SP2010 Južna Afrika - Strana 9
Strana 9 od 20 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 294
  1. #121

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    E svaka cast Bigrancer.

    Nas kao da je Antic cuo, pa evo u prvoj postavi nema Pantelica. Samo ne znam sto zaboravi Danka?

    Sve u svemu, ako budemo igrali kao protiv Rumunije u Beogradu eto nama povoljnog rezultata.

    Moj tip otprilike, vrlo teska utakmica, podeda Srbije sa jednim golom razlike. Recimo 3:2 za Srbiju. Mislim da ce Srbija brzo dati gol, pa ce Nemci da izjednace, pa da povedu. Mi izjednacimo i na kraju povedemo. Mora pasti jedan penal za nas.

    Ipak, najrealnije je neresen rezultat pa cemo da se kidamo sa Australijom. Ajd drugi tip 2:2
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Jeb'o mater glupu, kao da igraju rukomet, pa covece, ne mogu da verujem. Pa kako se krece na loptu rukom u FUDBALU? KAKO? Nije istina da je bilo slucajno, pa krenuo je rukom na loptu kao golman.

    Sreca, sva sreca pa su promasili penal, sva sreca. Glupander, glupander nad glupanderima.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Stvarno nije normalno da ovako širimo ruke u šesnaestercu! Moglo nas je opet koštati bodova.

    Čestitam sudiji. Mi smo folirali samo tako, pola faulova smo iznudili dobrim padovima. Prvi put da vidim da sudija više ošteti protivnika nego nas. Sad imamo dobru šansu, treba pobediti Australiju u poslednjem meču, i u osmini finala smo.

    Pljuvači su se u međuvremenu magično transformisali u najveće navijače na svetu, pa im opet ustupam govornicu:
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ja jos ne mogu da verujem...
    Budućnost će se desiti, bili mi spremni ili ne.
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Najsmesnije za celu utakmicu ,Zigic je stajao u kaznenom prostoru i ne pomera se,a komnetar od komentatora" Zigic je u ofsajdu i ne izlazi iz njega " onako sav uzbudjen
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Nemam reči koliko smo imali sreće i naravno da mi je drago zbog toga, da jednom i nas pogleda. Suđenje je ufffff, stvarno se lako daju kartoni i ispostavilo se ovog puta dobro po nas. Ovo sa igranjem rukom više stvarno nije normalno, jbt ne verujem da se Vidiću tako nešto dešava (treba da ljubi u doope onog Stojkovića).

    Imamo ponovo šansu, sada treba dobro odigrati protiv kengura i možemo dalje. Jbt sreća pa je Klose dobio onaj crveni, ko zna kako bi bilo. Pantelić na moje zadovoljstvo ostao na klupi Stojković iako je imao svoje momente i gubio se u 16-ercu ispade junak meča. Ali igra je svakako bila bolja nego protiv Gane, opet lagano i mrtvija igra ali dalo je razultata.


      Vrh

  7. #127

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Sad imamo dobru šansu, treba pobediti Australiju u poslednjem meču, i u osmini finala smo.
    Može da bude..ali ne mora da znači.
    Šta ako Gana sredi kengure??? Mislim...bilo bi najrealnije da Gana i Australija igraju neriješeno.

    A Vidić. Jbte...na onom usporenom snimku...još se fino vidi kako gleda let lopte, i on ne povlači ruku...svaka čast golmanu, i lošem šutu Podolskog.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Samo da kaem da Turkmen veze nema sa fudbalom...

    A bolji mec smo odigrali protiv Gane.


    i kao sto sam rekao pre metar dana: Lakse cemo odigrati sa Nemackom
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Može da bude..ali ne mora da znači.
    Šta ako Gana sredi kengure??? Mislim...bilo bi najrealnije da Gana i Australija igraju neriješeno.

    A Vidić. Jbte...na onom usporenom snimku...još se fino vidi kako gleda let lopte, i on ne povlači ruku...svaka čast golmanu, i lošem šutu Podolskog.
    Pa neka ih dobije, ako mi pobedimo Australiju biće po 6 bodova i gledaće se gol razlika, a Nemci će morati protiv Gane mnogo dobro da odigraju tako da cenim da će Nemačka dobiti ganu većom razlikom nego nas Gana.

    Sad da vidimo kako će Slovenci da odigraju, biće zanimljivo. A što se nas tiče, samo treba da dobijemo Australiju i čekamo ishod Gane i Nemaca.

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Samo da kaem da Turkmen veze nema sa fudbalom...

    A bolji mec smo odigrali protiv Gane.


    i kao sto sam rekao pre metar dana: Lakse cemo odigrati sa Nemackom


    Neću ništa da komentarišem, da je bilo 11 na 11 ne znam da li bi bili ovoliko zadovoljni, a da smo igrali bolje protiv Gane nismo. Ista je igra bila manje više ( Ganu smo previše respektovali), samo je došlo do izražaja 11 na 10.


      Vrh

  10. #130

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    bravo srbija
    kostalo je zivaca ali se isplatilo gledati. antara nadmudrio svabu , svaka cast.





    nego,...
    hoce li ko objasniti nasima da ne smeju rukom u sesnaest ?
    izgleda da kod te lekcije nisu bili na casu....
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    E samo da ne primimo gol u prvih deset minuta,
    i da trava ne bude visoka,
    i da ne bude suncano bas mnogo
    i da ne igraju Pantelic , Zigic, Kolarov...
    ..i da ne prenosi Aca komentator ,
    i da Kuzmanovic igra sa vezanim rukama,
    i da se nasi ne umore u drugom poluvremenu ,
    mozda i tucemo Nemce...


    Nemojte na Vidica, mozda zvuci kao preterizam ali moj je utisak da nije Vidica ne bi nas ni bilo u Africi, uostalom on je samo poslusao iskusnijeg kolegu:

    Računate li na partizansku eskadrilu, na vazdušne pobede naših boraca?

    Samo kad je srce izdrzalo. Malo je falilo da odleti.. Kako se ja utripujem, nebi verovali.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ne mogu da kažem da smo imali sreće. Imali su je i Nemci, i to ohoho. Zasluženo su dobijali kartone, kao i naši, jednostavno sudija je od početka zauzeo takav kriterijum i pridržavao ga se do kraja.


    Jedino što mi je zasmetalo je naš mišji mentalitet koji je ponovo došao do izražaja posle datog gola, pa skoro do polovine drugog poluvremena. Fuj, fuj, fuj.

    Elem, zasluženo smo pobedili, kad se sve sabere i oduzme, i ako eliminišemo strah od pobede i poradimo na "ubilačkom" instiktu (čitaj: puni do vrxa kad već možeš), doguraćemo dalje od osmine finala.

    Nadam se.

    Srbija!!!





    (zaboravih: kad je ušao Radosav Petrović umalo da se masovno posamoUbijamo (publika u lokalnom paBu ))
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    srece smo imali,ali to je manje vazno-vazna je POBEDA!!!!!
    gol nije postignut na srecu to je najbitnije!!!!
    a prilike ko prilike i mi smo imali precku,stativu i jos 2-3 suta,i oni su imali slicno...
    penal jeste bilo srece,ali sta sad podolski je arogantno pristupio izvodjenju bio je samouveren,slava i hvala stojkovicu i jovanovicu.....
    lane je stvarno najoblji napadac nas
    ispostavilo se da je kosrisno stot je igrao Zigic,eto...
    najpametniji potez izostavljanje pantelica i milijasa-ovako smo na sredini dobili vise i to je to
    vidic bruka,stojkovic ga spasio i NAS......videcemo ko ce s australijom hvatati loptu
    sada jasemo-pobeda protiv kengura i dalje idemo
    slovenija je upropastila sebe,a i nas jbg,bolje da s njima igramo nego s amerima
    momci su se psihicki digli,Antic je odradio posao i to je to!!!!!napred momci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bez pantelica-do 1/8 finala!!!!!!
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ništa nisu uradili ako i protiv kengura ne odrade rukom u šesnaestercu!

    Ma, im'o bi zamerki, ali neću. Svaka im čast. Samo da ne polete visoko i ne podcene Australiju.

    Ale, ale...

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ništa nisu uradili ako i protiv kengura ne odrade rukom u šesnaestercu!

    Ma, im'o bi zamerki, ali neću. Svaka im čast. Samo da ne polete visoko i ne podcene Australiju.

    Ale, ale...
    ma treba igrati na zemlji nismo pali posle poraza,ne treba leteti posle pobede.....verujem da antic moze da odrzi normalnuatmosferu,nema pritiska,ali ni opustanja!!!!!
    ruka pada sigurno,videcemo ko ce!!!!!
    vidim da ni ovi englezi pojma nemaju!!!!sumrak favorita
      Vrh

Strana 9 od 20 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •