SP2010 Južna Afrika - Strana 17
Strana 17 od 20 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 294
  1. #241

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    i tako...Nemacka : Argentina 4:0.
    Za onog ko se imalo razume u fudbal nista neocekivano.
    Rasturili su Argentince na celu sa jos jednim selektorom koji to nije.
    Strucnjak kao i ovaj nas.
    I Argentina je pala u drugom poluvremenu kao i mi.
    Umorili su se i tesko disali. Raspad sistema.
    Dosla je do izrazaja nemacka disciplina , volja , fizicka pripremljenost ,
    uigranost , timski duh i znanje.

    Jedinu senku na mec je bacio Aca komentator.
    Jedan biser od mnogih :
    Kod rezultata 3:0 za Nemacku on kaze zacudjeno:
    "Ovo je neverovatno. Vise se ne postavlja pitanje da li ce Argentina izjednaciti ,
    vec kojim ce se rezultatom zavrsiti utakmica.
    Zakljucio Aca.
    Stvarno je unikat.
    Firmirani komentator.
    Takvog nismo imali niti cemo imati.

    I izgleda da se opet obistinjuje stara fudbalska istina.
    Svi igraju fudbal ali Nemacka na kraju pobedjuje,
    Tako ce izgleda biti i ovog puta.
    I zasluzuju titulu .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #242

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    i tako...Nemacka : Argentina 4:0.
    Za onog ko se imalo razume u fudbal nista neocekivano.


    Očekivano je koliko i da Brazil postigne autogol. Kada pogledaš argentinsku reprezentaciju, gde ti jedan Milito sedi na klupi (što samo govori koliko ima kvalitetnih igrača za tim) stvarno je očekivano da ih neko razbije sa 4-0

    Ništa, svaka čast Nemcima, sa tako mladom ekipom pobediti onakav tim Argentine tolikom razlikom je stvarno za respekt i za mene ogromno iznenađenje (verujem i za ostale koji veze nemaju sa fudbalom). Ovih dana za koga god sam navijao je ispao još ću na kraju da gledam Nemce i Holandiju u finalu, puuu... al' šta da se radi. Ostaje mi da navijam za Španiju i Urugvaj.


      Vrh

  3. #243

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku


    Očekivano je koliko i da Brazil postigne autogol. Kada pogledaš argentinsku reprezentaciju, gde ti jedan Milito sedi na klupi (što samo govori koliko ima kvalitetnih igrača za tim) stvarno je očekivano da ih neko razbije sa 4-0

    Ništa, svaka čast Nemcima, sa tako mladom ekipom pobediti onakav tim Argentine tolikom razlikom je stvarno za respekt i za mene ogromno iznenađenje (verujem i za ostale koji veze nemaju sa fudbalom). Ovih dana za koga god sam navijao je ispao još ću na kraju da gledam Nemce i Holandiju u finalu, puuu... al' šta da se radi. Ostaje mi da navijam za Španiju i Urugvaj.
    Za mene je ocekivano i nema iznenadjenja nimalo.
    Jedan od razloga zasto ga nema je i sam selektor i to sto su neki igraci sedeli na klupi kao sto kazes a neki nisu ni pozvani.
    I kada se doda fizicka spremnost sasvim dovoljno da ih Nemacka pobedi.
    I mislim da nema mesta za reci "onakav tim Argentine."
    Imaju napad (Mesi , Tevez ,I Iguain ) a to je nedovoljno.
    Nemaju ono sto imaju Nemci da opet ne nabrajam.
    Ovo je bas velika sansa da Evropa uzme titulu van kontinenta.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  4. #244

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Jedinu senku na mec je bacio Aca komentator.
    Jedan biser od mnogih :
    Kod rezultata 3:0 za Nemacku on kaze zacudjeno:
    "Ovo je neverovatno. Vise se ne postavlja pitanje da li ce Argentina izjednaciti ,
    vec kojim ce se rezultatom zavrsiti utakmica.
    Zakljucio Aca.
    Stvarno je unikat.
    Firmirani komentator.
    Takvog nismo imali niti cemo imati.
    Јуче против Гане је такође имао суперважне податке, типа, Гана је укупно на овом првенству водила 89 минута или Уругвај није постигао гол из слободњака на СП тридесет година, али шампионска изјава је: "Да је (чини ми се) Перез погодио други откривени део Кингстоновог гола, Уругвај би прешао у вођство"

    I izgleda da se opet obistinjuje stara fudbalska istina.
    Svi igraju fudbal ali Nemacka na kraju pobedjuje,
    Tako ce izgleda biti i ovog puta.
    I zasluzuju titulu .
    То није разлог да навијам за њих... уа агресори!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #245

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    i tako...Nemacka : Argentina 4:0.
    Za onog ko se imalo razume u fudbal nista neocekivano.
    Rasturili su Argentince na celu sa jos jednim selektorom koji to nije.
    Strucnjak kao i ovaj nas.
    I Argentina je pala u drugom poluvremenu kao i mi.
    Umorili su se i tesko disali. Raspad sistema.
    Dosla je do izrazaja nemacka disciplina , volja , fizicka pripremljenost ,
    uigranost , timski duh i znanje.

    Jedinu senku na mec je bacio Aca komentator.
    Jedan biser od mnogih :
    Kod rezultata 3:0 za Nemacku on kaze zacudjeno:
    "Ovo je neverovatno. Vise se ne postavlja pitanje da li ce Argentina izjednaciti ,
    vec kojim ce se rezultatom zavrsiti utakmica.
    Zakljucio Aca.
    Stvarno je unikat.
    Firmirani komentator.
    Takvog nismo imali niti cemo imati.

    I izgleda da se opet obistinjuje stara fudbalska istina.
    Svi igraju fudbal ali Nemacka na kraju pobedjuje,
    Tako ce izgleda biti i ovog puta.
    I zasluzuju titulu .
    nemci zasluzeno idu dalje igralil su bolje,a ti pre nego sto poredis antica i maradonu pogledaj njihove bografije!!!!da je antic vodio argentinu prosli bi lagano nemce,kad je s nasom kantom od repke u poredjenju s argentiskom ukrotio ove sto ih mnogo volis s argentincima bi lom napravio....toliko o tvom fudbalskom znanju poredis jednog od najboljih igraca s jednim odlicnim trenrom.....BRUKA
    ma da volja ovo ono,mi smo ih vazno sredili pa ti vidi.....nisu nepobedivi odeljace to Spanci ako Bog da....
    kad citiras bisere citiraj ih pravilno tj od reci do reci nije reko kojim rezultatom ce se zavrsiti utakmica vec koliko ce argentina izgubiti,a to slozices se nije biser......
    pedja strajnic kaze:
    au kakva greska lusija i ipak nista,posle 2 minuta pedja kaze posle intervencije lusija,ou svaka cast za lusija na ovom mecu kapiten brazila bez greske....
    barem nije konfuzan kao ovi vasi pacenici
    tesko da ce tvoji omiljeni nemci moci do titule,ipak je spanska veza na sredini 6 puta jaca od ovih indijanaca nekog tamo ozila podolskog sve sami stranci,nisu losi,ali nisu nepobedivi,da li stew primetili koliko su gresaka u dodavanju imali,cudo za buduceg sampiona......
    aj bigrancer reci brate ko da bude nas selektor ovde javno daj jos neki biser!!!!!

    turkmenbashi slazem se sa tvojim postom
    yosarian,zar ti nisi "zli klerofasista" kako to mrzis agresore
      Vrh

  6. #246

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    kad citiras bisere citiraj ih pravilno tj od reci do reci nije reko kojim rezultatom ce se zavrsiti utakmica vec koliko ce argentina izgubiti,a to slozices se nije biser......
    Tačno. Ovo je rekao. Ali kolega Bigrančer ionako čuje samo ono što mu je uXu milo....
      Vrh

  7. #247

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Za mene je ocekivano i nema iznenadjenja nimalo.
    Jedan od razloga zasto ga nema je i sam selektor i to sto su neki igraci sedeli na klupi kao sto kazes a neki nisu ni pozvani.
    I kada se doda fizicka spremnost sasvim dovoljno da ih Nemacka pobedi.
    I mislim da nema mesta za reci "onakav tim Argentine."
    Imaju napad (Mesi , Tevez ,I Iguain ) a to je nedovoljno.
    Argentina ima samo napad e jbga sada sam stvarno ostao bez texta Kojeg to Nemci imaju pojedinca da je bolji igrač od argentinskog na bilo kojoj poziciji? Nemci su došli sa najmlađim timom na prvenstvo ali zaista funkcionišu kao tim i za to nema sumnje idu zasluge Levu, Maradonu je još rano komentarisati jer ovo mu je prvi ozbiljan trenerski angažman, uopšte ne mora da znači da će biti loš stručnjak. Nešto nisam primetio da su Argentinci došli fizički nespremni na prvenstvo, trčali su još kako (na celom prvenstvu) ali je do pada igre logično došlo posle ovog trećeg gola.

    Nemaju ono sto imaju Nemci da opet ne nabrajam.
    Ovo je bas velika sansa da Evropa uzme titulu van kontinenta.
    Šta to imaju Neci a da Argentinci nemaju?


      Vrh

  8. #248

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    "Ovo je neverovatno. Vise se ne postavlja pitanje da li ce Argentina izjednaciti ,
    vec kojim ce se rezultatom zavrsiti utakmica.

    .
    Cisto radi istine da ponovim sta je rekao.
    Zar ovo nije malo neobicno i plitko reci kod rezultata 3 a prema 0 za Nemacku. Ali Aca je Aca. Samo je jedan Aca.
    Ne znam sta si hteo da kazes svojom recenicom. Nejasna i netacna.
    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    nemci zasluzeno idu dalje igralil su bolje,a ti pre nego sto poredis antica i maradonu pogledaj njihove bografije!!!!da je antic vodio argentinu prosli bi lagano nemce,kad je s nasom kantom od repke u poredjenju s argentiskom ukrotio ove sto ih mnogo volis s argentincima bi lom napravio....toliko o tvom fudbalskom znanju poredis jednog od najboljih igraca s jednim odlicnim trenrom.....BRUKA
    ma da volja ovo ono,mi smo ih vazno sredili pa ti vidi.....nisu nepobedivi odeljace to Spanci ako Bog da....
    kad citiras bisere citiraj ih pravilno tj od reci do reci nije reko kojim rezultatom ce se zavrsiti utakmica vec koliko ce argentina izgubiti,a to slozices se nije biser......
    pedja strajnic kaze:
    au kakva greska lusija i ipak nista,posle 2 minuta pedja kaze posle intervencije lusija,ou svaka cast za lusija na ovom mecu kapiten brazila bez greske....
    barem nije konfuzan kao ovi vasi pacenici
    tesko da ce tvoji omiljeni nemci moci do titule,ipak je spanska veza na sredini 6 puta jaca od ovih indijanaca nekog tamo ozila podolskog sve sami stranci,nisu losi,ali nisu nepobedivi,da li stew primetili koliko su gresaka u dodavanju imali,cudo za buduceg sampiona......
    aj bigrancer reci brate ko da bude nas selektor ovde javno daj jos neki biser!!!!!

    turkmenbashi slazem se sa tvojim postom
    yosarian,zar ti nisi "zli klerofasista" kako to mrzis agresore
    Poredim Antica i Maradonu jer su na ovom prvenstvu selektori. Takve su im uloge.
    A sto se tice Anticeve trenerske karijere imao je jednu godinu uspesnu trenersku karijeru.
    U Spaniji sa Atletokom, koliko se secam.
    Ostalo luk i voda. Bio trener Reala pa su ga smenili. Bio je i trener Ovijeda koji je ispao iz lige. Koliko se secam Koliko vec godina nije trener u nekoj od ekipa ? Deset ili petnaest.?
    Zar nije malo izasao iz forme ? Zasto ga nije angazovala neka i makar drugorazredna Spanska ekipa a ko ne neka druga ?
    Na kraju smo ga mi udomili.
    I uzima 100 000 evra mesecno onako iz ljubavi prema domovini.
    Koliko meseci u godini ne radi nista vec pije koktele u svom prebivalistu ?
    I po meni su Nemci glavni favoriti za titulu.
    Uostalom ,videcemo.

    A selektor?
    Pa evo recimo ja.
    Nista losije ne bi prosli nego sa Anticem a bio bih jeftiniji.
    Deset puta najmanje
    Ustvari i nemamo nekog dobrog kandidata.
    Trenerska struka je na niskom nivou kao i sam nas domaci fudbal.

    A Murinjo ...
    A mogli bi ponuditi i Lipiju.
    Sada je slobodan.
    Dao covek ostavku jer je Dzek.
    Ima covek osecaj odgovornosti.
    I dao ga iz samo jednog razloga.
    Nije imao rezultat.
    A Radomir (kako sam sebe naziva )
    On ima milion i jos dvesta hiljada razloga da ne podnese ostavku.
    Uostalom Antic najbolje zna a ako ne zna mogao bi pitati Radomira
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  9. #249

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Desava se to da ce prvi put reprezentacija iz Evrope postati prvak sveta na prvenstvu van starog kontinenta.
    Moj tip je Holandija,mada ce pre toga imati Nemce i to ce biti najneizvesniji mec turnira,definitivno.
    Vuvuzele su najlosija stvar,dekoncentrise,probijaju,uzas
    .

    ,
      Vrh

  10. #250

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat alsindjic kaže: Pogledaj poruku
    Desava se to da ce prvi put reprezentacija iz Evrope postati prvak sveta na prvenstvu van starog kontinenta.
    Ти мора да си неки фан Аце Стојановића с овако битним подацима

    До 2002, првенства су се одигравала искључиво у Европи или Америци, па је ово и имало смисла.
    Није исто кад европска селекција освоји првенство рецимо у Аргентини и кад освоји у Јужној Африци, јер ту ни Европљани ни Јужноамериканци (који су једини освајали титуле) нису код куће.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #251

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    bigrancer:

    Vise se ne postavlja pitanje da li ce Argentina izjednaciti ,
    vec kojim ce se rezultatom zavrsiti utakmica.

    Cisto radi istine da ponovim sta je rekao.
    Zar ovo nije malo neobicno i plitko reci kod rezultata 3 a prema 0 za Nemacku. Ali Aca je Aca. Samo je jedan Aca.
    Ne znam sta si hteo da kazes svojom recenicom. Nejasna i netacna.


    Nije tačno. Rekao je:

    "Više nije pitanje da li će Argentina izjednačiti, već kojim će rezultatom izgubiti."

    Ako tebi nije jasno šta je hteo da kaže, to je ipak tvoj problem, kao što očiigledno imaš problema da uočiš razliku između trenerčine i trenerčića početnika, a čini mi se da imaš problema i sa globalnim poimanjem fudbalske igre.


    E sad, sve to ne bi bilo tragično da ne daješ sebi za pravo da prosipaš izjave tipa "ja bih to bolje", a ne verujem da bi mogao da budeš trener Banatskog brestovca (ukoliko takav tim postoji ), a to je jedna od najgorih srpskih osobina: iluzija da oni mogu sve da urade najbolje + totalna nerealnost prilikom procene sopstvenih mogućnosti.

    Fujfujfuj.
      Vrh

  12. #252

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Tema je "SP2010 Južna Afrika", a ne vaši lični animoziteti prema pojedinim članovima i raspravljanje o stvarima kojima ovdje nije mjesto. Hvala.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #253

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nije tačno. Rekao je:

    "Više nije pitanje da li će Argentina izjednačiti, već kojim će rezultatom izgubiti."

    Ako tebi nije jasno šta je hteo da kaže, to je ipak tvoj problem, kao što očiigledno imaš problema da uočiš razliku između trenerčine i trenerčića početnika, a čini mi se da imaš problema i sa globalnim poimanjem fudbalske igre.


    E sad, sve to ne bi bilo tragično da ne daješ sebi za pravo da prosipaš izjave tipa "ja bih to bolje", a ne verujem da bi mogao da budeš trener Banatskog brestovca (ukoliko takav tim postoji ), a to je jedna od najgorih srpskih osobina: iluzija da oni mogu sve da urade najbolje + totalna nerealnost prilikom procene sopstvenih mogućnosti.

    Fujfujfuj.
    Znaci rekao je ovo sto ti kazes
    i ovo sto ja kazem :
    'Vise nije pitanje da li ce Argentina izjednaciti vec kojim ce rezultatom izgubiti "
    To je rekao kada je Nemacka vodila 3 :0. Zakljucio Aca komentator.
    Mozes li da uocis tu filigranstku glupost koju je izgovorio ?.Jednu od mnogih.
    I da ...igrao se fudbal, radi podsecanja i lakseg tumacenja a ne kosarka. tako da trojke..nista.
    A trenercina jje zaista pokazao da je trenercina.
    To smo videli na ovom prvenstvu.
    Videli smo kako su pripremljeni nasi igraci, koliko je bilo dicipline u igri ,
    psiholoske pripreme , ubitacan napad, odbrana bez glupih poteza ( nista ruka ) ,
    kolektivni duh , kreacija, pasovi , kontre vihorne, treba ti pobeda i taktika samim tim postavljena radi ostvarenja tog cilja .....
    i bio bih bolji trener , i ne samo ja , eti i Aca Stojanovic bi bio bolji.
    I od Antica a od Radomira u svakom slucaju.
    I zasto sam sebe zove Radomir ?
    Prica i kaze : Radomir je ovo ", Radomir je uradio ovo "
    Da se distancira od svog neuspeha ?
    Da sebi da vaznost ?
    Pitanje je .
    A od Acinih prica najvise me pogodila ona prica o roditeljima jednog igraca
    koji su radili na poljima secerne trske dok je on cekao autobus i isao na trening..i sanjao da jednog dana postane veliki fudbaler i obezbedi svojim roditeljima lepsu stvarnost.
    Cist humanizam i renesansa.
    Ili kada igraca iznose sa terena a on zakljuci da to stvarno nije fer.
    Ali to je izgleda taj kadar.
    Sve po partijskoj liniji.
    Ili u prevodu "pravi na pravo mesto ."
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  14. #254

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Znaci rekao je ovo sto ti kazes
    i ovo sto ja kazem :
    'Vise nije pitanje da li ce Argentina izjednaciti vec kojim ce rezultatom izgubiti "
    To je rekao kada je Nemacka vodila 3 :0. Zakljucio Aca komentator.
    Mozes li da uocis tu filigranstku glupost koju je izgovorio ?.Jednu od mnogih.
    I da ...igrao se fudbal, radi podsecanja i lakseg tumacenja a ne kosarka. tako da trojke..nista.
    A trenercina jje zaista pokazao da je trenercina.
    To smo videli na ovom prvenstvu.
    Videli smo kako su pripremljeni nasi igraci, koliko je bilo dicipline u igri ,
    psiholoske pripreme , ubitacan napad, odbrana bez glupih poteza ( nista ruka ) ,
    kolektivni duh , kreacija, pasovi , kontre vihorne, treba ti pobeda i taktika samim tim postavljena radi ostvarenja tog cilja .....
    i bio bih bolji trener , i ne samo ja , eti i Aca Stojanovic bi bio bolji.
    I od Antica a od Radomira u svakom slucaju.
    I zasto sam sebe zove Radomir ?
    Prica i kaze : Radomir je ovo ", Radomir je uradio ovo "
    Da se distancira od svog neuspeha ?
    Da sebi da vaznost ?
    Pitanje je .
    A od Acinih prica najvise me pogodila ona prica o roditeljima jednog igraca
    koji su radili na poljima secerne trske dok je on cekao autobus i isao na trening..i sanjao da jednog dana postane veliki fudbaler i obezbedi svojim roditeljima lepsu stvarnost.
    Cist humanizam i renesansa.
    Ili kada igraca iznose sa terena a on zakljuci da to stvarno nije fer.
    Ali to je izgleda taj kadar.
    Sve po partijskoj liniji.
    Ili u prevodu "pravi na pravo mesto ."
    Uz najbolju volju, ne mogu da uočim tu filigrantsku glupost (ma šta to značilo) koju je izgovorio. Evo, da ti prevedem šta je hteo da kaže (a možda to razumemo samo mi, acoobožavaoci, đavo će ga znati): jedino je pitanje da li će Argentina primiti još koji gol (kao što se i desilo).

    Što se Radomira tiče, stvarno ne znam na koji način je on mogao da spreči Kuzmanovića i Vidića da igraju rukom, ili da nauči Pantelića, Žigića i Lazovića da daju gol. A možda mi imamo i boljih napadača. Evo, ti kao stručnjak ćeš da istreseš najmanje 5 imena iz levog rukava.

    Radomir je najmanji krivac što nismo otišli dalje. Na prvom mestu, to su igrači, a odmah za njima sudija koji nam nije svirao očogledan penal.

    Sreću ostavljam po strani ovoga puta.
      Vrh

  15. #255

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Uz najbolju volju, ne mogu da uočim tu filigrantsku glupost (ma šta to značilo) koju je izgovorio. Evo, da ti prevedem šta je hteo da kaže (a možda to razumemo samo mi, acoobožavaoci, đavo će ga znati): jedino je pitanje da li će Argentina primiti još koji gol (kao što se i desilo).

    Što se Radomira tiče, stvarno ne znam na koji način je on mogao da spreči Kuzmanovića i Vidića da igraju rukom, ili da nauči Pantelića, Žigića i Lazovića da daju gol. A možda mi imamo i boljih napadača. Evo, ti kao stručnjak ćeš da istreseš najmanje 5 imena iz levog rukava.

    Radomir je najmanji krivac što nismo otišli dalje. Na prvom mestu, to su igrači, a odmah za njima sudija koji nam nije svirao očogledan penal.

    Sreću ostavljam po strani ovoga puta.
    Ja bih akcenat stavio na prvom delu recenice.
    Znaci rekao je a to smo se slozili :
    "Vise nije pitanje da li ce Argentina izjednaciti...."
    Zar to nije malo glup i suvisan zakljucak kod rezultata 3 : 0 za Nemacku a desetak minuta pre kraja ?

    Evo recimo jedan od minusa selektora (kako ja to vidim )
    Treba ti pobeda a ti igras sa Zigicem kao jedinim spicem.
    I to zatvoreno sa pojacanim srednjim redom u kojem nema kreatora a Zigic treba da ti da gol. I to iz kontre. Male su sanse da brzonogi tehnicar Zigic to ostvari.
    Nije kriv sto su igrali rukom ali da li na njihovo igranje rukom utice psiholoska priprema , disciplina , koncentracija..koja se postize kako.? To bi Antic trebao da zna.
    Ali ako on nije krivac i ako je uvek kriv neko drugi tako ce biti i na sledecem velikom takmicenju.
    Ako do njega dodjemo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

Strana 17 od 20 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •