SP2010 Južna Afrika - Strana 12
Strana 12 od 20 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 294
  1. #166

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Sto volim sto sam stavio malo slovo . Znao sam ja.
    I sto se i fudbal gleda kroz politiku.
    Zar je tako strasno reci...losi smo, igramo kukavicki, nema opganizacije,
    i onaj sto se raduje sa publikom je jedan od shabana.
    Jeste da su nasi ali ajde malo objektivnosti.
    Ako ovako nastavimo kako cemo izaci iz krize.
    Daj malo neustrasivosti, onog naseg cuvenog inata ...malo prave realne analize
    a ne po onom starom obicaju onog dvojca na braniku..
    Pa jel tako /?

    Tako je.

    Znaci protiv Australije svi u napad onako kako mi to znamo.
    Nista povlacenje a ako opet neko bude igrao rukom u sesnaestercu trebalo bi sudija
    da nam svira dva penala..
    Ali nece se to desiti.
    Nema sanse.


    Joooj, Bože...a zar je toliko teško reći da je Gana protiv nas imala više sreće nego pameti, da smo joj poklonili pobedu, da smo protiv Nemaca imali period od 20 minuta slabe igre, da smo i njima poklonili penal?

    Dalje, baš me zanima na koju je foru jedna kukavička i neorganizovana ekipa ipak pobedila Nemačku, koja je poznata kao reprezentacija kod koje takve stvari prolaze. Kako smo uspeli da pogodimo i stativu i prečku?

    Srećni? Ne bih rekao.

    Protiv Australijanaca treba da igramo onako kako to Antić bude zamislio. On je naš selektor, i najbolji srpski trener u ovom trenutku.

    Da zaključim:

    SRBIJA!!!

      Vrh

  2. #167

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    bigrancer u stilu velikih filozofa Kezmana i Nadja komenarise i govori da igramo lose!!!
    sta god mislili i koliko god ih omalovazavali oni su tukli nemce,a vasa juga to nije uspela ni 1990.....i dosta vise ,srbija ima sanse i zasluzuje dajle uprkos nekim pametnjakovicima koji na sve imaju zamerku.......prave se da su fudbalski poznavaoci a ustvari osnov svega je da bezrazlozno pljuju po svemu-misle da su veliki umovi!!!
    aca stojanovci!!!ajde priznajte jel imamo boljeg??ko je taj?mozda strajinc/
    samo ljudi koji pojma nemaju o fudbalu mogu reci da je SP dosadno!!!!!ovo prvenstvo je jako zaniljivo puno iznenadjenja i dinamike!!!!sem par utakmica-holandija,engleska....nekome smeta sto veliki padaju od malih,jer gube na kladionicama,ali meni je najdraze kada vidim veilkane koji misle da su bogovi placu i nerviraju se,naravno svaaka cast onima koji igraju....
    po meni da u finalu budu novi zeland i slovenija nece biti dosadno!!!!dosadnije ce biti ako budu italija i neamcka!!!!!to je samo dokaz da nema slabih i da zabari ipetlovi pod hitn moraju da se probude i ne potcenjuju portivnike!!!!
    napred srbija!!!!smrt svim cepidlakama koji iz fotelja teoretisu kako je trebalo igrati s nemcima otvoreno i izgubiti 5:2....antic je strateg,taktika je bitna na takvim tekmama!!!1
    napred momci ne osvrcite se na vecito nezadovoljne koji bi zeleli da opbedite 5:0 nemce i onda bi vam prigovarali sto ste propustli sansu za sesti go
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    aca stojanovci!!!ajde priznajte jel imamo boljeg??ko je taj?mozda strajinc/
    Кој вам је ку***, јесте полудели? Јел имамо бољег? То ко за Тадића? Не знам јел имамо или немамо, то не мења чињеницу да је дечко коњ!
    Генијални подаци на утакмици Парагвај - Словачка:
    од 1950 се није десило да на СП имамо само једног дебитанта
    у Немачкој их је било 6, и само је један прошао у осмину финала.
    Па онда анализе о дебитантима, Словенија, Словачка, ово, оно...
    Па онда опет некакве спрдње од података...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #169

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Кој вам је ку***, јесте полудели? Јел имамо бољег? То ко за Тадића? Не знам јел имамо или немамо, то не мења чињеницу да је дечко коњ!
    Генијални подаци на утакмици Парагвај - Словачка:
    од 1950 се није десило да на СП имамо само једног дебитанта
    у Немачкој их је било 6, и само је један прошао у осмину финала.
    Па онда анализе о дебитантима, Словенија, Словачка, ово, оно...
    Па онда опет некакве спрдње од података...
    a dobro,ali svi komentatori smaraju sa satatistikom,sta bi drugo pricali?
    i manite se komentatora on je najmanji problem,ako prodjemo grupe moze da prica i o skotskom napadacu iz 1954. koji je nosio broj 19 i tako postao prvi u istoriji te zemlje koji je dna jednoj utakmici u roku od 10 minuta dao 2 gola,a da je nosio taj broj!!!!!
      Vrh

  5. #170

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ovaj je danas od 50. minuta do kraja meča prekukao i prežalio Italiju jedno 50 puta. I kao, biće jako težak meč protiv Slovačke.

    Meni je samo jako drago što su francuzi ispali, a i englezi su im za petama. Sad mi sve ravno do Johanesburga. Inače, nije tako mala mogućnost ni da nemci na kraju ispadnu. U slučaju da mi pobedimo, Gani je dovoljan bod da nemcima spakuje kofere.
      Vrh

  6. #171

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ima šanse da im se i Žabari pridruže...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    sterilni englezi
    smuseni francuzi
    impotentni italijani....uzas
    bice povuci - potegni sa kengurima ali dobijamo ih, makar sa 1-0
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  8. #173

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj je danas od 50. minuta do kraja meča prekukao i prežalio Italiju jedno 50 puta. I kao, biće jako težak meč protiv Slovačke.

    Meni je samo jako drago što su francuzi ispali, a i englezi su im za petama. Sad mi sve ravno do Johanesburga. Inače, nije tako mala mogućnost ni da nemci na kraju ispadnu. U slučaju da mi pobedimo, Gani je dovoljan bod da nemcima spakuje kofere.
    Pa jedino da Ganu ukenja po treći put na isti način, mada... Ja lično tipujem da Nemci sigurno upisuju tri boda protiv Gane. Sada mi je živo zanimljivo sa kime ćemo se ukrštati iz grupe C ako sve bude OK i ko će tamo uopšte da ide dalje. A i Italijani su danas odigrali do yaya


      Vrh

  9. #174

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ma prolazimo dalje!!!!
    idu i nemci dalje kao prvi
    nama vise odgovara drugo mesto pa da se koljemo s slovenijom!!!!!
      Vrh

  10. #175

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Bez komentara



    Ko je gledao 'Lepa sela lepo gore' zna o čemu se radi


      Vrh

  11. #176

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    Joooj, Bože...a zar je toliko teško reći da je Gana protiv nas imala više sreće nego pameti, da smo joj poklonili pobedu, da smo protiv Nemaca imali period od 20 minuta slabe igre, da smo i njima poklonili penal?

    Dalje, baš me zanima na koju je foru jedna kukavička i neorganizovana ekipa ipak pobedila Nemačku, koja je poznata kao reprezentacija kod koje takve stvari prolaze. Kako smo uspeli da pogodimo i stativu i prečku?

    Srećni? Ne bih rekao.

    Protiv Australijanaca treba da igramo onako kako to Antić bude zamislio. On je naš selektor, i najbolji srpski trener u ovom trenutku.

    Da zaključim:

    SRBIJA!!!

    Ajmeee ....joj, joj, jooojj ( sto bi rekao stari, dobri komentator iz stare YU )
    Tesko je reci, zaista je tesko reci posle onakve tunjevine, muljevine , piljevine od fudbala u prve dve utakmice. Kao da im je Mirko selektor.
    I kako ne bi Gana imala srece i kako joj ne bi poklonili pobedu sa onakvom ziheraskom i tugaljivom igrom.?
    I kako joj ne bi poklonili pobedu kada igrac od zvuka Vuvuzela misli da je : labudovo jezero "
    pa zaigra balet " shirec ruke sve u shesnaest 1".
    A Nemacka je posebna prica. To se ne moze recima opisati.
    Imas igraca vise a izgleda kao da imas manje igraca dva.
    Ali to je ta taktika i organizacija. Pojacana odbrana i srednji red.
    Jedina je mana sto kada igras tako postoji velika sansa da neko od igraca zaigra balet , pa ruka , pa penal... I njima....( naglasak na ..I njima ),
    Ali nas je sreca pogledala jer je lose izveden penal.
    A sto nas je tek pogledala posle onog proslavljanja gola a Jovanovica !
    Stustio se u publiku a nije se skrsio u kanalu!!
    Velika sreca.
    To dogovorena uigrana kombinacija u svlacionici.?
    Disciplina bato!
    Ali dobro, to je proslo vreme.
    Sta nas ocekuje protiv Australije ?
    Kakve su nam Sanse.
    Kako igrati?
    Cemu se nadati ?
    Koju taktiku odabrati ?
    Vezati ruke odbrambenim igracima ili ne ?
    Ako budemo igrali kao u prve dve utakmice imamo sanse da uzmemo bod.
    Kao i Kostunica da predje cenzus. Znaci pola - pola.
    Ali ako nam se cela koncepcija igre zasniva na prekidima i i skokovima nasih visokih igraca i da li ce Krasic napraviti nesto sam za sebe onda je to malo.
    Mozda i ne mozemo vise.
    Nemamo kreatora igre na sredini terena.
    Imamo gomilu trkaca (pocev od Stankovica ) sposobnih da kvare a ne kreiraju igru i ocajan napad. Nema igraca u napadu koji moze probiti protivnicku odbranu, napraviti visak igraca..
    Malo je u prethodne dve utakmice bilo preciznih kombinacija , pasova, ubacivanja bekova po bokovima , osmisljenih napada , ..( ovo sa strucne tacke gledista )
    Kao recimo Brazil protiv Obale , pa Portugal..pa i Chile.....

    I samo da Nemci pobede Ganu i mi izvucemo remi nasom taktikom i organizacijom i eto nas
    u nastavku takmicenja.........sto mu vuvuzela !!1

    I da....pored nasih, navijam i za Honduras.
    Viva Honduras!!1 Viva...Viva...

    samodaAcaneprenosiidaneigrajurukom
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  12. #177

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Majstori s Hrvatskog Indexa , i za Slovence i za nas.

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić

      Vrh

  13. #178

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Zanimljivo ali Slovenci na kraju u$raše motku, da Amerikanci nisu u finišu dali gol, ovako... Večaras na pobedu, morali bi da odigramo na pobedu, jer Nemci po meni sigurno upisuju tri boda protiv Gane. Sad bi čak valjalo i biti drugi u grupi jer Englezi koliko god loše igrali su nezgodniji protivnik od Amerikanaca ali u zadnjem kolu nema kalkulisanja.


      Vrh

  14. #179

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ameri prvi u grupi .
    Al nam se otvorilo. Prvo na Amerikance, pa na grupu Urugvaj - Južna Koreja .
    Jos da ne igramo rukom u nasem sesnaestercu!
    Orlovima potkresati ruke da ne mogu ni da drkaju !
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić

      Vrh

  15. #180

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    zanimljivo ali slovenci na kraju u$raše motku, da amerikanci nisu u finišu dali gol, ovako... Večaras na pobedu, morali bi da odigramo na pobedu, jer nemci po meni sigurno upisuju tri boda protiv gane. Sad bi čak valjalo i biti drugi u grupi jer englezi koliko god loše igrali su nezgodniji protivnik od amerikanaca ali u zadnjem kolu nema kalkulisanja.
    Па свакако нема калкулисања, не смемо да се поуздамо да ће Немци добити Гану са 2 разлике, мада можда и хоће, тако да нам игра само победа.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 12 od 20 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •