SP2010 Južna Afrika - Strana 19
Strana 19 od 20 PrvaPrva ... 917181920 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 294
  1. #271

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Samo napad da. I to mnogobrojan napad.
    Zaista je suludo poceti utakmicu sa Nemcima sa cetiri napadaca i plus jedan
    ofanzivni vezni. Taktika selektora.
    Odbranu nemaju, Vezni red isto nisu imali.
    Totalna dominacija Nemaca na sredini i totalno rasulo u
    Argentinskoj odbrani.
    Imena igraca sama govore : Otamendi , De Mikelis , Burdiso, pa Gutieres..
    A golman Romero je posebna prica....sve zvucna imena i kvalitet. Za cetvorku od prave ekipe.

    Vise pojedinaca....Lem , sredina terena cela ....i tim koji funkcionise kao tim. Nije malo.

    Nije potrebno biti veliki strucnjak da bi se zakljucilo da je Ovo za Maradonu bio samo izlet.
    Epizoda. Egzibicija. I da se nece baviti trenerskim poslom.

    Imaju ono sto sam napred vec nabrojao. Kao i Holandjani juce.
    Timski duh , fizicku i psiholosku spremu , volju , organizaciju , selektora a sada ih krasi
    i tehnika i fudbalsko znanje i talenat ( Miler , Ozil ,Svajnstajger..)
    I mozda najvise to sto igraju jednostavno.
    Lepota je u jednostavnosti neko rece.
    U tri poteza su u sesnaestercu ..u sansi..

    Bilo bi bas zanimljivo finale Holandija - Nemacka i mozda revans Holandjana za onaj poraz od Nemaca u finalu u Nemackoj. Bila bi to mozda i neka istorijska pravda da iz treceg pokusaja uzmu titulu i to bas u Juznoj Africi s obzirom na istorijsku povezanost sa ovom zemljom.
    Ali treba Nemacka da izbaci Spaniju pre toga ....
    bugrancer,sta je to s tvojom masinom od nemaca,nesto ipak tu ne stima...i sada je lepota videti razvlacenje po terenu kao ovce nisu znali gde su.....e joj sto mi je drago za sve vas koji vise zalite ispadanje nemaca nego ispadanje srbije...
    s morpheusom sam se slagao sve do sad,sada NE....ti kako kazes "manekeni" su imali dominaciju u svakom elementu igre i da se nisu xzezali u nekim situacijama vala bi bilo jedno 5:0.......
    Spanija-komrad pa bice zanimljivo ali verujem u FURIJU....ne postizu puno golova,al igraju brate lepo.....
      Vrh

  2. #272

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Nemci su izgubili zbog lose postavke igre. Sad su se setili da igraju takticki na kontre / realno Da, Spaniju moras zaustaviti blokom i zgusnutom sredinom - te je logicki ispravna ta postavka....ali... ovaj tim Nemacke je izrazito trkacki.
    Pricao sam jos pre SP da im se igra svodi na jurcanje od prvog do poslednjeg minuta - no - sta se desilo * bili su procitani. Zato sam rekao da ih Mi mozemo dobiti.. a nisu mogli jedni Englezi ili Argentinci.
    A Miler je falio vise nego ocigledno.
    .....
    el' to ona hobotnica opet pogodila?
      Vrh

  3. #273

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Nismo vishe jedina reprezentacija koja je poedila Nemce..Shpanci su imali dobru igru...Nemci su mi bili katastrofa...u svakom sluchaju finale tje biti zanimljivo......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  4. #274

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    bugrancer,sta je to s tvojom masinom od nemaca,nesto ipak tu ne stima...i sada je lepota videti razvlacenje po terenu kao ovce nisu znali gde su.....e joj sto mi je drago za sve vas koji vise zalite ispadanje nemaca nego ispadanje srbije...
    s morpheusom sam se slagao sve do sad,sada NE....ti kako kazes "manekeni" su imali dominaciju u svakom elementu igre i da se nisu xzezali u nekim situacijama vala bi bilo jedno 5:0.......
    Spanija-komrad pa bice zanimljivo ali verujem u FURIJU....ne postizu puno golova,al igraju brate lepo.....
    Ne bih rekao da nisu znali gde su.
    Nije valjda posed lopte merilo ?
    Do primljenog gola bili ravnopravni.
    Sansi i jedni i drugi

    I onaj penal bio cist kao suza ali tako je to.
    I nas je bio ali je odlucila sudijina "slobodna procena ".
    I ne bih rekao da su Nemci izraziti trkaci.
    Oni trce a mi smo naprimer tehnicari.
    U ovoj ekipi bas ima znalaca.
    I lepo su igrali celog prvenstva..... efikasno.......u par poteza u sansi.

    Bila je ldobra utakmica ,,kao ubrzana partija saha,,,
    i prvi faul u 27 minutu a drugi u 37,,,,
    Sada bi voleo da Holandija uzme titulu.
    Vala su i zasluzili.....i cekaju dugo... i treca sreca....i t d...

    Samo da Aca Komentator nije prenosio
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  5. #275

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Španci su sasvim zasluženo dobili Nemce, naravno da su Nemci izrazito trkački igrali s' time da je Španija imala takav vezni red koji je lagano uspeo da ih zaustavi. Čak smo i mi u dobroj meri uspeli da ih neutrališemo, Švajnštajger se nije video na utekmici protiv nas. U meču protiv Argentine je baš to trčanje došlo do izražaja zbog ofanzivne postavke Maradone, sa postavkom 4-3-3 sa tri izrazito ofanzivna vezna je došla baš ta trkačka igra do izražaja. Španci su odigrali lagano na rezultat kao i sve utakmice do tada, 1-0 i ćao i sve više timovi igraju tako, čak i Brazil kojii je uvek imao drugačiju karakterističnu igru. Moglo je i da bude dva-nula da Pedro nije bio onako sebičan, sve u svemu navijam u finalu za Španiju.

    off

    Krenulo ih samo tako i fudbal i košarka, sad ako još budu svetski prvaci u fudbalu...


      Vrh

  6. #276

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Aj da prognoziramo:

    Španci uzimaju pexar.




    (umoljava se cenjeni Bigstručnjak da se uzdrži od suvišnih komentara na ovu temu - znači, samo rezultat i to je to)
      Vrh

  7. #277

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Unatoč prognozi cijenjene hobotnice Paul, koja ja izabrala Španiju....ja ću da navijam za Holandiju, i nadam se pobjedi lala.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #278

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Prihvatja se umoljavanje cenjenog kolege.

    Mislim da ce se utakmica zavrsiti nereseno. I to 0 : 0. A onda produzeci.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  9. #279

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    da Italija postane prvak, pa da se razilazimo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  10. #280

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ja ću, bogami, navijati za 'olandiju, samo zato što ove manekene unapred ugurane u finale ne mogu očima videti. E sad, pošto ja navijam za 'olandiju, slobodno se kladite na manekene, oni su prvaci.
    Kao što sam i rekao.
      Vrh

  11. #281

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    i hvala bogu zavrsilo je
    e da pobedio moj favorit

      Vrh

  12. #282

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    spanija apsolutno zasluzeno.
    'olandjani nikakvi + drvosece..... da nije sudio englez dobili bi minimum 2 crvena.
    Poruku je izmenio rusty nail, 11.07.2010 u 22:58
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  13. #283

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Netju bre kraj...otju opet josh fudbala....ostaje mi da se teshim Ligom shampiona...))...MOj favorit nije pobedio jbg... <3 Argentinu.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  14. #284

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Da je bio korner - ne bi bilo gola
    toliko
      Vrh

  15. #285

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    @Valter

    Da je bilo penala mi bi smo ostali u igri...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

Strana 19 od 20 PrvaPrva ... 917181920 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 20:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •