SP2010 Južna Afrika - Strana 8
Strana 8 od 20 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 294
  1. #106

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Stojkovic
    Ivanovic..Subotic..Vidic..Obradovic
    Stankovic
    Krasic....................Tosic
    Kacar
    Zigic....Lazovic
    Ali onda da udjemo u ,,jurnjavu,, pa sta Bog da
    ....
    Ona igra protiv Francuza u BG-u je bila katastrofa...tamo smo jos i dobro igrali ili nismo imali srece
    Slazem se sa ovom postavom.
    Jedino bih umesto Zigica isto stavio Jovanovica.
    I mozda i Mrdju umesto Lazovica.
    Ali sve pada u vodu ako budu igrali kao protiv Gane.
    Mislim..dodjes jednom u zivotu na svetsko prvenstvo..onda igraj ...trci..napadaj..sutiraj..!!
    A ne uvek ista prica.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #107

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Niste me dobro razumeli. Naravno, pljujem po Pantelicu, to je jedan obican korov u reprezentaciji. Dosta mi je vise tih nalickanih sto izigravaju smekere na terenu. Obicna picka od igraca, kada god ne primi dobro loptu (99,99%) pada, siri ruke, gleda u sudiju tuznim pogledom... FUJ!!!
    Sto se tice Antica, ja sam rekao da ga treba isprozivati, ne zbog nestrucnosti, nego da ga nateraju time da javno kaze u fazonu: "Nije do mene, guraju ga ti i ti ljudi". Cisto da opere svoj obraz od tih prljavih igara.
    Muka mi je od tih stvari. Setite se one katastrofalne reprezentacije, sto je bila sastavljena od sve samih "zvezda", Mijatovic, Savicevic, Milosevic, Mihajlovic, bla bla bla... Selektori se nista nisu pitali, nego su tim sastavljali gore navedeni. A igra? Od igre je bilo samo, ako Mihajlovic da gol, dobro je, ako ne, jbg, ionako nismo dosli zbog fudbala nego zbog svojih licnih obaveza, biznisa itd.
    Kakav crni Pantelic. Ja bih to motkom oterao. I da, jesu svi donekle zatajili, ali stavljati ostale igrace u isti kos sa Pantelicem nema nikakvog smisla. Pa zbog njegove ocajne igre je ceo tim, izuzev odbrane, potpuno zatajio. Ako imate samo jednu slabu kariku, ceo lanac puca. Jos jednom ponavljam, ne moze klasican napadac da bude u timu ako ne daje golove! Sta mislite, da li bi Mesi bio u Barseloni da ne daje golove. Pa ne moze i jare i pare. To im je posao, a ako ga ne rade kako treba, otkaz!
    Pantelicu mars iz Afrike!
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Pop26 kaže: Pogledaj poruku
    Niste me dobro razumeli. Naravno, pljujem po Pantelicu, to je jedan obican korov u reprezentaciji. Dosta mi je vise tih nalickanih sto izigravaju smekere na terenu. Obicna picka od igraca, kada god ne primi dobro loptu (99,99%) pada, siri ruke, gleda u sudiju tuznim pogledom... FUJ!!!
    Sto se tice Antica, ja sam rekao da ga treba isprozivati, ne zbog nestrucnosti, nego da ga nateraju time da javno kaze u fazonu: "Nije do mene, guraju ga ti i ti ljudi". Cisto da opere svoj obraz od tih prljavih igara.
    Muka mi je od tih stvari. Setite se one katastrofalne reprezentacije, sto je bila sastavljena od sve samih "zvezda", Mijatovic, Savicevic, Milosevic, Mihajlovic, bla bla bla... Selektori se nista nisu pitali, nego su tim sastavljali gore navedeni. A igra? Od igre je bilo samo, ako Mihajlovic da gol, dobro je, ako ne, jbg, ionako nismo dosli zbog fudbala nego zbog svojih licnih obaveza, biznisa itd.
    Kakav crni Pantelic. Ja bih to motkom oterao. I da, jesu svi donekle zatajili, ali stavljati ostale igrace u isti kos sa Pantelicem nema nikakvog smisla. Pa zbog njegove ocajne igre je ceo tim, izuzev odbrane, potpuno zatajio. Ako imate samo jednu slabu kariku, ceo lanac puca. Jos jednom ponavljam, ne moze klasican napadac da bude u timu ako ne daje golove! Sta mislite, da li bi Mesi bio u Barseloni da ne daje golove. Pa ne moze i jare i pare. To im je posao, a ako ga ne rade kako treba, otkaz!
    Pantelicu mars iz Afrike!
    ma da,pantelic je nula!!!!!!zigic takodjer,zaista to su spori igraci vuku se,ne trude se,pogledajte u ostlaim ekipama kako napadaci napadaju zadnju liniju,a ovi se vuku hodaju po terenu.....
    jovanovic mora da igra,jer nam treba njegova brzina vise od zigiceve visine,moramo da igramo brzo i efektno,a ne da se vucemo dugim loptama,od toga nema leba....

    stojkovic
    ivanovic vidic subotic kolarov


    kacar stankovic

    krasic jovanovic

    mrdja lazovic
      Vrh

  4. #109

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Evo jedan super tekst vezan za vuvuzele i osvrt na nas Balkance.

    Neki dijelovi:

    Dvadeset godina hrvatskim stadionima i dvoranama odjekuju zborne pjesme "Za dom spremni!" ili "Ajmo, ustaše!", dvadeset godina južnoslavenske televizije prenose u naše domove ljupke višeglasne arije "Ubij, zakolji, da Hrvat/Srbin/Bošnjak ne postoji!", punih dvadeset godina balkanski ljubitelji sporta zdušno skandiraju svoje mrzilačke refrene, noževe, žice i Srebrenice, zore, dane, Jure i Bobane, Karadžiće Raše i kite naše, iznova pune Jasenovce, Manjače i Kazane, pa ih osvećuju, dvadeset godina ustrajno huče i krevelje se Ciganima, balijama, škutorima i crnoputim majmunima i prizivaju poglavnike, đenerale, mudžahide, bin Ladene, Arkane, Mladiće, Francetiće i Norce, puše svojim herojima za to predviđene organe i duvaju u njih kao u vuvuzele, bilo da u prime-timeu igraju Srbija i Bosna i Hercegovina, ili u vrijeme ručka Hrvatska i Andora, pa se čini kao da su cijeli Balkan prekrila gigantska krda mutiranih budala-ubojica na šljivovici i metanolu.
    ...

    Naprotiv, to se u balkanskim jezicima zove "veličanstvenom atmosferom": to kad jedna tribina viče "Za dom!", a druga uzvraća "Spremni!", kad se s istoka ori "Sprem'te se, sprem'te, četnici!", a sa zapada "Ubij, ubij, ubij Srbina!", to kad razdragani navijači ispruže dlanove u nacistički pozdrav, vješaju transparente "Genocid Zvornik" ili uz "Allah Uekhber!" mašu turskim zastavama i pale hrvatske, to kad na vrhuncu nogometne svečanosti poleti bengalka, sijevne nož ili opali pištolj, tradicionalni navijački rekvizit Južnih Slavena - to je, eto, sjajna nogometna atmosfera za kakvom žale naši sportski komentatori čijim razmaženim ušima smeta zujanje afričkih truba.
    ...

    Zato se pridružujem protestu naših osjetljivih komentatora i njihovom zahtjevu da se svakom navijaču na ulazu u južnoafričke stadione oduzmu vuvuzele. I zahtijevam od Fife, UN-a ili tko god da je nadležan za te stvari da se sve tako prikupljene trube pošalju na Balkan, da se uvede zakonska obaveza puhanja u vuvuzele i da iritantnu, nepodnošljivu mržnju na tamošnjim stadionima konačno prekrije milozvučno, terapeutsko zujanje dobroćudnih afričkih stršljenova. Da nas jednom, za promjenu, na nogometnom stadionu glava ne zaboli od pajsera, lanca, boce, kamena, boksera ili pendreka

    Cijeli tekst na.... klik
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  5. #110

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Mene nervira pljuvanje po Panteliću. Da čovek ne zna da igra fudbal, ne bi Herta s njim bila kandidat za titulu, a bez njega ispala iz lige, niti bi bio jedan od zapaženijih fudbalera Ajaxa.

    Dugo nije dao gol, ne ide ga, treba da ga ubijemo? Ne kažem da mora biti u timu, ali kad već jeste, podržimo ga kao i sve ostale fudbalere. Valjda ne moram da podsećam da navijamo za tim koji predstavlja našu zemlju, a ne pojedniačne fudbalere koji ga čine.
    Što se mene tiče pljucke su na mestu, šta mi brate imamo od njegovih igara za Hertu? Mislim da ima ljudi koji više zaslužuju da budu startni jer za jednog napadača jako malo golova daje, ali dobro... i ne mogu da verujem da mi nemamo boljeg golmana od lika koji već 2-3 godine nigde nije prvi golman i ne brani. Čekam meč sa Nemcima pa ću malo detaljnije kad vidim kako budu odigrali.

    Današnjom igrom Argentina mi je samo potvrdila da je ozbiljan kandidat za titulu, uz Nemce i Brazil na njih za sada tipujem. Igra mnogo bolja nego u prethodnoj utakmici, a J. Koreja uopšte nije loša reprezentacija (tipujem da će i Grke oduvati u trećoj).


      Vrh

  6. #111

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ma, dobro, nisam ja rekao da mnogo doprinosi, ali po komentarima ispada da je nikakav igrač, a time ispada da su menadžeri evropskih klubova idioti koji ne znaju šta kupuju.

    Evo, grci povedoše. u prvom delu su igrali kao mi protiv Gane. Crveni karton je sve promenio.

    Btw, već po ko zna koji put na prvenstvu golman očekuje loptu na jednom mestu, a ona završava pola metra dalje. To stvarno nije normalno kretanje.
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ma, dobro, nisam ja rekao da mnogo doprinosi, ali po komentarima ispada da je nikakav igrač, a time ispada da su menadžeri evropskih klubova idioti koji ne znaju šta kupuju.

    Evo, grci povedoše. u prvom delu su igrali kao mi protiv Gane. Crveni karton je sve promenio.

    Btw, već po ko zna koji put na prvenstvu golman očekuje loptu na jednom mestu, a ona završava pola metra dalje. To stvarno nije normalno kretanje.
    al mi kazi da li stvarno mislis da pantelic i zigic treba da igraju protiv nemaca starntu navalnu liniju?onako necu da ih opisuje opet,samo mi kazi da li mislis da je to dobitna kombinacija?
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Francuska puca 2:0 od Meksika. Baš mi ih je žao. Domeneka posebno .
      Vrh

  9. #114

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    I mi cemo proci kao Francuzi
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Don Juan kaže: Pogledaj poruku
    I mi cemo proci kao Francuzi
    A što tebe malo ne banuju, opet?

      Vrh

  11. #116

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    E samo da ne primimo gol u prvih deset minuta,
    i da trava ne bude visoka,
    i da ne bude suncano bas mnogo
    i da ne igraju Pantelic , Zigic, Kolarov...
    ..i da ne prenosi Aca komentator ,
    i da Kuzmanovic igra sa vezanim rukama,
    i da se nasi ne umore u drugom poluvremenu ,
    mozda i tucemo Nemce...
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    al mi kazi da li stvarno mislis da pantelic i zigic treba da igraju protiv nemaca starntu navalnu liniju?
    Ne znam. Uopšte ne komentarišem ni startnu ni bilo koju drugu postavu. Da to znam raditi bolje od Antića, onda bih ja sedeo na klupi reprezentacije, a on kod kuće u fotelji. Moje je samo da navijam za tu startnu postavu.
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Haos.... Francuzi bojkotuju trenera. Sreca pa se nasi "odlicno" slazu...
    I mi cemo kuci bez boda, eventualno s jednim...
    Budućnost će se desiti, bili mi spremni ili ne.
      Vrh

  14. #119

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ma, dobro, nisam ja rekao da mnogo doprinosi, ali po komentarima ispada da je nikakav igrač, a time ispada da su menadžeri evropskih klubova idioti koji ne znaju šta kupuju.

    Evo, grci povedoše. u prvom delu su igrali kao mi protiv Gane. Crveni karton je sve promenio.

    Btw, već po ko zna koji put na prvenstvu golman očekuje loptu na jednom mestu, a ona završava pola metra dalje. To stvarno nije normalno kretanje.
    Ma super je to što on igra u Herti samo mala nam vajda od toga otprilike kao što su košarkaši bili standardno dobri po klubovima (i to kojim klubovima) pa su se u$rali pred domaćom publikom na najgori način. Pantelićeve igre za reprezentaciju su otprilike da nije zavredio startnu poziciju, čak mi je Lazović mnogo kompletniji igrač od njega a od Žigića da ne govorim. No dobro, čekam sutra pa ću videti koliko sam bio upravu za njih dvojicu.

    Grke, koliko god da volim krivo mi je što je Nigerija izgubila, glupi, naivni Nigerijac dozvoli da ga isprovociraju na najgluplji mogući način. Golman Nigerije iako je imao par kikseva je za mene najbolji golman na prvenstvu do sada. Ne znam koliko ta lopta utiče na golmanske kikseve, ali bilo ih je do sada na nekoliko utakmica.

    A za Francuze mi žaaaooooo


      Vrh

  15. #120

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    nista mi nije jasno. onakva dobra forma u vreme citavih kvalifikacija, toliki optimizam,a onda kako se prvenstvo priblizavalo kiks protiv n.zelanda, lose protiv poljaka, bez ikakve odbrane protiv cameruna kada su nam utrpali 3 komada....


    bice da su se ''orlovi'' usrali i kolektivno obmanuli naciju ? ili je po sredi nesto drugo ?





    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

Strana 8 od 20 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •