SP2010 Južna Afrika - Strana 4
Strana 4 od 20 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 294
  1. #46

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika - baraž

    Ne razumem se nesto najbolje u fudbal,osim ovog virtualnog ,al imam izuzetno veliku zelju da se kladim na ovu predstojecu utakmicu u nedelju,moze mi neko reci onako od prilike koji bi bio rezultat?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Kvragu. Najpre sam navijao za grke, a onda za Nigeriju. Ali nema veze, idemo dalje.

    Grci su delovali kao prosečna drugoligaška ekipa iz Srbije. A Nigerija... svaka čas' onom golmanu. Jes' da zaista deluje k'o ubica, ali i brani fantastično. Uz malo sreće mogli su i do boda pred kraj.

    Lenji, sve što ti kažemo je strogo navijački, uzmi s rezervom. Trebali bi dobiti taj meč, ali ne velikom razlikom. Možda 1:0 ili 2:1, nismo mi ekipa koja može "rasturiti" protivnika.
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    grke nisam gledao ali rezultat govori pojma nemaju, kako su se kvalifikovali...?
    argentinci bolji nego nigerija mada u celini verujem da su svi vise ocekivali od njih ...?
    pored toliko dobrih napadaca obraz im spasava defanzivac....gledacu za par sati ove
    moje ''usvojene'' i nisam bas uveren da ce im biti lako ...znam samo da ce veceras
    na thailandu vrtoglavo da skoci potrosnja piva....vec se deru kao da su pobedili
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ljudi pocelo je!!!!!!!!nisam bio u prilici jucer da pisem!!!!!!
    i kako vam se cini???
    juzna afrika je prevazisla moja ocekivanja!!!!!!iako su im male sanse,voleo bih da prodju dalje
    meksiko je dao nalet na pocetku i imali su inicijativu na vecem delu meca,ali imaju slabosti,slaba realizacija i nerviraju me kao ekipa
    urugvaj tvrd kao i uvek,opet bez golova,smor
    francuska bi trwebala ispasti kao 2002. pa da doju pameti,pjma ti oni nemaju sta je igra,afrikaneri su igrali bolje,njih ce brazil ili neko jaci samelti sa 5:0
    juzna koreja na putu za 1/8 finala,mi smo tu negde s njima,mozda malo jaci,ali msm da ce oni proci dalje
    grci su kukavice da ne kazem p****.....vecito se brane,misle da ako su osvojili EP na taj nacin,da ce i sp,i treba da ispadnu,kako su uopste dosli dotle
    argentina pokazala da i pored pojave od trenera moze da igra lepo,realizacija je bila slabija,ali argentina ima bolji sastav od brazila,s tim da je trener opicen,grupa ce biti lagana za njih
    nigerija ima africki sindrom,ne znaju da dodaju....imaju sangu,imaju malo tehnike,ali ne znaju osnove...navijao sam za njih i voleo bih da uz argentince oni prodju,Uce je promasio cistu priliku,nadam se da ce biti bolji

    prognoza za veceras:pobeda engleske,doci ce 3+ verovatno
    za sutra:alzir voleo bih da natrpaju ova govna,puko sam kad su izbacili rusiju.....
    srbija-nadamo se pobedi,jer bi to znacilo verovatno top16,ali ne treba ocajavati ni u slucaju remija.....morpheus u pravu si,nismo mi neki koji unistavaju protvinka,to ne treba ocekivati,ako bude 1:0 ili 2:1 bicu zadovoljan.....i realno nemamo mi te igrace u napadu koji bi resetali.......
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Konačno sam se dovukla do tv-a i gledanje SP-a može da počne.
    Nisam uopšte upućena u raspored igranja utakmica...sad moram sve pohvatati, ali kako vas čitam, Srbija igra sutra???

    Virkala sam prvu noćnu utakmicu, i moram reći da me se dojmio stadion i sve...i atmosfera, ne znam zašto, ja sam u glavi sebi stvorila da će to da bude nešto osrednje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Srbija igra sutra???
    16:00
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    i zene gledaju!!!!!!!
    ma trebalo bi biti dobro,samo da se ne uplase!!!!!
    SRBIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ako ostave po strani mentalitet i zaigraju fudbal, ne brinem, trebali bi pobediti po svemu prikazanom u kvalifikacijama.
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ako ostave po strani mentalitet i zaigraju fudbal, ne brinem, trebali bi pobediti po svemu prikazanom u kvalifikacijama.
    e,to!!!ali ako krenu psovke,nerviranje,teranje kontre taktici,srljanje posle eventuanog primljenog gola,kao sto obixno biva,bice dobro...za razliku od prethodnih generacija kada smo primali golove iz nemogucih situacija sada imamo jednu od najbojlih odbrana na prvenstvu,i ne bi trebalo biti ispada poput Mirkovica,Djorovica,Krstajica kada su pravili decje greske...sad ne znam ne secam se koja je utakmica tacno gde Bata ide do pola terena zavlaci se u ugao i onda je vraca halfu,na[padac sece i daje go.veznjaci su takodje dobri,nemamo sad nekog polu spica kao piksija,ali su zato krila najbolja do sada,stankovic i kuzman bi trebali da rade posao na sredini,a napad nije sjajan,nzm sto forsira Zigica i Pantelica,mene nisu odusevili,vise sam za Mrdju ali dobro on njabolje zna....odbrana je uzdanica!!!!!
    ti si morpheus stariji,ja sam gledao 98,02,06 prvenstva na prvom i trecem smo igrali bolje da nismo na 06,98 smo prosli grupe cudnim golovima,onda je mijatovic kao svaki vo napucao loptu tako da se vratila do centra....jesi mozda pratio sp1990,kakva je atmosfera tada bila???prica se da je bilo slicno sadasnjoj,a tada smo napravili vceliki uspeh.....na ova dva pomenuta smo bili nikakvi!!!!!


    evo ga na 412 sekundi
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Devedeseta je bila velika šansa. Imali smo sve što treba. Da nije Stojković (ako se ne varam) promašio penal protiv Argentine, ko zna šta bi bilo do kraja. To je bila potpuno drugačije generacija, ali je i njih karakterisao taj prokleti strah od pobede, stajemo na loptu čim postignemo pogodak.
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Devedeseta je bila velika šansa. Imali smo sve što treba. Da nije Stojković (ako se ne varam) promašio penal protiv Argentine, ko zna šta bi bilo do kraja. To je bila potpuno drugačije generacija, ali je i njih karakterisao taj prokleti strah od pobede, stajemo na loptu čim postignemo pogodak.
    gledao sam snimak kad je susic promasio dobru piliku protiv argentine,i kad je ivanovic odbranio maradoni....svi kazu da je bila posebna generacija,i verovatno bi 94-e dogurali daleko da se nije raspala zemlja.......ovo 98-e uprkos tome sto zelimo da iskazemo kao neku extra partiju nije bilo nista posebno,mene slobodi cinjenica da smo tadaa sa salbijom reprezentacijom izvukli 2:2 i imali pobedu u saci protiv nemaca,nego sada kada smo jaci a nemci slabiji nego tad.......piksi je cuda cinio 90-e,98-e opet i u 33 godina bio najbolji kod nas....ep 2000 je puka slucajnost sto smo uopste bili u 1/4 finalu,posle onakvih ispada...2002 u kvalifikacijama ako se ne varam ispali smo iako smo bili u lakoj grupi,opet slovenci i rusi kada nam je bescasni resio.....2004 kvalifikacije i katastrfoalni rezultati protiv finske,azera itd itd......2006 kvalifikacije isle kao po loju,onda medijska hajka zbog dusana petkovica,i kataklizma,da se ne ponovi......2008 kvalifikacije i bedni klemente,opet slabo slicno prethodnim za ep....i onda covek koji je ujedinio nase snage i nadamo se doneo prvi iole veci uspeh jos od danvih vremena.....
    sama cinjenica da je 1992. osvojila EP danska koju smo izbacili u kvalifikacijama govorio kvalitetu te generacije....a msm da sadasnji momci mogu nesto vise,jer ako ova generacija ne ucini bar malo vise od plasmna na sp,tesko da ce u skorije vrme biti neka....
    zasto ljajic ne igra?
    ljajic,tomic,rajkovic su momci koji obecavaju samo ih treba razviti
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Kada gledam utakmice ovog svetskog prvenstva imam utisak kao da mi
    roj muva zunzara oblecu oko glave. Ukinuo bih sve trumbete, i taj tradicionalan nacin
    navijanja u Africi. Atak na usi ! Ko im i dade prvenstvo ? Ako vec treba da bude u Africi,
    {razvoj fudbala itd ) bolje da su organizovali Tunis i Maroko , naprimer.
    Pa jos kada prenosi onaj Stojanovic , prodje te i volja da gledas.
    Jedino resenje - iskljuciti ton.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Kada gledam utakmice ovog svetskog prvenstva imam utisak kao da mi
    roj muva zunzara oblecu oko glave. Ukinuo bih sve trumbete, i taj tradicionalan nacin
    navijanja u Africi. Atak na usi ! Ko im i dade prvenstvo ? Ako vec treba da bude u Africi,
    {razvoj fudbala itd ) bolje da su organizovali Tunis i Maroko , naprimer.
    Pa jos kada prenosi onaj Stojanovic , prodje te i volja da gledas.
    Jedino resenje - iskljuciti ton.
    sto brate?meni su bas ismpaticni crnje,imaju ljudi dusu,jesu prosti i siromasni ali imaju dusu...jesi gledao sp 2006,dzaba im sav novac koji su spissklai kad ne znaju da dozive ledeni kao led,ovi se svi posvetili tome,i ako su im dali sto nisu ranije,crnci su za nas osobe koje cene vise vrednosti!!!!!
    a sta ti fali pa aci stojanovicu,covek koji napravi najbolji uvod u mec na svetu!!!!sta ti bi hteo zvonka mihajlovskog pa da se uspavas kraj tv,DINAMIKA!!!!!!!!!!!
    rts me odusevio organizacijom prenosa!!!!!sve utakmice+ova emisija i sve to na vrhunskom nivou!!!!!!!!
    ma kakav tunis i maroko,meni su odbojni arapi,a jos terorizam,a i nemaju oni para ko ovi dole!!!!!!!
    ACA KRALJ
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    sto brate?meni su bas ismpaticni crnje,imaju ljudi dusu,jesu prosti i siromasni ali imaju dusu...jesi gledao sp 2006,dzaba im sav novac koji su spissklai kad ne znaju da dozive ledeni kao led,ovi se svi posvetili tome,i ako su im dali sto nisu ranije,crnci su za nas osobe koje cene vise vrednosti!!!!!
    a sta ti fali pa aci stojanovicu,covek koji napravi najbolji uvod u mec na svetu!!!!sta ti bi hteo zvonka mihajlovskog pa da se uspavas kraj tv,DINAMIKA!!!!!!!!!!!
    rts me odusevio organizacijom prenosa!!!!!sve utakmice+ova emisija i sve to na vrhunskom nivou!!!!!!!!
    ma kakav tunis i maroko,meni su odbojni arapi,a jos terorizam,a i nemaju oni para ko ovi dole!!!!!!!
    ACA KRALJ
    Ja spomenuo trumbete i atak na usi a ti ode u filozofiju i ispravljanje nepravdi, materijalno emotivni profil , globalni terorizam......

    a Aca (od milja ) se bas uklopio u opsti ugodjaj.
    Trumbeta plus Aca jednako truba.zunzara...

    Milojko , Vrati se !!
    Sve ti je oprosteno!
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Baš sam na jednom drugom mestu vodio raspravu o tim vuvuzelama... meni uopšte ne smetaju, nekako mi upotpunjuju atmosferu, doživljaj Afrike... šta znam. A komentator je dobio priliku za jedan meč i ubio me statistikom i glupim jezičkim konstrukcijama, nema više.
      Vrh

Strana 4 od 20 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •