.

    verujem da je stankovic bio u spicu da bi dobili mec i prosli dalje





    luzeri fuj



    Sve što sam imao, rekao sam na chatu.
      Vrh

  9. #189

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    to i ja kažem, kada te pobedi australija, realno nema šta više da tražimo tamo. E sad, još jedno mi nije bilo jasno, što izvede krasića? Pregoreo?
    Баш то, трудио се у првом, није успео, требало је и раније.

    Citat samuraj kaže: Pogledaj poruku
    krivicu nosi krasić koji je svojim promašajima uneo nervozu, a kasnije i nemir među ostale igrače. To je sasvim normalna pojava kod ekipa koje su osrednjeg kvaliteta. Na osnovu igre koju smo pokazali u jar i ne zaslužujemo da idemo dalje.
    Наравно да не носи, Красић је један од ретких који је поред Кузмановића нешто показао, ако изузмемо Тошића и Пантелића у тих пар минута и Станковића.
    Красић је барем нешто покушавао, малтене једини.

    Šteta, ovom narodu u srbiji treba samo leba i igara (fudbala), dokazano
    Мало лупеташ.

    Citat turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    imali su igru dok nisu primili prvi gol, samo nisu imali završnicu. Strašan pad igre posle gola, kao da su im se noge odsekle, totalno se pogubili da bi posle drugog gola krenuli na sve/ništa. Krasića ne krivim, jbga nije sada špic igrač pa da ga anatemišem što je promašio neke istina odlične šanse. Upadali smo u ofsajd zamke, da je samo jedna bila neuspešna možda bi pao još neki gol, ovako šta da im radiš. Protiv gane smo mnogo lošije igrali, ali opet ovde je falila završnica.
    Нису имали игру, имали су јалову иницијативу, од самог почетка поставка 4-5-1 с оваквим Жигићем и Јовановићем који није нешто показао није радила. Да није било појединачних продора Красића и Кузмановића, не бисмо имали ни ово мало шанси.
    Пад је био већ у 40. минуту.
    После другог гола нису кренули на све или ништа, што је требало, већ је Тошић унео мало живости у пар акција. У осталим акцијама се показала тотална безидејност и погубљеност.
    Жигић је био тотално бескорисан, а тако то иде кад ти је бескористан играч на ког си положио све наде, а треба ти победа.

    Против Гане смо играли лошије, али тад нам није горело под ногама као сад.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #190

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    quote

    Против Гане смо играли лошије, али тад нам није горело под ногама као сад.

    hheehhee pa to i jeste kolektivni mentalni problem,/sa prefiksom srpsk/ gori ti pod nogama od prve tekme jer je nokaut takmicenje sa najacim selekcijama sveta i nema jednostavno popravnog ispita. zapinjes maksimalno od prve utakmice a ne vuces se po terenu i hvatas pred kraj utakmice loptu rukom jer mozda onaj krele sudija to nece primetiti ?posle toga slede izjave....eto prva utakmica imali smo tremu, precenli protivnika, bice vremena tek smo poceli i slican bullshit /
    da smo odigrali makar remi sa ganom ne bi bilo toliko pritiska i imali bi vecu psihlosku ravnotezu pred naredne utakmice.


    nea' veze 4 god i nije neki period , c'mon england / ovi tek ''smrde'' i to od glave.../
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  11. #191

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Mislim sta reci,a da ne zvucim kao Predrag Strajnic i ostali komentatori dragi pojedinim clanovima foruma.....plasman kao plasman jeste uspeh,i iz tog ugla gledano srazmerno velicini i finansijama zemlje,ali posmatrano iz ugla grupe u kojoj smo bili i prilike koju smo imali nasi momci nisu opravdali ocekivanja.Ne bih da se vracam na utakmice sa Ganom i Nemackom,prva losa igra,losa sreca,druga bolja igra,velika sreca!!!utakmica s australijom do sada najbolja igra u prvom poluvremenu,ali onda pad i to veliki pad!Nas odbrambeni as Nemanja Vidic igrao je sa 30% svojih moucnosti,uspavano,zbunjeno,telom na stadionu,mislima ko zna gde!Slicnos Branislavu Ivanovicu najboljem beku premijer lige.Neki krive Dejana Stankovica i Radomira Antica,ljude koji su najmanje krivi za "neuspeh".Jednostavno kada ekipa ne iskoristi sijaset sansi kao mi sinoc,ulsedi kazna.Sudija mislim da je u pitanju Horhe Larionda ne bi trebao vise da sudi ni meceve 3. finske divizije sever,a ne svetskog kupa!Ne opravdavam time to sto nasi napadaci nisu uspeli da daju go,samo zelim da naglasim da je velika nepravda nesviranje penala,jer je ruka bila evidentna,jasnija nego Vidiceva protiv Nemacke.Takodje i start njihovog beka po levoj strani nad Ninkovicem kad ga je ovaj izbacio iz igre zasluzuje crveni karton,a ne stidljivi zuti!
    dakle,jeste tuzno,sudija jeste kriv,krivi su i igraci,ali pre svega nije bilo srece!
    Nadam se da ce Radomir Antic ostati na klupi nase selekcije i da ce nas predvoditi bar jos na EURO 2012,a mislim da imamo sanse da odemo tamo i napravimo neki uspeh!
    Jedino sto bih ja na njegovom mestu promenio jeste to da Ivica Dragutinovic vise ne igra za ekipu,Pantelic takodje,Zigic samo manje bitne utakmice,a da se vise forsira Mrdja i da se potrazi u omladinskoj skoli neki napadac i da se izgradi u vrsnog napadaca!I morali bi igrati vise ofanizvno!
    Toliko o nama,jeste razocaravajuce,ali nije tragedija!
    Sad da se osvrnem na ostale:Italija vidi se da je nastupila smena generacija,poptuno zasluzeno su ispali,Francuzi takodje s tim da je uzrok uborazenost i umisljenost pojedinih fudbalera,ali resice to oni!Metiljavi Englezi ce ispasti od Nemaca.Urugvaj prolazi dalje,SAD takodje,Arrgentina uprkos svim negodovanjima javnosti zbog Maradone,moze daleko i ocekujem finale Argentina-Brazil!
    Toliko za sada
      Vrh

  12. #192

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Кој вам је ку***, јесте полудели? Јел имамо бољег? То ко за Тадића? Не знам јел имамо или немамо, то не мења чињеницу да је дечко коњ!
    Генијални подаци на утакмици Парагвај - Словачка:
    од 1950 се није десило да на СП имамо само једног дебитанта
    у Немачкој их је било 6, и само је један прошао у осмину финала.
    Па онда анализе о дебитантима, Словенија, Словачка, ово, оно...
    Па онда опет некакве спрдње од података...
    poslusaj samo malo kako covek uvodi mec,kakve recenice izgovara,pa mi kazi kada je kafanski majstor,zadrig'o i uilan,Milojko Pantic,nesto tako pomislio,a kamoli izrekao.
    Uvode koje pravi Aca Stojanovic tvoj Milojko je mogao samo da sanja i njemu slicni,i svi koji mu se divite,svi vi koji ne primecujete kakve nebuloze valjaju ti vasi traktori!
    "na teren ce iskusni minutes sa brojem 22"-jedna od legendarnih izjava Zvonka Mihajlovskog cini mi se u vezi sa izlaskom jednog fudbalera u 22.minutu meca!ili "Kakav udarac; pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik."
    Ili "Nema Zidana da zida zidove na sredini terena"-neuspeli pokusaj sirovine od coveka da se izrazi metaforicno!
    Kreaciju meca koju Stojanovic prenosi je neopisiva!I preko radija mozes da se uzivis!jednostavno podigne covek atmosferu!Cak i sve te podatke koje nadje,to jeste pohvalno,za razliku od vasih "teca" koji nisu ni culi za internet.I na kraju krajeva da nije najbolji ne bi komentarisao nabitnije utakmice.Ne kao Nedeljko Kovinjalo ode sa k.pozicije i nema ga 3 minuta ni da bekne,ai kad sta proslovi to je otrcano i netacno iskazano kao "Kamonarezi" "Djiraldino" itd itd....Stojanovicu se nikada nije desilo da pogresno izgovori ime nekog igraca,za razliku od ovih tvojih gde je praznik da im pogode ime,to je zato sto poznaje svoj posao,poznaje fudbal,prati ga redovno,a ne ove tvoje pijandure nemaju pojma sta se desava.Od skole imaju novinarski kurs,od podataka broj igraca i datum igranja utakmice,a od glasa nam se prispava kraj malih ekrana.Za razliku od njih,Aleksandar Stojanovic,ima Ekonomski fakultet,obrazovan covek,zna sta radi i nijedan njegova prica nije toliko dosadna koliko su ovi tvoji soferi s svojim metaforama i poredjenjima!
    Znas i to sto pricas za debitante,to isto pricaju i ovi tvoji,valjda cuju od njega,samo tako usporeno i ljigavo da ti pormenis kanal.
    Najbolji komentator ikada -ACA STOJANOVIC!!!!!!!
    Poruku je izmenio Morpheus, 27.06.2010 u 12:35
      Vrh

  13. #193

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ...SLOVENSKO,SLOVENSKO....
    ..Slovačka-Italija:3:2......poslasmo masnomudne žabare kući...al će noćas piva da se popije...Slava,SLAVA...SLAVA....
    The rest...is silence.
      Vrh

  14. #194

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    ...SLOVENSKO,SLOVENSKO....
    ..Slovačka-Italija:3:2......poslasmo masnomudne žabare kući...al će noćas piva da se popije...Slava,SLAVA...SLAVA....
    Vala drago mi je,i ne samo zbog rezultata vec zbog golova koji su bili efektni,slovaci su pokazali da igraju fudbal,a zabarima,pancerima,pevcima i ostalim cempresima date su lekcije od "malih" valjda ce nas iole vise postovati posel ovoga
      Vrh

  15. #195

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Čujem mnogo loših komentara na račun našeg tima, al mene nisu razočarali, naprotiv, mislim da su se predstavili u odličnom svetlu.
    Prvo poluvreme utakmice s Australijom mi je neverovatno bilo,...nisu na naše ličili u opšte, više su mi ličili na Holandjane u najboljem izdanju, a gol je visio u vazduhu. Bilo je pitanje vremena kad će ući, al jbg.
    Zbog toga je fudbal i najpopularniji sport na svetu.

    Nisam razočaran ni najmanje,...i dalje s ponosom navijam za naše
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić

      Vrh

Strana 13 od 20 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •