SP2010 Južna Afrika - Strana 7
Strana 7 od 20 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 294
  1. #91

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    e ljudi a sta se racuna gol-razlika ili medjusobni duel?????
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Znači, strašna pljuvačina, naročito po Panteliću, vidim da je i Antić već stavljen na stub srama.

    Kladim se od onih istih koji su se (bukvalno) do juče kleli u njega.

    Činjenice su sledeće:
    ovo su najbolji igrači i najbolji trener koje imamo
    ceo tim
    podvlačim: ceo tim je odigrao slabo
    tu računam i Lukovića koji je sve što je do tada uradio uprskao sa ona dva užasno naivna žuta kartona (čitaj: krava koja da 25 litara mleka, ritne se i prospe ga iz kante)
    sve je to u (njihovim) glavama.

    Ipak smo mi (fudbalski) mala zemlja, generacijama, ja se ne sećam kad smo na nekom velikom takmičenju pobedili neku veliku reprezentaciju. Dobro, možda Piksi Španiju pre 20 godina. I tu je kraj. Iskreno, najveće nade sam polagao i polažem u Antića. I potpisujem da niko drugi ne bi mogao da izvuče ništa više od naših dJečaraca.

    (da se ja pitam, ubacio bih od početka Kačara i Lazovića, možda i Tošića)

    Da ne zaboravim:
    u životu nisam čuo iritantniji zvuk od ovih idiotskih truba, tu se ne čuje ništa, ni uzdah, ni aplauz, ni pevanje, ma ništa
    samo kretensko trubljenje (poput roja pčela ubica, što bi rekla Nelica ), trubljenje i trubljenje
    i oni crnci kreteni što non-stop nešto plešu van ritma
    a mislio sam da ne postoji gore navijanje od onih NBA pusiketova što (ustima punim hot-doga) mašu balončićima da bi, kao, dekoncentrisali izvođača slobodnih bacanja. Fuj.
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ...ako ne pobedimo Nemce...skinucu se go nasred caffe/a i igrati neki juznoafrickovoodoples...
    ...verujem da je Antic video da skripi u ofanzivi po boku...mora ofanzivnije....ubaciti Obradovica umesto Kolarova i otvoreno igrati sa Nemcima...
    ...jos da je on tu...

    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Taj čovek kad sinoć nije dobio crveni karton nikad neće. Jbt, kakvi su ono startovi? Bar 4 puta je krvoločno uleteo u igrača, a sudija se jedva odlučio na onaj jedan žuti karton, i to za blaži prekršaj.

    Čekamo 16:00 da vidimo i naše na delu.
    to sto ti smatras krvolocnim startom potpuno je prirodna pojava na ostrvu i retko se svira,
    sto ne znaci da se ja slazem sa takvim ''izgaranjem'' za nacionalne boje, uvek ce mi simpatije ipak biti na strani takvih a ne onih koji se plase svakog starta i vuku se po terenu
    svih 90 minuta. steven gerrard je jedan od najboljih igraca sredine na svetu i verujem da ce
    uskoro naci svoje mesto u nekom top svetskom klubu ...inter, real, barca itd.
    Poruku je izmenio rusty nail, 14.06.2010 u 22:33
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  5. #95

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Znachi katastrofa...kad god se uzdignemo padnemo i to nisko..pa ne kazhu za dzabe ljudi "Ko visoko leti, nisko pada. " Moram da napomenem da me jako razocharo Kuzmanovitj, Pantelitj (mada od njega nije se moglo ochekivati nishta)...Krasitj....tkodje isto katastrofa...Kolarov The best
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  6. #96

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znači, strašna pljuvačina, naročito po Panteliću, vidim da je i Antić već stavljen na stub srama.

    Kladim se od onih istih koji su se (bukvalno) do juče kleli u njega.

    Činjenice su sledeće:
    ovo su najbolji igrači i najbolji trener koje imamo
    ceo tim
    podvlačim: ceo tim je odigrao slabo
    tu računam i Lukovića koji je sve što je do tada uradio uprskao sa ona dva užasno naivna žuta kartona (čitaj: krava koja da 25 litara mleka, ritne se i prospe ga iz kante)
    sve je to u (njihovim) glavama.

    Ipak smo mi (fudbalski) mala zemlja, generacijama, ja se ne sećam kad smo na nekom velikom takmičenju pobedili neku veliku reprezentaciju. Dobro, možda Piksi Španiju pre 20 godina. I tu je kraj. Iskreno, najveće nade sam polagao i polažem u Antića. I potpisujem da niko drugi ne bi mogao da izvuče ništa više od naših dJečaraca.

    (da se ja pitam, ubacio bih od početka Kačara i Lazovića, možda i Tošića)

    Da ne zaboravim:
    u životu nisam čuo iritantniji zvuk od ovih idiotskih truba, tu se ne čuje ništa, ni uzdah, ni aplauz, ni pevanje, ma ništa
    samo kretensko trubljenje (poput roja pčela ubica, što bi rekla Nelica ), trubljenje i trubljenje
    i oni crnci kreteni što non-stop nešto plešu van ritma
    a mislio sam da ne postoji gore navijanje od onih NBA pusiketova što (ustima punim hot-doga) mašu balončićima da bi, kao, dekoncentrisali izvođača slobodnih bacanja. Fuj.
    pa pazi hunter,ako neko ne zna da primi loptu i promasuje istu ne da ga treba pljuvati nego ubiti!!!!!!
    antic ne okrivljujem covek radi svoj posao koliko zna,a trenutno u srbiji nema boljeg!!!!!
    jedino on moze da spaais situaciju!!!!!
    pantelic i zigic su usrali situaciju i krasic mozda vise nego kuzmanovic
    naravno kriv je kuzmanovic,al kakva smo ekipa ako ne damo gol crncima
    lazovic,mrdja i tosic od poetka ako zelimo da se bar nadamo1!!!!!!

    zar mislite da je obradovic bolji od kolarova za ofanzivu?ne bi reko!!!!!
      Vrh

  7. #97

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Obradovic je bolji od Kolarova za ofanzivu
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Mene nervira pljuvanje po Panteliću. Da čovek ne zna da igra fudbal, ne bi Herta s njim bila kandidat za titulu, a bez njega ispala iz lige, niti bi bio jedan od zapaženijih fudbalera Ajaxa.

    Dugo nije dao gol, ne ide ga, treba da ga ubijemo? Ne kažem da mora biti u timu, ali kad već jeste, podržimo ga kao i sve ostale fudbalere. Valjda ne moram da podsećam da navijamo za tim koji predstavlja našu zemlju, a ne pojedniačne fudbalere koji ga čine.
      Vrh

  9. #99

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Mene nervira pljuvanje po Panteliću. Da čovek ne zna da igra fudbal, ne bi Herta s njim bila kandidat za titulu, a bez njega ispala iz lige, niti bi bio jedan od zapaženijih fudbalera Ajaxa.

    Dugo nije dao gol, ne ide ga, treba da ga ubijemo? Ne kažem da mora biti u timu, ali kad već jeste, podržimo ga kao i sve ostale fudbalere. Valjda ne moram da podsećam da navijamo za tim koji predstavlja našu zemlju, a ne pojedniačne fudbalere koji ga čine.
    izvinjavam se nisam bas mislio da ga ubijemo,aj dobro da ga ranimo!!!!

    za obradovica ne znam bas,kolarov je posle lukovica bio najbolji u timu!!!!!

    pantelic je u herti i ajaksu davao golove po principu tanjira,prodje neki igrac i da mu je,ovaj je pipne i toliko!!!!i nemoj da poredis ajaks tj holandsku ligu i svetsko prvenstvo!!!!!
    pantelic i zigic ne bi trebali da igraju i to je to,za antica nemam zamerki pa makar izgubili 10:0 protiv nemaca on ce za mene ostati veliki trener najbolji srpski!!!!!
    i posteno i sam ces morpheus priznati da su lazovic i mrdja brzi i prgaviji a samim tim i opasniji napadacki duo od pantelica i zigica!!!!!ova dvojica igraju na taru salvu sto su davali golove protiv san marina!!!!!
    ja vise krivim zigica za onu sansu nego kuzmanovica!!!!nije hteo decko!!!!zao mi ga je,a jos mi je vise zao Lukovica,koji je zavodio red u odbrani,za razliku od Vidica i Ivanovica kojii su popustili,nadam se da ce biti bolji,i definitivno samo treba izvesti Milijasa,Pantelica i Zigica umesto njih Kacara,Lazovica i Mrdju i da se igraci opuste i imamo sanse za minimalac protiv Nemacke!!!!!naravno ne onakvom igrom,vec igrom kao protiv francuza i rumuna!!!!!!
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Samo da ne igramo kao protiv Francuza...ostalo se slazem, s' tim sto nam treba Zigic, Nemci su najavili igru centarsutevima a Zigic jeste igrac koji ume da spusti loptu levo ili desno iza zadnje linije... Ganci su nam zatvorili bokove pa nije bilo ,,igre,, za njega.
      Vrh

  11. #101

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Samo da ne igramo kao protiv Francuza...ostalo se slazem, s' tim sto nam treba Zigic, Nemci su najavili igru centarsutevima a Zigic jeste igrac koji ume da spusti loptu levo ili desno iza zadnje linije... Ganci su nam zatvorili bokove pa nije bilo ,,igre,, za njega.
    a sta fali igri protiv francuza?!zigic pa verovatno ce ga pustiti,ali to kako je spustao protiv gane i u pripremama je za bogu plakati.....kacar bi obavezno trebao jer moze da igra u odbrani ako zatreba da cuvamo rezultat....al zigic necemoci da skace s mertesakerom ovaj je nizi 4 cm od njega a ima veci skok,tako da je slaba vajda od toga....a s druge strane s mrdjom bi smo mozda dobili na brzini.....ili event tosic po levom boku,a jovanovic napred!!!
      Vrh

  12. #102

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Stojkovic
    Ivanovic..Subotic..Vidic..Obradovic
    Stankovic
    Krasic....................Tosic
    Kacar
    Zigic....Lazovic
    Ali onda da udjemo u ,,jurnjavu,, pa sta Bog da
    ....
    Ona igra protiv Francuza u BG-u je bila katastrofa...tamo smo jos i dobro igrali ili nismo imali srece
      Vrh

  13. #103

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Stojkovic
    Ivanovic..Subotic..Vidic..Obradovic
    Stankovic
    Krasic....................Tosic
    Kacar
    Zigic....Lazovic
    Ali onda da udjemo u ,,jurnjavu,, pa sta Bog da
    ....
    Ona igra protiv Francuza u BG-u je bila katastrofa...tamo smo jos i dobro igrali ili nismo imali srece
    sta po tebi lane treba da ostane na klupi?????
    ostalo je dobro sem obradovica umesto njega kolarov,i kacar ne toliko napred!!!!!!!
      Vrh

  14. #104

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    sta po tebi lane treba da ostane na klupi?????
    ostalo je dobro sem obradovica umesto njega kolarov,i kacar ne toliko napred!!!!!!!
    Lane Lane Lane, sta Lane...poceo je kao napadac, pa ga Antic stavio na krilo /al' ovo zvuci/ ali nema centarsut... Tosic i Obradovic mogu bolje Zajedno da odigraju po toj strani, a Lazovic bi trebao da kupi lopte koje mu Zigic spusta...
    A za Kacara je poznato da najbolje igra iza napadaca.
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Lane Lane Lane, sta Lane...poceo je kao napadac, pa ga Antic stavio na krilo /al' ovo zvuci/ ali nema centarsut... Tosic i Obradovic mogu bolje Zajedno da odigraju po toj strani, a Lazovic bi trebao da kupi lopte koje mu Zigic spusta...
    A za Kacara je poznato da najbolje igra iza napadaca.
    milan jovanovic je za tvog zigica majstor fudbala.....nijednu loptu nije spustio ni protiv gane,kameruna,poljske i nz........zigic ne zna da primi loptu nista ne zna!!!!!!
    lane moze da igra na polju levog krial moze i napadac da bude!!!!!
    on daje golove,presao je u liverpul,a ovaj tvoj iz valensije se vraca u klub koji se bori za opstanak gde ce da greje klupuu po svom obicaju i da postigne 1 gol u kup utakmici!!!!!!
    lane je majstor,jedini koji je u npadau uradio sta vise uz lazovica,dok je ovaj tvoj s pantelicem unistavao sanse!!!!!!covek nije sposoban da dotakne loptu da bi dao go!!!!1
    razmisli!!!!!
    kacar ima sposobnosti da igra svuda tako da to ajde i nije lose,on se decko vraca nece biti problema,za milijasa je u svakom slucaju otac!!!!!!!!
      Vrh

Strana 7 od 20 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 20:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •