SP2010 Južna Afrika - Strana 5
Strana 5 od 20 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 294
  1. #61

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Cekako sam Engleze,nema ništa čak ni tu od navijačke pesme.
    Ugasio sam tv do kraja prvenstva.
    Nikad više pogled neću baciti.Još ovo izjednačenje me ubi.KRAJ
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ma cool su vuvuzele!!!!!
    pa ti si reko ko im dade organizaciju!!!!!
    boje i vuvuze;e nego baklje i tuce kao kod nas!!!!
    ma kolko god bio cudan i pricao neke statisticke sitnice-ACA JE KRALJ!!!!!!
    ovaj strajnic ne moze da mu pridje-smara ko da je na wc solji

    bruka za GRINA!!!!!!!
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ja navijam za Amere otkad sam čuo kako se engleski komentator na Sky Sport 1 k**či. "Kolevka fudbala" my ass.
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ja navijam za Amere otkad sam čuo kako se engleski komentator na Sky Sport 1 k**či. "Kolevka fudbala" my ass.
    i ja navijam za amere,ostavio sam emocije po strani,na kraju krajeva svi su oni isti,al navijam zbog eventuanog lakseg protivnika u 1/8 finala za nas,iako i ameri igraju jako dobro,al na psiholoskom planu ce nam biti lakse protiv njih
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Uf, totalno sam zaboravio da se s njima ukrštamo. Ostaje nerešeno.
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Da rezimiramo....

    12. jun 2010. | 22:32 | Izvor: B92
    SP: Kiks Engleza, pobeda Argentine
    Drugog dana Svetskog prvenstva u fudbalu pobede su u grupi B zabeležile Južna Koreja i Argentina, dok su u grupi C Engleska i SAD remizirali 1:1

    Englezi su poveli posle četiri minuta pogotkom Stivena Džerarda, ali su Amerikanci pre poluvremena izjednačili golom Dempsija uz veliku grešku golmana Roberta Grina.

    Južna Koreja savladala je Grčku sa 2:0 golovima Jong-Su Li u sedmom i Đi-Sung Parka u 52. minutu, dok je Argentina dobila Nigeriju pogotkom Gabrijela Hajncea.

    Tabela, grupa B:
    1. Južna Koreja 1 1 0 0 2:0
    2. Argentina 1 1 0 0 1:0

    3. Nigerija 1 0 0 1 0:1
    4. Grčka 1 0 0 1 0:2
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    ok kao sto smo rekli....englezi su se napatili protiv usa...ne treba biti veliki poznavalac da se zna da oni nemaju veliki tim, tek osrednja grupa igraca vodjena
    istinskim asom gerrard-om. veceras necu biti u prilici da gledam srbiju ali verujem
    da antic zna poso' i da pobedjujemo....napred SRBIJA
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ja bih par reči o ovim retarD trubama.

    Ne mogu da vam opišem koliko me nerviraju.

    Da sam fudbaler, bacao bih bombe na skupine ovih što besomučno trube 90 minuta.

    (inače, komentatori su mi skroz ok, naročito Aca, tako da - Milojko ne vraćaj se, ništa ti nije oprošteno)

      Vrh

  9. #69

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Zivi bili svi sto ce tu da se igraju...sta drugo da kazem..
    Da za nase momke se ne brinem jer gube u startu i nece proci ni grupu tako da ne moram ni da gledam..a i necu
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    tek osrednja grupa igraca vodjena
    istinskim asom gerrard-om
    Taj čovek kad sinoć nije dobio crveni karton nikad neće. Jbt, kakvi su ono startovi? Bar 4 puta je krvoločno uleteo u igrača, a sudija se jedva odlučio na onaj jedan žuti karton, i to za blaži prekršaj.

    Čekamo 16:00 da vidimo i naše na delu.
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ja bih par reči o ovim retard trubama.

    Ne mogu da vam opišem koliko me nerviraju.

    Da sam fudbaler, bacao bih bombe na skupine ovih što besomučno trube 90 minuta.

    (inače, komentatori su mi skroz ok, naročito aca, tako da - milojko ne vraćaj se, ništa ti nije oprošteno)

    Користим прилику да се сложим с другом Лав Хантером уз другарски поздрав Уа Тадић!

    Првих дана сам успевао да их игноришем, али ево гледам Алжир и Словенију, и тачно ми у мозак ударају хебени кретени с тим зурлама...

    А ови што навијају за Американце... они би изгледа волели да они дођу овде... (тм Ко то тамо пева)...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    КА ови што навијају за Американце... они би изгледа волели да они дођу овде... (тм Ко то тамо пева)...
    Si ti svestan da ovde pričamo o fudbalu?

    Uvek ću pre (u fudbalu) navijati za one koji se bore i izgaraju na terenu, a naročito protiv snobova koji misle da su Boga za bradu uhvatili, a jedini uspeh su ostvarili pre 43 godine pod suknjom kraljice Elizabete.

    Vuvuzele mi i dalje ne smetaju.
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Si ti svestan da ovde pričamo o fudbalu?
    Си ти свестан кад неко цитира Ко то тамо пева да можда није најозбиљнији?
    Но свеједно, ја кад одлучујем за кога не навијам, погледам овде: Who Recognized Kosova? The Kosovar people thank you - Who Recognized Kosovo and Who Recognizes Kosovo
    Синоћ сам навијао за оне из Ал Каиде што су им претили

    Uvek ću pre (u fudbalu) navijati za one koji se bore i izgaraju na terenu, a naročito protiv snobova koji misle da su Boga za bradu uhvatili, a jedini uspeh su ostvarili pre 43 godine pod suknjom kraljice Elizabete.
    Vuvuzele mi i dalje ne smetaju.
    Вувузеле убише...

    А српски спортски коментатори ко српски спортски коментатори... кад им је утакмица досадна или му се не свиђа, они само што не зевају у програм... боле их к. да бар мало учине занимљивим дешавања... ваљда им у уговору о раду пише да морају да се труде само кад им се то свиђа...

    И највише воле да причају како не треба више гледати утакмицу, типа "богме, остало је још мало времена, тешко да ће Грци стићи... "... добро смарач одвратни, што онда гледамо ако ти већ све знаш...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku

    Vuvuzele mi i dalje ne smetaju.

    Znači ta čuda se tako zovu? Taj odvratni, uznemiravajući zvuk...kao da će roj pčela ubica da se sjati na teren i izjede ih sve.

    Odvratan je zvuk...

    Inače, kakve su im ovo skraćenice SVN...jedva sam shvatila da igraju Slovenci.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ko je rekao da sve znam? Samo ne mešam politiku i fudbal i objašnjavam za koga i zašto navijam. Navijam za Sloveniju trenutno, nisam baš ispratio prvo poluvreme, pa i ne znam imaju li šanse.

    A naše sportske komentatore već duže vreme izbegavam u širokom luku. Ti ljudi nikako da shvate da mi vidimo sve što i oni i da nema potrebe da prokomentarišu svako dodavanje lopte i da nam objasne da je lopta u autu jer ju je neko izbacio tamo. Ili guše statistikom.

    ....

    Momci, svaka čast, borbeno. Neefikasno, ali borbeno. Za penal....jbg.
    Pljuvači, ustupam govornicu:
    Poruku je izmenio Morpheus, 13.06.2010 u 19:00
      Vrh

Strana 5 od 20 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •