SP2010 Južna Afrika - Strana 6
Strana 6 od 20 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 294
  1. #76

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Bili smo loši, spori, bezidejni, uplašeni, iskomplexirani.

    Sa (na velikim takmičenjima) uobičajenim izletima u glupost.

    Mislio sam da će Antić moći da im pomogne da prevaziđu te probleme u glavama, u ovoj utakmici nije uspeo.

    Držim palčeve da mu protiv Nemaca to pođe za rukom.
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Redom i kratko...
    JAR - MeHiko / nisam gledao ali pogodio X-a
    Francuska - Urugvaj...Francuzi nisu negativno iznenadili - tj. nisu odigrali kvalitetnu utakmicu vec duze vreme / Urugvaj mi se cini ,,stabilniji,, da dobro odigra sa ,,indijancima x 2,,
    J Koreja ocekivao sam nakantavanje sporih Grka i pobedu napadackog prodiv defanzivnog fudbala
    Argentina - Ne slazem se sa Hunterom da Argentina igra divlji fudbal, naprotiv /cekamo ostale repke ali mogu ,,jako i do samog kraja,,
    u odlucujucem kolu ocekujem da Koreanci dobiju Nigere
    Engleze i Amere sam gledao tek nekih 20 minuta ali ni pre utakmice nisam ,,verovao,, Englezima / voleo bih da se ukrste sa nama, mislim da mozemo da im pariramo /da bi nam legli/
    Ovo Slovenci i To, To je mrsavo i za komentarisanje
    ............
    A Mi
    Nisam nezadovoljan igrom / Lukovic me je odusevio, bukvalno je sam drzao komplet odbranu - koliko je decko jak u duelu ma odigrao je extra...falice dosta, nisam siguran koliko Ivanovic moze da pokriva Subotica...
    Blok nam je bio dobar, mozda je greska sto je Ivanovic ostajao sam levo a Krasic glumio nekog kruznog srednjaka... Rajevac je znao da smo skroz tanki na sredini pa nam je krila zatvorio maximalno.. Nismo mogli puno bolje
    A Kuzmanovica ne gotivim odavno, em sto mu je svaki pas u nazad + sto nije jak u defanzivi a sta tek reci za onu glupost
    Kako bi nam legao X da podele Nemci i Australijanci... i pre utakmice sam mislio da sa Nemcima mozemo mnogo lakse nego sa Ganom a Australija mi je nepoznata
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ja sam molila Boga da ostane barem 0:0 ..i bod bi bio dobar, kako je tekla utakmica...a Gana... ..mogli su oni da zabiju još koji goL...a i Kuzmanović, i ona ruka...niđe veze.

    Samo mi jedno nije jasno...kad znaš da si igrao rukom u šesnastercu, zašto se čudiš čudom i kao "nepravdaaa" ...

    I ne slažem se sa ovim našim komentatorom koji je rekao da je Gana ipak zasluženo pobjedila...vala i nije...obe ekipe su bile poprilično loše...ružan fudbal se igrao...to što je bilo par šansi, ne popravlja dojam, jer nisu bile iskorištene...držim palčeve da bude bolje u naredne dvije utakmice.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ko je rekao da sve znam? Samo ne mešam politiku i fudbal i objašnjavam za koga i zašto navijam. Navijam za Sloveniju trenutno, nisam baš ispratio prvo poluvreme, pa i ne znam imaju li šanse.
    Нисам о теби говорио већ о коментаторима...кад почну да се*у 20 минута пре краја како "нема више шансе...".
    Ја мешам политику и фудбал

    A naše sportske komentatore već duže vreme izbegavam u širokom luku. Ti ljudi nikako da shvate da mi vidimo sve što i oni i da nema potrebe da prokomentarišu svako dodavanje lopte i da nam objasne da je lopta u autu jer ju je neko izbacio tamo. Ili guše statistikom.
    Овај леват против Гане је сморио са ох ох ох аух ух ох... и статистиком... не знам јел исти преноси и Немце против Аустралије, али изгледа да јесте јер уби годинама... просек година Немачке, просек година Аустралије, разлика у годинама, никад није била већа па ни кад је играла Аустрија против Камеруна, а Подолски пуни оволико година а овоме је тата дошао у Аустралију 68. кад је имао осам година... па сунце му жарко!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Vidim, Nemci kidaju sa 4:0.

    Nimalo obećavajuće po nas.
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Moram i ovde da ostavim svoje impresije, pratim prvenstvo od starta al' nešto nisam imao potrebu da komentarišem do danas Dakle igrali smo kao peachke, poslednji qrtoni i zasluženo izgubili. Penal čist ko suza. Inače, suđenje je dosta rigorozno na prvenstvu, dosta kartona, naročito crvenih, dosta ih lako daju. Sad, kada sam odgledao Nemce, čekam da ovi naši odigraju još sa njima pa da na miru pratim ostatak prvenstva. Nisam još video Brazil, Španiju i Italiju, ali za sada Argentinu i Nemce stavljam u prvi plan od ovih što su odigrali. Malo me čudi rezultat Engleza, al nije da mi nije drago na neki način (iako ne volim ni jedne ni druge).

    Inače trubice smaraju za medalju


      Vrh

  7. #82

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Moram i ovde da ostavim svoje impresije, pratim prvenstvo od starta al' nešto nisam imao potrebu da komentarišem do danas Dakle igrali smo kao peachke, poslednji qrtoni i zasluženo izgubili.....
    A na fudbalu mozes tako da opljunes bez cinjenica

      Vrh

  8. #83

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ma trubice su zakon!!!!sta je s vama,jel vi gledate fudbal ili slusate trubice?!!
    da nastavimo:
    slovenci i alzirci jednako losi i slabi,crveni karton alziru je presudio-zmajceki se mogu nadati,ali ameri ce ih potrsiti
    mi........uffffff......boze!!!!!vidic i ivanovic su delovali uspavano,nesigurne intervencije,traljavo,nadajmo se boljem.....lukovic na mestu,bez greske,ne zanmeram mu nista,jeo je crnce u odbrani,prvi start nije bio za karton,drugi jeste.....kolarov solidno odigrao,ta strana nije mngo manjkala.....milijas se nije video,izgledao je kao uleteli navijac,sav pometen....stankovic nije uradio nista znacajno,ali nije bio ni los,jedan od boljih.....zaista mi je jako zao lukovica,decko je odigrao vrhunski utakmicu!!!!!krasic je pomislio da je novi garinca,vrlo slaba partija....lane medju raspolozenijima,greska antica sto ga je izveo,mogao je jos.....samo da kazem za krasica,iz one situacije s enikako ne sutira visoko,a pogotovo ne u golmana,trebao je polu visoku i po strani!!!!kao podolski!!!!!!kuzmanovic tragicar meca,sada je diskutabilno da li je namerno ili slucajno oplaio rukom,msm da ga je pogodila!!!sta sad,ne mozemo sve svaliti na njega,jeste kriv,ali sta su radili napadaci,ako mi ne mozemo jednu akciju da izkreiramo onda nije problem samo u kuzmanovicu!!!!zigic i pantelic ruglo naseg fudbala!!!!!dve tetke,strine kako hocete koje su se vrtele,jedan jos zaradio zuti,prilika koju je imao zigic posle centarsuta lazovica se ne propusta,a pantelic ne ume da prihvati loptu posle one sjajne ideje slobdonjaka gde su crnci bili izradjeni1!!!!
    dakle nikakvi nisu!!!!!!oni ne umeju nista!!!!!!lazovic je ipak mnogo bolji od obojice i trebao bi igrati na narednom mecu od starta,prgav je i bolje se snalazi od ova dva smokljana!!!!!mrdja bi takodje trebao igrati naredni mec,cvrsci je od ove dve kreature i bolji je za klasu....zoran tosic bi mozda cak trebao da zaigra umesto umisljenog krasica.....

    dakle,najbolja postava za nemce bi bila:
    stojkovic,ivnaovic,vidic,subotic,kolarov,kacar,sta nkovic,krasic,tosic,jovanovic,lazovic ili mrdja

    zigic i pantelic vise ne bi trebali niakda da zaigraju za repku.......
    sanse su 1:100 da projdmeo dalje...nemci unistise australiju,kneguri su verovatno izbaceni od prvenstva,nas vade jedino 2 pobede...protiv nemaca je to nemoguca misija!!!!!!s obzirom na prikazano naravno,ujmeju i bolje,ali neverujem da ce pokazati!!!!!!
    antic je kao drogiran,usred poraza se smeje,pred utakmicu se smeje,izgubio i kaze bice to dobro!!!!!!!sta mislite o daljim sansama nase prerezentacije??????
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    A na fudbalu mozes tako da opljunes bez cinjenica

    Činjenice pa uzmi statistiku i gledaj koliko je trebalo našima da šutnu na gol, o čemu ti?! Žigić se gotovo nije video (ako izuzmemo startove i karton), a ni Lazović i Pantelić nisu bili ništa bolji. Nemamo špic igrača a mislim da je Lazović mogao i ranije u igru. Priznajem od penala više nisam gledao utakmicu, ali do tada sam sasvim dovoljno video. Onako bojažljivo protiv Gane, pa Nemci će nas iz'edu kao i kengure.


      Vrh

  10. #85

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Prvi udarac u okvir gola u 40 minutu (Stankovic ) a drugi udarac u drugom poluvremenu.(Krasic)
    Ja se vise ne secam da je bilo ili nisam video od vuduzela.
    Plus crveni karton i penal .
    Plus vuduzele (.......ko im dade da im dade onaj ko im dade !)
    Plus fensi Aca (od milja ) dramatika! ( eh, gde je stari, dobri Milojko ? Koji je to komentator bio .. kada se samo setim )
    I sve kada se sabere zlo i naopako i katastrofa.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Da smo uzeli bar bod... druga priča. Ovako su šanse da prođemo nikakve. Mada smo mi blesav narod, možemo baš protiv Nemaca pokazati maksimum, ali....teško.
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Da smo uzeli bar bod... druga priča. Ovako su šanse da prođemo nikakve. Mada smo mi blesav narod, možemo baš protiv Nemaca pokazati maksimum, ali....teško.
    Pa bod je možda bio realan, jer ni Gana nije pokazala ne znam kakvu igru, ali ni pobeda im nije nezaslužena. Jedino da računamo da Ganu dobiju i Australija (što je teško) i Nemačka pa da mi računamo na neki prolaz ako dobijemo kengure i eventualno remiziramo a Nemcima ili da idemo sa 3 boda i dobrom gol razlikom (što je opet malo verovatno). Sve u svemu jako male šanse.

    E al' ovi likovi su mi bili strašni



    Bacili nam magiju


      Vrh

  13. #88

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Da smo uzeli bar bod... druga priča. Ovako su šanse da prođemo nikakve. Mada smo mi blesav narod, možemo baš protiv Nemaca pokazati maksimum, ali....teško.
    sanse su nikakve....ali ne ocajavajmo!!!antic je rekao "bice dobro" \
    samo mrdja,tosic,lazovic mogu izvuci situaciju i disciplina!!!!!
    ako njih pobedimo posao nije gotov,ne treba potcentii kengure ma koliko ih nemci ponizili1!!!!!
    da smo osvojili bod,protiv nemaca bi nam bilo dosta nereseno!!!!!1
    sudbina!!!!zaslziuli smo gol!!!!krasic nas je upropastio ,al dobro ima priliku pritv svabe da se iskupi!!!!!!
    daj boze da damo max!!!!
    ali mentalitet,uprkos tvojim i mojim zeljama i zeljama svih nas,nije napustio igrace!!!!
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Kakva crna reprezentacija, izbozirace nas kao i obicno svi redom. Ovo ne mogu da nazovem sramotom, jer smo odavno navikli i oguglali na ova s...a. Taman sam poverovao u ovu reprezentaciju u toku kvalifikacija, kada opet cujem one famozne izjave: "To sto smo se kvalifikovali na Svetsko prvenstvo je vec veliki uspeh". Kakav bedak. nama je vecito bio uspeh da se plasiramo na SP. To je kao ona famozna izjava Predraga Mijatovica kada su tek pocele kvalifikacije, a on nesrecnik izjavi: "Obecavamo navijacima da cemo sigurno biti u barazu" Ha ha ha ha ha ghrklj...
    Prvi krivac za ovaj poraz je pre svega Radomir Antic i to je osoba koja mora da se napadne sa svih strana, a onda on neka, braneci svoj obraz, kaze ko je to iz politike ili FSS sto forsira i pravi tim za utakmice. Ljudi, dok god budemo imali u timu onog idijota Pantelica (citaj izmedju redova: Perica Ognjenovic) nema nama fudbala. Kakav mamlaz, klasican napadac, a za reprezentaciju dao 6 golova do sada (ukljucujuci i prijateljske). Sramota. Al tog idijota nalickanog neko forsira kao sto sam vec rekao ili iz politike ili iz FSS... ili je Antic totalni kreten. Covek je totalno razdrkao sistem igre protiv Gane. Neka nalickani p...r ide tamo gde je igrao i pre, a reprezentaciju neka ostavi drugima.

    Pantelic, MARS IZ TIMA I MARS IZ AFRIKE
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Pop26 kaže: Pogledaj poruku
    Kakva crna reprezentacija, izbozirace nas kao i obicno svi redom. Ovo ne mogu da nazovem sramotom, jer smo odavno navikli i oguglali na ova s...a. Taman sam poverovao u ovu reprezentaciju u toku kvalifikacija, kada opet cujem one famozne izjave: "To sto smo se kvalifikovali na Svetsko prvenstvo je vec veliki uspeh". Kakav bedak. nama je vecito bio uspeh da se plasiramo na SP. To je kao ona famozna izjava Predraga Mijatovica kada su tek pocele kvalifikacije, a on nesrecnik izjavi: "Obecavamo navijacima da cemo sigurno biti u barazu" Ha ha ha ha ha ghrklj...
    Prvi krivac za ovaj poraz je pre svega Radomir Antic i to je osoba koja mora da se napadne sa svih strana, a onda on neka, braneci svoj obraz, kaze ko je to iz politike ili FSS sto forsira i pravi tim za utakmice. Ljudi, dok god budemo imali u timu onog idijota Pantelica (citaj izmedju redova: Perica Ognjenovic) nema nama fudbala. Kakav mamlaz, klasican napadac, a za reprezentaciju dao 6 golova do sada (ukljucujuci i prijateljske). Sramota. Al tog idijota nalickanog neko forsira kao sto sam vec rekao ili iz politike ili iz FSS... ili je Antic totalni kreten. Covek je totalno razdrkao sistem igre protiv Gane. Neka nalickani p...r ide tamo gde je igrao i pre, a reprezentaciju neka ostavi drugima.

    Pantelic, MARS IZ TIMA I MARS IZ AFRIKE
    ovo za pantelica se slazem-potpuno!!!!!svaka ti cast!!!!tetka,strina!!!!!ne ume loptu da prihvati,a kamoli sta vise!!!!njega treba ostaviti u africi tamo mu je mesto,da cuva lavove!!!!zigic takodje!!!!sta je on uradio,sem sto je zaradio karton!!!!!dve kreature u napadu koje ne znaju da hodaju,a kamoli da daju go....pantelic dao 10 golova u ajaksu,gde suarez sve odradi i da mu je na tanjr,e ovde nema ko da to odradi,a i kad odradi on covek promasuje loptu!!!!!
    bruka!!!!!lazovic i mrjda ako zelimo da se nadamo bar jednom golu protiv svaba!!!!!
    ove dve maskote treba izbaciti iz ekipe,oni su svoje odigrali!!!!!!!
    verivatno ih neko forsira,ne verujem da je antic toliko malouman!!!!radmorir antic je dobar trener,poznaje posao,ali smara s milijasem,zigicem i pantelicem!!!!ako su igrali protiv san marina ne znaci da treba da igraju na prenstuv.....ali ne bi sada savez trebao da najuri antica,naprotiv treba da ostane da vodi ekipu dalje,jer od promene trenera slaba vajda,a i nemamo boljeg u ovom momentu....zigic je prpoustio cist zicer!!!!!pantelic je slepac!!!!!!
    ne zna se ko je gori!!!!!! gledam njih vidim milosevica i kezmana,a onda i ognjenovica i kovacevica!!!!!
    milijas slucajni prolaznik,nije odatle!!!!!!
    medjutim,sada treba sacekati,puno obecava antic za nemce-videcemo!!!!!ako ne igraju zigic i pantelic mozda i bude nesto,ali tesko!!!!!
      Vrh

Strana 6 od 20 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 20:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •